|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
16.1.2017 21:45:33   
tintin
Mali andjeo bas mi je drago da krecete sljedeci mjesec, uz tebe smo, I navijamo za plusic, javi nam se cesce.
Belina user posted image za progesteron, ja se nadam da ti amh nece puno biti nizak kad krenes u postupak, mozda je to trenutno.
Zvjezdica ni ja neznam sta da ti savjetujem, nadam se da ce se javiti koja od cura, ako zelis mozes biti tu s nama na raji se druziti., puno je lakse, vjeruj mi, sve cure su divne
Daxy cekamo nestrpljivo.
Draga Hajdi, sretno sutra, mislim na tebe.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
16.1.2017 22:23:14   
daxy
Večer.

mali andeo navijam za vas sljedeći mjesec! user posted image

belina šteta za AMH. user posted image
Al nije ni to strašno, ne brini.

Hajdi sretno sutra! user posted image user posted image

zvjezdice ja potpisujem perlicu. Odgovorila ti je na drugoj temi. user posted image

Evo C/P sa proljetnih o pregledu:

Evo i moj pregled lijepo prošao.
Bio je i MM sa mnom.
Izgleda da imamo dvije curice. user posted image user posted image user posted image user posted image
Za jednu bebu je doktor gotovo siguran da je curica.
A druga je malo sramežljiva pa se skrivala i nije nam htjeo baš potvrdit nego ćemo pričekati sljedeći pregled.
Iako kaže da je moguće da je i druga curka jer ne vidi ni testise ni pišu,al nije uspio uhvatit spolni organ baš da potvrdi.

Kako god bude mi smo sretni! user posted image user posted image
Ja nisam ništa posebno priželjkivala,a ni MM i sretni smo s tim šta imamo. user posted image

Prva stvar šta je doktor snimio je da se bebe boksaju. user posted image user posted image
Čim je naslonio UZV na ekranu se ukazale 2 glave i razmjena 'udaraca' šakama. Baš su nas nasmijale.
A kasnije su se češkale po glavi. Ma preslatko nešto. user posted image
Sve je u redu,imaju rukice noge,mjere su uredne. Ma predivno. MM je isto uživao,baš mi je drago da je bio sa mnom.

Dobila sam do sada 7kg i doktor nije baš oduševljen. Al dobro,bio je Božić pa mi je oprošteno.
Sad ću malo pripazit da ne dobijem previše.

Kontrola za 4 tjedna. Ako bude problema onda da dođem ranije.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 7:14:06   
belina
Jutro
Daxy dvije curice ajmeeee sreceeee!!!! Ma naravno da nije bitno, ali supeeeeeer! Curice su zakon! (Vjerojatno će to Rec i svaka mama koja ima dečkauser posted image )
Hajdi navijamo za tebe danas! Bit će sve dobro, opusti se ideš po svoje bebe!!!
Cure ma nije mi bed za AMH još je on uvik dobar, nisam ja u cvijetu mladosti, svjesna sam da on ide samo dole. Ionako idem u postupak a ne prirodno pa mi je malo lakše zbog togauser posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 9:01:41   
mali andeo
hajdi sretno danas i neka što manje boli user posted image user posted image

daxy rastopila si me sa svojim mrvicama user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 9:27:00   
Hajdi
Daxy ajme kako predivni prizori s uzv-a, baš ste uživali.. predivno user posted image , dvije curice ili dečko i curica user posted image user posted image .. savršeno user posted image

Belina ma bit će to sve odlično, amh se zna i popraviti user posted image

Tintin hvala ti draga, i ja tebi želim sreću s terapijom koju si dobila user posted image

Evo me s punkcije, prošla je bezbolno, bolje nego što sam očekivala user posted image , koktel radi čuda user posted image . Nažalost od 7 folikula dobili smo samo 3 stanice, ovi ostali su bili prazni. Što možemo, to smo dobili i sad se treba nadati da će biti barem 1 dobitna. Daj Bože da se sve tri oplode i dobro razvijaju user posted image .

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 9:46:48   
tintin
Daxy predivno, cila sam sam se raznježila, dvi curke, ma predivno, naravno da nije bitno sto je, meni bar nikad to nije bilo bitno, bitno da je sve u redu, baš mi je drago zbog tebe, uživaj draga zaslužila si, veliki zagrljaj.
Hajdi draga, držim fige da se sve tri oplode, bitna je jedna ali vrijedna, nemoj biti tužna, samo pozitivno razmišljaj, ja sam vječni optimist., veliki zagrljaj.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 9:48:47   
Hajdi
Mali anđeo draga hvala i tebi na lijepim željama, evo dobro je prošlo.. user posted image
Tako ćeš i ti uskoro, bez straha za bockanje i sve ostalo, ide to sve pomalo i bez puno muke. Držim fige da tvoj slijedeći postupak bude dobitan user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 11:37:02   
Hajdi
Zaboravih još dodati da sam dobila Estrofem 3*1, i Utrogestan 3*2.
Estrofem pretpostavljam za debljanje endometrija. Kad sam pročitala moguće nuspojave nije me baš oduševilo, ali tješi me da vjerojatno to neću dugo piti. Navalit ću i na ananas i ciklu pa će se sigurno zadebljati endo.
Utriće ću nastojati tempirati prije i nakon posla (svako 8 sati) i navečer kasno.

Zvjezdice ako imaš volje druži se s nama tu na raji, tako je lakše user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 12:10:48   
belina
Hajdi bravo za 3js!!! Pa i to je odlično!! Sad navijamo za tulum u labaratorijskimuser posted image
Nisam znala da se AMH može popravit?user posted image ja sam mislila da je to zaliha js i da ona može samo opadati s obzirom da se radimo sa svim js koje ćemo u životu imatiuser posted image ili?
Vadila sam hormone jutros nalazi za 10 dana. I to je sve od nalaza. Nadam se da me nece tsh zeznuti sad. Još mm treba izvadit krv i gotovi smo s vadenjima!

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 12:54:13   
LourdessPadme
daxy bravo za male curke mamine user posted image
Ja sam takodjer MM pripremila da na sljedeci pregled idemo skupa user posted image tako bude uzbudjen i rastopljen kad mu prepricavam sve uvz-a
Da si mislim da ce se raspekmeziti do kraja kad vidi sve na svoje oci. Covjek 2metra 115kg user posted image
Taman ce nam biti 15+3 pa mozda i mi saznamo sta nosim ❤️

hajdi bravo za 3 folikula user posted image nemoj da te brine,kod mene je od 11 9 bilo nezrelo samo jedan pravilno oplodjen i uspilo je.
Nestrpljivo cekamo nove vijesti,

mali andeo tako mi je drago da si smogla snage za postupak,navijamo i bodrimo da uspije iz prve ♥️

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 14:19:50   
Hajdi
Belina za jednu curu znam da joj se povisio amh u razmaku od najmanje 6.mj, možda i više ne sjećam se točno koliki je bio razmak u kontrolama. Ona je intenzivno trenirala s dosta boravka na svježem zraku, mijenjala je također i prehranu.

Izgleda da vitamin D utječe na amh, zato u zimskom periodu zna biti niži. Evo naletila sam na jedan članak na tu temu:
http://www.paleo-mama.com/is-it-possible-to-increase-amh-levels/

Imaš i na rodinom forumu dosta o suplementima koji bi mogli poboljšati kvalitetu js:
http://forum.roda.hr/threads/83688-Kako-smo-popravili-kvalitet-JS-i-ostali-trudni-DVAPUT?highlight=DHEA

Ja sam odlučila ići sad bez istraživanja tog područja, a ako ne uspije pozabavit ću se malo više.

Lourdess hvala ti draga, javljat ću novosti user posted image Bit će to predivno kad bude i tm na pregledu, držim fige da saznate spol.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 14:55:55   
perlica55
Mali andeo sretno draga od srca u novom postupku user posted image user posted image
Samo hrabro naprijed user posted image
Belina nalaz AMH ti nije loš, ne brini. Kod mene je bio 7, pa je bilo embrija za FET..
Ne znam kolko ti je godina, al plodnost žene nakon 30. opada, nakon 35.
rapidno opada. U IVF postupcima dr uvijek pronađe koju js..
Hajdi samo nek se js oplode, držim fige za tulum u labosu user posted image
Redovito koristi terapiju i vjeruj dr, očito endo nije najbolji kada si dobila
Estrofem. Uputu o lijeku je najbolje ne čitati.
Lourdes, jao kad se sjetim tvoje punkcije, pa onda šoka iz labosa, pretrnem...
Važno da user posted image napreduje fino... A tata nek uživa na idućem pregledu..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 15:38:17   
Hajdi
Perlice hvala ti user posted image , naravno da ću slušati doktora. Estrofem sam već popila i stavila 2 utrića. Malo će mi biti nezgodno kad ću utriće stavljati na poslu, valjda neće sve iscuriti. Ujutro i navečer ću moći malo odležati nakon stavljanja. Na zadnjem uzv, u subotu je endo je bio 7,5, ne znam kakav je bio danas. Najmanji je problem popiti tableticu.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 15:57:32   
trudilica88
Mali andjeo hvala .i ja to zelim vise od svega..
I da svi koji prizeljkuju + sto prije ga i dobiju 😙😙😙
Moja vjestica danas stala..

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 16:37:15   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, ja sam vam u prestrašnoj gužvi na poslu zadnja dva dana. Bit ću jako kratka jer moram po svog slatkiša.

Daxy moja milena preslatko!!! Mazi svoje curice u buši! user posted image user posted image

Hajdi, navijam za tulum u labu! user posted image user posted image user posted image

Svima ostalima puuuuuuno zagrljaja i budite vrijedne sa svojim mužićima! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Možete davati datume za veljaču pa ću složiti listu!

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 22:34:57   
daxy
Večer. user posted image

Hajdi user posted image user posted image user posted image
Nek bude vesela trojka i u labosu! user posted image
Cikla i ananas su zakon za endometrij! Samo navali! user posted image
Ne brigaj za Estrofem. Da ti neće pomoći ne bi ti ga ni propisali.
Utrići su iz mene curkali i tjedan dana nakon što sam ih prestala uzimati. user posted image
Neće oni nigdje,samo ti njih gurkaj,a pola sata ne čini nikakvu razliku.

belina, mali andeo, tintin, Pinky, Hajdi i svima ostalima hvala što nam se tako veselite. user posted image
Ja vas stalno virkam i čekam s vama sretne vijesti. Ne mogu se ja tako lako preselit na onu temu. user posted image


Laka vam noć. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 22:44:19   
papučica
Hajdi neka ovaj mjesec donese radost za sve buduce mjesece i godine.drzim fige da i ko tebe budu dvije curice u stomacicu

Daxy , divno za curice.Neka sve bude kako treba, a bice akobogda. Bas sam se raznijezila kad sam procitala

Belina sretno draga

Mali andeo itebi sretno u postupku

Moja curka dobila ospice, izdrzat cemo,ove dane.

< Poruku je uredio papučica -- 17.1.2017 22:45:58 >

(Odgovor članu trudilica88)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
17.1.2017 22:51:14   
papučica
Joj Pinky nisam se stavila ni za januar hahaha

Ma necu ja ni dobiti u januaru a ni u februaru... haha salim se malo user posted image

Evo bzveze cu lupiti datum 22.2

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
18.1.2017 12:28:22   
tintin
Pozdrav cure,
bila na ultrazvuku, sve ok, negdi za pet dana bi trebala puknit jajna stanica, u petak opet ultrazvuk, Pinky moj datum 10.02.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
18.1.2017 12:58:39   
belina
Pinky moj datum za veljaču 16.2.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
18.1.2017 17:11:58   
Hajdi
Cure,

Moram odmah s vijestima iz laba, imamo 3 oplođene js user posted image

Sutra će mi javiti kako ćemo dalje, hoće li transfer biti 3. ili 5. dan, ovisno o situaciji koja bude sutra.

Papučice hvala ti, sretno i tebi i nek ne dobiješ sljedećih 9 mj user posted image
Izdržat ćeš sve dane sigurna sam, tvojoj curki želim da joj ospice što prije prođu.

Tintin neka bude sretno i nek ulovite js user posted image

Pinky ne bih još davala moj datum dok nije bio transfer.

user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
18.1.2017 17:36:12   
belina
Asti Hajdi pa to je fenomenalno!!!!!user posted image user posted image user posted image sad navijamo da se dobro razvijaju i da bude i jedan smrzlic. Jeste razmišljali o opciji koliko bi ih vratili?

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
18.1.2017 18:01:30   
Leilani
Cure drage, stvarno ne stizem...sinoc vas citala i zaspala s mobom u ruci.


hajdi pa kako mi je drago. Drzim fige do neba i nazad!! user posted image Ah te nuspojave...bas i bolje ne citati. Svakako papaj ciklu i ananas. Majke ti, ja ciklu jedem skoro svaki dan, a nisam ni znala da je dobra za endo. Eto sad sam nesto i naucila user posted image

belina super za nalaze, a jos bolje ako se amh moze popraviti, eto sad sam jos nesto naucila. Isto sam mislila da je to to s cim zena raspolaze. Nadam se da ce i tsh biti dobar. A kad bi onda krenuli sa postupkom?

tintin draga, navijam na najjace da pogodite s folikulometrijom i da uspije user posted image

daxy prekrasne vijesti, ajme dvije male pišuljice user posted image rastopila sam se. Ma i ova sramežljivica ili sramezljivko, nema veze sto je da je. Bitno da su oni zivahni. Ajme...rascmoljit cu se. Da bar mozemo vidjeti to boksanje.

lourdess a bit ce tvoj dragi u svih svojih 2 metra raznježen sigurno user posted image

trudilice da ti pozelim dobrodoslicu i srecu da cim prije preselis na drugi forum. A najbolje sama znas koliko cete jos cekati. Vjerujem da te strah pretraga. Samo hrabro naprijed. user posted image

mali andeo nemas pojma koliko mi je drago da krecete oper sljedeci mjesec. Sve znas, ali zelim ti svu srecu. Ljubim!

papucice zao mi je zbog tvoje male i ospica. Nisam dugo dugo cula za ospice...drzite se i zelim brz oporavak.

pinky perlice anandi i vama drage saljem puse. Sad ne znam jesam li kog zaboravila. Ak jesam, ne zamjerite.

< Poruku je uredio Leilani -- 18.1.2017 18:02:50 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
18.1.2017 19:03:03   
Hajdi
Belina ako budu dva dobra ja sam svakako da se vrate dva, a može i plus jedan smrzlić user posted image . O tome trebaju dati mišljenje i doktori koji procjenjuju stanje. Mislim da je u mojim godinama poželjnija opcija da se vrate dva embrija.

Leilani istina je da se rodimo s određenim brojem js, ali možemo donekle utjecati na njihovu kvalitetu pa se na taj način, pretpostavljam, popravlja amh kao pokazatelj plodnosti.
Super da jedeš ciklu, eto nisi ni znala da usput debljaš endo user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
19.1.2017 10:54:03   
mali andeo
cureee,pamagajte !!!!

ludim,kasni mi ono 2 dana recimo,spremam se na posao i ono ajde idem pišnut test nisam već dugo user posted image user posted image
fali mi to ...

a kad ono user posted image

drhtim i ne vejrujem... a da nije test pokvaren ???

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!