|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.11.2017 17:26:36   
lidac0605
Di ste sve nestale??

Došla moja user posted image ...tek jučer.Sad kreće akcija za koji dan user posted image ...user posted image Novoga niš posebno.
A sad da obavim i ono zakaj sam došla user posted image

Našoj pametnoj glavici ove teme želim sa malim zakašnjenjem sretan i veseo 2.rođendan,puno poklona,zabave i smijeha!!!I da brzo mama kupi seku user posted image

Mini Hipice,sretan ti roćkas!!!


user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 7.11.2017 17:27:07 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2126
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.11.2017 19:49:05   
hipo
Lidac hvala ti!
Njena pametnostuser posted image je bila zadovoljna tulumom i poklonima, nije stala.pjevat cijeli vikemduser posted image
Sutra idemo u Vinogradsku kod Gebera vidit usi iao bi sve trebalo bit ok. To je kontrola radi silnih upala lani. Kako puno i razgovjetno prica vjerojatno je sve ok sa sluhom al za svaki slucaj nek doktor kaze da sve stima.
U vrticu piski na veliko u tutu, oslobodila se skroz.
Doma za kakit skine svu robu sa sebe.user posted image kad obavi onda trci po stanuuser posted image

Sretno Lidac s akcijom. Mi.bi isto trebali krenut ovih dana.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2127
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.11.2017 21:54:27   
lidac0605
Hipo,user posted image za odradjen rockas user posted image .
Geber je super doktor i strucnjak,on je mog L operirao,sve 3 mandule sa 3,5 godine i tak je super to napravio da to dijete nije jedamput reklo da ga boli grlo nakon operacije i jeo i pio ko da nis nije bilo..tak da ste u dobrim rukama!I ja mislim da bi ti to sad trebalo bit ok..javi kaj su rekli.
user posted image za piskenje i kakanje u tutu-pametnica nasa user posted image
Sretno s akcijom,Hipo user posted image ...idemo vise po te seke user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 7.11.2017 21:56:55 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2128
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.11.2017 17:19:28   
hipo
Kaze dr da je stanje bolje nego prije ljeta, a kontrola za sest mjeseci.



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2129
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.11.2017 21:07:58   
Jezic123
Hej

Evo i mene malo.
Hipici sretan drugi rodendan i od nas.
Mi smo uglavnom ok. Ja jos u jednom komadu. Curka se okrenula na glavu i sada cekamo svaki tren kada ce van.
Ovo dvoje su dobro inhaliram ih svaki dan sa fizioloskom 2 puta dnevo preventivno. S M idem po doktorima, sada smo obavili sve za ovu godinu. Bili kod logopedice i kaze da ima dislalyu sta god to znacilo i da zbog rasprsene paznje odemo kod psihologa da i on da procjenu. Odradili danas citoloski bris nosa, a u 2. Mj na kontrolu kod alergologa i kod otorinca. Malo s njim po bolnicama, pa malo sama sa sobom i bas mi je super.
Eto ukratko od mene o nama.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2130
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.11.2017 9:11:03   
lidac0605
Hipo user posted image za bolji nalaz user posted image .

Jezicu,bas sam neki dan mislila o tebi i jel si rodila user posted image ...ajde,znaci L i mala curka budu skupa slavile rođendane user posted image .
Dislalija ti je niš posebno-krivo artikuliranje pojedinih glasova...i ja idem sa L logopedu u 12.mjesecu jer ne govori dobro r i l.Možda dobije kakve vježbe i to se popravi...a ak se i ne popravi..Bože moj-ne daj Bog većega zla od toga.
Želim ti brz i bezbolan porod i svakako nas obavijesti kad curka stigne user posted image


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2131
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.11.2017 10:15:16   
Jezic123
Hej
Evo ja cekam pregled. Budem vam javila kad zavrsim.
Ma i nas su poslali da u sklopu vrtica trazimo vjezbe da nemora ici u klaicevu, pa 16.11. idem se dogovoriti sa njegovom logopedicom za vjezbe u vrticu. Posto je ona s njim svaki tjedan, a i tete su tu pa je i to razlog zasto je ova trazila da ide u sklopu vrtica. I jos nas je poslala kod psihologa jer mu je paznja rasprsena. Pa sada jos i to ga trebam naruciti.
Vama curke drzim palceve da sto prije postanete user posted image
Cujemo se.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2132
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.11.2017 13:09:16   
lidac0605
Evo malo dobrih vijesti;izvadila danas za kontrolu TSH nakon povecanja terapije i on je danas 1,03 user posted image user posted image user posted image ...sad moze i sluzbeno poceti lov na strucu broj 6 user posted image ...Let the games begin!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2133
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.11.2017 14:19:58   
hipo
Jezic,jos malo! Sretno s vjezbicama!

Lidac fenomenalan nalaz! Da imam kad isla bi vidit di je mpj tsh jer me zivo zanima. Nisam nesto umorna pa sam odlucilaa mislit da je dobar.
Sretno sa sestom strucom, sigurna sam da ce bit brzo!!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2134
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.11.2017 14:45:32   
PinkyFunkyBirdy
Ajme koliko kaskam s novostima. user posted image

Draga Hipo, sa zakašnjenjem želim sretan rođendan tvojoj već velikoj hipici i neka uvijek bude zdrava i vesela! user posted image user posted image user posted image

Lidac, bravo za nalaz i puno sreće u akcijanju! user posted image Mislim da je TM sad nastradao kad ga zgrabiš. user posted image

Jezic, samo hrabro i dolazi tvoja srećica! Javi se tamo i na trudničkoj temi ponekad da znamo što se događa. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2135
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.11.2017 22:54:08   
hipo
Pinky hvala!

Di nam.je katy? Jesu ti ono dosli svekci?user posted image



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2136
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.11.2017 6:56:57   
katy1503
jutro ekipa!
Evo ja vec na poslu , vrijeme pravo jesensko - mokro i hladnije...

Pratim sve ali ne stignem se previse javiti - posao, doma i sl...

Hipo, sretan rockas Hipici! Sud su terrible two na repertoaru user posted image user posted image ...
Sretno s pravljenjem Hipice/Hipa br.2.

Lidac, sretno i neka štruca br.6 dode sto prije - i dalje tvrdim da si ti žena zmajuser posted image user posted image

Jezić, sretno!user posted image


Hipo u pravu si, svekci dosli prije 10 da a(nije da brojim user posted image )... datum povratka se ne zna....user posted image ... generalno je sve ok, dogovorili smo se da oni idu po K u vrtic tako da je to super ..
Ovih dana je pupčanom ponovno vezana uz mene - cim me ne vidi trazi me - tako slatko zovne - mama dodi brzo - umrem od smijeha ....
tako brzo raste ajme meniuser posted image

Ja 23.11 na pregled kod gin + brisevi ako mi bude vadila, planiram izvaditi krv, stitnjacu pa da vidimo..
mogla bi poceti razmisljati o baby no.2user posted image user posted image

K je napravljena kad su svekci otisli nakon dugog bivanja kod nasuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image ..poželimo se .. jos se potrefe plodni dani i baaam... hahaha...
zasad znam 5 trudnica koje trebaju roditi dogodineuser posted image user posted image



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2137
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.11.2017 16:07:15   
baby20
Kuc kuc koke 😉
Vidim neki rade ne novim strucama, neka neka... Držim fige da sto prije dođete do cilja.

Moj mali princ već cca 3 mj ne nosi pelene i jako sam ponosna... Curke su pelene ostavile sa 2god a on sa 17-18 mj.
Brbljamo na veliko 😀

Starija curka krenula u malu školu, a malena u igraonicu, tako da sad imam svaki dan vožnju..
Kod mene se zbilo puno toga od mog zadnjeg javljanja, od njihovih bolesti do iznenadne smrti svekra user posted image

Moram uhvatit malo vremena da vas probam pohvatati i iščitati kaj ste sve pisale...

Puse šaljemo

_____________________________

23.04.2011.-LARA, mamina i tatina sreća najveća <3
12.10.2014.-LEA, naša malena mrvica <3
12.02.2016.-LEO, stigao nam princ <3

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2138
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
19.11.2017 16:05:45   
danery
ehej ekipa,sjećate se mene user posted image
samo da vam mahnem user posted image kod nas je sve ok,cure rastu,mala super u jaslama,sama klopa vilicom,žlicom,puno priča,traži na lonku (mada uglavnom niš ne napravi,al nema veze,sjedne pa kvoca user posted image )....i dalje fino spava preko dana,2-3 sata....noći su isto u komadu,tako da se dobro odmorimo....
velika persa je jako dobra u školi,sve stignemo bez frke....

vidim neke akcije se spremaju,lidac,sretno u lovu na user posted image
gibam sad,stigao muž sa ffronta,išao je u istru na neki fajt,pa sad family reunion user posted image user posted image velika cura kuha nam kavu,mala već cupka i nabraja...
ljubac svima user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu baby20)
Neposredna veza do poruke: 2139
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.11.2017 9:12:00   
lidac0605
Ma koga ja to vidim tu user posted image Baby,Danery pa di ste drage,konacno ste se sjetile i RR user posted image

Baby,malac ne nosi vise pelene user posted image svaka ti čast user posted image ...moj bu ih nosil pitaj Boga dokle,njega wc zanima samo u pogledu da baca stvari unutra i eventualno opere ruke u njemu user posted image ...drago mi je da si nas se sjetila user posted image svrati češće user posted image .

Danery,kod tebe veselo ko i obično user posted image ...user posted image za curke,ma curke su zakon user posted image .

Katy,tak tak samo ti kreni u akciju za bebu br.2...da akcijamo sve skupa user posted image .Sretno sutra kod doktora,javi rezultate user posted image .

Hipo,u kojoj si fazi?Ja sam vj.jučer ovulirala,akcija bila prekjučer i dan prije,jučer nije više bil za niš-veli "imam ja već godina,ni to više sam tak" user posted image ...lijevi jajnik me bolio zadnja 3 dana i stalno sam mislila evo sad će,evo sad će a ono tek jučer bol popustila i danas lagano tempica porasla...trakica pozitivna jučer i prekjučer.
A nevjerojatno kak osjetim te ovulacijske bolove user posted image ...dok sam bila mlađa nisam to imala...A sad sve živo osjetim.Tak i ječer-cijelo jutro me ubija taj pritisak i bol i onda popodne oko 3 ko malo slabije i majke to zapalilo mi se lice kolko je krenulo gorit,al samo faca-gledam se,opće nisam crvena-a osjećaj ko da gorim u faci...i tak do navečer-bol popustila,faca se zapalila user posted image .I sve si mislim-to je sad to.Šiknuo je progesteron...to mi se prije nije događalo-valjda dođe s godinama user posted image

Moj gazda zna normalno po stengama i gore i dole i sad planinari po cijeli dan...uzasno je tvrdoglav i dere se za svaki "ne" i za sve kaj nije po njegovom..."the terrible two" faza očito...
U subotu mi B ima 15.rođendan-kupila mu aparat za brijanje od Phillipsa jer je užasno lijen se obrijat i sad nedavno mi je reko da bi se on staaaalno brijal da imaaparat ko tata na struju.Emislim si-čekaj,čekaj sad ćeš ga dobit user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 22.11.2017 9:13:30 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2140
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.11.2017 9:12:53   
hipo
Baby lijepo da si se javila. Super za pelene!

Danery,uvijek me nasmijesuser posted image

Ova moja je zloco samo takav. Neposluh do neba. Probala j obrnutom psihologojom dobit sto hoccu, ona samo umre od smijeha i opet po svom.
Moram kupit zimske cipele i jaknu za nju. Nek zima malo priceka da ubodem popuste user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2141
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.11.2017 9:14:19   
lidac0605
Hipo,vidim pišemo u isto vrijeme user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2142
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.11.2017 9:16:06   
hipo
Lidac, cekam vjesricu, danas, sutra. Ovaj put bar imammanje grceve pa ne mislim na to toliko. Camim cekajuci, sta drugo. Strplje, spasen. Ja isto osjeti O ko luda, kad sam bila mlada, ne sjecam se toliko toga, samo sluzavosti.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2143
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.11.2017 9:20:41   
lidac0605
Držim fige da ne dođe user posted image ...vidim sprema se šoping za Hipicu user posted image ..ja sam svome kupila jaknu prošle godine kad su krenuli popusti,uzela 2 broja veću i sad će bit taman...a čizme moram i ja ubost neke-i njemu i L...ovi moji veliki klipani hodaju u visokim tenisicama cijelu zimu...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2144
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.11.2017 9:54:37   
hipo
lidac, isplati se pričekat popuste šta je je
jakna joj je malo kratka na rukavima jer ima neke dugačke ruke, al to nekako premostim s rukavicama pa će izdržat još do popusta
ova tanja flis jakna je još ok

al me za cipele frka, ima ona zimske, htjela bi neke visoke potfutrane, a cifre su sad po 500 kn u Cicibanu user posted image
imam fond za cipele, odvojim uvijek kad da rodbina, a i da nema, moraš im kupit dobre cipele, al ako mogu uštedit zašto ne

super za brijaći aparat, baš me zanima hoće li se sad frajer brijatuser posted image



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2145
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.11.2017 18:46:15   
Jezic123
Evo curke da se i ja malo javim.
Imala ja burna 2 tjedna. Prvo da se pohvalim od pon sam postala ponosna mama velike curke kona se zove Lorena. 3860 g i 52 cm.
Drugo gospoda na kraju ipak odlucila izaci na guzu van tako da sam sada i takav porod probala.user posted image
Treca stvar moj gospon M slomio bio prije 10 dana kljucnu kost, danas bio na kontroli i hvala Bogu sve je u redu.
L je dobro brblja na veliko i malo. Super napreduje i sada kaze Lucija godina i podigne dva prstica.
Covjece tko bi rekao da je proslo

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2146
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.11.2017 18:51:02   
Jezic123
Da je proslo tako brzo 2 godine.
Curke drzim vam palceve da i vi svoje struce sto prije u rukama drzite user posted image
Eto toliko od nas

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2147
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.11.2017 20:48:29   
hipo
Jezic cestitam na Loreni!!!!
Kako si ti?
Kako L reagira na prinovu?

Moja vjestica nije dosla, sad kad ovo natipkam bude dosla za sat dva. user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2148
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.11.2017 7:36:09   
baby20
Ježić Čestitamo na prinovi...

Evo mi se pakiramo u školicu...
Kakvo je vrijeme kod vas? Nama najavljuju snijeg za vikend 😊
Kaj ćete za ručak? Trebam ideje...

_____________________________

23.04.2011.-LARA, mamina i tatina sreća najveća <3
12.10.2014.-LEA, naša malena mrvica <3
12.02.2016.-LEO, stigao nam princ <3

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2149
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.11.2017 8:29:11   
lidac0605
Aaaa,Jezicu čestitke na velikoj curki i svaka ti čast na zadku...nadam se da nije bilo teško!Lorena,dobro nam došla i želimo ti dug i sretan život!!!
Luci naravno sretan 2.roćkas user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu baby20)
Neposredna veza do poruke: 2150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!