|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.11.2017 11:19:02   
lidac0605
Hipo,di si??Jesi piskila?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2176
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.11.2017 11:40:57   
hipo
ma upala mi žena u ured i nikako da ode, sad sam umočila pa čekam

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2177
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.11.2017 11:41:46   
lidac0605
ajde...cekam s tobom i drzim fige user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2178
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.11.2017 11:48:50   
hipo
za sad ništa, bijelo ko papir, čekam još2 minute user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2179
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.11.2017 11:55:14   
hipo
jok, bijelo je, il je snijeg il su labudovi, al trudnoća nije user posted image
pa di mi je onda menga!?!?!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2180
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.11.2017 11:55:38   
lidac0605
user posted image user posted image pa kaj je to...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2181
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.11.2017 12:06:40   
hipo
Pa baš to. Nije me nikad ovako vještica zezala. Baš mi čudno.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2182
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.11.2017 12:45:31   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: hipo

Pa baš to. Nije me nikad ovako vještica zezala. Baš mi čudno.


Čekamo daljni razvoj situacije i navijamo...user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2183
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.11.2017 10:15:17   
hipo
Jutro!
Narucila ja trakice za ovulaciju. Temperaturu ne mogu mjerit jer ova prenpravilno spava i budi se svaku noc u drugo doba.
Trebale bi doć kroz tjedan dana-

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2184
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.11.2017 11:31:03   
katy1503
Booook svima!!!

Nema me neko vrijeme a ono situacija se zakuhtala...

Hipo, kad vec nije trudnoca neka gospodična user posted image dode sto prije da se toga rijesis...
i meni dosta varira ciklus - nekad dode 27 dan a nekad 35 . Ranije to nema sanse da se desi.
Tako da pišneš test i to je to, bar znas na cem si...

Lidac, kako ekipa?

Ja bila prosli tjedan na pregledu. Sve ok, taman se spremao folikul - poprilicno kasna ovulacija na 17 dan, al tu vecer sam osjetila grceve pa je uistinu i bila - džabe mi kad su moji svekci bili tu.
Otisli danas, skoro punih 4 tjedna biliuser posted image
Gin mi uzeo briseve, danas dosli nalazi, nema klamidije,nema niceg, smao neki polinuk leukocitu manje od 5. Cule smo se kaze ok nalaz - papa mozda bude za 6 tjedana.
Pitala me kad ce beba br.2, da je sve spremno pa sad valjda krecemo...


K je ok, kaslje al se drži. Plače kod ostavljanja i mislim da ce tako biti jako dugooooooo ...
jos je vise vezala se za mene, pogotovo sad kad su bili dida i nono tu.. ne znam, nije bas da se previse zblizila s njima ali dobro...
Cujem okolo da kozice vladaju po vrticima pa cemo sad vidjeti kako cemo to prezivjeti...

na poslu ludnica.

Drzite mi se i veselim se novim vijestima koje ce biti uskoro jer vidim radi se na tome ;)



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2185
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.11.2017 12:31:09   
hipo
katy pišnivala sam opetovano više putauser posted image ćorak! jučer je došla, danas lije ko iz kabla :-)

mi smo to jako vezivanje imali ovo ljeto, bila drama, i onda oko rođendana par tjedana. Sad je to prošlo, jedva čeka ić, ne plače kad dođem po nju. SAd joj je tata jako napet, a radi puno i tako će bit još tjednima. Sinoć je dva puta došla njemu u krevet i zaspala na njemu. urla po noći tatica tatica....

kozice opet? u našem vrtiću bile u lipnju/srpnju, mi ih preskočili, ne znam jel jer dojim pa sam joj pomogla da to preskoči jer sam ih ja imala, al mi je bilo skroz čudno jer je to valjda jedino što nije pokupila od jasličkih boleština

drago mi je da su ti svekci napokon otišli, mjesec dana kažeš, pa horor, ja bi se ubiila.

znači mašina spremna i kod tebe! sretno!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2186
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.11.2017 17:41:25   
lidac0605
Hipo,ajde nek je gadura krenula više...i user posted image za trakice,ma meni su te trakice mrak!Evo,danas mi je dosla pošiljka-kupila sam si 20 LH,5 HCG testova i bazalni digitalni toplomjer(pošto mjerim sa ovim živinim-mada sad moram do kraja mjerit sa zivinim,al neka njega user posted image )-sve za 5,5 funti...4 funte dostava,ispalo 88 kn-turbo jeftino naspram naših cijena user posted image .
Možda ostanu trakice i neupotrebljene,ko zna user posted image ...ako da,proslijedit cu ih vama user posted image

Katy,user posted image za uredne nalaze...ma mrak joši svekci otišli,ima da u 12.mj bude akcijaaa user posted image

Moj se ni ne "odvezuje" od mene user posted image ,taj ima strah od odvajanja od kad se rodiouser posted image ...bas mi je mm danas reko da kak bu sigurno jako ljubomoran ak dođe bebica user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2187
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.11.2017 19:14:55   
hipo
Lidac e hvala ti sto si ove dane bila uz mene, sama bi izludila.

Bome ovo curi opako, ne znam kad je zadnji put ovako.

Lidac kako je maloj(velikoj!) U Zadru?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2188
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.11.2017 20:00:18   
lidac0605
Ma super joj je...polozila jedan kolokvij sa 4,jucer pisala drugi,test iz talijanskog 80/100,diktat jedna greska samo...zasad super!Nasla drustvo,nasla novog decka,prek vikenda dela...nis joj ne fali.

Ma kak ja ne bi bila uz tebe, Hipouser posted image ...vec smo dugo tu virtualni prijatelji-u dobru i zlu, da slavimo i da se izjadamo,da se podrzimo,da se utjesimo...sad ces ti mene poslusat za jedno tjedan dana user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2189
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.11.2017 20:31:26   
hipo
Super za stanje u Zadru! Svakaa cas svima koji tamo studiraju uz onu rivu i more.

Brzo ce to, ajme divote kad bi do Bozica sve ostale trudne. Meni treba doc taman na Bozicuser posted image progodno crvenouser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2190
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
30.11.2017 7:18:09   
hipo
Jutro. Je me nanervirala hipica. Od ranog jutra se nesto inati. Legla sinoc u 7, pelena suha i nece ona jutros na tutu nego teci gola okolo, voza gola motor i biciklu.

E zene, ona nije nikad imala gljive, sad sumnjam da ih mkzda ima kako to izgleda? Pojavi se i ode od kad je na tuti. Ko neki smrvljeni svjezi sir. Brisem je poslije tute s vlaznim maramicama od DM-a. Ujutro i poslije vrtica opere vodom i blazinjivama i navecer ili kupanje ili voda i blazinjice i posusim. Nema na kozi nikakvih promjena samo taj sir.
Kad je tek pocela na tutu mislila sam da je od toalet papira pa sam presla na mramice, al se javlja opet. Ona se nista ne zali. Inace kad joj je nesto prijavi daje boli ili smeta.
Jednom sam rekla.pedijatrici, al na prwgledu nije bilo niceg..rekla da je namocim u kamilicu. Ne znam.jel.me shvatila o cemu je rijec. Jer je hipica samo rekla da je boli pisica.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2191
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
30.11.2017 7:47:27   
lidac0605
Hipo,ako je bas tam di je sluznica,na malim usnama i ak su jače crvene nego inače a k tome ak ona veli da ju boli(vjerojatnije da ju peče,aldjeca tone znaju tak opisat),vrlo vjerojatno jesu,tak ti to i izgleda,ko sir...moja je to znala od antibiotika redovno dobit dok je bila mala.
Kupi Plymicol u apoteci i slobodno joj maži ujutro i navečer,već za jedan dan bi trebalo bit bolje,a Plymicol joj ne može niš naštetit...
Ovaj moj se stalno tak inati...nis mu ne pase user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 30.11.2017 7:49:08 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2192
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.12.2017 8:02:56   
hipo
Lidac, nema nista crveno, samo budetih sirastih naslaga. Sad je nesto bolesna pa je doma.pa to cistim vise nwgo kad je u vrricu oa ode il se smanji. Nije uzimala antibiotike od svibnja, uzima svaki dan probiotike, jede jogurte.
Valjda samo.moram dobro posusit. Al gnavaza sto se vrati cim.ode u vrtic. Kad dodje doma, odma sve s nje skinem i obidjem user posted image vanjske usne budi zakeljene skrozuser posted image unutra gljive. user posted image
E da, ne znam.jesam spominjala. Puse nos ko velika!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2193
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.12.2017 7:13:27   
lidac0605
Probaj mazat Hipo,koji dan Plymicol da vidiš dal će bit kakve razlike...ujutro i navečer.

Moja user posted image izgleda stiže,krenuo neki spotting odma ujutro,tak da kod mene za Božić ništa od pluseka...jučer kad mi je skočila tempica,taman samse ponadala,a onošipak...držim fige Hipo i Katy da vama dođe jedan user posted image pod bor user posted image .
A moj gospon nek se pripremi za "opet Jovo nanovo"za cca 2 tjednauser posted image user posted image

M mi je bolestan,neku virozu pokupio,kurio je jučer,prekjučer do 40...prekjučer je imal i proljev,jučer ne.A taman sam si neki dan mislila kak je već dugo zdrav i eto ti vraga.Reko mi je muž da više niš ne govorim jer sam zloguka ptica user posted image



< Poruku je uredio lidac0605 -- 3.12.2017 7:17:01 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2194
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.12.2017 8:34:13   
hipo
Lidac budem kupila. Moram ionako do apoteke po multivitamine za sebe.

Zao mi je radi vjestoce, a muzu ti vjerojatno akcija nece tesko past.Vas dvoje minse cinite ko neki tinejdzeri user posted image
Jadni mali M. Basga strefilo. Drzim fige da brzo prodje.

Hipica samo narucuje sta da joj se kupiuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2195
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.12.2017 8:06:12   
hipo
Jutro, nesto je vani zima.
Meni se glava raspada, uhvatilo me nesto vrticko pa mi je grlo malo bljak. Krasno.
A bude proslo, sta sad.
hipic je sva u tata fazi. To bi bilo ok da je on od neke pomoci. Ona hoce da on sve napravi, odvede na tutu, presvuce, kupa, cita....a on stalno u guzvi, ona se budi po noci i popne mu se u krevet, vristi tata....ako je doma ne da mi da joj nakapam nos nista....sve mora on, a on zatvoren u sobi radi, ona vristi, ja zivcana, on nis koristi....

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2196
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.12.2017 8:34:17   
katy1503
Jutro svima!
vani pravo zima :) inje i mraz gdje god se okrenese :)
uzivali cijeli tjedan konacno sami :):):)

Hipo,drzim fige da te nesto ne uhvati al dobro kazes - proci ce :)
uf kako to dobro zvuci - tata faza :) a sad bi tata trebao iskoristiti situaciju jer ce proci pa ce žaliti..
Kod nas i dalje mama faza - tata nista ne smije, ne moze osim popraviti nesto - to mama ne znauser posted image
Kako je s gljivama? mazes kako savjetovala Lidac?

Lidac, bas ste ko tinejdžeri :) od kud ti snaga zeno pored tolike djeceuser posted image user posted image user posted image - daj podijeli malo :):):)
Ja trebam dobiti sutra (to je 100% osim ako nisam novi slucaj bezgresnog zaceca imajuci na umu goste cijeli mjesec), pa za novu godinu - malo gledala ispada da bi ovulacija mogla biti skoro pa isti dan kad je K začetauser posted image - to bi bio smijeh - kai Pinkyuser posted image - pa jos jedna Vagauser posted image user posted image
Bravo za veliku curku; ide to njoj super :)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako je M? ide li na bolje?

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2197
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.12.2017 9:02:40   
Snjeguljica_83
Upadam.user posted image

Lidac, tako si vrijedna. FF graf ti je pun boja, sve upisano, školski mjereno, i vidim unatoč spotingu, tempica se drži.user posted image Nikad ne znaš!user posted image

Hipo, ozdravi brzo!user posted image
Hipica naručuje!? JEl barem skromna?user posted image
Ova moja napisala gospodinu Mrazu sljedeće: playstation, mobitel i masku (futrolu) za mobitel!user posted image
A mislim stvarno! Od svega može dobiti jedino futrolu. user posted image
Ima tablet pa može igrati igrice, ali ne, od bratića vidjela ovo drugo čudo! Vidjela žaba di se konj potkiva pa digla nogu!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 5.12.2017 9:05:18 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2198
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.12.2017 9:47:42   
lidac0605
Ojla,Snjeguljo user posted image

Ma nikakve nade ne polažem u ovaj ciklus i mislim da mi se user posted image samo igra sa žifčekima,em taj spotting koji nikak da krene u nekaj pravo,em nikakvih baš konkretnih znakova,a kak sam prije 2 mj prestala sa Dianama 35,valjda se još nisam skroz unormalila jer mi je i prošli mj. lutealna faza bila 18 dana user posted image user posted image ..čudno skroz...

Vidim curke pune narudžbi user posted image ...Moj L je u školi pisao pismo sv.Nikoli i napisao:"Dragi sv.Nikola,bio sam dobar i nisam nikoga udario ove godine."user posted image user posted image user posted image i da mu donese igračke i slatkiše user posted image

Ja sa velikima nemam više takvih zahtjeva...turnem im pare u tenisice i oni sretni user posted image .I slatkiše naravno...

Hipo,jel bolje kaj od Plimycola?

< Poruku je uredio lidac0605 -- 5.12.2017 9:56:26 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2199
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.12.2017 14:22:24   
Snjeguljica_83
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Moj L je u školi pisao pismo sv.Nikoli i napisao:"Dragi sv.Nikola,bio sam dobar i nisam nikoga udario ove godine."user posted image user posted image user posted image i da mu donese igračke i slatkiše user posted image



Jao, živi piš!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Da. Moja to ne bi mogla napisati. Grozno, ali istinito.user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 5.12.2017 14:23:06 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!