|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.4.2017 15:09:26   
valerie
Htjela bi kupit jer bi htjela što više šetat i velikog bracu pokupit iz vrtića.

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1051
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.4.2017 11:51:50   
Tonks
Kiar ak te kaj tješi i ja sam tolko kila bila u plusu u 27 tjednu. Sad sam u 34 i dobila 14 kila.

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 1052
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.4.2017 15:16:12   
kiar
Tonks srećom sam 5kg skinula prije nego sam ostala trudna al ja stvarno da budem iskrena ne da jedem, ja žderem ! Užas tako da kod mene je zaista sve od hrane i slatkog user posted image al aj skidat ću opet kad rodim ! Nadam se da necu do kraja ovim tempom nastavit....

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 1053
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.4.2017 8:53:26   
Fiona0802
Okruglice moje, mislim na vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi smo od nedjelje kod kuće i prilagođavamo se. Najveća borba je s dojenjem...
Čim uhvatim malo vremena, obećavam vam detaljan izvještaj o porodu.
Ljubim vas!

_____________________________

Al'' duge su minute, u svakoj od njih može po jedna vječnost stati...

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 1054
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.4.2017 15:09:25   
Ivana0710
Fiona lijepo da uzivate kod kuce user posted image Kakve probleme sa dojenjem imate?

Ostalim proljetnicama koje slave, zelim sretan Uskrs i uzivajte sa svojim busicama i bebicama user posted image

(Odgovor članu Fiona0802)
Neposredna veza do poruke: 1055
   RE: Proljetne bebe 2017.
16.4.2017 10:58:23   
perlica55
Cure sretan vam Uskrs 🐰🐰🐰🐰
Uživajte i mazite bebe il buše user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1056
   RE: Proljetne bebe 2017.
22.4.2017 9:21:16   
daxy

user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03. user posted image - Stigao nam Jakov 05.03.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kate82 - 12.03. user posted image user posted image

user posted image Geminice - 04.04. user posted image user posted image
user posted image Fiona0802 - 06.04. user posted image - Stigao nam Domagoj 04.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Marina1980 - 10.04. user posted image - Stigla nam Mirka 03.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image bubi0506 - 04.05. user posted image
user posted image Mimo - 09.05.
user posted image Lagertha - 20.05. user posted image
user posted image anandi - 22.05. user posted image
user posted image Tonks - 26.05. user posted image
user posted image perlica55 - 30.05. user posted image
user posted image iva0067 - 06.06. user posted image
user posted image Vanja0606 - 06.06. user posted image
user posted image daxy - 18.06. user posted image user posted image


user posted image kiar - 13.07. user posted image
user posted image LourdessPadme - 27.07. user posted image
user posted image valerie - 15.08. user posted image
user posted image lotta2017 - 18.08.
user posted image andy1 - 20.08.
user posted image Momof5 - 29.08.



user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1057
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.4.2017 13:11:41   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje okruglice, gdje ste sve nestale? Dajte malo pišite kako ste? user posted image

daxy, Perlice, kako se držite? Dal su curkice živahne?

Anandi, dal si još u komadu ili se već mazite? user posted image

Fiona, dal ide na bolje sa dojenjem? user posted image

Ivana, dal je situacija bolja? user posted image

Ostale, dajte malo pišite da ne moram svaku pojedinačno pitati! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1058
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.4.2017 13:55:00   
perlica55
Pinky draga, nigdje nikog, pa se ni meni ne tipka...
Bila jutros kod gina curka ima 2750, veli da je malo veća, al bolje
jer sam dva prsta otvorena. Mirovanje i dalje...
Ti mazi bušu i ljubi M punooooo user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1059
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.4.2017 14:18:52   
PinkyFunkyBirdy
Draga Perlice, pa to je već lijepo velika curka. user posted image I još malo i u zadnjem mjesecu si. Ma sad samo opušteno i bit će sve super! user posted image Dal si već dogovarila CR ili još ne?
Mazi bušu i u moje ime! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1060
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.4.2017 14:44:50   
perlica55
Pinky, da, sve sam već dogovorila 👍
Hajde cure javite novosti, kamo ste sve nestale user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1061
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.4.2017 16:18:52   
Tonks
Izgleda da smo sve u nekom proljetnom umoru pa se ne javljamo.user posted image Perlice bravo za veliku curku user posted image
Idući četvrtak idem u trudničku prvi put i kolko se veselim da ću vidjet svog malog pišulinca, tolko me i strah hvata jer se porod bliži. Baš sam danas počela spremat torbu za bolnicu, zlu ne trebalo, jer realno muškima nemreš baš vjerovat user posted image Prebrzo mi nekak to sve prošlo. Žgaravica me peče jaaaako i više neznam kaj da radim. Bude i to prošlo. Valjda. Počelo me sve svrbit, odnosno leđa, trbuh i sise. I to će proć. Tolko od mene. Pusam vas sve

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1062
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.4.2017 16:29:46   
lidac0605
Perlić user posted image pa to je pravi komad ženske user posted image .Kad očekujemo našu ljepoticu user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 1063
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.4.2017 19:02:31   
Mimo
Pozz curke
svibanjske user posted image vidim da ste i vi u pripremama i iscekivanju.
Ja tjedno sad idem kod svoje doktorice na ctg,sve ok. Samo cini mi se da je malo ultrazvuk zeza. Prosli tjedan je pokazao manju kilazu nego pretprosli. Pa mi je ponovo mjerila i pokazao 3700g user posted image
Nakon sto mi je objasnila kako se kilaza dobije rekla sam da ce uvijek pogrijesiti jer sam ja i prije bila trbušasta i da se ne moze ravnati po tim mjerama. Inace sam spremna,bolova jos nemam user posted image
Cak ni laznih. Samo tupa bol u donjem dijelu ledja.

Perlice bravo za veliku curicu user posted image
Tonks i ja borbu vodim s zgaravicom navecer posebno u lezecem polozaju. Branim se bademima iako mi ni oni ne pomazu. Otkrila sam zvakacu gumu pa uzmem nju i zvacem dok malo ne prodje user posted image

Iii danas mi je termin po ultrazvuku user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mimo -- 24.4.2017 19:05:07 >

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1064
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.4.2017 19:18:25   
perlica55
Hvala cure user posted image
Lidac, ak ja budem dobro, čekamo 38 tjedan, ak ne idemo odmah..
Proteini su opet nebu pod oblake otišli, al nemam tlak nit naotičem.
Mimo, pa ti možeš kad hoćeš user posted image nek bude brzo i što manje bolno...
Tonks, ti sačekaj još malo user posted image ne budi nestrpljivica user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1065
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.4.2017 19:29:47   
Ivana0710
Pinky situacija blago receno katastrofalna.. Na izmaku sam snage i zivaca, ne znam dal uopce da opisujem kako nam je..

Ostale, citam, pratim vas, uzivajte user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1066
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.4.2017 21:18:34   
nymeria
Sano da uletim kao padobranac i velika podrska ivani, zeno drzi se... dojenje je jako tesko a onda i briga za malca i grcici.. svi te pilaju jel ima ritam i kako ovo i kako ono a ti se osjecas bespomocno.. ja prvih mjesec dana imala traume od dojenja... nisam mogla smirit djete nikako.. misla sam da sam grozna mama i sto put pozelila odustat od dojenja... i tako je prosao prvi mjesec pa je bilo lakse... onda kako je prolazio i treci mjesec i grcici su popustali a nas dvoje smo se spovezali opet... sa 6 mjeseci vise se ni ne sjecam tih muka samo uzivam u nestaslucima njegovima a nas dva smo tandem pravi.. niko ga nemoze smirit osim mene i meni se najvise veseli...
A dok se sjetim prvih dana, boze mi prosti voljela sam to malo bice al sam jedva cekala da ga nekom predam u ruke da ja dodjem k sebi...
Tako da vjerujem to je sve normalno... samo treba vremena da se valjda sve uhoda..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1067
   RE: Proljetne bebe 2017.
24.4.2017 21:19:47   
nymeria
Drage moje trudnice pratim i navijam za vas da porodi brzo prodju i bezbrizno...

Perli odmaraj draga.. brzo ce nam curka..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1068
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.4.2017 8:12:15   
LourdessPadme
Jutro curke moje
Mi cekamo pregled sad u 9:30 i malo sam nervozna jer se vec 4 tjedna nismo gledali,nadam se da ce sve biti kako treba.

perlice ne mogu vjerovat da je cura vec tako velika i da nam stize ubrzo. Sva sam uzbudjena zbog tebe user posted image

daxy anandi kako ste vi cure? Javite se

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1069
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.4.2017 10:11:55   
Tonks
Joj cure moje, pere me crijevna viroza user posted image prošli tjedan muž, sad ja. Užas. Gladna sam, a nemrem jesti. Brine me kak to utječe na bebača, a on aktivan ko i uvijek. Kaj uopće smijem jesti osim dvopeka i riže?

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1070
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.4.2017 12:34:09   
Ivana0710
Tonks pokusaj i sa bananama, one inace zatvaraju..

Nymeria nama je situacija gora nego u prvih mjesec dana! Jos malo ce mu dva mjeseca i samo je gore.. Bojim se da nije toliko problem u grcevima, nego da je on jednostavno takav. Ne mogu vam to objasniti, on preplace od jutra do mraka! Bojim se sa bi mu se moglo nesto desiti od tolikog plakanja. Nista ga ne moze odrzati u dobrom raspolozenju dulje od 5 min! Zadnjih tjedan dana vise ne moze drugacije ni zaspat nego samo meni na rukama. I mora biti cijelo vrijeme, cim ga spustim odma se probudi. I tako ga po dva, tri sata drzim. Bar da hoce vani u kolicima biti miran, ali ni to.. Danas sam ga uspavala vani na rukama i onda stavila u kolica i setamo se u krugu 100m oko kuce ako se slucajno probudi da smo blizu kuce jer odma krece plakanje.. Neki dan sam narucila maramu za nosenje pa cemo vidit kako ce na to odreagirati..

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 1071
   RE: Proljetne bebe 2017.
25.4.2017 14:15:59   
Mimo
Perlice bi ja rado al cu ipak pustit prvo Bubi user posted image salim se.
Nego stvarno osluskivam al nemam nekih simptoma da bi se mogla "pohvaliti". user posted image
Sutra mi je kontrola pa cu vidjet jesam li se ista otvorila. Vidim ti jesi. Zato miruj i odmaraj i nemoj puno razmisljati. Curica fino napreduje. Proci ce vrijeme brzo.

Tonks probaj s cokoladom za kuhanje. Ona mi uvijek pomogne i caja. Uzimaj dosta tekucine zbog dehidracije.

Lourdes sretno danas na pregledu koji je vec prosao. Javi nam se user posted image

< Poruku je uredio Mimo -- 25.4.2017 14:18:16 >

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1072
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.4.2017 8:42:26   
daxy
Jutro curke. user posted image

I ja sam bila na pregledu.
Curke su oko 1300-1500 grama.
Doktor je zadovoljan. Jedna se opet okrenula na zadak,a druga je poprijeko leđima na želudac.
Po svemu sudeći bit će carski.
Zatvorena sam,iscjedak je OK.
Slijedi mi još jedna kontrola za 2 tjedna i onda hospitalizacija. user posted image I čekanje carskog.
Malo me iznenadio s tim.

Kući još imam hrpetinu posla i sad sam dobila taj rok od 2 tjedna da sve dovedem u red prije nego me stave ležat.

Još se osjećam nespremnom za to sve.
Malko me strah kako će to sve proći i kako će biti moje curice jer su malene.
Za 2 tjedna ću biti okruglo 34 tjedna.
Čitam tako po forumima s koliko su se blizanci rađali i kad usporedim svoje curice s tom kilažom čine mi se sitne.
Al dobro,šta je tu je. user posted image

MM je to dobro prihvatio, puuno bolje nego ja rekla bih.
On će dovršit ono što ja ne stignem. Hvala Bogu pa ga imam. user posted image

Idem sad vidit šta ima s vama...


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1073
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.4.2017 9:04:23   
lidac0605
Daxy user posted image za curkice user posted image još malo i tu su user posted image user posted image ...
Moraš bit pod nadzorom na kraju sa blizićima,bolje tak nego da se ne daj Bože kaj skomplicira...a sad kad sam ja zadnji put ležala na patologiji ti je bila sa mnom u sobi žena sa blizićima,prošla 38 tjedana i još je bila u komadu i dečki su se još uvijek okretali tj.samo jedan,jedan dan je bil glavom dolje drugi dan gore...dok sam ja tam bila nije rodila,čekali su da će se namjestit za prirodan porod al su rekli da ak niš od toga da idu na carski..e sad,dokle su čekali pitaj Boga...

Bitno da sve dobro prođe i da curke sretno stignu na ovaj svijet sve ostalo budete pregurali...user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 26.4.2017 9:05:04 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1074
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.4.2017 10:46:02   
PinkyFunkyBirdy
Draga moja daxy, nemoj ništa brinuti. Sad dolazi period kad bebice najviše i najbrže dobivaju na težini - vidjet ćeš da ćeš se iznenaditi za 2 tjedna koliko imaju. user posted image A za CR ne mora značiti da je to 100% - to ti je doktor rekao s obzirom na trenutnu situaciju. Ako se curkice okrenu sigurno će i prirodni porod biti opcija. user posted image Osjećam po tvom postu da te počinje biti strah s obzirom da se bliži trenutak kad ćeš upoznati svoje ljepotice, ali bit će sve dobro. Slušaj doktore i svoju intuiciju (ako krenu neki bolovi) i sigurna sam da će sve biti dobro i tko zna do kojeg ćeš tt izdržati. user posted image Grlim te puno i šaljem puno zagrljaja tebi i buši (curkama). user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mimo, kakva je situacija? user posted image

Joj Ivana, kad čitam tvoj post od muke bi ja plakala, a mogu si misliti kako je tebi. user posted image Moj je bio dosta zahtjevan, ali ovo kod tebe je za izluditi. Dal možeš barem na sat vremena ostaviti ga s TM ili bakom ili nekim trećim samo da si ti malo uzmeš predah i da se udaljiš od tolikog plača? Barem ćeš ti malo napuniti baterije. user posted image Ponekad su bebači iznimno dobri ako mama nije blizu (jer osjećaju blizinu pa odmah traže i pažnju mame - čudna je to veza i da ju nisam doživjela nebi vjerovala da postoji). Dal si probala sa white noise-om (zvuk fena, usisavača i sl.)? To je znalo našeg primiriti. Našla sam na Youtubu zvuk fena i to smo mu malo puštali, ali MM nije htio da dugo sluša da mu to nebi utjecalo na neki kasniji razvoj (ali ja ne vjerujem jer sam sigurna da ih taj zvuk podsjeća na mamin krvotok koji su slušali dok su bili u buši). Eto, ne znam .... probaj što možeš i neka te drži pomisao da će to prestati s vremenom. Grlim! user posted image user posted image user posted image

Tonks, kako si? Probava? Cure su ti sve napisale - čokolada za kuhanje, banane, slani štapići i neka suha peciva su isto ok uz rižu i dvopek. I ne moraš brinuti za bebicu jer imaš sigurno dovoljno zaliha od ranije pa se bebica hrani od toga. user posted image

Lourdess, kako je bilo na pregledu? user posted image

Nymeria, pa ženo gdje si ti? Javi se povremeno! user posted image Kako napreduje tvoj dečkić? user posted image Ljubi ga puno!

Perlice, onda samo odmaraj i čekaj da tvoja curkica bude spremna. Mi navijamo da čim duže izdržite 2u1, a i ako krene bit će sve super! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!