|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.12.2017 12:06:52   
hipo
Hvala Lidac!
Sretan Bozic i od mene!

Stigla vjestica. U ponoc i dvajst. Bar nisam morala trosit testuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2226
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.12.2017 7:31:49   
lidac0605
Hej,Hipo!

Žao mi je što je ipak gadura došla user posted image ...ajde bar te nije mučila ko prošli mjesec.
Ja imam čekat još nekih tjedan dana...nemam nikakvog feelinga,malome bole skroz dole leđa,malo neki grčići dole u trbuhu,a to sve sam imala i prošli mjesec,tak da niš ne osjećam još spektakularno.

Jučer mi je bio grozan dan i jedva sam čekala da prođe,moj zamorac je uginuo tj.veterinarka ga je uspavala da se više ne muči jer je već bio na pola gotov...nisu pomogle ni infuzije ni lijek.Tolko sam se naplakala da mi je glava pucala cijeli dan,čim pogledam u gajbu i vidim ovog drugog samog krenu mi suze.Užas,užas...imali smo ga već 4 godine i onda ode.I kaj je najgore ja sad moram kupit ovome koji je ostao drugog jer oni ne mogu živjet sami(uginut će mi i on ako ostane sam),a najradije ne bi više nijednog drugog da mi se više ovak srce ne cijepa kad ode.A ovaj sad u gajbi isto tuguje,vidim samo sjedi,jede on i sve,al opće nije veseo nit skače nit traži jest ko inače.Ma užas,a cijelo ovo vrijeme je ležao uz ovog bolesnog,točno je znao da nekaj ne valja..grozno za nas koji smo to gledali.I klinci i mm,svi smo plakali...

Još na sve,M je opet bolestanuser posted image ,opet valjda neki virus,nos mu curi onak vodenasto i jučer zakurio 39...a jesu nam praznici,za ubit se.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2227
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.12.2017 8:21:46   
hipo
Lidac zao minje radi zamorca. Nisam.znala da moraju imat drustvo. I ovu je copila neka.viroza, jucer isto 39. Sad je na 37℃, nadam se da nece opet ic gore, jucer je bila bas ko gljiva. Isto nos curi.

Kod mene bazen od krvi, strasno, jedva cekam da se smiri, cijeli dan sam jedva hodala, najradije bi prosjedila vrijeme na skoljci da tamo to odcuri. Sreca da sam sve spremila od klipe prije, samo meso gurnula u pec, pa sam laganini to prezivjela.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2228
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.12.2017 12:48:02   
katy1503
Ekipa, sve najbolje za Bozic!!!!

Svekci opet s nama od petka... srecom sutra idem raditi, vec sam sa zivcekima na rezervi... sad smo kod šogora kojeg vidimo 3 puta godisnje...K spava, pa ajde bar nece biti nervoze od nespavanja...
Kod nas Bozic prosao super...K odusevljena blagajnom.... naravno i bebe stigli pa je i doktor...pa ih kupa...
Meni muz poklonio folnu kiselinu...kaze da se pripremim...haha...

Zao mi radi M, Hipo!!! Neka upali sto prije.... cuvaj Hipicu i neka brzo ozdravi

Lidac, i kod vas blagdani s temperaturom..neka M brzo ozdraviii.... sretno s ovim ciklusom....

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2229
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.12.2017 17:16:11   
hipo
Katy, dobar poklon user posted image

Hipica se oporavila, sad sam ja na redu. Muz je valjda u soku sto je na GO jer ne radi i nema fokus pa je naporan za poludit. Ide mi na zivce samo tako. Nekidan je pregledavao kuhinju da vidi di sam sta ostetila. Pa jel to za strpat ga na ljecenje!!!!*

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2230
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.12.2017 8:58:47   
lidac0605
Uff,Hipo kud je i tebe uhvatilo user posted image ...mužu pod hitno trebaš rodit jedan fokus za doma user posted image da ne stigne mislit na bedastoće user posted image .
Meni je M kuril pretprošlu noć do 40,5 user posted image ...ajde jučer nije išo prek 38 pa se nadam da je to to.I onda automatski neće jeeest(a i ovak ne voli bas jest) i imam osjećaj da se stalno vrtimo u krug.Kolko vaše cure imaju kila?Ovaj mršavac,baš sam ga jučer vagnula-12,4-katastrofa,sa 2 godine?!?!Ovi stariji su to imali sa god.dana.Baš slabo dobija na težini,sa 18 mj je imao 12 kg,a sad samo 400 gr više user posted image ...već si mislim da odem s njim doktoru,a opet mislim si a kaj bu mi ona pomogla-poslat će ga krv izvadit i to je to user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 28.12.2017 8:59:23 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2231
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.12.2017 13:57:35   
hipo
Lidac, moja je visoka 89-90 cm,i ima 12,3 kg. To smo izmjeriki nakon obilnog kakanja druug put taj dan. Trebalo joj je puno da preskoci 12 kg.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2232
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.12.2017 16:37:08   
hipo
Da nastavim...i mene je mucila ta kilaza. Al valjda joj i te stalne vrricke bolestine ne daju naoredovat. 3-4 dana sigurno manje jede kad je uhvati. Sad sam malo mirnija kad je skocilla, al stalno sam na iglama.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2233
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.12.2017 18:50:34   
lidac0605
Ma,mene stalno to muči iizluđuje me on svaki dan sa svojim jelom tj.ne jelom,jede 4x dnevnoi sva ta 4x to je nutkanje moljakanje prosjakanje,da on nekaj pojede...slatko ne jede n i š t a-prvi put da vidim dijete da ne jede slatko,ne voli čokoladu,puding bilo kaj slatkog,nevjerojatan je...jedino kaj relativno ok pojede su kuhani štrukli,pire od buče,špinat i meso bilo koje vrste...ostalo katastrofa.

Mali update od danas-L mi je dobio vodene kozice user posted image -sad mogu očekivat da će i M za jedno 10ak dana user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2234
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.12.2017 8:27:18   
katy1503
Jutro ekipa ...

Hipo, jesi bolje?
I moj muz da GO pa je lud ... srecom ja radim pa ne vidim tu ludostuser posted image

Lidac, auuu - jadni M .. dobro ga strefilo ....
a da, kad je temo cesto se desi da nece jesti ... nadam se da je danas puno bolje ...
Kazes kozice, ima ih posvuda stvarno ..
Kuma od K sad imala mjesec dana kozice u u kuci - prvo mala od 18 mj pa mali od 5,5 g - kaze da je bolje prosla s malom, da je veliki plakao i derao se da ga svrbi, da hoce da ode - vise bio svjestan ...
NAdam se da ce kod tebe proci sve mirno ...

Sto se tice kilaze mi smo na 13 kg vec dugo... jedino rastemo u visinu ajme meni ... nosimo 98/104 - sve nam siroko ali po duzini rukava i nogavice nam je ok ... tako da imam manekenku doma koja može jesti 100x na dan cega god .... srecom nije izbirljiva pa je to sve lakse ....

Di ste za novu???user posted image

i da, svekci i dalje tu ... neki dan je svekrva imala nervni slom ... mislim i vjerujem da je glumatala jer joj se nije pridavala dovoljno pažnja.. ali vjerujte mi kad vam kazem da je kao malo dijete ...
a to mi se ne da testositi jer imam svoje...
tako da sam definitivno na distanci jer me to njeno ponasanje bas uzrujalo da neku nioc nisam oka sklopila ... svasta mi proslo kroz glavu ...
srecom otici ce nadam se uskoro ... fale mi trenuci gdje smo samo nas troje ...



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2235
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.12.2017 21:48:32   
hipo
Joj Lidac zao mi je kud jos i to!

Katy, svaka ti cast sto trpis svekce toliko cesto. Onaj moj se mirio pa opet siznuo...
Hipici je bilo dva dana bolje, sad je opet temperatira skocila na 38,5, malo curi nos.
Madam seda ce je proc za koji dan tako da mozemo malo vise van drugo tjedan.

Katy, mi smo doma za docek. Di ste vi?
Bas je tesko nac robicu za te visoke curke. Mi isto mucimo muku s rukavima i nogavicama. Ako su taman onda je sve siroko. Pogotovo od kad nema pelene sve joj hlace plesu.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2236
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
30.12.2017 8:18:19   
lidac0605
Hej curke!
Mi isto doma,a di bi bili user posted image ...koze relativno ok teku zasad,opce nema temperaturu,jos mu izbijaju nove,danas je 3.dan.Za dan,dva bi trebale prestat izlazit.One prve su vec krastice...E sad-kak bu islo kod M,ne zelim ni mislit,dok ne izbiju.

Hipo,taj problem imam i ja,on je visok(90 cm),a suh ko grana i sve hlače su mu prevelike oko pojasa...ili moram još dodatnu lastiku stavljatinace ko i da nisu na njemu,sve pada.

Ja sam već malo nabrijana,tak mi je lijepi graf,bojim se opće i misliti,da se ne razočaram.Loše spavam zadnjih par dana,pa ne znam kolko i to ima utjecaja na temperaturu.Budemo vidli još koji dan...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 30.12.2017 8:19:34 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2237
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
30.12.2017 20:33:16   
hipo
Lidac graf ti je ko da ces blizance dobituser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2238
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.12.2017 13:56:14   
hipo
Bik zenske, dobar provod veceras a ako ste doma.kp mi drzim figr da djeca spavaju da na miru mozete gledat filmove ,ljubakat se, pit, papat...i sve najbolje u 2018!
Lidac, katy,vama.zelim da dobijete jos jednu bebu!
Ne znam jel jos netko pokusava.

Hipici poceli izlazit zadnji kutnjaci. Jedan gornji je na pola van, drugo isto gornji se dosta bijeki, desni crvene, donii desni se nazire, onakp bijele se vrhovi, al jos nije nateceno, cetvrti je jos nevidljiv.
To objasnjava dosta ludila u zadnje vrijeme, doje ja ko da ima tri mkeseca, vristanja po noci i dnevne zivcanosti.
Sad ne zn.jel joj nos curi i ima temperaturu od toga il od viroze,vani je lijepo, ona ima oko 37-37,5 i samo kaze kakp je jaaaako bolesna, doma nema nikoga i kako je jako jako tuznauser posted image
Naucila je nesto engleskog i sad stalno pita kakp se nesto kaze, presmijesna je kako je ponosna a jos smjesnija kad samouvjereno nesto krivo kaze.
Recenice sve bolje zvuce, mama kako se zove ona ptica?
Kad me naljuti trci tati i place:tata, ljutila sam mamu jakooooo user posted image
Muz danas pece meso, kao naucio je jedan recept, meni prezestok al sutim da ga ne obeshrabrim, ja cu za veceru janjetinu pa cemp se davit u mesu.
Mala napokon danas dobro jede, pojela prije spavanja dvije zdjele njoka.
Idem nasaftat janjetinu da upija sol.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2239
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.12.2017 16:34:38   
lidac0605
Hej,Hipo!

Nemoj sebe izostavljat i tebi jednu bebušku za iduću godinu naručujem user posted image ...inzistiram!
Opet zubi user posted image -nadam se da će brzo probit da prestane ludilo...ti kad veliš kak ona priča,majke ti moj bu tak valjda za 2 godine user posted image .Stvarno je napredna user posted image !
Ja ispekla kolač,svekica(u dvorištu su s nama) nas je pozvala posle na pečenku i tak...ovi veliki klipani se spremaju s društvom posle pucat pirotehniku,kak su ludi jedan i drugi,pol godine štede pare i onda si sve potroše na pirotehniku za novu godinu user posted image ..evo i sad su si već slozili svaki ima svoj ruksak pun tog sr_nja..
Koze nam super prolaze,već se suše,tempicu opće nije ni imao...da bar tak prođu i kod M.
Ja jučer i danas napuhnuta da me sve trbuh boli kolko se napuše,imam neki pritisak u trtici i čudno ali istinito bole me ovi okrugli ligamenti onak ko u trudnoći-za kaj uopće nema razloga jer oni bole od velikog trbuha,al eto bole...tempica još visoka...možda pišnem sutra ona jeftinjak s ebaya ak mi bude i ujutro ovolka temperatura...

Dobro mi se provedite noćas sa svojim boljim polovicama user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 31.12.2017 16:35:48 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2240
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.12.2017 21:56:28   
hipo
Oooo jedva cekam jutroda vidim tempicu i pozitivan test!

Mi ostarili, ja zaspala s hipocm, dodjem u dnevni malo poalije, muz spava na kaucuuser posted image a pol deset je user posted image

Super za kozice, drzim fige da M bude isto ok.
E ta pirotehnika strasno koliko se puca. Hipica stalno oita sto to suska. Opet je nesto promukla, zezamo se da je to jer se ne gasi nego stalni melje.
Vidjela je vatjomeduser posted image pa joj se svidiouser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2241
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.1.2018 7:10:34   
lidac0605
Drage moje mamice i bebice,puno sreće,zdravlja,uspjeha,smijeha i zabave sa klincima i čim prije debele plusiće na testu u novoj 2018.želim vam od srca ja sa svojom ekipom user posted image

user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 1.1.2018 7:12:44 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2242
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.1.2018 7:28:02   
lidac0605
A sad malo o mom autu user posted image ...veli kinez jutros user posted image user posted image ,tempica u nebesima...pošto mi je tek 13 dpo,ponovit ću još sutra,preksutra da vidim kak će napredovat crtica-samo ne s kinezom,imam ja u rezervi i Gravignosta user posted image za potvrdu...imam u planu i izvadit betu,kad već imam osiguranje od Sunca,eto toliko da vidim u kojem smjeru idemo.
Sretna sam i zabrinuta u isto vrijeme,ti Hipo znas bolje moje probleme-mislim zdravstvene pa ono brinem jel će bit sve ok user posted image .

Želim vam čim prije isti ishod ciklusa i požurite vas dvije,nemojte me samu sad ostavit,s kim ću cendrat na forumu user posted image

http://album.ringeraja.hr/index.php?page=album&ID=3824

Sad fino nazdravite sa ovim šampanjcem kaj sam vam zalijepila i za mene jer ja više ne smijem pit user posted image user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 1.1.2018 7:31:38 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2243
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.1.2018 9:30:16   
belina
Jutrooo evo da uletim kao padobranac i cestitam svima Novu godinu, a Lidach posebno jer u ovoj 2018. stize jos jedna bebica! Pa zeno ceatitam!!!! Zelim ti dosadnu trudnocu i lagan porod! Korak po korak kako si rekla, a bit ce sve to dobro! Cestotke jos jednom tebi, tm i djeci!😘😘😘

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2244
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.1.2018 10:51:03   
lidac0605
Hvala ti Belina user posted image

Ja još uvijek sve ovo s rezervom uzimam...evo sad i nešto malo zabrljavilo onak smećkasto.Imam povremene grčiće i boli me trtica...znam da može to bit i od implantacije,al opet...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2245
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.1.2018 16:10:33   
hipo
Ajme Lidac super!!!!
Drzim.fige da crtica bude sve tamnija i da svw bude ok!!!! Zasluzila si jednu doaadnu trudnocu bez problema!!
Javljaj kako si!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2246
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.1.2018 6:51:57   
lidac0605
Evo mene sa novim testićem user posted image
Znači,jučer spotting,smeđe,samo u jednom navratu izašlo tipa količine oko 1 ml pomiješano sa sluzi(sorry na detaljnom opisu),jutros 2 niti isto smeđe...ja si sad gruntam dal da idem danas izvadit betu,ginić mi radi popodne pa ak je neka ok brojka da ga zovem da mi da neki progesteron ili da čekam do sutra pa idem vadit jer meni je termin za vješticu sutra-preksutra...mislim znam da to smeđe ne mora niš značit,imala sam već 2 trudnoće u kojima sam krvarila tak uz Utrogestan prvih mjesec,mjesec i pol i evo ih tu uz mene,al svejedno kad to vidim protrnem...
Uglavnom,Gravignost jutros veli user posted image ...o jačini crtice ne znam kaj bi rekla jer jučerašnji kinez reagira navodno na 10 mIU,a Gravignost na 25 mIU...kaj vi mislite?Evo fotka:

http://static.ringaraja.net/HRV1108335355/big/410456e7e38d7a087a2595ecb6bb9458.jpg

Eto trudnoća još takoreći nije ni krenula a ja već jadikujem user posted image molim pothitno da mi se pridružite user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 2.1.2018 6:52:54 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2247
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.1.2018 11:07:58   
hipo
Lidac ja bi isto tako jadikovala tako da te skroz na skroz kuzim. Cijelu sam trudnocu strepila od odlaska na wc od straha da cu igledat neku krv.
Tesko je usporedit i dva testa od iste marke, za sad si trudna i tocka. Odi ginicu sto prije da vidis sto ces s progesteronom. Ja cu isto zvat isti tren da me pocme drogirat user posted image
Nadam se da cu ti se skoro pridruzit.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2248
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.1.2018 11:21:36   
lidac0605
Hipo,evo mi nije dal vrag mira i išla sam vadit betu koja je danas,znači 14 dpo-128,4 user posted image user posted image ...eto čini se ok!Probat ću nazvat ginića da vidim dal će mi udijelit kakve droge user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2249
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.1.2018 12:34:40   
hipo
Oooo odlicna beta!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cekam dalje novosti.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!