|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
29.7.2015 13:00:03   
Gabbi
čestitke za još novih bebica user posted image user posted image
mi koje čekamo nekako smo u terminima dan za danom. Meni dva dana poslje hkajo ali to je tu user posted image

ja sam užasno nestrpljiva, već bi i posteljinu da mogu stavila u krevetić, naručila sam ime za bebu, sve pripremila. Ja sam najmanje pelene, newborn jer ćemo koristiti platnene. A ja sam prvog dečka prenjela, tako se priča, ali nije to utvrđeno. Sve je to individualno.

Beba se smirila, sada mogu fino spavati. Osjećala sam malo BH kontrakcije sada više ne. U prošloj trudnoći mi je sluzni čep ispao pet dana prije poroda pa sada se nadam da će mi opet da znam kada će. Inače isto još ne idem na ctg, idem na pregled sutra. točno sam 37 tjedan.

(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
29.7.2015 13:23:47   
hkajo
gabbi htjela sam i ja naručiti ime za auto, ali sam odustala, stalno me neki strah prati da nešto neće biti u redu, već sam luda, još ni kinderbet nismo sastavili, ne znam šta čekam user posted image

tko će ga znati možda imam bh kontrakcije, ali ih ne osjetim, čitala sam da ih netko ne osjeti user posted image
nestrpljiva sam jako, ne mogu više dočekati da mali izleti van , počela sam razmišljati kakva je to boll, hoću moći izdržati i svašta nešto user posted image

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu Gabbi)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
29.7.2015 13:26:17   
hkajo
Minnieme user posted image


bebyy user posted image


unna user posted image


nelly user posted image


MI JOŠ ČEKAMO



syringa 15.8 user posted image


lunić 16.8 user posted image


hkajo 17.8 user posted image


gabbi 20.8 user posted image


mama x2 21.8 user posted image


_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
29.7.2015 15:16:37   
mama x2
Ne znam. Nas termin je 21.8.user posted image user posted image
Ja sam prvi put prenjela 5 dana, a sad se nadam da ce ranije bebica doc, al to se nikad ne zna. Bebac dode kad on odluci user posted image

(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
29.7.2015 18:40:22   
syringa
Unna, nelly drage, čestitke na vašim princezama!!!!!!! user posted image user posted image user posted image
Želim malenama lijep, sretan život. user posted image
Cure, blago vama. Mi ostale još čekamo i ludimo.
Vidim da sam ja prva na redu. user posted image zbilja mi je već dosta i jedva cekam da taj mali izađe van.
Sutra idemo na kontrolu na SD. Prva u klinici. Baš me zanima kak će biti. Htjela bi da mi kaže da je to to. I prime me u rodilište. user posted image
Prije tj.dana sam bila otvorena 1prst i malac je bio 3100g. Iza pregleda sam imala smeđi iscjedak cijeli slijedeći dan. Jel netko imao takvo iskustvo?
Sve vas grlim i držim fige da izguramo zajedno još te zadnje tjedne!

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu mama x2)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
29.7.2015 18:58:26   
hkajo
Syringa pa I ti si otvorena, svi su osim mene user posted image izgleda da cu ja u jesenske bebe haha
Ja bi htjela da malac izade sad u ponedjeljak jer je meni I dragom tada 7g veze user posted image

Uzasno mi je tvrd trbuh jedva hodam koliko je zategnut. user posted image

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
31.7.2015 9:24:50   
syringa
Jutro drage moje!
Kako ste? Nadam se da ste sve dobro i da vam je ova kiša donesla olakšanje. user posted image
Hkajo, to što nisi otvorena ne znači ništa. Možda rodis prije nas otvorenih. Kak osjetis bebaca? Jel ti se često javlja?
Moj se nekako umirio i tu i tamo se kroz dan javi. Naravno da me to brine i da ludim. Navikla sam da se često javi i sad se bojim.
Bili smo jučer na prvom pregledu na SD. Ambijent neuspirediv sa privatnim gin. Sve staro, skučeno. Nisu mi radili ctg premda mi dr.Blagaic napisao kontr.uz ctg i uzv. Nisam dugo čekala pa ajde bar nešto. Na kraju mi uzimao bris i radio uzv na stojećki! user posted image da mi uputnicu za kks pa sam odmah i to obavila.
Ugl.sve je ok, kontrola za tjedan dana. I naravno, ode mi doc na godišnji! user posted image
Cijeli ovaj prelazak k njemu da me vodi i odlazak u TA na SD mi na kraju propada. Sigurno se neće vratiti prije nego rodim tak da ću opet bit na početku. Opet novi doc.u toj TA se stalno mijenjaju tak da svaki put možete doći kod nekog drugog. To mi je baš glupo!
Drage, čuvajte se i odmarajte! Svima big hug!!!!!!!!!!!! user posted image

< Poruku je uredio syringa -- 31.7.2015 9:28:22 >


_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
31.7.2015 10:03:42   
hkajo
jedan dan sam ga osjetila jako slabo i naravno panika, lupkala sam po trbuhu i onda bi on samo malo vratio, ali sada se vratio u normalu i po cijele dane se jadan pokušava rastegnuti, baš osjetim da nema mjesta unutra, bori se da se protegne. Osjetim ha na sve strane, ispod sisa, na oba boka i dolje kod zdjelice, najgore mi kad se rastegne na dve suprotne strane i ostane malo u tom položaju, ajme onda me baš jako zateže i lagano boli, ali samo neka je on meni aktivan user posted image

naručena sam na kontrolu u četvrtak šta je skoro pa kraju 38 tj, a moj se dr vraća sa godišnjeg 10.8 tek, tako da sam opet kod zamjene i to kod žene user posted image

nije mi jasno kad me planiraju poslati na ctg?? user posted image

super je dok nema ovih vrućina baš mi je lijepo, dok svi oko mene hodaju u dugome i smrzavaju se ja u kratkom baš guštam user posted image ali rekli su sada opet velike temperature pa baš nisam vesela user posted image



_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
2.8.2015 17:41:52   
Gabbi
hkajo, ja nisam za auto ime naručila nego za krevetić. Preko facebooka od filca nešto,
Bome tako je i meni sve hkajo, kada se beba rastegne moram malo pričekati dok se ne namjesti drugačije. Isto, otvorena, ali samo vrh prsta. Neznam ima li to veze sa magnezijem koji i dalje pijem. Kad ga ne popijem imam strašne grčeve u nogama. Ja isto ne idem na ctg, i na pregled tek sljedeći tjedan, a ući ću u 38 tjedan

syringa znači čekamo tebe, a onda dalje. Možda rodimo sve isti dan user posted image
uživajte i strpite se još malo i eto i naših user posted image

< Poruku je uredio Gabbi -- 2.8.2015 17:43:14 >

(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
4.8.2015 10:39:45   
nelly.
Evo cure da vam se javim... Ja i moja malena smo stigle kuci prije 5 dana. Za sad je stalno na cici i to nam malo predstavlja problem jer je nista drugo ne moze umiriti. al citajuc po internetu vidim da nismo jedine... Tjesimo se proci ce. Cura dobro napreduje vratila se na porođajnu težinu.
Rođena je na carski jer se nisam otvarala. U bolnicu sam došla otvorena 5 prstiju i nakon 4 sata prirodnih trudova i puknuca pl vode te nakon 3 sata dripa uspila sam se otvoriti jos prst. Cura je bila veliki 53 duga i 4100 teska pa su se odlucili na carski.
Malo jos rez zateze ali svaki dan je sve bolje..
Drzite mi se.. uskoro ce i vase bebice van...

(Odgovor članu Gabbi)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
4.8.2015 12:38:00   
hkajo
nelly bome mrva nije mrva user posted image velika bebica user posted image

evo mene je počela jako žgaravica zezati šta god stavim u usta opali me bila to i voda user posted image , malac bome jako udara sad je već mislim živcan jer nema mjesta za protegnuti se pa opali svom snagom u lijeva rebra i samo tamo udara user posted image

u četvratak idem na pregled pa ću vidjeti šta ima novo, ako ima šta.

složili smo kinderbet i sad smo u potpunosti spremni samo malac mora odlučiti izaći van user posted image
nemam nikakvih bolova niti simptoma, pa me to malo brine, da će se to sve odužiti dok ne odluči izaći user posted image

kako ste mi vi, ima kod vas šta novoga

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu nelly.)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
5.8.2015 14:33:43   
mama x2
bok trudnice! meni je zadnjih par dana trbuh postao težak, povećao se dosta, beba je narasla, nema se bas di vise rastezati, u petak smo točno 38 tjedana, a u utorak idemo još u bolnicu na zadnji guk profil i na dogovor sa jednim dr.koji bi mi trebao preuzet trudnoću dalje, pa ćemo vidjet kaj će reći. Imam feeling da bi mogla sljedeći tj.ostati u bolnici i da ce onda skoro moj malac doci. Jucer mi je dr.koja mjenja mog dr.rekla da imam bruh, to mi dosad nitko nije rekao, a pupak je vec valjda 4 mj.skroz vani i povremeno me bolilo na dodir i smetalo, nadam se da ce oporavak poslije poroda teci kak treba. Danas je mm složio ormar, tak da mogu konačno posložit svu odjećicu kak treba. Naljepila sam naljepnice zivotinja i ime na kimbac,sad jos i ormar mislim ukrasit....a umara me dosta peglanje i čišćenje tome nikad kraja, sve treba ispočetka kad završim...
Javljajte se sa novostima. Saljemo vaam user posted image user posted image
p.s.nelly rodila si isto veliku curku, ko kak je bila moja, brz oporavak vam zelim

(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
7.8.2015 15:28:26   
syringa
Drage moje, evo da vam se javimo nas dvoje!
Nadam se da ste sve dobro i da se hladite i čuvate od ovog pakla vani.
Mi smo jučer bili na kontroli. Sve je ok, rekli nam dođite za tjedan dana. user posted image
Nadala sam se da će me primiti u bolnicu al ništa. I opet me nisu pregledali što mi je čudno. Pa zar se ne treba provjeriti koliko je žena otvorena tj.dana prije termina!?
Radili mi ctg, uzv brzinom svjetlosti i to je to. Kao na pokretnoj traci. Kks mi uredu i bris isto.
Noge i ruke su mi ko od nosoroga, najbolje bi dubila na glavi ili visila sa plafona jer mi ni jedan položaj više ne paše.
I opet me počela mučiti zgaravica!!!!! user posted image za poludit. Spavanje mi je nemoguća mislija, zaslon pred jutro i onda par sati malo drijemam. Sad me lovi strah da necu imati mlijeka, da će mali bit gladan. Počela sam piti čaj za dojilje, no cice i dalje ni mrdac. Uopće se nisu povećale i to me izluduje.
Kak vi podnosite ove zadnje tjedne? Šta vas najviše muči?
Drage moje, držite mi se hlada i odmarajte! Pusa svima! user posted image

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu mama x2)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
7.8.2015 16:34:15   
hkajo
Syronga ne ovisi velicina o tome hoces imati mlijeka user posted image
Ja bila u cet na pregledu I dalje zatvorena, narucena sam u pon na ctg I u srijedu kod dr opet.
Isti priblem kod spavanja kod mene, nista ne spavam sve me boli sjedila, stajala ili lezala user posted image

Mene je strah da cu dosta prenjeti jer nemam nikakve siptome niti sam otvorena, jedino nemogu vise drzati svoju tezinu bole me koljena, dobila 18kg trbuh mi je bas tezak.

Stanem samo u jedne sandale user posted image
Sad su opet rekli uzasne vrucine tako da neznam kuda cu sama sa sobom

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
7.8.2015 19:41:30   
Gabbi
ni ja nikakvih simptoma. Osim iscjetka koji je onako smećkasto bijeli, pa neznam. možda sluzni čep malo po malo izlazi user posted image
i pecka me oko pupka a pupak mi se izravnao i sve je smeđe oko njega. Baš je teško.

Inače, već sam 38 tjedan i par dana, a ništa od ctga do ponedjeljka. To me malo brine. Nestrpljiva sam i živčana i mislim da svi oko mene žele da što prije rodim user posted image
a za mlijeko ne brinem. Imala sam ga u prošloj, jedino sam imala problem sa bradavicama uvučenim. Izdajala sam se neko vrijeme, snađeš se u tom trenutku.

< Poruku je uredio Gabbi -- 7.8.2015 19:42:10 >

(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
7.8.2015 22:25:09   
mama x2
Curke i meni je bas vruce, najgore po noci, nee pomaze previse ni tusiranje, a u bazen doma nesmijem kad sam otvorena, eh, da je bar od sutra na nekih pristojnih ljetnih 30 stupnjeva :d
Neki dan sam bebi jos kupila 4 bodica sa kratkim rukavima, jer imam sam par od curke, a ak dode sad uskoro bilo bi mu prevruce u dugim rukavicima, morat ce i on u bazen sa curkom odmah ak urani koji dan user posted image
Izdrzite jos malo user posted image user posted image

(Odgovor članu Gabbi)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
11.8.2015 20:04:55   
hkajo
syringa , lunić ima kod vas kakvih naznaka? termin je sve bliže user posted image

kod mene ništa i dalje zatvorena, ctg uredu, naručena opet na ctg u pon kad mi termin, mogu samo čekati

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu mama x2)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
12.8.2015 16:09:16   
syringa
Hi drage!
Evo mi još uvijek 2u1. Nikakvih naznaka nema.
Sutra idemo na kontrolu pa ćemo vidjeti kakvo je stanje.
Mali je dosta aktivan, a ja sve neaktivnija. Ne mogu ništa i ne da mi se nista.
Samo bi ležala i spavala. Ufffffffffffff
Nadam se da ste vi sve dobro!
Javim sutra najnovije info. user posted image

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
12.8.2015 16:19:06   
hkajo
mi došli sa kontrole i dalje zatvorena, naručena za 7 dana, znači 2 dana poslije termina i dao mi uputnicu za ctg i bolnicu kontrole koja vrijedi mj dana, ja njemu pa ne mislite da cu i za 1 mj biti trudna user posted image

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
12.8.2015 21:35:13   
mama x2
Bok curke, evo mi se vratili iz bolnice, u subotu pemo opet na ctg i moram donijet sve nalaze, pa ce dr.odlucit hoce li mi inducirat porod il jos pricekati. Jucer mi dr.radio amnioskopiju i nakon toga lagano krvarim, valjda ce uskoro prestat, plodna voda je srednje mlijecna, znaci da je sve ok. A bebac po uzv-u ima oko 3 kg. I sad lagano cekamo kak ce se sve odvijati.
user posted image user posted image polako smo spremni, samo ja nikak da se naspavam, vec neko vrijeme, idem sad opet
Kiss svima

(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
13.8.2015 7:16:51   
hkajo
mama zašto e te inducirati kad imas još 8 dana do termina?

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu mama x2)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
13.8.2015 18:37:03   
syringa
Poz drage! Evo našeg izvještaja.
Otvorena 1prst, omekšana, grlić skraćen. Ctg uredu, uzv uredu. Čačkala me doc malo jače,kaže mozda potakne trudove. user posted image
Poslali nas doma i naručili u ponedeljak ujutro na kontrolu. user posted image tad ćemo biti 40+2!!!!!
Ako prije ne dobijem trudove, u tom slučaju javiti se odmah.
Iskreno se nadam da ćemo ici u rodilište prije ponedjeljka!!!!!
To mom malom se zbilja ne ide van.
Hkajo, cini mi se da imamo male ljenivce i ti i ja. user posted image
Drage, sretno svima, čuvajte se i javite kako ste!


_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
13.8.2015 19:29:45   
hkajo
Syringa sve isto kod mene samo sto sam zatvorena isto narucena u pon tad nam je tocno 40tj, nikakvih simptoma nemam osim sto sam kao buhtla naotecena I stalno mi se piski a nemam sta, valjda je bas na mjehuru. Danas sam stavila posteljinu na kinderbet valjda se nece skupiti prasina dok malac odluci van user posted image

Ja se nadam da bi mogao na gospu van user posted image

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
13.8.2015 19:34:54   
hipo
Drage syringa i hkajo, sretno! Čitam i čekam novosti! Nek porod i budu lagani i bebice zdrave i dobre!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Ljetne bebe- termin 2015
13.8.2015 20:32:07   
hkajo
hipo user posted image user posted image kako si ti, možda ti rodiš prije od nas user posted image

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!