|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proljetne bebe 2016.
14.10.2015 20:34:05   
papučica
Sretno vama cure i pazi te se. Ja ću preživjeti valjda sve ovo. Kiretaža, nisam nikad bila, umirem od straha?

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: proljetne bebe 2016.
14.10.2015 21:08:17   
danery
ja bih na tvom mjestu nazvala na hitnu,pa pitala savjet....i rekla da imam tablete koje pijem,pa poslušaj ili njih ili svog doktora,kako odlučiš... probala bih što mogu sve da se zadrži,a kad bi došlo do krajnjeg,onda bi se s tim pomirila i amen....al to sam ja...

sa mnom je bila cura u bolnici koja je 2 dana imala odljeve,poplavucijelu s komadima,i stalo,sve na kraju ok....al mirovanje i duphastoni...

možda bi ti bilo lakše da možeš par dana uzeti slobodno ili godišnji ako imaš....pa da dočekaš taj zakazani pregled...

ne misli o kiretaži,koliko vidim,srce još treba dočekati....a ako dođe do toga,dobiješ lokalnu anesteziju i...no nemoj još o tome,nego se prvo malo primiri,zvrcni na hitnu,odi ako misliš da će pomoći da se umiriš....ja sam se bar po hitnoj navozala sa krvarenjima,pa sve bude ok....



< Poruku je uredio danery -- 14.10.2015 21:09:47 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: proljetne bebe 2016.
14.10.2015 22:04:44   
noemaa
Papucice,nazovi ginekologiju u sebi najblizoj bolnici i sad mozes,uvijek je netko dezuran. Postoje sanse da sve bude ok.,ako je samo malo krvi,bez slabosti itd. Zasto zeznut nesto zbog neprofesion.ginekologa? Ili odi privatniku... Ali obavezno kontaktiraj jos jednog strucnjaka. Ko sto danery kaze, terapija pomazeuser posted image navijam da sve bude dobro. Uvijek ces se pilat da nisi sve pokusala ako krene po zlu,a zaista ti to ne zelim. Nemas uostalom kaj izgubiti ako potrazis drugo misljenje... I to sto prije!!!

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: proljetne bebe 2016.
15.10.2015 7:39:45   
danery
jutro user posted image user posted image
pooooospana saaaam,jedva zaspala navečer,eto mi mm juriš na wc,lupa vratima kao slon,izgleda pokupio neku virozu,pa povraća....nekako je odspavao par sati,pa nastavio od pola 5 ujutro istim tempom nabijat....komirana sam user posted image

sad se spremio kod doktora,umire...a ja se valjam od smijeha u jednu ruku,bezobraznica,jer čim je 3x prducnuo,eto muke....i sad mi ne gine dan sa pripremom pogreba u najmanju ruku user posted image ne daj bog da temperaturu dobije,gotova sam user posted image

inače sve po starom....gladna,jela bi,ne znam što bi.....žedna,pila bi,vodu ne mogu,odmah povraćam od nje user posted image
nikud ne idem,peglam plahte i tako....user posted image

evo bar da user posted image user posted image user posted image serviram dok se probudite user posted image

< Poruku je uredio danery -- 15.10.2015 7:42:13 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: proljetne bebe 2016.
15.10.2015 8:26:32   
mutilica
Papucice nadam se da je danas stalo sve user posted image a dr ti je kreten! Mislim da si trebala na hitnu bez obzira sto je on rekao ne i da je puno cekat 7 dana user posted image

Ostale user posted image dobro jutro!

< Poruku je uredio mutilica -- 15.10.2015 8:27:08 >


_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: proljetne bebe 2016.
15.10.2015 9:51:04   
trudnica1983
pozz papučice

sad san vidila tvoj post, ono šta ti mogu reć je da se ne bi uopće mislila nego pravac na hitnu. a tvoj gin mi uopće nije jasan. pa za sat vremena e može svašta desit (ovdi mislim općenito), a ne za 7 dana. drži se, sve mislimo na tebe

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: proljetne bebe 2016.
15.10.2015 20:07:46   
noemaa
Mozda je papucica i otisla na hitnu kad se ne javlja. Nadam se da je sve ispalo dobro!!!user posted image

Danery,vidis, muskarci ZNAJU kako biti pravi bolesnici.user posted image jadni nasi sirocici kad su mrvu bubani.user posted image user posted image

Mutilice,trudnice,snjeguljice, kako ste danas?

Ja bila kod endice, tsh se opet digao tako da mi povecana doza. I strasno mi se jede,a ne znam sta. U biti,puno tamanim sendvice sa sirom i povrcem.user posted image

< Poruku je uredio noemaa -- 15.10.2015 20:11:46 >


_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: proljetne bebe 2016.
15.10.2015 20:51:28   
lejla mo
Pozdrav cure;nadam se da je Papucica dobro;mijenjaj dr hitno!!!Ja sam na pregledu 04.11. I jedva cekamo da vidimo bebicu i mozda saznamo je li braco ili sekauser posted image

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: proljetne bebe 2016.
15.10.2015 20:53:43   
lejla mo
....moram reći da mi je stomak povelik,kako se vama vasi cine...ja sam 16 tt al sam ono bas bas trudnauser posted image

(Odgovor članu lejla mo)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 9:35:03   
danery
jutrooo user posted image jest da je već kasno jutro,al neka user posted image
ja popila kofi,mm još boluje i mudruje oko ručka da ne bi opet imao veselje user posted image

danas popodne 4d uzv,baš se veselim user posted image

jučer napisala post od 3 km i nije mi dalo postat,danas skraćujem user posted image

papučice mislim na tebe,nadam se da je sve ok....

noemaa,što piješ za štitnjaču?

ostale,kako ste,rastu li pupice naočigled?ja sam se čak malo povećala,al baš se mora zagledati...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lejla mo)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 9:36:43   
danery

IZVORNA PORUKA: lejla mo

....moram reći da mi je stomak povelik,kako se vama vasi cine...ja sam 16 tt al sam ono bas bas trudnauser posted image


user posted image opasna si user posted image neka,pa i treba da se vidi pupac user posted image mene mala stalno pita kada će mi više beba izviriti user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lejla mo)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 9:52:13   
Kazimira
hej Danery, počeli smo jutros sa citrofitom...hvala na savjetima na FB-u user posted image user posted image

Sretno na pregledu i nadam se da je mm bolje user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 9:54:03   
mutilica
Papucice cekamo da nam se javis,nadam se da je sve ok!

Noemaa zeza tebe stitnjaca,cuvaj se

lejla mo ja sam u 9 tjednu pa imam velik trbuh user posted image jos uvjek mi u glavi da su blizanci al da nije dr mogla vidjeti

Danery meni svako jutro kava sve ruznija ali je pijem user posted image sta cu-volim
Stavi album sa 4d

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 10:02:05   
danery
ola,kazić user posted image

ma nema na čemu,nadam se da će vam pomoći....znaš kad ga imm popije kad prigusti,a on nije od nekih lijekova,i bome mu pomogne....evo danas je još kod kuće,jučer se nakrkao rižom,dvopekom,ruskim čajem,linexom,bananama.....ajme kad se začepi user posted image
trebat će još cijeli vikend da se oporavi user posted image

joj,mutilice,nije ni meni neki vrhunski šmek,al sam skužila da mi paše bolje negoostale tekućine,a kako ništa posebno ne mogu popiti,onda bolje i ta 2 dcl kave sa puuuno mlijeka,nego ništa....a željna sam se napiti vodeeee user posted image ali čim par gutljaja srknem,automatski povraćam od nje user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 10:12:48   
mutilica
Nemoj zezat da od vode povracas user posted image ja je pijem i viska,sokove nikad nisam voljela pa ni sad!Popila sam od jutros bar pola litre vode

Jel'' normalno da me ginicka vec poslala na ogtt ?

< Poruku je uredio mutilica -- 16.10.2015 10:13:22 >


_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 10:16:59   
danery
daaaaa,odvratno nešto,da mi je to netko rekao da će mi se voda ogaditi,inače sam znala non stop po bocu od 2 l imati punu pa se natakati,mm me zezao da ću žabe u stomaku izleći user posted image

sad još ajd mineralna prođe,al ju moram dobro promućkati da malo ishlapi....a čaj sam jučer pila pa jedno 3 sata i to sam uspjela ČAK 1 dcl popiti,i višenisam mogla,sve mi plivalo u grlu...ma koma....navečer si smutila limunadu,pa malo nje,malo mineralne,a u 4 uutro se digla na wc i navalila na tu ishlapjelu miniku ko luda na brašno.....ajd u to divlje doba bar 2 dcl popijem,pa nekako user posted image

hmm,pa rano mi to za ogtt user posted image ja sam išla sa nekih 20 tt,ne sjećam se točno?ali tako rano nisam....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 10:53:31   
chrna
Jutro curke.
Ja jučer prokrvarila, i to friška krv, valjda sam se u roku 5 min spremila i pravac hitna, do hitne sam isplakala more suza. Uglavnom pregledali me ginekolog napisao oskudno krvarenje, al nije napisao zašto? Hematom nemam, kao nastaviti s terapijom i u utorak redovna kontrola. Danas više nema krvi al ima hrpa tamno smeđeg iscjedka. Jučer je s bebom bilo sve oke na uzv. Dakle uplašena sam da vam to nemogu opisati uopće. Da je jučer krenuo spontani dal bi dr to vidio???? Jako me strah baš zato jer je ivf trudnoća, zato jer imam policistične jajnike, zato jer smo jedva došli do ➕, nemogu vam opisati taj strah. user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 10:56:42   
mutilica
Meni muka od svega osim vode! Zadnje sto me dotuklo je sir (jadan muz) morao stat jest jer sam ja pobjegla na balkon!
Muckaj svasta po malo,bitno da nesto pijes user posted image

Pa da,ja sam u prvoj trudnoci isla puno kasnije.Nemam pojma zasto me sad tako rano salje user posted image

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 10:59:55   
danery
chrna,smiri se,ako je sve na uzv ok,samo polako....pij duphastone,MIRUJ,ne idi raditi ako ikako možeš....
na uzv bi se vidjelo da imaš nekakav razlog zbog kojeg je potencijalan spontani na redu,koliko vidim,nema ni hematoma,ni odvajanja vrečice,ničega....dakle misli na to da će biti dobro,pozitiva samo....pojest ćeš se,a to ti ne koristi...
vjeruj mi,pisala sam već x puta,i opet ću ti napisati....ja sam sa ovom bebom bila već bar 4x na hitnoj sa krvarenjima kao i ti,svježa krv,i sve je ok...
možda si imala kakvu cistu na jajniku jer su policistični kako vidim,i taj sadržaj mora iscuriti....možda ti je sve od toga jer su sluznice jače prokrvljene pa je pri implantaciji negdje pukla žilica,pa se cijedi....a od duphastona to zna biti,nije razlog za brigu....

zato još jednom,umiri se koliko možeš,odmaraj se i bit će sve ok....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 11:02:03   
danery

IZVORNA PORUKA: mutilica

Meni muka od svega osim vode! Zadnje sto me dotuklo je sir (jadan muz) morao stat jest jer sam ja pobjegla na balkon!
Muckaj svasta po malo,bitno da nesto pijes user posted image

Pa da,ja sam u prvoj trudnoci isla puno kasnije.Nemam pojma zasto me sad tako rano salje user posted image


hahahaha,tako je moj kad sam curu nosila morao bježat sa čokoladom i kolačima van iz kuće da bi ih jeo,a moš mislit vremena-prosinac,snijeg do koljena,mećava,a on cvokoće i gricka user posted image user posted image user posted image

ha čuj,možda si doktoru slatka,pa te šalje da provjeri koliko user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 11:02:14   
mutilica
Chrna da je krenuo spontani on bi to vidjeo ali svakako se smatra prijetecim spontanim zato sad STROGO MIROVANJE,samo do wc ajde!! Sve je na svom mjestu jos uvjek i krv je stala user posted image ne brini se,odmaraj i probaj odspavat jer stres i briga ti mogu samo odmoci.

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 11:04:29   
mutilica


ha čuj,možda si doktoru slatka,pa te šalje da provjeri koliko user posted image
[/quote]

Doktorica je tako da nista od toga user posted image user posted image

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 11:04:59   
danery
e da,chrna,još nešto:ako ti je sad nekako vrijeme za user posted image )da nisi trudna),moguće je i zato krvariti,tako sam ja prošli mjesec...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 11:05:45   
danery
hehe,a onda ne znam zašto te šalje user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: proljetne bebe 2016.
16.10.2015 11:13:44   
chrna
mutilice, danery hvala za savjete. Normalno je da se bojim, velim sad mi je samo jako tamno smeđe kaj ide van. Na bolovanju sam, tako da sam doma ukućanima objasnila ds sam od sad ili na krevetu ili na wcu i ima da su tu kad mi nekaj treba. U utorak imam redovni uzv, valjda će sve bit dobro. Jako me strah valjda i zato jer mi je prva trudnoća i još to ivf. Jučer mi je bilo 8+0
Danery kolko si ti trudna?
Curke hvala vam na riječima, stvarno neznam kaj bi da vas nema

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!