|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.1.2018 11:38:46   
danchy27
Pozz cure, samo ukratko da skicnem. Pratim vas i citam al nemam kad pisati. Al moram da vas obavjestim da je upravo sad tocno 1 godina otkad sam prvi put vidjela ovo malo cudo user posted image user posted image
Pozdravljam vas sve i pisem cim stignem. Ljubite malisane

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 2126
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.1.2018 14:05:58   
KontesaNina


user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image - Stigla nam Lorena 20.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image - Stigla nam Neli 26.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image - Stigla nam Laura 09.12.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01. user posted image - Stigao nam dečkić 22.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set__alica - 05.03. user posted image



user posted image



_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2127
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.1.2018 14:25:13   
KontesaNina
Evo da se i ja javim, napokon. Uopće nemam niti vremena niti živaca. Koji put uspijem svratiti do vas i pročitati vas, ali tesko! Ribice, ako nam javiš ime, Pinky ili ja cemo promjeniti, za sada si rodila samo dečkića. Provjeri jesam li stavila dobar datum ili ne!

Danchy, nama je neki dan bilo godinu dana da sam saznala da sam trudna! Sjećam se svega!!!!! Straha, zabrinutosti i sreće! 10 dana kasnije smo isli i sevillu na dva tjedna, ajme mene kad je mene mučnina tamo ulovila! Hahahah!!! Strasno! Izgubila u dva mjeseca 4 kile! A one suze koje sam prolila kad mi je gin 1.2. Rekao da ne vidi dijete?! Joooooj, pa glavom sam lupala u zid! A evo ga sada tu, na mojoj sisi, kao da je jos uvijek spojen pupčanom vrpcom uz mene!

Počeli smo mu davati drugu hranu. Dva dana bananu, ali samo malo, pr dana sok od jabuke i komorača, danas kuhana mrkvica. Bolje je reagirao nego svi drugi moji do sada! Izgleda da je zreo za novu hranu! Danas smo se čak i slikali! I dalje je grozan po noci, bilo dvije noci mira i tišine i nakon toga opet krenuo svaka dva, dva i pol sata pa budan po sat vremena! Osim toga, malena je dobila gripu, oni pravu, sa viiiisokom temp! Tako da osim zbog L, sad se budim i zbog M! Jucer sam malo prosvicala pa je muž shvatio da treba on preuzeti mekanu na sebe jer da sam stvarno neispavana! Belina, kak ti izdrzavas?! Samo da se jos sad i drugi ne zaratimo! Tjedan dana smo bili zatvoreni u stanu sva djeca i ja! E da, a malenoj se jos nakalemila i upala uha pa je na kraju dobila atb za uho! Luda sam od temperature i lijekova!!!

Brat i šogi... priča za sebe. Jos su zajedno, a kao da nisu. I to me isto uzasno opterećuje! Dio obitelji je dignuo ruke od njih, dio nagovara da ga ostavi, a dio da se pomire. Ja spadam u zadnju grupu. Smatram da su se dovoljno poznavali prije braka i da su znali svoje mane i mane onog drugog tako da kaj ste onda bili 9 god prije braka zajedno?!? Uglavnom, ne utječe dobro na moju psihu.

Počela sam raditi 5.goblen! Djevojčica sa cvijećem! Za moju princezu!! Ali nemam bas vremena, dva, tri reda samo u danu pa je jako tesko! I tako!

Sto je jos novo?! Pedijatra imamo 7.2., mislim da ce dobiti jos jedno cijepivo taj dan! Jako je izrastao, krećem na veličinu 72! A 68 imam hrpu robe koju nije niti probao! Zapravo mi je zao! A ja se nadala da cemo dugo nositi 68! Eto, ne znam sto da vam vise pričam!

Ribice, kako ide?! Pinky, zakaj tebi Perića radi toliki presing?? Danchy, vidjela dam da Babyone sad ima na akciji joie hranilicu koju smo mi kupili, samo drugi dizajn!
Kontesa, Hajdi, mali anđeo, belina, Teica, Jezic, Liliki... dajte nam pišite, bas smo zamrle sve pomalo!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2128
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.1.2018 14:42:44   
kontesa
Oj drage dame...
Joj Nina i ja sam u banani, stariji kuri preko 39 od srijede user posted image gripa ili viroza - ne znam. Sad je M sa njim na hitnoj jer mu je počeo njegov bronhitis-kašalj-.... Nije jeo 5 dana... prošli tjedan ja sama s njih dvoje, ovaj plače, ovaj vrišti, kupaj jednog, kupaj drugog...umirem od straha što će bebač... za sad,(kuc,kuc) samo malo kašljuca...
I mi smo dali na vrh žlice mrkvice i maaalo rižolina u mlijeko jer više ne znam što ću... Traži jesti svaka dva sata a pije po 200 user posted image
Imamo pedijatra i mi 08.02. - kontrola i cijepljenje...onda ću znati koliko je težak... možda i probam na vagu s njim i bez njega jer smo već na robici 74 i bolje 80... možda ju sušilica malo skupi user posted image
Spavanje, a joj...prvu "noćnu" kad ga konačno uspavamo odrapi 5-6 sati a onu iza noćnog mlijeka - tako-tako, malo nemirno.Preko dana ne znam što bi rekla, kenjka, spava mu se - onda odspava max 15 minuta i sve ponovo... mislim da ne skupi niti 1 sat preko dana pa večernja nervoza počinje rano, oko 16-17 sati. Jedino u šetnji odspava ali loše vrijeme i bolesni veliki brat ne dozvoljavaju...
Tako i ja, kao većina, čitam al ne stignem pisati a bome nemam ni snage...

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2129
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.1.2018 14:50:12   
KontesaNina
Joj Kontesa, potpuno te shvacam! Izgleda da ti stariji isto ima gripu! A za malenoga ne znam sto da ti kažem. Moraš pod hitno razgovarati sa Pedijatorm, stvarno ne znam sto bih ti rekla (osim da L ne odspava biti tih 5 sati!!!, a po danu je grozan! Spava meni na cici ili u nosiljci sat, sat u pol najviše u danu!) jel su zubi vani?! Moguće da je to?! Moj dragi je zaboravio naručiti sinlac pa mi do sada i nisam mogla drugo davati! A sto se veličine tiče... a ja mislila da je L jako napredan, hahahah



_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 2130
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.1.2018 17:39:48   
belina
Napisem ooogroman post i izbaci me. Sad mi se neda opet. A i nemam kad, malena mi spava u narucju. Citam vas ali... prvorodena od utorka pod temperaturom do 40, borba. Viroza ili gripa. Dosla mi je svrki spavat dode mi i msma.
Sutra smo na sistematskom. N mi je dila malo vse od 600 je li premalo?
Tipkam sutra vise nadsm se

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2131
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.1.2018 19:30:28   
kontesa
A joj cure, očito je gripa na sve strane, moj stariji još fibraje... od srijede navečer!!! Doktor rekao vjerojatno gripa pa sad ovo... A sad je tu i neprestani nadražujući kašalj, stane možda pola minute... i tako stalno. Bili na hitnoj i dobio je ljekić doma za inhalaciju, onaj što daju za laringitis... Luda sam, kašlje neprestano... a maleni nervozan, ne spava, cendra...
Sjetite me da pročitam ovaj post kad sve ovo prođe da se onda podsjetim koliko mi je, ustvari, dobro kad su svi zdravi....

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2132
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.1.2018 20:25:41   
belina
Kontesa kod mene sve identicno. Plus najnovije vijesti ta ta ta ta daaaam: i ja zafibrala. Cure ubit cu se stvarno, kako cu sad s dojenjem. Nadam se da mi nece bit ka i maloj jer je bila mrtvo tijelo. Savjeti???

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 2133
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.1.2018 21:08:42   
KontesaNina
Belina, draga, nastavi dojiti, a kad odeš doktoru 100_x_ napomeni da dojiš. Samo probaj dijete držati van dohvata, osim za hranjenje (kod mene bi to bila nemoguća misija!!!), ali sa dojenje dijete dobiva i imunitet! Smiješ do valjda 3 nerođena/ brufena, ibuprofena od 400mg popiti u danu, ili paracetamol!

< Poruku je uredio KontesaNina -- 28.1.2018 21:09:12 >


_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2134
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.1.2018 23:01:22   
nymeria
Večer djevojke...
Evo samo da i ja nastavim u gripoviroznom tonu, i mi smo svi troje bolesni... Maleni još prije tj dana počeo kašljucat a od srijede mi malo malo zakuri... U srijedu vadili krv veli pedica sve ok, viroza proći će.. bili jutros na zaraznoj i tam opet isto kao sve ok... I evo ga večeras opet temp gori, dobio sirup i preznojava se kraj mene... Morat ću ga skidat jer bude sav mokar mokar...
Muž je isto temp šmrca i kašlje, a mene sinusi zaštopali i odma glava boli i naravno taj divni kašalj...
I tako odradili 2 tj adaptacije i 2 prava dana i ostali doma bolesni... Još ćemo sutra i preksutra doma bit da se oporavi a ja za tj dana počinjem radit, nemrem vjerovat di vrijeme proletilo...
I tako eto to kod nas..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2135
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.1.2018 23:12:18   
nymeria
Belina draga ja se kljukala lupocetima, propolisom i inhalirala nad kaduljom a za kašaljnsirup od bijelog sljeza... To sve smiješ sa dojenjem.. čak i ibuprofen ak je kritično...
Nadam se da če bit brzo bolje...

Kontesa draga vjerujem da je teško sa dvoje malih kad si sams, nadam se da će brzo ozdravit..

Kontesa N i kod tebe se nadsm da će brzo na bolje.. stvarno se teško posvetit skroz malenom kad znaš da i limači traže svoje.. neka ti samo muž pomaže.. i super za papicu da je fino prihvatio..

Pinky, stvarno ne kužim čemu to tlačenje u miligram, svaki vebač je priča za sebe, jedino što možeš mu probat češće nudit sisu, tipa skrati vrijeme na 15 min di pol sata ranije ak je budan.. ja sam F nekad nudila svako sat i pol i nekad se fini podojio a nekad nije... Znali smo jest svako 2 sata prek dana čak i u većoj fazi kad je bio...
Ja mislim da nw trebaš brinut i da D fino napreduje.. svi su oni već veći i imaju blizu 5 mj kaf počinju manje na težini dobivat.. sve je to ok..

Mali anđeo i kod vas veselo ... Ne kužim zakej allernovu pa šta nebi prvo trebali dokazat alergiju?

Ribice čestitam ti na bebici..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2136
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.1.2018 6:53:50   
Snjeguljica_83
Pinky doji noću! 😉
Noćna laktacija je jako bitna, a ionako ti manje noću sisa, tako da je idealno za malo popraviti stanje.
Koliko je uopće dobio, da doktorica radi frku?

Žao mi je zbog svih gripa i viroza. I moja E imala virozu, sad prešlo na N.

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 29.1.2018 6:59:29 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2137
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.1.2018 12:55:14   
PinkyFunkyBirdy
Ajme drage moje pa sve vas je pokosila neka boleština. user posted image Držite se iako znam da ste na izmaku snage! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni je MM već tjedan dana prehlađen i M je u četvrtak bolilo uho (iako je upala srećom prestalo ga je boliti pa nismo bili na antibiotiku), ali se u petak vratio iz vrtića s crvenim okom i tijekom vikenda je počeo jače šmrcati i malo kašljati. Srećom i jedan i drugi su bez temperature pa se još uvijek nadam da je riječ samo o blagoj virozi. Mislim da je M problem s uhom i okom u tome što u zadnje vrijeme ne želi ispuhati nos (osim ako već curi van) pa se to vjerojatno sve gomila i uzrokuje upale. user posted image
U vezi D, dobio je 390g u malo više od mjesec dana i to je premalo (po njihovim tablicama) jer je neki minimalni prihvaćeni dobitak 500g mjesečno. Slažem se sa Snjeguljicom da trebam ubaciti još koji noćni obrok jer jedino to ima smisla - preko dana sisa skoro svaka 2 sata, ali zadnji je oko 23h pa ne jede ništa do 6, 7 ili 8h (kako koju noć) i to mu je vjerojatno predugačak period pa onda još odspava do pol 10 i jede oko 10h kad se ustanemo. Premalo su 1 do 2 obroka u 11 sati, ali nisam mu ja to nametnula već si je on sam ukinuo noćne obroke. user posted image Ništa, vratit ću mu jedan oko 4h pa u pol 7 pa onda kad će se već probuditi, a tijekom dana nastavljam kao i ovih par dana - češće nego prije. user posted image
Nego da li koja od vas zna za neku digitalnu vagu koja ima 2 decimale? Trenutno bi mi super došla, a doma imamo samo analognu.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2138
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.1.2018 13:23:11   
Snjeguljica_83
Pinky, odlično! Ubaci te noćne podoje i bit će super!user posted image
Znam da si je on sam nametnuo taj ritam, ali kako sam čitala, a sigurno ti već znaš, ako bebama padne razina šećera u krvi, ne mogu se probuditi, a u principu treba im, gladni su.
Imaš tu dovoljno manevra za djelovanje.user posted image Sretno!user posted image

Što se tiče vage, nemam pojma.

Moj muž je dobio onu staru vagu, s nekim utežićima koji se miču lijevo-desno, tariraš i sl.
Prastaro, ali mi smo malca vagali na tome. user posted image Prvo je išla tacna pa malac, kao neki obrok.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2139
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.1.2018 13:41:42   
PinkyFunkyBirdy
user posted image Kao obrok. user posted image To je bio neki jako slatki obrok. user posted image
Kako tvojima AD?
Hvala za savjet i podršku! user posted image Javim kakav će biti rezultat u petak.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2140
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.1.2018 14:22:40   
Snjeguljica_83
Pinky, sad ćeš ti šopati malenoga!user posted image
E je neočekivano gore. Ma zbilja. user posted image Prošli tjedan baš mi muž rekao da je oduševljen njenim rukama, a jučer grozno. Crveno, užareno. user posted image
N nema više onaj osip, prije sam to zvala guščjom kožom. Izgleda da mu je smetala promjena praška za robu. Umjesto Dasha prešla na Surf pa mu se pojavilo to po rukama. Nikad više Surf! Sad smo na Dashu. Koža mu je čista. Hvala Bogu, mislim da se ne bih mogla nositi s još jednim atopičarom. Joj kad se sjetim da je moja mala mrvica nosila zavoje koliko se češala, do krvi, užas... Pa kad bih joj mijenjala zavoje, dala bih joj jadnoj oduška, ujutro i navečer se smjela počešati, i to na jastuk... Pa je znao biti jastuk krvav.user posted image Nek je to iza nas.

Za par dana imamo predupis u 1. razred. Moja mala curica postaje veća.user posted image
A s druge strane kreću brige; bolje da ne mislim.user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 29.1.2018 14:24:31 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2141
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.1.2018 16:08:56   
danchy27
Curke evo jedna lijepa vijest kraj svih ovih vasih viroza

IMAMO ZUBIC!!!!user posted image user posted image user posted image

Provirila trojka user posted image user posted image
Cekamo jedinice da izbiju a iznenadila nas trojka user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2142
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.1.2018 20:38:02   
KontesaNina
Tooooo!!!! Bravo M!!!!!!! Moja M je dobila gore dvojku i J isto prvo dvojku, ali različiti smjerovi, a vas odmah trojku! Ma bravooooo!!!! Evo to je razlog nespavanja i nervoze i puno papice!

A mi tamanimo mrkvicu! I imam osjećaj da sad prehlada hvata mene, samo da se uspijem oduprijeti tome! Laku noc svima!

Pinky, drzi se, navijam za vaše dojenje!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2143
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.1.2018 7:00:29   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: danchy27

Curke evo jedna lijepa vijest kraj svih ovih vasih viroza

IMAMO ZUBIC!!!!user posted image user posted image user posted image

Provirila trojka user posted image user posted image
Cekamo jedinice da izbiju a iznenadila nas trojka user posted image


Uuuu kako ranoooo!
Bravo!😉

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2144
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.1.2018 13:49:27   
danchy27
Snjeguljice nije rano, MM je dobio prve zube s 3 mjeseca user posted image . Valjda nece imati istu kvalitetu, jer su jako krhki i kvarljivi, dok su moji jako dobri i bez ikakvih kvarova.
Nervoza i ne spavanje su jos prisutni. Pocinjem misliti da to nema veze sa zubicima vec je jednostavno takva beba. Cak je poceo odbijati jesti a place da je gladan. Kad ga slomim da ipak prihvati imam osjecaj da bi mogao pojesti i litru. Nadam se da su to sve samo faze.
Vec par dana mu dajem malo mrkvice sto nam je hipp poslao. Jos se navikavamo al izgleda da ce pomalo poceti jesti

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2145
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.1.2018 19:44:12   
KontesaNina
Danchy, to RI je potpuno normalno, sad čekaj i uskoro ces ugledati jos barem 1 ili čak dva nova zuba negdje! A sto se tiče kvarnih... a to ti je tako! Ja se isto pak
Nadam da su muževljeve pokupili, jer moji su očajno!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2146
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.1.2018 9:14:42   
LourdessPadme
Pozdrav mamice

Evo da se i mi javimo. Imamo dva zubica donja,novi film je grickati bradavicu,i to opako. Par puta sam skriknula od boli pa se frajer prepao i plakao,zadnjih dan dva ne grize,nadam se da ce ostat tako.
Utvrdili smo alergije na jaje ,km,psenicu i kikiriki. Bas sam tuzna i izgubljena,ponudili su nam mljeko na
Recept al sam ja ipak odlucila dojiti sljedecih 6mj pa sam ima nekih 10tak dana izbacila sva to iz prehrane,jos ne vidim neki pomak,i dalje se budi svaki sat cesati i sisati. Bas sam potonula zbog toga.

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2147
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.1.2018 10:50:48   
Snjeguljica_83
Lourdess, žao mi je zbog alergija. user posted image Barem znate. Da, imaš pravo na mlijeko, ali podržavam tvoju odluku o dojenju!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Što se tiče grickanja, super si reagirala. Tako bebe skuže i prestanu to raditi. Nek je zaplakao, to je normalno. I moja E je tako.

Danchy, mislim da je rano za zubić jer nisam čula za puno takvih slučajeva. Moji oboje su uoči 6. mjeseca dobili prvi zubić. No, ti imaš u obitelji taj slučaj, tako da je to vama normalno.user posted image
I kod mog N nema pravila. Nisu nicali zubi po redu, već tu i tamo. Ima praznine i sad se popunjavaju. Čak četiri zuba istovremeno idu, dvojke i trojke dolaze tamo gdje su trebale prije doći.user posted image user posted image Tako nešto. Kad ne želi otvoriti usta pa brojim dok plače!user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 31.1.2018 10:51:58 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 2148
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.1.2018 11:09:49   
nymeria
Lourdes mislim da će ti ipak trebat mlijeko za kašice da praviš osim ako možeš izdojit uz obroke onda ok...
Ali mislim da bi ti kutija pregomina dobrodošla za takve stvarčice narednih mjeseci...
Neznam dal smijete sojino? Mi smijemo pa đu ja nekad i na tome zamutim...
Koja vam je klasa?

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2149
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.1.2018 11:11:15   
nymeria
Što se zubi tiče, nama su prvi sa 8,5 mj izašli i dugo i bolno je bilo... I sad su nam gornje četvorke izašle i to je deset zubekov a bome je i dolje sve debelo i natečeno

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!