|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
14.3.2017 9:30:33   
Mini Bav
Papučice kako je kod tebe? bliži se datum.. user posted image

Želim nam 3/3 user posted image ! user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
14.3.2017 9:53:39   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image papučica - 17.03.
user posted image belina - 20.03.
user posted image Mini Bav - 27.03.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
14.3.2017 13:12:46   
daxy
Pozdrav,trudilice drage. user posted image
Opet sam puno propustila.

Napokon se osjećam normalno.
Imala sam užasan vikend. U subotu počela glavobolja koja se samo pojačala do navečer.
Tako sam cijelu noć provela u bolovima i povraćanju.
Tek u nedilju oko 07:00 sam malo zaspala jer se bol smanjila taman da padnem u komu.
Digla se oko 09:00 i dalje s glavoboljom al samo na jednoj strani.
Tijekom dana se postepeno smanjila bol,pa sam popodne mrvu odspavala. I tek navečer je bol prestala.
Al ostao mi neki glupi pritisak u glavi. Tek jučer sam došla sebi i evo probudila se jutros napokon normalna.
Jedva čekam ponediljak,pitat ću doktora da mi propiše bilo šta jače od Lekadola jer on ima isti efekt ka i Tic-Tac.
Ja neću moći izgurat još jednu takvu glavobolju. user posted image

Moje curke su se bile primirile jučer, može biti da je i njih iscrpila moja glavobolja i povraćanje.
Bila sam mrvu zabrinuta iako sam ih osjećala al ne toliko jako kako sam navikla.
Danas su mi opet živahne kao i prije i odmah sam mirnija. user posted image


belina krknila sam ja Lekadol,al on nije ništa preventirao. Čak sam navečer popila 2,al nije djelovalo. user posted image
I ja sam isto zadovoljno KBCom i ne bih stvarno minjala ni za privatno. Stvarno su super.
Ja bih ti obično bila prva na f-metriji jer bih došla odmah u 8:00,pa bih brzo i završila.
Iako mi se potrefilo da me netko pretekne,al rijetko sam morala baš dugo čekati.
Iako se doduše jesam pripremila na čekanje. Al to je nešto što jednostavno moraš prihvatit.
Za bolove smiješ samo paracetamol ukupno 1500mg u 24 sata,a u jednoj dozi 1000mg.
Znači smiješ 2 Lekadola odjednom,ili 3×1 s minimalnim razmakom od 6 sati između doza.
A za mamu iz razreda nemam ništa lijepo za reći. Svašta si ljudi dozvoljavaju. Razum bye bye. user posted image

Mini Bav budem ti poslala ovaj kontakt što ja imam na PP,al mi se čini da bi mogla to biti ista žena.

Hajdi ja sam valjda meteoropat neke čudne klasifikacije jer mi smeta bura. Al vidim da nisam jedina,pa me to tješi. user posted image
Moguće da mi je to bio i tlak i šećer. Tko to zna. Bitno mi je da je prošlo brzo. A sad sam skroz OK. Iako ću svakako spomenut svom gin kad budem na kontroli.

tišina ja mrzim buru neograničenom količinom mržnje. Razlog vidi gore napisan.
Smetala mi je i prije trudnoće al sam onda smjela popit ibrufen pa bi me glavobolja pustila.
Sad ne smijem ništa osim osim paracetamola.
Inače i kad me ne stare glavobolja nisam neki ljubitelj. Sve mi je grozno.
Suha koža,usne i budem dehidrirana a ne mogu se nikako dovoljno vode napiti.
Žeo mi je što je stigla user posted image . Al lijepo da si raspoložena.
Sretno u novom pokušaju! user posted image

Pinky kako si danas?

mali andeo drago mi je da je iscjedak skroz nestao! user posted image
Odmaraj koliko možeš i čuvaj se!

papučice,Leilani gdje ste? user posted image

Sve vas lijepo pozdravljam! user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
14.3.2017 15:20:35   
Leilani
Tu sam drage moje, citala vas jesam, ali nikako stic napisati post.
Nisam sve naravno popamtila user posted image

daxy drago mi je da si danas dobro i da su curkice aktivne.

belina mica, vibram i dalje za user posted image

mini bav nadam se da se pokrili ovulaciju i bez trakica i da ces uspjeti nabaviti za sljedeci ciklus, ako uopce bude trebalo. Drzim fige da ni be bude.

tisina lijepo da ste nasli kompromis i zelim ti od srca da tako i bude kako ste se dogovorili.

A malo novosti od mene, ovaj ciklus ipak nista od FM jer mi 12DC (kad mi je rekla da bi krenuli ) pada u cetvrtak, a u pon ne mogu ici jer mi je gin u istoj smjeni kad i ja, tek onda mogu u utorak a to je vec 17 DC pa je prekasno. Pa cu nastaviti s trakicama i ovaj ciklus. Nadam se da ce se sljedeci potrefiti kak treba. Vec smo mi aktivni, danas je 10DC, a idemo za vikend na selo pa se veselim opustenom vikendu user posted image a MM ima toliko puno posla da se tako slabo viđamo.

Ljubim vas sve :*

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
14.3.2017 16:35:53   
papučica
Dobar dan drage trudnice i trudneuser posted image

Stalno vas pratim ali eto nešto se ne stignem javiti. Vječito je neka žurba, trči tamo, ovamo...obaveze
Kod mene nemam vam šta za napisat.Evo bliži se datum a i sa njim PMS simptomi kao i prošli mjesec , baš isti i eto to me priprema da nema ništa pa kad dođeuser posted image valjda lakše podnesem

Belina draga hajde da ta žena nasluti tebi sreću u životu pa da je po tome pamtiš i da ne budeš ljuta na nju. Ima svakakvog svijeta, ali baš zvat za vikend ili bilo koji drugi dan je bezveze. Ljudi sebi uzimaju za pravo svašta ali takvim osobama treba jasno dati do znanja gdje im je mjesto.
Držim palčeve za tebe Belina i da ugledaš user posted image za vikend

Pozdrav za Leilani,mali andeo, Pinky, tišina, Hajdi,daxy, Mini Bav valjda nisam nekog zaboravila ako jesam ne ljutite se. Baš ne mogu sve zapamtit

< Poruku je uredio papučica -- 14.3.2017 16:37:24 >

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
14.3.2017 17:55:22   
Mini Bav
Cure! Znaci, iscjedak mlijecni, cice bole vec 2 dana, jucer test na O negativan, danas se pojavila blijeda druga crtica! Isla bezveze napraviti i pozitivno je.. al nemam nikakve klasnicne simptome ovulacije! Nista.. kako je to moguce???

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
14.3.2017 17:56:32   
Mini Bav
I kad onda mogu ocekivati O???

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
14.3.2017 19:08:26   
Mini Bav
Evo, sluz.. OPET. Ne kuzim vise nista.. Sad mi je 100 ??? iznad glave. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
14.3.2017 19:37:01   
perlica55
Tintin draga, žao mi je zbog user posted image
Odi na konzultacije u KBC pa ćeš vidjeti... Cure su ti rekle iz prve ruke
da su jako zadovoljne user posted image
Pinky mazi bušu user posted image
Belina, čekam vikend i šaljem dobre vibre za user posted image
Papučice sretno,da se iznenadiš user posted image
Leilani, šteta za FM, al sretnoooo na selu user posted image
Mini bav, pozitivna trakica je onda kada su obje crte jednako tamne
ili je testna tamnija. O slijedi 12-36 sati nakon toga.
Sve ostale svjetlije crte znače negativan LH test.
Sutra sam kod gina, pa javim novosti...


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
15.3.2017 9:03:27   
daxy
Jutro. user posted image

Leilani bijeg za vikend nek bude dobitan! user posted image user posted image
Lijepo se provedite!

Mini Bav nema mjesta panici. user posted image
LH je prisutan kroz cijeli ciklus u krvi i urinu. Njegov nagli skok uzrokuje pucanje folikula.
Ovo što je perlica napisala je točno:
Trakica je pozitivna kada je testna crtica jednako tamana ili tamnija od kontrolne.
Jesi ti dobila upute uz te trakice? user posted image
Ako ti trebaju,zalijepit ćemo neki link. user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
15.3.2017 9:08:36   
PinkyFunkyBirdy
Draga moja daxy, evo guram dan po dan i sve čekam da napokon prijeđe tih 12 tt da možemo svima reći i da mučnine prestanu i da se prestanem "skrivati". Još 2 i pol tjedna. user posted image Joj grozno mi je kad čitam kako te znaju zgrabiti bolovi i vjerujem da onda brineš za svoje curkice user posted image , ali bit će sve ok. user posted image

Leilani pa kako se to sad tako potrefilo? user posted image Ajde držim fige da sljedeći ciklus bude tek za godinu dana i da ni ne moraš na FM. user posted image

Papučice ne razmišljati negativno prije vremena. Ništa nije gotovo dok debela, crvena vještica ne zapjeva. user posted image Navijam za debeli plusić! user posted image user posted image user posted image

Belina, trudnice, kako nam se osjećaš? user posted image Koji točno dan si odlučila praviti testić? Navijam! user posted image user posted image user posted image

Mini Bav to je negativan LH testić. Pokazala ti se blaga druga crtica jer je LH konstantno prisutan u tijelu žene pa ovisno o osjetljivosti LH testića on se manje ili više vidi, no kad treba nastupiti O taj hormon naglo naraste pa je na testiću druga crtica jednako tamna ili još bolje tamnija od kontrolne crte i tek tad je LH testić pozitivan. Žene koje imaju policistične jajnike znaju uvijek imati povišen LH hormon pa se njima obično preporuča da kupe manje osjetljive LH trakice jer se na osjetljivima zna dešavati da pokazuju kao da skoro cijeli ciklus imaju pozitivan LH testić. Eto, valjda sam uspjela objasniti. Pitaj ako ti još nešto nije jasno. user posted image

Perlice, bome imam što maziti. user posted image Sretno na pregledu i jedva čekam dojmove. user posted image

Tintin, gdje si nam ti? Dal sa malom ljepoticom koristiš ovo lijepo vrijeme? Meni se nakon posla toliko spava i ništa mi se neda da dok pokupim M iz vrtića dođemo na stan oko 17:15 i više mi se nikud neda pa zabušavam po tom pitanju. Idem pravit večeru i već je oko 18h mračno. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
15.3.2017 9:47:03   
tišina
Mini bav, sad sam tek vidjela da si mi napisala da ti pošaljem kontakt.. sorrry... eno poslala sam u pp. Zbilja se nadam da ti neće više trebati!user posted image user posted image

daxy ahaaa, razumijem sad. nisam nikad povezivala buru s glavoboljom. uf... bome ti onda ovaj mjesec nije lagan. brzo će proći i ovaj mjesec a onda ćeš blistati, garant!
a ja sam ti očekivala M, prošli ciklus smo namjerno propustili zbog rtg pretraga tako da ćemo sad punom parom user posted image od slijedećeg tjedna.

leilani možda ti ne bude ni trebala FM, nakon ovog lijepog vikenda! user posted image

papučice sretnooo!!!! velikiii pozdrav!!! nadam se da je ovo dobitni mjesec! user posted image


meni user posted image nešto brljavi... 1. dan -ok, 2. dan- smanjeno, 3.dan gotovo ništa, 4. dan -čekam.... bemu...user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
15.3.2017 10:12:53   
Mini Bav
Haha hvala cure! Bas sam smijesna ispala user posted image

Pa da, imam pitanje jos jedno! Otkud sluz u ovom djelu ciklusa? Primjetila sam da je blago zuta sluz i ful je cvrsta.. user posted image vidjela sam da neke zene imaju takvu sluz i prije nego trebaju dobiti, ali evo prosli mjesec sam stvarno svakodnevno pratila iscjedak i bio je stalno mlijecni, nikakve sluzi nije bilo..


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
15.3.2017 10:28:01   
PinkyFunkyBirdy
Tišina, što prije završi user posted image prije ćete u akciju. user posted image

Mini Bav, a da nije možda ta sluz zapravo doprinos od TM? user posted image Dal ste se sinoć zaigrali? user posted image
Sluz može biti svakakva, ali najčešće je mliječna nakon O. Razlika između one plodne i neplodne sluzi je u rastezanju: prava plodna sluz se rasteže skoro do 10 cm i baš je pravo prozirna - točno ko bjelanjak jajeta. Ostalo je sve ili priprema pred plodne dane ili ostaci ili možda muževi ostaci. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
15.3.2017 13:07:02   
Mini Bav
Pinky haha nije,nije.. nismo user posted image
A ok, necu previse razmisljati i definirati svaku sitnicu.. cekam user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
15.3.2017 13:39:15   
belina
Pozdrav cure samo da pozdravim.
Mini Bav a da nije neka upala? Ima li miris taj iscjedak? Malo mi je cudno zuti?
Pinki ne znam jos jesam li trudnicauser posted image koja me nervoza jucer oprala, cisto pms-ovska! Grcici i dalje prisutni i to je sve. Planiram radit test u subotu ujutro.
Daxy vjerovala ili ne i ja imam glavobolje najgore na buru. Volim je samo zato sta mogu s malom vani, ne moram stat doma ka po kisi. Inace-ne! Led mi se uvuce u kosti, ruke ispucale, usne stalno mazem melemom! Tako da razumijem. Ne znam samo bi li ti sta bilo da si popila jedan ibuprofen ili bilo koju drugu jacu tabletu? Ipak da se toliko ne mucis? Mozda normabel+2 lekadolauser posted image
Leilani a steta za FM. Ali zavidim ti na selu.
Papucice draga ima li sta novo s poslom?


(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
15.3.2017 16:04:51   
PinkyFunkyBirdy
Mini Bav, evo članak tu s RR pa da te malo podsjetim na svu tu izmjenu hormona tijekom ciklusa: http://www.ringeraja.hr/clanak/zenski-spolni-hormoni_1879.html?page=

Belina, ma ti si trudnica samo još to nemaš crno na bijelo. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
15.3.2017 16:20:48   
Mini Bav
belina bok i tebi user posted image

Mislim da nije upala, nema nikakav miris, ništa me ne boli.. primjetila sam danas ujutro. nije velika količina bila, nije ni jaka boja, ali da, bilo je žuto..

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
15.3.2017 16:26:04   
Mini Bav
Pinky hvala ti na ponavljanju gradiva user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
15.3.2017 17:09:48   
belina
Perlice sretno na pregledu javi kako nam je mala princeza 😍

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
15.3.2017 17:32:48   
Mini Bav
daxy oprosti nekako sam preskočila tvoj komentar.
Pa evo žena mi se baš danas udostojila javiti i rekla mi je da joj pošaljem mail kako bi mi mogla poslati upute, nisam niti joj želim bilo što odgovarati na to, jer sam ju pokušala dobiti više puta i nije bilo nikakvog odgovora, niti mi je sad dala neku ispriku radi nejavljanja i slično..

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
16.3.2017 8:30:29   
daxy
Jutro.

pinky još malooo.
Ja svoju trudnoću nisam uspjela sakriti toliko dugo. user posted image
Moja mama je to razglasila prije nego sam ja htjela. A njoj sam morala reći jer se zabrinula koliko dugo sam bila na Bo.

tišina ja sam zaboravila na RTG. user posted image
Onda nek je stigla user posted image i sretno u novom ciklusu! user posted image

belina pitat ću ginekologa u ponedjeljak. Ako mi on ne odobri nešto jače, onda ću trpit. user posted image

Mini Bav možda bi pinky mogla zalijepit neke detaljnije upute,al ja ću ukratko:
Svaki dan u isto vrijeme trebaš testirati. Možda ne bi bilo loše i 2 puta u danu.
LH je najviši u urinu između 11:00-15:00 i 17:00-21:00 (ako me pamćenje služi).
Prije testiranja nemoj piškit nekih 2 sata i smanji konzumaciju tekućine.
Test uroniš u urin u čašici na 14 sekundi i staviš ga na ravnu površinu.
Nakon 5 minuta vidiš rezultat.
Ako je testna crtica tamnija ovulacija će uslijediti za 24-48 sati.
Testiraš i dan poslije.




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
16.3.2017 19:00:44   
Hajdi
Belina ta žena što te zvala za vikend s pitanjem o trudnoći ajme majko mila, stvarno ima ljudi da se zapitaš što i kako im pada svašta na pamet. Imala sam i ja jednu sličnu situaciju na poslu. Zar ne smijem reći kad prođe rizičan period user posted image , i dalje je to poprilično na početku trudnoće. Nitko neće biti zakinut ako ih obavijestim od 12 tt.
Vikend je skoro tu, jedva čekam tvoj test u subotu user posted image user posted image
Nadam se da je glavobolja simptom user posted image

Mini Bav nadam se da se snalaziš s trakicama, imaš sve detaljne upute, a s malo prakse nećeš imati više imati puno pitanja. Meni se pokazala pozitivna trakica u kasno popodnevnim ili večernjim satima. Neka akcija bude uspješna user posted image

Tišina drago mi je da krećete opet u akciju, puno sreće vam želim i da ostanete u mirnom kompromisu ti i tm user posted image .

Leilani nadam se da ćete uživati na selu, zavidim vam i zbog boravka u prirodi i zbog akcije user posted image . Neka akcija urodi plodom user posted image , a na fm ćeš kad se potrefi bolje s tvojim slobodnim vremenom.

Papučice nadam se draga da će biti iznenađenja, pms ništa ne znači user posted image

Tintin jel ideš u kbc na konzultacije, kakva je odluka?

Daxy žao mi je da si se namučila s glavoboljom koju trenutno ne smiješ suzbiti jačim tabletama user posted image
Eto izgleda da bura nije ni moj najbolji prijatelj iako je lijepo vidjeti čisto plavo nebo. Drago mi je da su curke opet živahne user posted image

Perlice, Lourdess drago mi je za vaše uredne preglede, škicnula sam na proljetne bebe, pa da se tamo ne guram ovdje vam čestitam user posted image user posted image

Pinky još malo do 12 tt, i ja jedva čekam user posted image

Anandi javi se da znamo jel sve ok s bebicom.

Ja sam dobro osim što sam na momente umorna i lovi me san. Jedino me muči niski tlak, zna mi biti da nemam snage ni za što. Pomogne mi ako malo dulje šetam i pazim da jedem po malo nešto slano tipa sir, juha, štapići. Mučnine i žgaravice za sad su me skoro pa zaobišle pa se ne bunim. Šaljem svima veliki poljubac i puno želje da mi budete uskoro sve trudnice user posted image user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 16.3.2017 19:02:02 >

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
17.3.2017 9:43:20   
LourdessPadme
Jutro cure moje
Kod mene od jucer popodne pakao,tata mi zavrsio na hitnoj zbog jakih bolova u trbuhu,oko 19:30 su ga odveli na hitnu operaciju,mislili su da je cir neki,medjutim ispostavilo se da je karcinom debelog crijeva koje je puklo,uklonili su mu taj dio i spojili na tanko crijevo,i sad se oporavlja,jutros su zvali da je metastaziralo i na jetru.Uglavnom ja sam u teskoj banani ,pokusavam se drzati dobro zbog bebe al strasno me je potreslo.
Nemojte se ljutit sta vas gnjavim al morala sam se negdje izjadati.

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
17.3.2017 11:16:23   
PinkyFunkyBirdy
Ajme Lourdess pa to je grozno. user posted image Baš mi je žao, ali mi nije jasno zašto se prije nije javio doktorima - pa sigurno je imao problema sa stolicom (krv i sl.)? Vjerojatno kao i većina starijih ljudi samo šuti i trpi dok nije kasno. user posted image Moja mama je isto takva samo što nije došlo do te točke, ali isto se nije dala k doktoru jer je očekivala lošu dijagnozu. user posted image Slobodno se ti izjadaj tu i probaj biti što smirenija (iako vjerujem da nije lako), ali razmišljaj o bebici. Grlim te puno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hajdi i mali andeo, vama ću tamo na trudničkoj temi pisati pa da se ne mislite da vas ovdje zanemarujem. user posted image

Mali Bav, evo daxy je sve tako lijepo napisala da bi ja samo još dodala da kreneš s testiranjem koji dan prije nego ti počnu plodni dani i samo za plodnih dana radiš 2 puta - to ćeš s praksom smanjiti jer ćeš bolje upoznati svoje tijelo (nadam se da ti neće dugo trebati, ali ako slučajno zatreba). Ja sam rijetko kad radila LH test više puta dnevno jer mi je pik uvijek trajao dan ili dva pa sam ga uvijek ulovila i jednim testom dnevno, ali dok ne vidiš koliko su trakice osjetljive s obzirom na tvoju situaciju pišaj dva LH testića dnevno oko dana očekivane O. Eto, ja ću kao ukratko, a ono raspisala se. user posted image

Belina, sutra je dan testića! user posted image user posted image user posted image Kako se osjećaš? Ima li ičega sumnjivog? Navijam na najjače! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Papučice, kakva je situacija? Nadam se da ćeš nam javiti prekrasne vijesti! user posted image user posted image user posted image

Tintin gdje si? user posted image

Ja ću u srijedu na pregled pa vam u četvrtak javim dojmove. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!