|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 10:56:41   
mali andeo
stavila sam sliku u albumm !!

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 11:10:49   
PinkyFunkyBirdy
Ma to je TOOOOOOOOO!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa čeeeestitam draga moja mala andjelica!!!!!!!!!
Ajme kako si me razveselila!
user posted image

Vidim i da Hajdi ima 3 mrvice! Bravo draga i neka samo nastave rasti!!! Joooooj kojih lijepih vijesti! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Budem danas prošla sve postove da vidim što sam propustila ova 3 dana. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 11:11:59   
mali andeo
cure drhtim ,plačem ko malo dijete ...
bojim se da sanjam...


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 11:41:23   
tintin
Mali andjeo koja predivna vijest, user posted image user posted image user posted image , čestitam draga od srca, baš mi je drago, predivno iznenadjenje, znam da si govorila da ćeš u postupak sljedeci ciklus, mislim da ti je ovo šok, ali predivan šok, draga trudna si, juhuhuhuhuhuhuh, veselimo se.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 11:57:03   
LourdessPadme
mali andeo ajmee srecee ,nemogu vjerovat kako mi je drago user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hajdi user posted image za 3 js, cekamo dobre vjesti i navijao za bucmasti endouser posted image


_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 12:28:13   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image mali andeo - 17.01. - ponosna user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 12:28:47   
perlica55
Mali andeo pa čestitam draga moja od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vjerujem da si u šoku, al eto draga, čuda su moguća user posted image
kada se sabereš, javi nam KAKO??? Dal je akcija bila kao i inače, pa se
zbilja desilo čudo????
Simptomi????


Hajdi nek se i dalje embriji nastave fino razvijati user posted image user posted image
Javi nam kada je ET.

< Poruku je uredio perlica55 -- 19.1.2017 12:32:05 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 12:54:38   
hipo
Jeeeeeeeeeeee!!!!!
Mali andeo ceatitam, jako mi je drago radi tebe!!!!!!


Hajdi, super za tri js!!!!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 14:16:17   
lidac0605
Anđelčiću,koje preeekrasno iznenađenjeeeee user posted image user posted image

Čestitke,draga konačno je i tvoj plusić stigaouser posted image


Nek ti bude uredna trudnoća,sreeetnooo!!!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 14:33:53   
PinkyFunkyBirdy
Mali andeo baš si nas sve razveselila! Jako mi je drago kad čujem ovakve priče gdje je par već u/pred postupku/om i onda im uspije prirodno. Ma to je predivno i sad uživaj maksimalno. user posted image
user posted image Sad čitam što sam sve propustila i naletila sam na ovaj post od mali andeo:
IZVORNA PORUKA: mali andeo
...
meni je sutra dan očekivane user posted image user posted image - doći će !
idući mjesec idemo u postupak !
tako sam odlučila ...

user posted image user posted image user posted image
Ajde nam pliz napiši simptome i sve detalje ... znaš da mi to volimo čitati. user posted image

Hajdi, kakva je na kraju odluka - kad se mrvice vraćaju mami u bušu? user posted image Držim fige i navijam na najjače! user posted image user posted image user posted image

Leilani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tintin, milena, držim fige da ulovite to jajašce! user posted image user posted image user posted image

Papučice, čuvaj, mazi i pazi svoju curkicu da čim prije ozdravi, a za sljedeći datum se slažem - neće doći sad godinu dana sigurno. user posted image

Trudilice, ako je prošla vještica onda se kreće u novo akcijanje! user posted image Evo onaj link na osnovne pretrage što sam ti obećala prošli tjedan: LINK

Perlice, kako je tvoja curica? Dal se javlja svojoj mamici? user posted image Pomazi bušu malo i u moje ime. user posted image

Lourdess, ma sigurno će se TM raspekmeziti. Prekrasno je kad vidiš to malo slatko biće kako napreduje, a još ga ne možeš držati na rukama. Stvarno je ta trudnoća pravo čudo. user posted image Mazi bušicu i javi dojmove s pregleda! user posted image

Belina, držim fige da svi nalazi budu super i da nam brzo budeš u postupku, a nemamo ništa protiv ni da nas iznenadiš kao mali andeo. user posted image
I, da, sa malim zakašnjenjem sretan rođendan tvojoj princezici! Neka bude uvijek zdrava i vesela! user posted image user posted image user posted image

Draga daxy, opet čitam tvoj post s pregleda i topim se. user posted image Baš slatko. user posted image Nego, ne mogu se nikako sjetiti dal si već pisala dal su tvoje blizanke dvojajčane (pretpostavljam da da kad postoji mogućnost različitog spola)? Pomazi malo bušu i u moje ime. user posted image

Zvjezdice, ne znam što ti je najpametnije. user posted image Ako ste još mladi možda početi s operacijom pa vidjeti dal će to pomoći, no mislim da vam MPO postupak ne gine. user posted image

Kod mene još nema O, ali zadnjih nekoliko dana imam povremeno grčeve kao da će vještica svaki tren krenuti i jedan dan sam imala neki roskasti iscjedak. Hm ... vjerojatno se opet ciste kote na mojim jajnicima. user posted image Razmišljam da odem na sistematski za koja 2 tjedna pa da ginič malo pročrčka stanje dolje pa da saznam što se dešava. user posted image user posted image user posted image
Inače u zadnje vrijeme čujem za dosta novih trudnoća i baš imam osjećaj da će ove 2017.g. biti puuuuuuno bebica, pa drage moje naskačite na mužiće da se taj trend nastavi i dalje. user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 19.1.2017 14:34:59 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 14:51:23   
Snjeguljica_83
Mali anđeo, user posted image Čekaj, jel to na kraju priroda učinila čudo? Jer koliko sam pratila, idući mjesec ste trebali u postupak.
Bože dragi, koja sreca! user posted image
Neka bude sretno do kraja, draga, zaslužila si: napokon!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 14:53:57   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: mali andeo

cure drhtim ,plačem ko malo dijete ...
bojim se da sanjam...



Dosta je bilo tuge za tebe. Predivno je plakati zbog sreće!!!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 15:14:55   
Bucika001
Daxy moja draga,izgleda da si me uspjela prizvati da skicnem sto se ovdje desava!hvala ti puno na lijepim zeljama!!user posted image vidim kod tebe ima divnih vjesti,hvala Bogu,neka vas samo cuva,bile dvije princezice ili princa pod tvojim srcem!!cestitam draga!

Perlice moja,pa cestitke i tebi na tvojoj maloj princezici,toliko sam bila sretna kada sam vidjela predivne vjesti!samo se pazi!!

Tintin draga,drzim fige da se sve lijepo poslozi i da to bude veliki plus uskoro!!

Hajdi,samo pozitivno,neka dragi Bog da da tvoje mrvice izguraju do 5.dana i lijepo se smjeste kod tebe!!

Pinky,draga,kod tebe je i dalje klasika preeedugi ciklusi?

Mali andeo,pa cestitke od srca,hvala dragom Bogu na svim cudima koje nam podaruje!samo se sada dobro pazi i uzivaj!!!

Trudilice,ja imam sada 25 godina i uzasno sam se bojala bilo kakvih pretraga..moj savijet ti je,ne cekaj!!mm ce sada 34 i je zelimo imati jedno dijete,tako da jedino sto mozes izgubiti u svemu ti je samo vrijeme!!sretno!!

Cure sve druge sve vas grlim i ljubim puno!!!

_____________________________

Savrsenstvo nije trazenje mana u lijepome,vec lijepo u manama...

http://www.fertilityfriend.com/home/486895

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 15:20:08   
Bucika001
A evo sada mene,pisem sa moba pa da me ne izbaci..

Naime,ja sam vam drage moje jako ponosna na svoju malu princezicu koja raste u mojoj busici!!!user posted image user posted image user posted image
Evo nas danas 29+3,blizimo se polako ali sigurno danu kada cu napokon ostvariti svoj najveci zivotni san..postati majka.. user posted image user posted image user posted image ugl u 7.mj smo bili u postupku stimuliranom,dobili 6js,oplodene 2,jedna blastica vracena,jedna morula zamrznuta..hvala Bogu trudnoca je do sada uredna,zdrave smo,velike i bezgranicno sretne!!!

_____________________________

Savrsenstvo nije trazenje mana u lijepome,vec lijepo u manama...

http://www.fertilityfriend.com/home/486895

(Odgovor članu Bucika001)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 15:38:10   
PinkyFunkyBirdy
Draga Bucika evo i tebe i to ni manje ni više nego isto s prekrasnim vijestim! Čestitam ti od srca i držim figice da sve bude super i dalje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Obavezno nam javi kad rodiš (iako bi mi bilo draže da se pridružiš curama tamo na Proljetnim/Ljetnim bebama da te možemo pratiti ovaj period).
Stvarno sve neke lijepe vijesti o bebicama u zadnje vrijeme. user posted image

Pitala si za moje cikluse - dugi su, ali je puno bolje od poroda. Sad su mi ciklusi 40-60 dana, a prije trudnoće su mi bili 60-180 dana tako da je sad to već super. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Bucika001)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 15:59:27   
tintin
Bucika draga pa eto I tebe, s predivnim vijestima, cestitam draga od srca, bas se veselim zbog tebe, javi nam se cesce user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 17:37:48   
belina
Nema me par sati kad ono sve lijepe vijesti
mali anđele ne mogu vjerovati mogu mislit kako je tebi!!!! Pa zeno draga CESTITAAAAAM!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čuda se ipak događaju!!!! Uživaj u ovom predivnom osjećaju!!!! Sve nam reci-šta, di, kako, kada!!!!
bucika čestitam i tebi od srca, Nek se sve završi na najljepši mogući način!!!
Hajdi kako nam se ti osjećaš pred veliki dan?
Pinkyce ne možemo sad svi čudesno Hahahah mora neko i u postupku zatrudnit hehehehe Btw i dvije kolegice u školi su objavile trudnoću, a ja i još jedna pokušavamouser posted image mislim da će nas ravnatelj u top stavit.
Cure javim se poslije ili nešto, radila sam jedan zub danas i jako me boli sad. Ne mogu niti mrvicu zgrist, a smeta mi čak i voda. Kao da mi je otvoren pa mi vrijeđa živac. Ugl zubar kaze da je to normalno.
Leilani draga to se javi kad možeš. Je li akcija odrađena?
Papučice gurate li s ospicama?
Trudilice još malo pa opet plodni dani?

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 18:00:54   
perlica55
Bucika draga, presretna sam user posted image user posted image user posted image
Koje lijepe vijesti na RR user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 18:38:15   
daxy
Jao,koje vijesti!!!!

Bucika pa baš si me lijepo iznenadila!
Sretna sam zbog tebe i nek ti se napokon ostvarila dugogodišnja želja!
Ma svaka čast! user posted image user posted image user posted image
I sretno,nek se sve nastavi tako uredno! I molim te javi nam se povremeno da znamo kako napredujete!

mali andeo pa ja ću poludit od sreće! user posted image user posted image user posted image
Čestitam! user posted image user posted image
Ma kad samom pomislim koliko si mi bila razočarana,a pogledaj sada izvan sebe si! user posted image user posted image

Jel vidite da je moja prašina ipak pala na nekoga? user posted image user posted image

Hajdi od srca ti želim da te zahvati ovaj val. user posted image user posted image
3 oplođene,super super broj!
Javi nam čim saznaš/odlučite što i koliko ćete vratiti!
Sretno još jednom! user posted image user posted image

belina tebi želim da uhvatiš ovaj vlak pozitive i da sretno stigneš tamo na trudničke teme!

Leilani i tebi šaljem iste vibre! user posted image user posted image

tintin navijam iz petnih žila da uspije ovaj ratni plan! user posted image user posted image

papučice i tebi naravno! Ma kad prospem onu prašinu, dobro se namjesti da padne i na tebe! user posted image
Kako se nosite s ospicama?

pinky draga,ni tebe nisam zaboravila. Znaš da ti želim što prije jednu user posted image ,pa da imaš još jednu mazu uz M. user posted image
Da,moje bebice su skoro pa sigurno dvojajčane jer su mi vraćena 2 osmostanična zametka. Vjerujem da su se oba primila.
Iako postoji malena mogućnost da su jednojajčane jer se oplođena jajna stanica može podijeliti na 2 dijela i 6 dana nakon što je oplođena.
Realno vjerojatnije je ovo prvo. user posted image Jer svaka ima svoju posteljicu i amnionsku ovojnicu.
Kod jednojajčanih se često događa da imaju jednu posteljicu ili dvije spojene posteljice (jer se ne ugnjezde daleko jedna od druge).
Kod mene je jedna posteljica na jednon strani,a druga na drugoj.
Vidit ćemo kad se rode. user posted image


Ma kako nas je lijepo zaredalo s lijepim vijestima! Baš ste me uveselile! user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 18:53:39   
Hajdi
Mali anđeo kako si nas sve iznenadila s ovom vijesti, fenomenalno user posted image user posted image user posted image
Dočekala si svoje željeno čudo, nije moglo bolje ispasti user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj transfer je nedjelju, znači da je doktor odlučio vraćati na 5. dan. Nemam pojma koliko će ih vratiti, ako imam izbor onda će to biti dva. Neka i doktor kaže svoju preporuku, sve ću saznati u nedjelju.
Hvala vam cure što bodrite user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 19:15:02   
Hajdi
Bucika čestitam user posted image i želim ti urednu trudnoću sve do kraja user posted image
Hvala ti na lijepim željama!

Belina uzbuđena sam i pozitivna, za sad ide sve dobro u mom postupku user posted image
Tebi želim najprije čudo kakvo je zadesilo mali anđeo. Ako to ne dođe onda jedan uspješan postupak!

Trudilice jel akcija skoro počinje kod vas?

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 19:25:18   
daxy
Hajdi čekaju stadij blastice!
Sretno ti bilo i nek se sve 3 razviju do tog stadija. user posted image user posted image

Drago mi je da si toliko pozitivna. user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 21:46:31   
papučica
Sad udjoh na Raju i procita'

Pa predivno Mali andeo , zelim ti od srca sve najbolje. Vjeruj da sam se i ja zbog tebe dobila nekouzbudjenje.

Bas neku tremu kad procita.

Hvala dragom Bogu kad podari ovu srecu . Neka te prati sreca i radost Mali andeo kroz citavu trudnocu.

Bas sam sretna kad procitam ovakve price,uh, prediiivno.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
20.1.2017 8:28:50   
Snjeguljica_83
Bucika, ajme!!!!user posted image Cestitam, draga!user posted image
Neki dan ti je bio rodjendan, zar ne? Sve najbolje ti zelim! A najljepsi poklon vec imas..user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
20.1.2017 11:14:45   
PinkyFunkyBirdy
Trudnice mali andeo, kako si nam danas kad su se dojmovi malo slegli? user posted image

Snjeguljice kako si nam ti? Kako tvoji klinci? Ljubi ih puno! user posted image

Papučice, mislim da mali andeo nikog nije ostavila ravnodušnim jer ovo je stvarno nešto predivno. user posted image

Hajdi, navijam i dalje za tvoje mrvice! user posted image user posted image user posted image

Draga daxy, da po ovome što si napisala vjerojatno su onda dvojajčane bebice. Vidiš, uopće nisam razmišljala da nastanu i dvije posteljice. user posted image Bitno da su one negdje sastrane ili gore pa da ne smetaju za porod. Ajme meni, ne mogu si to ni zamisliti (da se meni desi). user posted image user posted image Ma, svaka ti čast! user posted image
I samo ti nastavi bacati prašinu tu po trudilicama - vidiš da se prima. user posted image

Belina, dal je zub bolje? user posted image

Perlice, vidiš kako se tu radi čistka - sve cure ćemo potjerati na trudničke teme. user posted image

Tintin kako si nam ti? user posted image

Budemo onda još malo ostali na ovoj temi kad već imamo novu trudnicu na listi. user posted image Složim novu listu sljedeći tjedan. user posted image
Kod mene situacija kao da bi mogla biti O kroz par dana, ali još je to sve li-la. Iscjedak je povremeno neki rastezljiv, sise mi se čine malo osjetljivijima, ali još to nije ono pravo, a najveći pokazatelj mi je to što se MM opet nešto duri na mene. user posted image Nadam se da ćemo si biti dobri ako LH trakica bude pozitivna jer inače ništa od akcije. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!