|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvo tromjesecje, po cemu je posebno?
13.7.2015 23:33:16   
sloboda11
Drage sve, nova sam.
U 12 tj. sam. Potpuni nestanak simptoma.
Prestaju iscjetki, tockasta krvarenja, napetost grudi jos od 9 tj.
Muci me strah zbog iskustva biokemijske prije pola godine. Kazu nakon 12 tj. prestaje rizik od spontanog, no citam o vasim spontanim i kasnije.
Vrlo sam aktivna, nije da se bavim sportom ili fizickim poslovima, ali sam stalno sam u pokretu, ne lezim tijekom dana.
Zanima me po cemu je vama posebno prvo 3-mjesecje, cega ste se bojale?
Meni je upecatljiv samo strah.
I stalno pracenje simptoma.
Znam, sve cete reci da je individualno, hormoni variraku, simptomi se mijenjaju...Ima li ista novo sto ne znam.
I da, ako ste imale spontani, da li ste ikad pomislile da ste vi odgovorne za to? Znam, kazu, greska kromosoma...No, ipak si mislim, mozda sam ja odgovorna nekako za svoje stanje, za to kakva ce biti trudnoca...i ne mogu si pomoci nego da se stalno preispitujem sto cinim da bude sve o.k.
Mozda nisam trebala ici na put, mozda nisam trebala usisat...to su ta pitanja...Jel moguce uopce da neke zene nista ne rade? Dogada li se takvim zenama spontani?
Oprostite na duzem postu, nadam se da cete pisati nesto sto vec ne znam...jer sekiram se uzasno i umjesto postova o trudnoci i posebnostima prvog 3- mjesecja, ja citam postove o spontanima...

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prvo tromjesecje, po cemu je posebno?
18.7.2015 16:13:58   
Perdita
Ne brini, prosla si relativno najisjetljivije razdoblje od spontanih i sada ti se rizik za vise od duplo smanjio. usisavaj, peri sudje, setaj, vjezbaj, sve to ti mozes raditi i budi sretna dok te jos trbuh ne ometa u radovima :)
Sve sto trebas izbjegavati je ne pretjerano raditi sve te poslove bez odmora i bez pauze. nemoj dizati tesko. to nikako. meni kada masina opere ves stavim ga u kosaru i vucem ju po podu do balkona :D zapravo uopce ne podizem nista takvo. i onda nemas razloga za brigu. mozes ici svuda di si isla do sada. naravno izbjegavaj ekstremne radnje i sl

(Odgovor članu sloboda11)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prvo tromjesecje, po cemu je posebno?
17.9.2015 23:15:23   
dzany
Ee caoo , evo da ti ja napisem svoje iskustvo o prvom tromjesecju :D
Nije bilo idealno jer sam stalno povracala i imala mucnine , od 6 tjedna pa nadalje .
Eh po tome cu ga pamtit . Aa radila sam sve kao da i nisam trudna , doduse pazila sam da ne nosim sta tesko , i to je to .

(Odgovor članu Perdita)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!