|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 9:34:05   
anamiha
Daxy draga, zao mi je zbog user posted image ... Drzi se :*

Pcelica,Nina... Kakvo je stanje? Od srca vam zelim da testici budu pozitivni... user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 9:55:38   
daxy

Trudilice:

user posted image nutella2009 - 30.07. - ponosna user posted image
user posted image tealitas - ponosna user posted image


user posted image ema55 - 06.08. - ponosna user posted image
user posted image pcellica - 27.08. user posted image
user posted image nina1210 - 28.08.
user posted image monjikica- 30.08.
user posted image ucitelj - 30.08


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 9:58:23   
daxy
Jel to neka tradicija s mašnom? user posted image
Prvi put čujem za to.

Curke,imamo li kakvu temu za danas? Meni dooooosaaaadnooooo! user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 10:00:33   
LourdessPadme
Jutro drage moje
daxyuser posted image user posted image user posted image sve znas
[bhipo] bemu,nadam se da ti lagani bolovi znace nesto drugo ..♥️

snjeguljice dabogda stavila i rozu i plavu skupa user posted image

perlice kako si mi ti?

Daj mi recite jel lose da se nakom plodnih dana svrsava unutra?negdi san citala da moze "ostetiti" potencijalni plod? user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 10:02:21   
hipo
Ja isto prvi put čujem za tu mašnu sad od snjeguljice. Snjeguljice vidim da ti temp nije toliko cool ko u početku prvog grafa user posted image valjda jer je toplomjer ispod jezika sada?

Meni nije toliko dosadno koliko nemam volje radit pa samo virkam user posted image ima li koga.

Cure, kako ste prošlih dana pisale o spermiogramima virnula sam mužev i skužila da nisu mjerili Ph?!?! To dva moja gina nisu ništa komentirala a dr. Lučinger koji je potpisao spermiogram isto nije ništa reko da to fali na nalazu. Je l trebam MM poslat opet negdje di će to mjerit user posted image ? Ako sam dobro zapamtila ima 58 mil. plivača od toga 64% brzića.


< Poruku je uredio hipo -- 29.8.2014 10:06:33 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 10:11:27   
Snjeguljica_83
Lourdess dobro mi želiš!user posted image

Meni nije dosadno, imam posla, ali ne mogu sjediti, ja nisam osoba za dugo sjedenje! Osjećam se kao lav u kavezu!user posted image Vrijeme mi zbog toga spoooro prolazi... Uspavam se i gotova sam, za ništa!

Hipo toplomjer je ispod jezika. Da, sad je ovo normalnija temperatura, haha!user posted image

Ma šta prvi put čujete za mašnu kad se netko rodi? Vjerujem da znate za mašne kad se netko udaje.... Ali zar nije normalno da se stavlja i kod rođenja? Kod nas svako malo vidiš neku mašnu pa nagađaš što li je u pitanju... Ovi su fulali boju, ja mislim. user posted image Totalno je za vjenčanje....user posted image

Kad se Ema rodila, pitala sam muža jel mi okitio stan za dobrodošlicu? Rekao je da nije, bila sam tužna. Ušla sam u stan i vidiš roze balone s natpisom It a girl! i roze mašne, cijeli stan je bio okićen! user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 29.8.2014 10:13:53 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 10:13:49   
hipo
Kod mene na jugu nema mašni za ništa, al mi boduli smo kao škrti pa možda radi toga user posted image user posted image user posted image
U zgradi u Zg, cura iz stana do naseg, imala je mašni i vijenaca i svega i svačega po zgradi kad se udavala. Kad se mala rodila nije. Cura je inače zadranka.
snjeguljice, baš lijepo od njega!

< Poruku je uredio hipo -- 29.8.2014 10:14:25 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 10:18:48   
Snjeguljica_83
Hipo morao je to napraviti jer sam mu izričito naredila!!!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 10:29:54   
hipo
IZVORNA PORUKA: LourdessPadme

Daj mi recite jel lose da se nakom plodnih dana svrsava unutra?negdi san citala da moze "ostetiti" potencijalni plod? user posted image


Ja ti ne znam, al nadam se da ne.. user posted image mi uvijek unutrauser posted image

snjeguljice, dobra dresura user posted image user posted image user posted image user posted image

evo da se pospem malo user posted image user posted image user posted image možda pomogne user posted image



< Poruku je uredio hipo -- 29.8.2014 10:31:05 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 10:48:26   
daxy
Ovdje toga nema. Kite se kuće kad je pir. Al kad se neko rodi ne.
Za krštenje se ukrasi nešto malo.

Ma još ću pare i na to bacat! user posted image
Da susjedima uljepšam pogled? Kako ne. user posted image user posted image user posted image

Ja sam rekla MM da kad rodim (za nekih 100 godina user posted image ) želim šareni buket i da on dođe sam po mene.
Kako sam išla na konzultacije i HSG,.. pa kako na isti ulaz izlaze mame s bebama. Vidila sam jednu koju je dočekalo pola familije. Strine,tetke,bake,...
Ajme to je bilo groznoooo. Em šta se druge mame nisu mogle normalno slikat sa svojim bebama,em šta su bili glasni (jer ih je bilo puno) pa su bebe plakale,... Apsolutno neukusno. user posted image

Ja želim da MM lijepo dođe sam po mene i da mi donese jedsn šareni buket i da lijepo u miru idemo kući s malim smotuljkom. user posted image

< Poruku je uredio daxy -- 29.8.2014 10:52:24 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 10:56:17   
hipo
IZVORNA PORUKA: daxy


Ja želim da MM lijepo dođe sam po mene i da mi donese jedsn šareni buket i da lijepo u miro idemo kući s malim smotuljkom. user posted image


Oću i ja tako user posted image , može i kaktus, samo da nema nikog osim muža. Al svi su nam daleko pa nema nekog straha , a jedva su se njegovi i za vjenčanje dovukli, pa mislim da nema bojazni user posted image
I grozno mi je ono kad navale dolazit posjete čim žena dođe doma, ma pustite je malo da dođe sebi, šta ne? Ja planiram imat zabranu od mjesec dana user posted image
MM, smotuljak i ja.
oću smotuuuljjaaaak! user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 11:23:37   
perlica55
Kod nas u zgradi, kad je susjeda rodila, njena obitelj
je isto stavila nekoliko mašnica i balona po stepeništu
zgrade, to mi je superrrr... Ja ako ikad rodim, želim isto user posted image  user posted image ..
Moja mama kaže da je kod nas u familiji tradicija, da na dan
kada se dođe po user posted image  u rodilište, M daruje ženu nakitom za uspomenu
i kako bi zahvalio kaj je nastavljena loza, pa i to je jako lijepo user posted image
Ne mora uopće bit skup nakit, al meni se jako sviđa ta ideja user posted image



_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 11:25:55   
perlica55
Ja sam tek sada skontala da nisam pozdravila anamihu  user posted image
draga jako mi je žao, držim fige za user posted image  tak da se riješiš
i endometiroze..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 838
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 11:35:17   
daxy
perlice Ma da nam je samo nastavit lozu. user posted image
Kasnije šta god da dobijem. user posted image
Lijepo je dobit poklon,a u takvoj prigodi još slađe. user posted image

hipo slažem se. Ja ne idem nikome tako rano u posjetu.
Najbolje ja kad prođe tih mjesec dana.
Isto mislim zabranit posjete neko vrime,a definitivno ću zabranit da mi stavljaju slike bebe na Facebook. Uh,mrzim toooo.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 11:37:09   
hipo
uf da na facebook, morat će predat mobitel i aparat na ulasku u stan da se spriječi u startu user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 11:46:08   
perlica55
Daxy da, definitivno bi bilo lijepo
za uspomenu na taj dan imati sitnicu user posted image
Joj po pitanju posjeta nakon izlaska iz rodilišta,
dedama, bakama i sl.. ja sam vam opet isključiva za pop***** user posted image
Dva mjeseca bi ZABRANILA ZAKONOM posjete, mislim
da roditelje treba pustiti same da se malo snađu/priviknu na
bebu, eventualno ak hoću da mi mama, svekrva, frendica dođu
na user posted image , budem ih pozvala, dođite tada i tada, ak vam paše,
ak ne vidimo se kad user posted image  bude imala 2 mjeseca..
Onda, osip dobijem na nepotrebno nosanje male bebe user posted image
Jao vidi kaj je slatka, budem je malo uzeo user posted image user posted image user posted image user posted image
Ak je dijete dobro, spava, leži, ne urla, OSTAVITEEEE ga na miru..
Hahaha, jesam luda, budemo vidjeli kak će to kod mene funkcionirati

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 11:49:31   
Snjeguljica_83
Eto, od mojeg spomena mašne nasta spontana rasprava...user posted image user posted image


Moja mama ima u svojoj glavi dvije tradicije, ne znam jesu li istine, zato i pišem da su njenoj glavi:
1. u rodilište po bebu dolazi neka posebna osoba, nosi je u naručju i donosi u njezin dom (pored muža koji sigurno dolazi, to bi bila njegova sestra ili brat od rodilje...)
2. donosi se buket cvijeća babici ili medicinskoj sestri koja oblači bebu u robicu u kojoj izlazi iz rodilišta


Tako da......... ja nisam očekivala nikog drugog osim MM, ali su došli brat i mama!user posted image
Mama je donijela buket šarenog mješovitog cvijeća koji sam predala med. sestri koja je obukla Emu i pokazala kako se stavlja pelena....

Taj isti dan popodne kod nas kući su došli muževi roditelji, ali nije mi smetalo. Bila sam euforična, puna snage user posted image , a sutradan sam klonula....
Za tri dana su došli njegov brat, žena i klinac. Ma nije mi smetalo. Ja nisam htjela biti sama (dobro, imala sam muža)... user posted image Mučilo me hranjenje male, inače ništa drugo...user posted image

Želim nam svima malene user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 29.8.2014 11:51:23 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu anamiha)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 11:51:44   
hipo
Ma skroz se slažem s perlicom, ja ne bi nikog okolo, inače volim više bit sama, a kad mi se druži napravim dernek. Onda mi treba mir da napunim baterije jer me krivi ljudi znaju psihički istrošit.

Meni bi skroz odgovaralo da sad budem trudnauser posted image , rodim u 5 mjesecu i taman kad dođemo sebi za mjesec ipo dana, odemo do sveki na sekund, a onda cijelo ljeto kod moje mame user posted image user posted image user posted image Mislim da neće baš tako proć user posted image

< Poruku je uredio hipo -- 29.8.2014 11:53:45 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 12:16:21   
perlica55
Hipo grozna si user posted image
Kod sveki dan, a kod mame mjesec. S tim se ne slažem,
pa i sveki je baka.. imala sam zbog tog okršaj sa šogi,
jer su svaki vikend bili kod njenih, pa kad je došla u Zg, fino sam
je oprala user posted image
Voljela ona il ne moju mamu ( mamu svog M) mi volimo nećaka/unuka
najviše na svijetu i "imamo pravo" i mi uživati povremeno u user posted image
Inače se moja mama i šogi ne slažu (jer su iste user posted image )

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 12:23:00   
hipo
ma naravno da se šalim, možda bi ostala i dva dana user posted image zezam se, boravak kod njegovih i mojih podijelimo u dan po pola, i opet nisu zadovoljni ni jedni ni drugi user posted image
kod moje sveki me nervira što je užasno ljubomorna, al ono za glupost se počme durit, npr.
nešto joj pegla nije špricala, ja kažem da mi je muž to rastavio i očistio, a ona se krene durit da šta i njoj nije.....
i uvijek ima neki posprdni komentar o mojima jer si je utuvila u glavu da je ona bolja da je kod nje bolje pa uvijek baca neke glupe komentare, za sad držim jezik za zubima jer MM odgovara šta je ide...


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 12:26:02   
daxy
Ma izuzev određenih ljudi koje ću pozvat kad budem spremna,ne želim da mi dolazi itko drugi dok nisu isto tako pozvani!!!

snjeguljice ja ne bih dala nikome da nosi moje dijete doma osim MM i mene.
To ovisi o rodilji,a ja sam takva. Po meni bi tradicija tvoje mame prestala sa mnom. user posted image
Što ne znači da ne poštujem tvoju odluku. Nismo svi isti.

Ja ne želim isto tako da mi dijete bude stalno po nekim rukama! Pogotovo da ga druga djeca nosaju! Od tog dobijem sijede! user posted image user posted image


Ja sumnjam da će moja sveki uopće doći kod mene kad rodim. user posted image
Its OK by me. user posted image
Ako dođe već ju čujem kako ne valja ovo ili ono ili ovo....
Vidit će unuka/unuku koliko bude htjela (to o njoj ovisi,ja neću forsirat ništa) ,al neće mi ga odgajat ni ona ni moja mama.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 12:28:35   
daxy
Evo nam i Pinky on line! user posted image user posted image user posted image

Pinky,faliiiiiš. user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 12:53:13   
PinkyFunkyBirdy
I'm busted! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Da, vratio mi se internet i sad malo škicam što pišete. I vi meni falite puno, ali nikako da se sve posloži pa da budem stalno tu (kao dok sam radila). user posted image Sad ručam pa već imam u planu za sat vremena ići do dm-a, ljekarne, dućana, ... i popodne kod kumova u drugi grad. Valjda ću od sljedećeg tjedna biti tu malo češće. user posted image

Draga moja daxy, žao mi je zbog user posted image i stvarno više nije ni najmanje fer da ju moraš gledat svaki mjesec opet i opet. user posted image Ne znam što reći da ti pomognem, ali znaj da si mi blizu da bi te izgrlila za barem malu utjehu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vidim da pišete za ukrašavanje doma kad bebač stigne i mislim da je to u mom kraju pretjerano. Obično kad bebač stigne doma (u kuću, ne stan) tada se negdje u noći okupe najčešće frendovi od oca koji pobacaju po kući (izvana), dvorištu i sve okolo piljevinu, konfete, toaletni papir, krpe, razni otpad i sl. tako da rodbina te obitelji ima što čistiti nekih tjedan dana. Po meni je to katastrofa. user posted image Sva sreća pa sam u Zg na stanu gdje ne mogu napraviti takav nered, a i MM je iz drugog kraja lijepe naše pa oni nemaju baš takav običaj.

Isto tako nam je dosta udaljena i jedna i druga rodbina pa ne očekujem nešto previše posjeta kad rodim, ali vjerojatno će moji starci doći odmah taj dan kad stignem iz rodilišta, a muževa rodbina kroz neko vrijeme. Frendovi i ostali mislim da i inače nemaju namjeru dolaziti prije nego prođu 2 mj. od poroda.

Za nosanje po rukama još ne znam kako ću reagirati (jer su obično rodilje pod utjecajem hormona pa tko zna dal ću biti mila ili kao zmaj user posted image ), no i za sad sam očekivala da će mi svi htjet dirat trbuh i da će mi ići na živce, ali valjda se to toliko proširilo (da trudnicama smeta) tako da stvarno me malo ljudi diralo po trbuhu. user posted image A ja se baš ponosim sa svojom bušom i uopće mi ne smeta jer sam ju tako dugo priželjkivala. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 13:20:55   
daxy
Ma ne možeš se meni sakrit. user posted image
Joj,koja grozna tradicija. Hvala Bogu pa će vas zaobići.
Samo ti uživaj u šopingu. Kad uhvatiš vremena javi se. Nama je važno da ste ti i beba dobro.
user posted image user posted image user posted image

A ja izgleda moram ostat tu još neko vrime,dok ne ispratim neke trudilice. Onda ću i ja za njima. user posted image
Valjda neću bit sjeda i stara tada. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 14:05:11   
hipo
nije mi nitko odgovorio pa ponavljam:
na spermiogramu sam skužila da nije mjeren Ph : treba li ponavljat nalaz?


Pinky super da imaš opet internet, tako ćemo te malo više čitat sada, ako ne tu, onda kad škicnemo tamo na trudnice!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!