|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 11:22:17   
mutilica
Bas smo se sve nasle,ne zna se koja je u goroj situaciji!

Muka mi je i jutros,sad sam pojela burek pa mi je bolje user posted image lezim

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 11:40:56   
chrna
Ej curke. Evo da vam se i ja malo javim. user posted image moj sljedeći pregled je 20.10 sutra ili prekosutra idem vaditi nalaze kaj mi je ginekolog dao, kks, urinokultura itd. Nadam se da bude sve oke.. Danss mi je kao 7+5, od simptoma i dalje ništa user posted image A ono dosadno smeđe user posted image je napokon stalo
Kako ste mi vi? Ja napeta, jedva čekam pregled.... Prva mi je trudnoća i sva sam nekako, neznam kak bi se osjećala, zbunjena sam user posted image

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 12:08:21   
danery
uff,mutilice,burek user posted image ni meni od njega nije bilo muka,koliko god mastan bio user posted image

chrna,jbg,meni više nije muka,al da je,poslala bi ti koji tjedan gratis kad za simptome stalno pitaš user posted image

user posted image user posted image što je stao iscjedak....meni evo opet malo krenulo,pa ću popodne kod doca nek virne....bah....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu chrna)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 13:17:29   
papučica
pozdrav curke, ja bila kod gin juce, po UZ sam 4 sedmice plus 1 dan , i kaze super, a kad je izracunao po ZM skoro 7-8 sedmica,

jako jako sam zbunjena gin kaze da se racuna po UZ a malo mu cudno pa reko moze li se desiti kasnija ovulacija kaze da moze...
joj ja podjoh plakat nisam se mogla obuzdat , kaze gin nemoj se brinuti bice to dobro, da dodjem za 7 dana ponovo

ZM 24.8. , od prilike traje 6 dana. a neznam kad je oplodnja bila

zabolila me glava juce nenormalno koliko sam se nasekirala, al na UZ gin da je sve uredu, srce nije poslo jos kucati jer je rano

ma jojj kako sam rastresena, nisam vam se mogla odmah javiti, oprostite nije mi bilo ni docega

al eto opet cu se nadati da je oplodnja bila kasnije

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 13:19:17   
papučica
hvala vam svima sto pitate za mene


(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 13:25:54   
danery
ma papučice,to je sve u redu,bit će za tjedan dana iznenađenje,nemoj se sekirati user posted image user posted image
ako ti je zadnja menga pred kraj 8.mj.,onda si nadodaš da ti je ovulacija ajmo ugrubo bila od 7. do 14.9. (ja to na osnovu 28 dana ciklusa),taman da se i koji dan kasnije primilo,to tije to po uzv....a ovo što računaju po zadnjoj mengi nek te ne sekira,moraju s nekim datumom početi user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 13:55:17   
trudnica1983
papučice, ista je stvar i meni. po uzv 15 tt, a po zm 19 tt (ZM 2.6.). ja ipak smatram da je 15, tj. da je do oplodnje došlo posli. ne znam kad je bila oplodnja, ali znam kad sam prvi put posumnjala da sam trudna,bila na pregledu i nije se ništa vidilo. 20ak dana kasnije sam opet išla na pregled (počela radit i došlo mi zlo na poslu) i bila sam trudna po UZV 6t, a 10t po ZM. e sad, da sam bila tada 10tt, dakle sad 19, i na tom prvom pregledu bi se vidilo nešto. ili bi me valjda naručila tjedan posli da bude sigurna. ja nisam doktor, ali i s malim su mi tako falili dobrih 15 dana. termin po ZM je bija 15.10., cilu trudnoću mi govorili da je plod manji za oko 15 dana, i nakraju se rodija 30.10. po njihovom sam prinila 15 dana i izludila se sa plodnom, a zapravo sam ga rodila navrime.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 14:23:04   
Snjeguljica_83
Dan, proljetnice!user posted image

Evo me s pregleda. Trudnoća je potvrđena, smještena na pravom mjestu, user posted image
Piše da je GS (valjda GV?) 11 mm, EO se još jasno ne vidi. Za početak je sve u redu. user posted image
Doduše, u kavumu ima tekućeg sadržaja i vjerojatno ću malo krvariti. Zato mi je odredila Utrogestan vaginalete 3*1 i mirovanje. Eto, na BO sam do idućeg utorka.
Ne moram strogo mirovati, stoga ću se baviti svojom E. i lagano kuhati...

Plus, odredila je i da počnem s Folacinom, ali to već jesam.user posted image

Sad čekamo srčeko...user posted image

Papučice,
sigurna sam da će na kraju sve biti u redu! To je igra živaca, matematike i prirode. user posted image Samo hrabro, bit će sve dobro!user posted image



< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 13.10.2015 14:26:07 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu trudnica1983)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 14:45:57   
Anoniman
Drage curke,

evo još jedne nove buduće mame. Za sada + prošli tjedan na testu, a drugi tj idem kod gin po službenu potvrdu.
Nakon prvog zlata (06.05.2012.) nikako da se primi, zato sada sreća do nebauser posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
  Neposredna veza do poruke: 184
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 15:01:12   
papučica
danery hvala puno na racunanju i na podrsci svim curama naravno, hvala vam svima,malo ste me utjesile,

eto ste me malo obradovale user posted image

vidjet cu za 7 dana valjda bude sve uredu, zelim da vidim to srce i vjerovat cu da ce biti


muz me stalno kritikuje da sam jako osjetljiva i da razmisljam negativno, jadan je racunao samnom zajedno, gledao slikicu i poredio sa nasom sadasnjom djevojcicom kad je bila zaceta i sve je isto samo dania malo vise


hvala vam jos jednom

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 16:24:01   
mutilica
danery cekam da javis sta je bilo kod dr

Chrna nek je prestalo smede user posted image

Papucica sve ce biti ok user posted image

snjeguljice user posted image user posted image i dobro dosla u klub i ja smijem samo nesto mrdat po kuci i na Ultricima sam 3×1,nadam se da ih ti bar ne trebas piti...

Bila sam u gradu i tako mi je doslo slabo MM se dobro uplasio,kaze da sam doslovno pozutila!! Jedva sam dosla do auta user posted image sad me i trbuh boli.Malog sam obukla za trening ,odvezao ga je tata sad uzivam u miru i tisini i bez tv-a...
Kaze MM da je najbolje da u setnje idemo po kvartu(jadan bas se uplasio) a meni je ovo sve novo jer sam u prvoj trudnoci sve radila i sve mogla,sad sam stalno umorna i nekako slaba!!

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 18:33:23   
danery
evo mene,malo kasnim,zaspala ko top popodne user posted image
ugl.,bila na uzv,sve je ok,imam mali hematom pri samom rubu cerviksa,pa je to malo počelo puštati....znam za njega od onog veselja na hitnoj,pa je samo bilo pitanje vremena kada će se aktivirati....

zatvorena sam ko škotski sef,kaže doc user posted image

po mjericama beba 3 dana veća,nuhalni nabor 1,7 mm,sve je na broju i mjestu user posted image

doc me bome morao malo izmijesiti po pupi da se probudi,nije se mudrac htio okrenuti user posted image (ja u muškom rodu,ne znam što je,al mi se čini da je neki hahar user posted image )

uglavnom,mirovanje i dalje,duphastoni i prenatal user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 19:01:08   
danery
joj mutilice,i ti se zafrkavaš s tim šetnjama i utrićima user posted image kakvo lajsanje,lezi ženo i odmaraj....

a tko nam je to anonimna user posted image ?

ja se izvalila,a mm mi čisti pečeno kestenje user posted image neš ti mirovanja user posted image

user posted image

< Poruku je uredio danery -- 13.10.2015 19:02:02 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 19:37:07   
mutilica
danery draga nek nije nista strasno user posted image
To je mala zafrkantica ,na mamu svoju user posted image

Ne mogu bit stalno u stanu poludila bi,odem kratko ali cini se da nebi smjela ni to user posted image

I mene zanima tko je anonimna user posted image

Ja danas prolazim kraj standa s kestenjem i razmisljam neki kolacic od kestena bi bio dobar mmmm user posted image

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: proljetne bebe 2016.
13.10.2015 22:01:25   
noemaa
Cure, brzinski se javljam.

Ja se napucala pomfrija i pancete i sad mi je bljaaaaaaak. Na poslu mi skoro svi saznali za user posted image pa sad zesce zabusavam.user posted image

Danery,i mene si preplasila. Olaksanje citat da si dobro.user posted image

Mutilice, cuvaj se,zeno. Kvartaj, ko sto tm kaze i kuliraj.

Papucice, sve ce bit do.bro. tjedan gore,dole,nebitno.

Snjeguljice, sve je kako treba i gdje trebauser posted image

Chrna,pcelitza, lejla mo, anonimna i ostale...budite dobro!!!

Ja se danas nabockala i navadila krvi i urina koliko hocete. A u cetvrtak kod endice.user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: proljetne bebe 2016.
14.10.2015 9:03:04   
missy 01
Evo ja sam nova na ovom forumu, obzirom da nemam pojma još kako sve funkcionira stisla sam anonimnu objavu.user posted image
Ja radim i čini mi se da sam u prvoj trudnoći bila puno umornija na početku i stalno bi spavala, a sada valjda zbog silnih obaveza i oko posla, djeteta, kuće ne stignem razmišljati. Nemam mučnina (nisam ih imala ni u prvoj tr), ali me nekako steže trbuh i bole jajnici cijelo vrijeme (najgore što na poslu sjedim 8 sati)
Veselim se što ćemo zajedno odbrojavatiuser posted image user posted image

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: proljetne bebe 2016.
14.10.2015 10:42:28   
Snjeguljica_83
Jutro!user posted image

Stavila sam si prvi Utrić. Ajme, kako je malen! user posted image I okrugao. Sve vaginalete koje sam do sada stavljala su bile izdužene i veeelike, a ova vaginaleta je kao neki biser!user posted image Već je počeko curkati van... Bezveze.user posted image

Dobrodošla Missy i čestitam!user posted image

Mutilica, i ja sam u prvoj trudnoći sve normalno radila i ponašala se. Nije bilo nikakvih smetnji... Ma kakav hematom...user posted image

Od danas mi je otvoreno bolovanje. Idući pregled je trebao biti 20., ali je gin. na putu pa je ipak 22.10. Do tada....user posted image user posted image

Maneštra se lagano kuha....

Sve vas pozdravljam!user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 14.10.2015 10:48:12 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu missy 01)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: proljetne bebe 2016.
14.10.2015 11:15:09   
mutilica
missy dobro dosla

Snjeguljice kakav hematom user posted image jesi ti nesto pobrkala?
Bolje se muciti sa Ultricima dolje vec ih piti kao ja

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: proljetne bebe 2016.
14.10.2015 14:08:49   
danery
ehej user posted image evo mene u popodnevnu smjenu....

upravo sam poslala muža po krempitu,a vani pada ko ludo user posted image jadan,proživljava prave trudničke želje user posted image

danas sam bila u bolnici,vadila krv za double test,za 2 tjedna će moj doc dobiti nalaz....
mada niš ne znači,na uzv je sve premjerio i sve je ok,a u petak sam se naručila na 3/4D mini anomaly scan,pa i to u jednom danu riješim i mir....

od krvarenja više ništa...stalo...user posted image

missy,dobrodošla i nek ti bude školska user posted image

< Poruku je uredio danery -- 14.10.2015 14:13:46 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: proljetne bebe 2016.
14.10.2015 17:58:31   
papučica
Pozdrav trudnice.
Ja sam jako tužna. Juče sam prokrvarila, prvo smeđe pa onda crvena krv. Nazovem gin on reče to od prgleda. Naveče ponovo mi krene , ja opet nazovam da pitam šta da radim on reče da prestanem s lijekovima da se ništa ne drži vještački nek samo krene ako će krenut.
Jako jako sam tužna, plakala sam i plakala. Kako sad to? I reče mi da dođem za 7 dana.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: proljetne bebe 2016.
14.10.2015 18:02:35   
papučica
Danas radim, nekako sam prazna.niti mi se više plače niti mi se smije.
Sad više neznam, da li će krenuti jako krvarenje i spontani da očekujem , šta?
Oprostite, znam da niste gin ali eto da vam javim pa ako ima neko iskustvo?

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: proljetne bebe 2016.
14.10.2015 19:42:06   
noemaa
Papučice, kako je u međuvremenu, je li stalo krvarenje? Osjećaš li pritom i slabost, vrtoglavicu, grčeve, ili samo krvari? A da odeš na hitnu??? Možda bi bilo najpametnije. Kako je on to rekao - za sedam dana?!? Kad sam bila u bolnici zbog kiretaže, sa mnom u sobi je bila cura nekoliko mjeseci trudna i već treći put hospitalizirana zbog krvarenja... ali je sačuvana trudnoća. Tako da, nadam se ipak za tebe!!!

Missy, nadam se i ja da ćemo sve do kraja odbrojavati!!!

Snjeguljice, zavidim ti na BO, ali tko mi je kriv. Nadam se da radim joštočno 16 dana i ja. user posted image

Danery, bome si ti fino sredila tm. user posted image Dakle, ipak si napravaila neki testić i plus još 4 d uzv. Ma neka, sve će biti u redu, ali lijepa je ta potvrda.

Meni je trbuh kao u 4.mj. čim malo više pojedem. Ma koje malo više... čim malo pojedem. Ali samo neka bude sve dobro i dalje!!!

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: proljetne bebe 2016.
14.10.2015 20:13:56   
papučica
DRAGA NOEMAA, na dn ulošku je malo ali kad idem u wc na papiru bude. Moj gin mi je tako rekao za 7 dana. Vjerovatno misli da će krenut krvarenje.
Nemam nikakve slabosti, mučnine niti ništa. Ja radim u drugom gradu . Ništa me ne boli

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: proljetne bebe 2016.
14.10.2015 20:19:30   
danery
Papucice,imas li duphastona? Meni rekli kad krene krv,popiti 3 odjednom,pa nastaviti svakih 6 sati po jedan,ne moze ti skoditi,a ako ima imalo sanse,mozda ostane...probaj tako,ali za tvog doca nemam rijeci...ako krene jako krv,idi na hitnu....

Noemaa,ionako mi taj double nis ne znaci jer sam po godinama i dosadasnjim dijagnozama u tr.u rizicnoj grupi,a 4 d sam svakako htjela raditi u 12.tt zbog sebe da vidim je li morfoloski sve ok....


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: proljetne bebe 2016.
14.10.2015 20:30:17   
papučica
DRAGA DANERY, imam dabroston ali gin rekao da ne pijem ništa da se vještački ništa ne zadržava, nemam pojma , vjerovatno misli da nema od trudnoće ništa .
Ma skroz sam zbunjena, kud nisam u svom gradu ovdje da idem na hitnu šta da kažem Ništa me ne boli, rekao mi je da se javim za 7 dana kao što sam već napisala.

user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!