|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
22.1.2017 12:57:58   
perlica55
Hajdi draga, sada mazi i pazi svoje mrvice user posted image user posted image user posted image
Ja navijam od srca, i držim fige za visoku betu user posted image
Ak imaš volje/vremena na IVF temi upisati tijek svog postupka
i cijene. Mislim da još nitko nije napisao iskustvo s dr. Š..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
22.1.2017 13:27:20   
LourdessPadme
hajdi draga,mazi trbuscic i samo opusteno user posted image
Tu smo za sva pitanja user posted image
Navijamo za male mrve i veeeliku betu user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
22.1.2017 14:38:26   
tintin
Hajdi draga, drzim fige, da bude beta odlicna za 12 dana, svi mislimo na tebe i navijamo do neba, veliki zagrljaj.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
22.1.2017 15:30:29   
belina
Hajdi trudnice našauser posted image sad lijepo miruj gustaj da se tvoje bebice lijepo smjeste!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
22.1.2017 16:04:30   
Hajdi
Perlice trenutno nemam volju prolaziti cijeli postupak od početka, nek prođe malo vremena pa ću sumirati ukratko na ivf temi.
Sve u svemu zadovoljna sam jako, osoblje je predano i profesionalno, vlada dobra atmosfera, ekipe je jako simpatična.. oba doktora i obje sestre user posted image . Mislim da su cijene slične onima u Cita, nisam uspoređivala, nego sam škicnula da si pisala oko 2 tis eur kad je tvoj rezultat bio 3 embrija, od toga jedan smrzlić. Toliko će i mene doći. Mora se uzeti u obzir da se terapija određuje individualno. Ako netko slabije reagira vjerojatno će se mijenjati doza, a možda i lijek. Zatim godine, konstitucija, nalazi hormoni.. sve to određuje koliko će na kraju koštati lijekovi.

Tintin iako su vraćene blastice dr. je rekao za 2 tjedna beta pa ću tako i napraviti. Ako baš ne izdržim možda ranije napravim test.

Belina, Leilani, Lourdess, papučice, mali anđeo, Pinky, daxy veliki zagrljaj svima user posted image user posted image
Nastojat ću mirovati, nekako se zabaviti, čitati, gledati tv.. i maziti mrvice user posted image


< Poruku je uredio Hajdi -- 22.1.2017 16:06:01 >

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
22.1.2017 21:12:57   
mali andeo
Hajdi sada samo uzivaj i mazi mrvice.. Navijamo!!!!
Ja nisam ni svjesna svoje user posted image
Osjecam se savrseno!
Još nismo nikome rekli sretnu vijest...
I danas mi mama komentira da sam u bokovima otisla malo u širinu..
A mislim to je istina...
Samo sam joj odgovorila kako mi je sve fino...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
22.1.2017 22:56:27   
daxy
Hajdi ma bravo! user posted image user posted image user posted image
Sretno i nek za 2 tjedna bude veeeelika beta.

Ja navijam za blizance! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 1:29:01   
PinkyFunkyBirdy
Hajdi, trudnice, bravo za tvoje mrvice i sad ih čuvaj, mazi i pazi tako da se fino smjeste i čvrsto prime za svoju mamicu! user posted image user posted image user posted image

Draga moja Daxy SRETAN RODJENDAN!!! Neka ti se ostvare sve želje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja pišem s mobitela pa samo lovim glavne crte jer cekam da mogu mom M kapnuti oči jer opet ima konjuktivitis pa sam na BO. user posted image
Moja O je bila i pokrivena je pa sad cekam da vidim dal ce biti dobitno ili ne. Inace prošlo je točno 3g. i tjedan dana od kad smo zaceli M, a posto sam njega prenjela tjedan dana nakon termina ako nam se sad "primi" imat cu termin na rodjendan od M. user posted image Malo se zanosim, ali bilo bi fora. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 6:28:05   
belina
Jutroooo curke
Daxy sretan rođendan, a mislim da ti je ovaj stvarno najsretniji do sad! A sljedeći će bit još sretniji!!!!
Pinky pa je lijepo je nekad maštati, a pogotovo kad postoji moguscnost da se te maštarije i ostvare. Pa zašto ne?? Stvarno se nadam da će to bit touser posted image
Mali anđeo znaci sve je super? Bravo bravo! Samo ti papajuser posted image Nek je sve fino, čuvaj ti mrvicu da nam ne bude gladna heheheh
Hajdi trudnice kako je danas?
Leilani gdje si je li sve ok?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 9:07:32   
perlica55
Jutro cure user posted image
Hajdi, napisala sam ak/kad ćeš imati volje, ja sve znam i te
info mi više, hvala Bogu ne trebaju, al za ostale cure ak će trebati...
Mali andeo, uživaj draga i mazi bušu user posted image
Tintin, kakvo je stane kod tebe, držim fige user posted image
Daxy, čekam kao ozebli sunce 14 dana, da nam popiškiš user posted image user posted image user posted image user posted image
Belina, kako je u st? Ima li bure?
Pusa svima user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 9:55:31   
belina
Perlice draga nema bure predivno je vrijeme zadnjih par dana. Stalno smo vani! Kako je u vas ima li sivila? Kako tvoja curka, gura li mamicu? Je li ti još radiš?

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 10:09:26   
Hajdi
Daxy sretan rođendan user posted image

Pinky bravo za pokrivene dane, navijam za user posted image user posted image user posted image

Perlice vidjela sam što si napisala, znam da nije zbog tebe.. sve mi je jasno. Slažem se s tobom, neka druge cure vide različita iskustva. Kad me uhvati volja napisati ću user posted image .

Mali anđeo tako je i najbolje previše ne doživljavati trudnoću, sve dok stomak ne počne rasti user posted image Samo ti papaj!

Belina što ti je još preostalo od pretraga za postupak? Žao mi je da ovako predivne dane moram biti u zatvorenom, ali izdržat ću user posted image

Kod mene ležanje, pomalo promjene raspoloženja što je normalno od svih tih hormona koje uzimam. Pazim se koliko mogu, čak sam se uplašila da prejako smijanje može škoditi, ono kad trbuh skakuće i grči se user posted image . Zabranila sam pretjerano zasmijavanje user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 11:40:37   
anandi
jutrooo
Hajdi navijam za ogromnu beturinu user posted image user posted image Samo se ti ponasaj kako ti pase i samo nemoj dizat tesko i to je to.

Pinky user posted image za pokrivenu O. Da aBd urodi plodomuser posted image

Mali andeo poznato mi je to...nisam ni ja bila svjesna trudnoce dok oko 12-e sedmice nisu krenule jake glavobolje. Samo ti uzivaj, papaj a doci ce uskoro vrijeme kad ces biti i vise nego svjesnauser posted image

user posted image user posted image vas sve

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 11:42:03   
perlica55
Belina, radim i dalje user posted image
Mala dama lupka stalno, ja uživam..
Hladno je jako, al zima je, ne?!
Sada vidim da sam jutros vibrala za daxy, a mislila na pinky, ne zamjerite mi
drage moje, kaj mogu, user posted image glupost user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 11:59:13   
tintin
Daxy draga Sretan rodjendan, sve ti najbolje od srca želim user posted image user posted image
Pinky draga ja držim debele fige da ste pogodili o i da nam za koji tjedan javiš pozitivan test, navijam user posted image user posted image
HAjdi, samo polako i normalno se ponašaj, samo nemoj teško dizati i raditi fizičke poslove a sve drugo možeš normalno, joj kad se sebe sjetim u dobitnom postupku, uf, već sam prije pisala., sretno.
Moj ultrazvuk i jutros obavljen, folikul preko 2 cm trebao bi puknit veceras, endometrij savršen, ma sve savršeno, samo da urodi plodom, keks svaki dan user posted image , sutra navečer idem opet na ultrazvuk da vidimo jeli ima žutog tijela, utrogestane od prekosutra, pola decortina svaki dan, jedan folacin svaki dan, flastere estrogen svaki drugi dan i nakon 20 dana ciklusa aspirin sumeći, puste kemikalije u meni, uf, nadam se uspjehu, ovaj put pozitivno mislim.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 12:00:32   
tintin
Svim curama veliki zagrljaj.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 12:44:44   
Leilani
Tu sam belinice kod nas akcija, jucer pocela s trakicama, nema jos O na vidiku, opet bude kasnije. Ali mi smo vrijedni, u subotu cak 2 puta, ko tinejđeri user posted image dođe nam tako, ned pauza, danas opet user posted image

daxy sretan ti rođendan i vjerujem da ti je ovaj najsretniji user posted image uz tvoje dvije male pišuljice.

pinky maštanje i snove nam bar nitko ne može uzeti, a ništa ne koštaju. A još nek ti se ostvare pa da tvoji malci skupa slave ročkase user posted image a gle, šanse ima, ja navijam user posted image

mali andeo vidis ti kak nase mame sve primjete, bude joj sve jasno kad joj kazes lijepu vijest user posted image i samo papaj draga. Jos uvijek ne mogu vjerovati da si nam trudnica. Presretna sam!

tintin ajmoooo, ma neka i kemije i svega samo da urodi plodom. user posted image A na folikulometriji si u bolnici ili kod svog gin.
Jer bas se pitam mogu li ja na FM ici kod svoje gin? Srecom moja gin mi je jako blizu posla, a daleko od kuce pa kad sam vec na tom kraju grada svaki dan si mislim zasto ne.

Svima puseki!!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 13:13:23   
tintin
Leilani ja ti inaće idem privatno kod dr, ali ona takodjer radi i u bolnici, tako da na folikulometrije dolazim u bolnicu, pa me tamo gleda, da ne plaćam kod nje privatno svako malo., sretno i tebi u ovom ciklusu, nadam se da ćete pogodit o.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 13:43:28   
belina
Leilani misliš na FM u postupku ili ovako za tempirane odnose? Ja sam kod svoga Gina išla dva puta na FM prije nego sam uopće krenila u mpo vode. Samo vi akcijajte, ako ništa zbog povezanosti tebe i mmuser posted image odmah je sve bolje kad su akcije redovneuser posted image
Perlice skužila sam da si krivo vibrala Daxy da ugleda user posted image , ali reko trudnički mozak hahaha! Tako mi je bili i samoj, samo šta je to ostalo i iza trudnoće user posted image
Hajdi valjda su promjene raspoloženja normalne od pustih hormona! Ajde bit će još lijepog vremena!
Tintin pa to je turbo plan sigurno će upalituser posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 14:28:51   
Hajdi
Tintin dr mi je naredio strogo mirovanje 3 dana pa ću ga poslušati. I ja uzimam pola decortina svaki dan, i ostalo je slično tvojoj terapiji. Želim ti puno sreće, dobro te je opremila tvoja gin, mora upaliti user posted image

Leilani ja sam bila na nekoliko f-metrija kod soc.gin, slobodno pitaj da te naruči.
Uživaj u akciji s tm, nama je zabranjeno do daljnjeg user posted image

Belina valjda je tako, još sutra moram izdržati ležanje.


(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 16:23:28   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, hvala na bodrenju! user posted image Vidjet ćemo za 2 tjedna kakav će biti rezultat. I nadam se i ne nadam se ... znate kako to ide. Tek smo krenuli i ne mogu očekivati da se odmah primi, a opet nada postoji. Vidjet ćemo. user posted image
Ja sam na BO izgleda do kraja tjedna. Treba svakih 6 sati kapati M oči, a i jedno vrijeme je zarazan pa ne može u vrtić. Ah ... stalno nešto. user posted image

Daxy dal feštaš? user posted image

Hajdi, samo odmaraj. Ipak čuvaš nešto najvrednije. user posted image

Mali andeo, bit će sve super. Nema veze što nemaš osjećaj ... dobit ćeš ga ako ne prije onda kad pupa počne rasti. user posted image

Perlice mazi bušu i u moje ime! user posted image

Belina, i meni je ostao trudnički mozak nakon trudnoće. user posted image user posted image user posted image

Tintin, milena, svaka čast na terapiji - ja sam se pogubila samo dok sam pročitala što sve trebaš piti. user posted image Navijam da za dva tjedna popišaš deeeebeli plus! user posted image user posted image user posted image

Leilani, samo održavajte taj mladenački duh! Isplatit će se prije ili poslije. user posted image

Anandi, pa ne mogu vjerovati da si već toliko trudna. Vrijeme stvano brzo leti. user posted image Mazi bušu!

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 16:25:04   
PinkyFunkyBirdy
Da podsjetim mali andeo. user posted image

Trudilice:

user posted image mali andeo - 17.01. - ponosna user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 20:56:45   
zvjezdic@
Hajdi sretno i nadam se velikoj beti :):)
mm i ja smo odlucili, krenuti u mpo postupak ako svi nalazi budu u redu..

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 20:57:06   
zvjezdic@
Hajdi sretno i nadam se velikoj beti :):)
mm i ja smo odlucili, krenuti u mpo postupak ako svi nalazi budu u redu..

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 20:57:14   
zvjezdic@
Hajdi sretno i nadam se velikoj beti :):)
mm i ja smo odlucili, krenuti u mpo postupak ako svi nalazi budu u redu..

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!