|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2017.
12.11.2016 15:19:29   
Ivana0710
I ja pratim taj razvoj djeteta iz tjedan u tjedan, i naravno cim procitam sta se moze tad dogadjati meni se to odmah sutradan pojavi user posted image jedan dan procitam da je moguce krvarenje iz nosa i meni sutra odma krene krv user posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Proljetne bebe 2017.
12.11.2016 18:24:35   
čizmica
Bok cure, evo da se i ja prijavim, iako i ja spadam pod ljetne, tek sam na saaaamom početku, test napravljen, prvi pregled 07.12. to bi već bio 8.tj. a po ovim pustim kalendarima, prema prvom danu posljednje menstruacije, termin bi bio 15.7. user posted image
malo nas je iznenadilo, nismo baš sad planirali,al dobro - super, sad samo iščekujemo prvi pregled i da bude sve ok...a planovi su ionako da se izjalove user posted image user posted image user posted image
2012.sam imala spontani, pa zatim uredna trudoća i imamo već dječaka od 2,5god. tako da...bit će veselo....

od simptoma osjećam bol u leđima (inače u prošloj trudnoći su me leđa jaaaako boljela, i radi užasno jake boli sam i išla u bolnicu i rodila,jer ni nisam imala trudove), grudi su mi već sad natečene, a i malo osjećam boluckanje u dojnjem dijelu trbuha... u prošloj trudnoći sam dobila oko 30kg user posted image pa ću se sad probat baš kontrolirat pa da vidimo user posted image
kad sam zvala dr za pregled, sestra mi je rekla da krenem piti Elevit prenatal, i evo danas sam počela...
pozdrav svima i sretno nam user posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.11.2016 10:21:18   
Ivana0710
Dobrodosla user posted image Samo da kazem za taj elevit, ja sam ga pila isto cim sam saznala i od njega sam imala mucnine, i proljev. Zapravo su te nuspojave i ceste, mislim 1 na 10 osoba. Pa ako te nesto tako snadje probaj na neki period prestat pa opet nastaviti, tako sam i ja.

(Odgovor članu čizmica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.11.2016 12:14:09   
daxy


user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03.

user posted image anandi - 22.05
user posted image perlica55 - 30.05
user posted image iva0067 - 06.06.
user posted image daxy - 18.06.


user posted image kiar - 13.07.
user posted image čizmica - 15.07.



user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.11.2016 12:44:00   
daxy
Pozdrav.


čizmice dobrodošla! user posted image user posted image
Čestitam na lijepom iznenađenju!
Čekamo da nam admin promijeni naslov teme u proljetno-ljetne bebe.
Tako da nas bude što više! user posted image

Sretno a kilogramima! Nemam ti na tom polju savjeta. user posted image
Znam ženu koja je zatrudnila sa 50ak kg,a rodila sa 104kg.

perlice nisu nam zabranili odnose. user posted image
Zapravo nismo ni dobili nikakve upute šta se toga tiče.
Žao mi je zbog proteina u mokraći. user posted image
Čuvaj se! user posted image
Ako se ne varam preeklampsija ima veze s povišenim tlakom? user posted image
Il sam ja nešto krivo povezala?

Neke aplikacije traže mail,a neke ne.
Ja sam isključila te obavijesti koje dolaze na mail i miram ući u aplikaciju da bih vidjela što se događa.

ivana žao mi je što si prošla tu traumu. user posted image
Al nek je sada sve u redu! user posted image
I nek ostane tako.

kiar kako si?

iva ti?

Baš me zanima jeste li se vi ostale curke šta zbuckale? user posted image
Ja sam se vagala na prvi dan zadnje user posted image i tad sam imala 65kg.
Onda sam se vagala sa nekih 7 tjedana i imala sam 67kg. I sad prije par dana isto 67.
Znači u plusu sam 2kg. user posted image


Pisala sam tamo na odbrojavanju o zubobolji. user posted image
Hladan zrak jučer i vrijeme u prirodi su rezultirali gadnom zuboboljom.
Nekako sam oko 3 sata uspjela zaspati jer se bol smanjila,a i sad su mi zubi osjetljivi i više ne znam šta da radim s njima.
Morat ću ponovo k zubarici i nek mi nešto napravi jer ću u suprotnom poludit.
Ne smijem pit tablete a trpit toliku bol sigurno nije dobro ni za bebe.


Edit:
Napravit ću listu pregleda,al mi napišite kad vam je sljedeći pregled (barem okvirni datum) i na koji tjedan trudnoće, pa ću nešto skombinirati.


< Poruku je uredio daxy -- 13.11.2016 12:46:27 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.11.2016 19:11:33   
iva0067
Bok cure user posted image

Ja sam većinom odmarala ovaj vikend, mogla bi non stop spavati. Jučer me neka depra uhvatila, zabrinula sam se za te grudi kako više ne bole kao prije, pa čitam po netu svašta, od toga da je normalno do toga da to znači da se beba ne razvija. Naravno samo ovo loše zapamtim user posted image Pa sam umislila da nešto stvarno nije u redu i počela plakati user posted image Kad ne spavam i plačem onda mislim kaj bi jela user posted image . Postala sam manijak s tom hranom, nešto mi se jede i onda za pet min više ne bi to nego bi nešto drugo i onda na kraju neznam više što bi i onda sam tužna user posted image . Ako nisam tužna onda se brinem koliko sam se zdebljala. Kod doktorice sam imala 59 kila tj. 58 jer mi je odbila kilu za odjeću i čizme user posted image Doma kad se važem skidam naravno i gumicu na kosi user posted image I imam 56. Ali moja vaga ne valja baš ali opet bar vidim da li sam dobila šta. Zasada sam još na istome. Ali nakon ovog vikenda bojim se da nebu bilo tako user posted image Čitala sam kao da se u prvom tromjesečju smije dobit 1-2 kg user posted image

Jedva čekam sad ovaj pregled da kažem svima. Baš me u petak prijateljica pitala kako me nema dugo u ovom kvartovskom kafiću. A izbjegavam jer je baš mali prostor i svi puše i previše mi je dima to nekako za sada.

Ja imam jednu aplikaciju - Pregnancy+. Prati razvoj mame i bebe, za svaki dan ima neki kratki tekstić tipa nešto o simptomima, hrani... Svaki navršeni tjedan opisuje što se dešava s mamom i bebom, ima slike ultrazvuka, uspoređuje veličinu bebe sa nekom namirnicom, prati težinu, preglede, imena... To mi je prijateljica preporučila kad sam ostala trudna tako da nisam ni probala neku drugu. Ako neka ima neku dobru neki javi user posted image Aha i ova aplikacija nema nikakve obavijesti koje bi kasnije dolazile user posted image

E da i meni nos zna biti začepljen ponoći i ujutro. Trudim se spavati s prozorom otvorim na kip jer kad je skroz zatvoren mi je koma nos. Ali je sad hladno pa nažalost ne uspijevam svaku noć.

perlica 55 Šta se tiče odnosa ni mi ih nismo imali odkad sam zatrudnila. Nekako nas je strah oboje user posted image Sad na sljedećem pregledu ću pitati doktoricu šta misli o tome. Ali prije nego napravim briseve sigurno nećemo i poslije kada budemo s kondomom ćemo. Da ne bi bilo da neko nekome nešto prenese. Paničarka user posted image

čizmicadobrodošla nam user posted image

daxy Ja u petak idem na pregled, 18.11., na 11+3. I obavezno odi zubaru što prije da se ne mučiš. Ja sam baš bila na pregledu prošli tjedan user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Proljetne bebe 2017.
13.11.2016 19:14:11   
iva0067
Napravila sam si i ticker onaj i stavila al ga ne vidim user posted image

(Odgovor članu iva0067)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.11.2016 6:58:37   
kiar
pozz svima,i dobrodošlica čizmici vidim da smo si blizu s terminima a i nas je bome trudnoća iznenadila,nikako je nismo očekivali user posted image ja sam super ,tu i tamo malo mučnine imam al ništa strašno,smeđarenja više nema nek tako i ostane..nitko još ne zna za trudnoću jer sam se tek 28.11. naručila na prvi pregled,danas sam 5+4tt,a kad budem išla ne prvi pregled bit ću 7+4tt ! Planiram radit do 1mj iako bi mogla i dalje jer radim uredski posao,ali neću hoću uživat s dječicom doma! Ja imam 28 god, sina od 9 i curicu od 5 god.

(Odgovor članu iva0067)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.11.2016 10:51:22   
anandi
Cao bebeleeee, kako ste mi?
daxy evo i mog termina za pregled 17.11. a to je 13+3.

kiar dobro nam doslauser posted image pa ti zeno moja parica a vac imas dvoje djece, heheh dobra si

iva0067 vidim napravila si ticker, evo i ja sam. Samo trebas misem preci preko svog nicka i vidjet ces. Super ti je ovaj sloncicuser posted image

cizmice dobro nam i ti dosla user posted image

Vidim dosta ste pisale, a ja nisam nista upratila...budem poslije.
Sad odoh do lab. da izvadim d-dimer pa pisem vam kasnije

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.11.2016 11:22:22   
daxy
Jutro. user posted image

iva draga,pa stvarno puno brineš. user posted image
Ni mene danas grudi ne bole. Manje mi je muka nego inače.
Al to je ave skroz normalno.
U 9 TT se kod većine trudnica smiruju simptomi (osim kod budućih mama blizanaca user posted image ) i to sam pročitala u jednoj od aplikacija. user posted image
A ti si skoro u 11tt...
Nemoj toliko brinuti,nema potrebe. user posted image
Pokušaj se zabavit s nečim.

kiar drago mi je da se tako osjećaš.
I da nema smeđarenja! To je super!
Nek se sve tako nastavi! user posted image

anandi sretno s nalazom!


Ja još nemam ticker,a ne znam ni kako ću ga napravit dok se ne dokopam nekog laptopa...
S mobitela mi ne ide baš...
Večeras ću napravit ovu listu pregleda.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.11.2016 11:39:19   
Ivana0710
Moj pregled je 17.11. I 24tt :) Od pocetka 10.mj.sam prehladjena, kasalj me ubija vec tri tjedna. Kad dodje vecer gusim se, sinoc sam mislila da cu se ispovracati od kaslja, da ne pricam o tome koliko me stomak boli od naprezanja.. kod doktorice sam bila prije dva tjedna i nije mi nista dala ni za nos, ni za kasalj, nego da probam sa kucnim pripravcima. Naravno da mi nista ne pomaze, za nos smijem samo fiziolosku ili morsku sol ali ko da nista i ne stavljam. Za kasalj sam pravila sirup od korijema sljeza, lovorovog lista i nista mi ne pomaze. Danas sam napravila neki novi pa cemo vidjeti. Sinoc mi je uspjelo malo pomoci przeni secer sa mlijekom, i preko noci sam si stavila hladni oblog oko vratani cini mi se da me spasio. Imate li vi neke cudnovate savjete za taj kasalj? Doktorica mi je rekla ako potraje da moze doci do krvarenja zbog naprezanja, ali da ne moze nastetit bebici, ali svejedno mi nije bas lako, stomak mi se sav izoblici dok kasljem..

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.11.2016 11:44:25   
perlica55
Čizmica dobro na došla user posted image
Kiar, dobro da više ne krvariš/smeđariš user posted image uh, imaš još
dosta do pregleda, pa si mantraj nešto lijepo user posted image
Iva pa kud ćeš biti u derpri zbog trudnićkih ne simptoma user posted image
Uživaj da te niš ne smeta.. Cice me u prvoj nisu uopće
boljele niti su porasle.. U ovoj bole i danas.. Mučnine imam sada nešto blaže,
al u 8/9 tjednu su bile katasrofa. Svejedno znam kak ti je i sama sam paničar.
Anadi sretno u labosu, nek nalazi budu uredni user posted image
Daxy, moj idući pregled je oko 25.11. i tada budem oko 13tjedana trudna..
Kao što sam već pisala, ne znam kakve koristi od mene s razmjenjivanjem info o user posted image
Ovaj put ne pratim ništa, na pregledu sam se s ginekom odmah
dogovorula da mi samo veli dal je sve ok, ostalo niš ne želim znati.
Ja budem čitala kak vi napredujete.. Pusa svima

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.11.2016 11:46:06   
Ivana0710
A sto se tice kilaze do sada sam dobila 5 kg. kad sam ostala trudna imala sam 61, sad sam na oko 66, a eto usla sam u 6 mj trudnoce. Vodim se onim da bude vise manjih obroka, od kojih su dva kuhana i dva vocna, a ujutro kako kad, nekad pahuljice, nekad izblendiram banane, jogurt, obicne pahuljice i lanene sjemenke, a nekad jednostavno neki namaz. Naravno nekad izmedju i nesto slatko user posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.11.2016 12:01:29   
iva0067
Joj pa dosta nas ima ovaj tjedan pregled, anandi, ivana i ja user posted image

anandi vidim sad ticker, hvala, nisam kužila kak to ide user posted image sretno s nalazom user posted image

Ivana0710 znam kako ti je. I ja sam nedavno bila prehlađena, sva sreća bez kašlja sam prošla. Ali isto sam bila na fiziološkoj i morskoj soli i znam kakav je užasan osjećaj kad ti je cijela glava začepljena i kapaš tu glupu vodu od koje nema nikakve pomoći user posted image Inhalirala sam se i odležala. Znam da septolete smiješ piti ali to ti neće puno pomoći kod kašlja. Ali mora biti neki sirup koji se smije piti u trudnoći, pogotovo kod ovako kroničnog kašlja a nisi više ni u ranoj trudnoći


(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.11.2016 19:00:54   
čizmica
Bok cure, ja mislim da sam u prvoj trudnoći za začepljeni nos koristila operil kapi za djecu, pa možete i to provjerit.

(Odgovor članu iva0067)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.11.2016 19:14:38   
Ivana0710
Pitala jesam za operil, ali mi je doktorica rekla da ga ne koristim, jedino mozda taj za djecu. I za te sirupe, kaze doktorica na nekima pise da nije dokazano kakav utjecaj ima kod trudnica, ona ipak nebi da joj ja budem eksperiment. Ali sutra svakako idem, jer nema smisla da se ovoliko gusim u kaslju..

(Odgovor članu čizmica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Proljetne bebe 2017.
14.11.2016 23:29:41   
anandi
Evo me s izvjestajem d-dimera, pa zene izgleda nije dobro i ovo kao i stitna. Kod mene d-dimer 768 a ref vrijednosti od 0-500 FEU/mL Jedva cekam uz da vidim sta ce dr reci? Nazalost od hematologa nema nista, jedini kojeg imamo ne zna ni sta je transfer a kamoli sta vise i rekla mi je da po piitanju clexana slusam ginekologa.

Ivana0710 ja sam poslusala perlicu i skuhala caj od dumbira+med+limun i od dvije solje vec mi pomoglo. Sad tu i tamo pomalo kasljucam

Laku noc

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.11.2016 9:39:54   
kiar
Anandi sretno s nalazima i terapijom ! Nekužim se u to al nadam se da će sve biti ok... meni počinj mučnine,ali zasada još ne povraćam nadam se da ni neću...još 12 dana do prvog pregleda tako sam nestrpljiva,a lijeno mi je i ići radit al planiram odradit i 12mj ,svi lijepo spavaju ili su u toplim kućama, a ja po ovoj buri na posao ...

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.11.2016 11:11:45   
daxy


Naši pregledi:


anandi user posted image 13+3 user posted image user posted image
user posted image 17.11.user posted image

ivana0710 user posted image 24 user posted image user posted image
user posted image 17.11.user posted image

iva0067 user posted image 11+3 user posted image user posted image
user posted image 18.11.user posted image

daxy user posted image 10+1 user posted image user posted image
user posted image 21.11.user posted image

perlica55 user posted image 13 user posted image user posted image
user posted image 25.11.user posted image

kiar user posted image 7+4 user posted image user posted image
user posted image 28.11.user posted image

čizmica user posted image 8 user posted image user posted image
user posted image 07.12.user posted image




_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.11.2016 11:57:35   
daxy
Dobar dan,curke.

Listu sam napravila al mi je dio s datumima nekako pobjegao za jedan red. user posted image user posted image
Pokušat ću to ispravit na sljedećoj stranici.
Uglavnom,vidi se koji datum pripada kome...
Ako imate prijedloga,mogu ju još doradit...

ivana pa stvarno dugo traje taj kašalj. user posted image
Ja znam te recepte s lovorom i taj s šećerom i mlijekom. To je sve.
Jedino još med i propolis ili sami propolis. user posted image
Mene je ovaj s uprženim šećer i mlijeko spasio par puta.
Svakako otiđi opet kod doktora,nikako nije dobro da tako dugo kašlješ.
Ti si daaaaleko ispred nas s terminom. Al ne čini mi se puno 5 kg za 6 mjeseci. user posted image

perlice pa barem da znamo i mi da je sve u redu s tobom i bebom,ako ništa drugo..
Ako ne želiš bit na listi,lako ćemo izbrisat tvoj pregled. user posted image

iva ovaj tjedan je baš udarni za preglede! Nek vam je sretno! user posted image

anandi baš mi je žao zbog nalaza. user posted image
Nadam se da će terapija djelovat da se dovede u red. user posted image
Grozno je kako nemaš pristup adekvatnom liječenju pogotovo u ovoj situaciji. user posted image

kiar ajde proletit će sad ovo do 12. mjeseca.
Čuvaj se viroza. I dobro se utopli. Baš je zimaaaa. Brrrr.

Još sam nešto htjela pisat,al zaboravila sam. user posted image
Tipkamo se. I pišite primjedbe za listu. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.11.2016 11:59:40   
perlica55
Anandi, mislim da su u trudnoći vrijednostu d-dimera nešto veće,
pa si pogledaj link dok čekaš pregled kod dr user posted image
http://www.perinatology.com/Reference/Reference%20Ranges/D-Dimer.htm

Ostale cure, pozdrav, gužva na poslu

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.11.2016 12:46:38   
anandi
Jutrooo cure,
Meni sinoc nesto bi muka pa sam malo i povracala i danas se evo komirala user posted image
Sad sam ustala i pijem user posted image pa bujrum

perlice ma ti si meni spas, godinama ti mene nekako smiris i na onoj rr user posted image user posted image Sad gledam ovaj link sto si poslala ref vrijednost do 500 je prije trudnoce a to pise i kod mene na nalazu. Pa super, kad je 768 uklapa se i u prvi i u drugi trimestar.
Kad sam vec kod trimestara koji sam ja sad? Danas mi je po zadnjoj user posted image punih 3 mjeseca, tj ulazim u cetvrti user posted image a fertiliti friend mi je jos u 12+0 najavio drugi trimestar. On nesto malo brza za 2 sedmice user posted image

daxy lista je za 10 user posted image user posted image Kraj sedmice ce biti zivo, dosta nas ide na preglede.
Neka svima prode u najboljem reduuser posted image

kiar znaci pocinju te "slatke muke" je da se ne zadrze puno. Eto ja sam mozda 2-3 put povratila do 13 sedmice i sinoc mi bi muka...Mada mislim da sam sama sebi izazvala, naime vec 20-tak dana meso ne mogu da smislim, i hajd jucer odem i kupim telecih rebarcadi i zapecem u rerni, dok sam jela bilo je super al poslije, s dusom sam se rastajala... definitivno meso vise necu ni da jedem a ni pravim user posted image

Danas mi je grah na repertuaru, cisto zbog mm cu staviti malo suhog mesa da zamirise user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.11.2016 15:18:28   
daxy
Ja više ne znam šta bih izmislila za jest. user posted image
Danas sam ručak na brzaka jer sam sama doma.
Popržila sam ljutiku i prelila jajima.
Napravila punu zdjelu salate od svježeg kupusa,mrkve i rotkvice.

Večeru još smišljam. user posted image

anandi i mene je bunilo to računanje tjedana,mjeseci...
Al skužila sam da je to kao i s godinama. Kad napuniš recimo 28 godina,onda kažu da si ušla u 29u.
E sad FF je u pravu jer je prošlo 12 tjedana i tad si ušla u 13ti tjedan trudnoće, odnosno u četvrti mjesec.
Ili drugo tromjesečje. Trenutno si u 14om tjednu,odnosno 13tjedana je već prošlo,a 14ti je u tijeku.
Nadam se da shvaćaš.
Ako ja nisam dodatno zakomplicirala. user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.11.2016 15:28:16   
anandi
daxy shvatila sam ja to, danas mi je 13+1 sto znaci da sam u 14-toj sedmici. Ono sto mene buni kod ovih nekih kalkulatora trudnoce, kod nekih se prvo tromesjecje broji kao 16 sedmica, a kod nekih 13 sedmica user posted image
Meni je dr rekla da ulaskom u drugo tromjesjecje prestajem stavljati utrogestane, pa kad sam kupovala zadnji put nekako sam potrefila da imam sad do petka user posted image a u cetvrtak uz pa vjerujem da ce mi ukinut napokon. Bas su mi dojadili, samo curkaju

Malo sam vrijedna, sad sam ocistila prozore u dnevnoj pa napravila pauzu...slijedi usisavanje, dzogiranje i brisanje prasine...al ne znam kako cu, opet mi neka muka

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Proljetne bebe 2017.
15.11.2016 20:45:33   
čizmica
Pozdrav svima, ne znam kako vama, ali ja iako sam na samom početku, kad se malo "preforsiram" osjetim blagi pritisak u stomaku, i lako se umaram user posted image ali ja imam jos dobrih 20ak dana do prvog pregleda user posted image user posted image

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!