|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje rujan 2014.
28.8.2014 8:10:09   
daxy
Idemo u nove (rujanske) pobjede!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Trudilice:


user posted image hipo - 02.09.
user posted image katy1503 - 13.09.
user posted image perlica55 - 18.09.
user posted image Snjeguljica_83 - 18.09.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22
user posted image user posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio daxy -- 28.8.2014 8:11:35 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
28.8.2014 8:14:22   
hipo
user posted image user posted image user posted image user posted image
želim svima debele pluseve sa školskim trudnoćama!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
29.8.2014 7:15:11   
daxy

Trudilice:


user posted image hipo - 02.09.
user posted image katy1503 - 13.09.
user posted image perlica55 - 18.09.
user posted image Snjeguljica_83 - 18.09.
user posted image daxy - 28.09.



Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
29.8.2014 7:21:55   
perlica55
Sretno svima user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
29.8.2014 17:41:26   
elina
Puno sreće mamama i bebama!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
29.8.2014 19:20:52   
perlica55
Elina, jel ti nas zajebavaš????
Kojim bebama ženo Božja???
Svaki mjesec želiš sreću mamama i bebama i to ovdje gdje se druže
cure koje bebe nemaju!!!

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
29.8.2014 19:35:34   
anamiha
Moj datum NE ocekivane user posted image je 11.9.

Drage moje, puno srece,nadam se da ce nam rujan bit pun user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
29.8.2014 20:57:10   
hipo
anamiha drago mi je da odbrojavas s nama!

elina fakat zeno, il nas zajebavas ili ti fali koja daska u glavi!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu anamiha)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
29.8.2014 21:00:19   
tealitas
puno sreće ovaj mjesec i ppppuuuunnnoooo user posted image user posted image želim vidjeti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svaki dan vas čitam ali sam neke pute lijena za pisati pa mi oprostite cure moje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
29.8.2014 23:34:27   
LourdessPadme
daxy draga ja cu popiskiti svoj user posted image 12.09 user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
30.8.2014 11:02:22   
daxy
Trudilice:


user posted image hipo - 02.09.
user posted image anamiha - 11.09.
user posted image LourdessPadme - 12.09.
user posted image katy1503 - 13.09.
user posted image perlica55 - 18.09.
user posted image Snjeguljica_83 - 18.09.
user posted image daxy - 28.09.



Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22
user posted image user posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio daxy -- 30.8.2014 11:04:24 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
30.8.2014 11:17:07   
daxy
Poslala sam elini poruku. Nadam se da će ju pročitati i prestat objavljivat ovakve postove na krivim mjestima.

Ajmo žene! Puno sreće svima nama! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
30.8.2014 11:46:48   
elina
Ispričavam se! Moja greška je što nisam gledala da je tema "zatrudnjivanje", nego kad upalim komp. na brzinu, ugledam samo "odbrojavanje rujan itd.", smajliće , datume ,itd. i automat. čestitam.....jer pomislim na najbolje....ugl. prihvačam upozorenje iako je moglo bit i bez vrijeđanja.....Oprostite!

< Poruku je uredio elina -- 30.8.2014 11:48:06 >

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
30.8.2014 12:09:27   
hipo
Elina oprosti za "dasku koja fali" al je bio drugi mjesec za redom pa mi je malo zadimilo u glavi.
Tvoju ispriku prihvacam i zelim ti sve najbolje!


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
30.8.2014 12:12:14   
elina
Ma sve je ok...meni je stvarno ža jer ne pazim dobro, a bome od sada očuuser posted image ....stvarno vam svima želim što bi i samoj sebi poželila.....SRETNO!!!user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
30.8.2014 16:28:04   
LourdessPadme
Di ste odmaralice jedne user posted image
Meni je danas 6dpo i probudim se onako lagano ljuta i na kraju to lagano preraste u uzasno ljuta i to bez razloga,eto to je moj prvi redovni simptom pms-a user posted image
A bas san se ponadala ovaj mjesec ..
E i da prije mi je ciklus bija 31 dan a vjestica 7dana ,sad mi se zadnjih par ciklusa skratija na 28/29 i menga na 6 dana user posted image

hipo piskis nam za 3 dana? Kakvo je stanje kod tebe? 😊

Ostale moje najdraze curke user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio LourdessPadme -- 30.8.2014 16:31:18 >

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
30.8.2014 17:31:38   
hipo
Ej Lourdess, tu sam, družim se s gospođom peglom user posted image
Stanje je slijedeće, očekivala sam veći pad temperature poučena prijašnjim temperaturama na 10DPO pa se kao nadam plusu,
iako znam da je to bez veze i da ne mora ništa značit.user posted image
Jutros kad sam se probudilo, malo me bolio trbuh, i tako još par puta danas, na kratko, čisto da mi zaprijeti da bi mogla doć vještica.
Cice povećane i bolne, al meni to splasne 2-3 dan vještice pa i s tim ne mogu ništa. Barem još nema spotingauser posted image
Malo sam umorna, al tek sam počela radit pa je to valjda od toga, dok se uhodam u svoj ritam.
Žao mi je za tvoj PMS simptomuser posted image , ali se ja nadam da ćeš ipak ugledat svoj + unatoč što si ljuta user posted image

Neki mi je usamljeni datum, šta nitko ne odbrojava samnom?user posted image
Danas sam se uhvatila guglat svog Hašimota i autoimunih boleština i imunoloških problema i zlo mi je...
jedva čekam ić kroz dva tjedna da ga zaspem s pitanjima user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
30.8.2014 18:09:00   
pipipi
drage moje, zavirim svaki dan da vidim jel ima koja nova trudnica.. zelim vam svima puno srece u rujnu i da ugledate te dvije najljepse crtice ..

moj mali frajer raste,i eto ulazimo vec u 22. tjedan.

šaljem vam zagrljaje!!!!!!

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
30.8.2014 19:24:34   
hkajo
drage sretno svima, ja necu na listu, jer mi je tako bolje user posted image
čekam nalaze od pape trebali bi biti gotovi iduci tjedan pa cemo vidjeti jel sve ok

moram vam se izjadati da sam tjekom sexa počela plakati sad zadnji put, jednostavno se u meni nešto slomilo,strah da nečemo dobiti bebu, da sam ja problem,muž,ovo,ono,ma groznoo nešto, jednostavno se prelomilo puno toga nemogu vam ni opisati kako sam se grozno osječala, dragi je dobio dojam da se seksamo samo zbog bebe po toj mojoj priči user posted image user posted image

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu pipipi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
30.8.2014 20:02:55   
ikaaa
drage moje hvala vam puuuuno na čestitkama..... i držim vam figice da u ovom mjesecu sve mi ugledate velike plusiće i postanete okruglice.....
mislim na vas user posted image user posted image user posted image user posted image
ajmo bebice primajte se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
30.8.2014 20:58:30   
perlica55
Pipipi mazi bušu i uživaj user posted image
Ikaaa draga, kak ste? Sluša li user posted image
Lourdess i Hipo, drzim fige za user posted image user posted image
Hkajo, javi nam kakav je papa, bez obzira kaj nisi na listi, javi nam se.
Mislim da nisu sve curke javile datume user posted image
Valjda budu user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
30.8.2014 22:06:02   
Romela
da li vam se mogu pridruziti?

24.9.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
30.8.2014 23:20:38   
daxy

Trudilice:


user posted image hipo - 02.09.
user posted image anamiha - 11.09.
user posted image LourdessPadme - 12.09.
user posted image katy1503 - 13.09.
user posted image perlica55 - 18.09.
user posted image pcellica - 19.09.
user posted image Snjeguljica_83 - 18.09.
user posted image Romela - 24.09.
user posted image daxy - 28.09.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Romela)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
30.8.2014 23:42:59   
daxy
romela naravno! Dobrodošla! user posted image user posted image user posted image
Vidim ti si bila ažurna i već si ispunila anketu!
Žao mi je zbog tvojih spontanih. Nadam se da ćeš uskoro biti ponosna i zdrava user posted image .
Vidim imala si uspješnu trudnoću. Jeste se dugo trudili prvi put?

hkajo draga,ne znam šta da ti kažem. Nije lako nosit sav taj teret. Nadam se da je to bilo samo jednom i da ćeš uskoro biti bolje.
Vidim da odmaraš od odbrojavanja.
Nadam se da će papa biti uredan. Držim fige. user posted image
Svakako nam javi.

ikaaa uživaj. Ljubi bebu od nas. user posted image user posted image user posted image

lourdess navijamo da prođe ljutnja i da popiškiš user posted image ! user posted image

pipipi draga,drago mi je da ste frajer i ti dobro! Hvala što nas bodriš i dalje! user posted image

hipo ooooo,pa ti nam još malo brojiš! Držim debele fige za user posted image !
Nadam se da nećeš biti osamljena na listi sa znakom user posted image .

Pitala si me jel boli. Prokletnica bolila i jočer i danas. Al dobro platilo je sve skupa 4 Neofena.
Sutra ću bit ko nova! Zadovoljna sam jer bar nisam na Hitnoj završila. user posted image

< Poruku je uredio daxy -- 30.8.2014 23:44:34 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje rujan 2014.
31.8.2014 9:07:00   
hipo
jutro!
nadam se da mi uzivate u vikendu!
lourdess jesi jos ljuta?
snjeguljica je u akciji pa nas je zaboravilauser posted image
perlice, jesi pocela s Euthyroxom?
daxy, zao mi je sto te bolilo, valjda vise nece

romela, dobro dosla! zao mi je zbog spontanih, nadam se da ces slijedecu trudnocu iznjet do kraja bez problema!

< Poruku je uredio hipo -- 31.8.2014 9:16:27 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!