|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
28.8.2014 13:35:24   
eternity
daxy pretrage idu dobro, evo još imam par njih odraditi na patologiji u splitu, to planiram sad nekad u 9. mjesecu uraditi. po ovome što do sad imam urađeno definitivno je neki problem zgrušavanja a ove pretrage iz splita će pokazat treba li mi uključiti injekcije heparina ili nešto blažeuser posted image al bar smo se maknuli sa mrtve točke user posted image

a vezano za cijene, u citu komplet pretrage ( bez nalaza na trombofiliju koji sam košta oko 5000 kn) koje bi se trebale odraditi prije postupka da se odredi kojim postupkom početi izađu oko 6500 kn user posted image ( brisevi,papa,spermiogram,antitijela,UZV pregledi za mene i MM, pregled kod MPO ginekologa,hormoni, HBA test, DNA-fr. test,postkoitalni test )user posted image

moja rodica je proljetos bila u citu na IVF i ukupna cifra ( postupak + lijekovi + pohranjivanje ) je bila oko 24500 knuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio eternity -- 28.8.2014 13:39:22 >

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
28.8.2014 13:40:08   
anamiha
Drage moje, evo mene. Cestitam svim buducim mamicama. :) Nisam se javljala imala sam puno obveza i problema. Preselila sam se, radim. Na bolovanju sam, bila sam u ponedjeljak na UZV jer sam imala jake bolove poslje menge, isla sam na hitnu, i na UZV na nalazu mi pise: uterus 50×38×45 mm, E trolinijski 9.5 mm, L.O povecan dim 40× 36 s cisticnom tvorbom dim 30×25 djelom ispunjena guscim sadrzajem. C doglasi prazan. Uciniti CA125. Htjela me doktorica hospitalizirat,al odbila sam,jer mogu i u stanu mirovat. Dragi mi je doso u ponedjeljak, bio do srijede, pokrili smo te dane, dolazi opet sutra, Lh mi je danas pozitivna. Sutra idem vadit krv za ca125, jako sam zbrinuta,ni u soku sam od ponedjeljka, sumnjam da se opet endometrioza vratila i da cu opet na operaciju, a imam samo lijevi jajnik na kojem je ta cista.. :( nije mi do nicega, tesko podnosim sve ovo...:( :( [sm=smiley13.gif

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
28.8.2014 14:19:06   
daxy


Trudilice:

user posted image nutella2009 - 30.07. - ponosna user posted image
user posted image tealitas - ponosna user posted image


user posted image ema55 - 06.08. - ponosna user posted image
user posted image pcellica - 27.08. user posted image
user posted image nina1210 - 28.08.
user posted image daxy - 30.08.
user posted image monjikica- 30.08.
user posted image ucitelj - 30.08

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
28.8.2014 14:20:51   
perlica55
Eternity svaki stimulirani postupak u Citu,
u osnovnu cijenu uključuje 3 godine pohrane zametaka..
IVF/ICSI postupci su od 8000-11000 kuna + stimulacija,
Cifra tvoje rođakinje me šokirala user posted image  jao pa kakvu je ona
tek stimulaciju imala user posted image   nadam se da joj je postupak bio uspješan
i da očekuje user posted image
Ak nije tajn, bi li mi napisalauser posted image

Žalosno je kaj nam zakon ne omogući stimulaciju preko
HZZO, a trošak postupka u privatnoj klinici da plaćamo sami,ne??

Po meni bi to bilo fer, ako ispunjavam uvjete MPO zakona RH,
ali želim to obaviti privatno, taj postupak ću i platiti privatno,
ne znam zašo moram odvojiti još tolko za ljkove?????
 
Hajmo tko ima volje komentar na boldano user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 28.8.2014 14:22:07 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu anamiha)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
28.8.2014 14:32:36   
supergirlzg
@daxy, ja sam odradila sve moguce pretrage, i sve je ok, osim snizenog progesterona sto rjesavam vaginaletama i nasljedne trombofilije + "rogate" m,aternice, sto ne bi trebalo imati utjecaja na zacece. i sve je ok, jajnih stanica ima, jajnici prohodni, tako da ne znam zakaj bih trebala dobivati neke posebne lijekove osim progesterona.. inace, u ZG idem kod Dr. Lucingera, imam puno prijatelja doktora koji ga toplo preporucaju. On inace radi i terapiju kortikosteroidima, jer nekad se zna desiti da je sve ok, samo zenino tijelo ne skuzi potencijalnu bebu kao nesto cool nego kao strano tijelo, pa odbije implantaciju, sto se rijesi malom dozom kortikosteroida..

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
28.8.2014 14:40:58   
hipo
supergirlzg, jesi li tražila drugo/treće mišljene za rogatu maternicu?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu supergirlzg)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
28.8.2014 14:44:19   
supergirlzg
4 misljenja, svi rekli isto :)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
28.8.2014 14:45:09   
supergirlzg
tj da nema veze sa zacecem , ali moze doci do pobacaja ili preranog poroda ako se beba ukopa u jedan rog

(Odgovor članu supergirlzg)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
28.8.2014 14:45:25   
hipo
Lourdess, e baš to, nekad zna bit jako obilno, pa trčim u WC jer mislim da je user posted image već stigla...a živci sto na sat...nekih posebnih simtomčića nema, hvala što pitaš, sve uobičajeno u ovoj dvotjednoj agoniji user posted image napuhnu se cice, bole, i kao i prošli ciklus smetaju me leće, malo me bolucka...temperatura je danas gore, tako zna bit 8-9 dan, i onda fljosne... tako da čekam prekosutra kao dan kad ću sebi dozvolit da umislim da sam user posted image user posted image

anamiha drago mi je da si se javila, ali mi je žao što ti se sve to događa. A jel ti pametno sad radit na bebi dok ne budeš sigurna što je s nalazima i s endometriozom?

perlice, ja sam za to da su ljekovi đabe! i kakva im je to natalitetna politika ako se sve mora platit?

supergirlzg baš me zanima što će mi moj gin reć sa ovu moju malu pregradicu potvrđenu na HSG-u. Bivša gin je bila da se ne dira, dr. iz bolnice mi daje fore do 10 mjeseca, a onda bi ju micao budući da ne vidi drugih problema....sad čekam pregled kod svog starog socjalca da vidim što će on reć...problem je što oni to vole operirat nakon 2 pobačaja kod žena iznad 35, a iza 3 pobačaja u žena ispod 35 jer kao tek se onda smatra da je dokazano da smeta. Al meni se ne prolazi kroz pobačaje...al naravno svak odlučuje o svom tijelu.

< Poruku je uredio hipo -- 28.8.2014 14:58:52 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
28.8.2014 15:12:40   
anamiha
Hipo draga, bilo bi idealno kad bi sada uspjelo, jer je trudnoca lijek za endometriozu, cista bi osla... Ako sada ne uspije, moram pit kontracepciju 6 mj...:( i sve bi se to opet oduzilo... :( citala sam za taj trolinijski endometrij, idelan je u fazi pred ovulaciju. Znaci da imam normalnu ovulaciju. Samo nisam nasla za taj lijevi jajnik zasto je toliko velik... user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
28.8.2014 15:13:35   
daxy
supergirlzg ti ćeš to platit,ja ti samo kažem da se u principu ne radi IVF/ICSI bez stimulacije.
Ako postupak nije uspio svejedno ga moraš platit u punoj cijeni.
Ako dobiješ (iz prirodnog ciklusa) jednu jajnu stanicu i ona se ne oplodi ili se ne razvije,platit moraš bez obzira.
Ako dobiješ 3 jajne stanice (što je u prirodnom ciklusu nemoguće) imaš 3 puta veće šanse za uspjeh.

Svi ti ovi nalazi moraju biti svježi (osim krvne grupe).

Ja bih samo inseminaciju radila bez stimulacije.

hipo i ja imam takav iscjedak,samo san lijena da ga bilježim na FF. user posted image

eternity joooj,pa to je stvarno cifra i pol! user posted image
Drago mi je da ste otkrili u čemu je problem! Ajde bar netko zna.
Sad ste korak bliže user posted image ! Imaš se čemu veselit! user posted image user posted image

anamiha šta da ti napišem? Strašno mi je žao zbog situacije u kojoj se nalaziš. Nadam se da cista nije endometrioza.
Stvarno ti želim da uspijete i dobijete user posted image što prije. Javljaj se češće,tu smo za tebe.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio daxy -- 28.8.2014 15:15:56 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
28.8.2014 15:21:45   
eternity
evo njena priča ukratko- ona sve ok al muž je prebolio nekakvu upalu ne znam točno koju i koja je izazvala smanjivanje promjera kanalića kuda ide ejakulat tako da u ejakulatu bude jako mali broj spermija skoro pa nemoguće da se prirodno ostvari trudnoća. nakon 2 godine prirodnog truđenja su se odlučili na IVF+ICSI, pod stimulacijom-3 injekcije dnevno + nekakve tablete prvi dio ciklusa, štoperica,izvadili su 9 jajnih stanica,primjena TESE kod muža, zatim OOsight+PICSI+IMSI, oplođeno 5 jajnih stanica, vratili 3 zamrznuli 2, od 3 se ugnijezdile 2 al nažalost spontani u 5 mjesecu trudnoćeuser posted image . nekad na proljeće planiraju ponovo u cito.oni su odabrali može se reći najbolju kombinaciju ( TESE su morali radi gore spomenutog problema) iz razloga što kad već plaćaju bolje nadoplatiti par tisuća kn nego uzalud prolazit postupak i imat manje šanse.
ja živim u hercegovini i nama zdravstveno ništa vezano za MPO ne plaća tako da su nama privatne poliklinike jedina mogućnost, ako budem završila na MPO postupku definitivno odmah idem na IVF + gore navedene metode ( osim TESE jer srećom MM nema te probleme ) iz 2 razloga- sve plaćam i hoću uradit sve što može povećat šanse a drugi razlog je da kad već uzimam stimulaciju i šopam se hormonima onda radije IVF nego IUI kojem je uspješnost daleko manja

< Poruku je uredio eternity -- 28.8.2014 15:34:36 >

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
28.8.2014 15:26:30   
daxy

IZVORNA PORUKA: perlica55

Po meni bi to bilo fer, ako ispunjavam uvjete MPO zakona RH,
ali želim to obaviti privatno, taj postupak ću i platiti privatno,
ne znam zašo moram odvojiti još tolko za ljkove?????
 
Hajmo tko ima volje komentar na boldano user posted image


To se i ja pitam!

Ja bih mogla "nabavit" lovu za postupak,al ove stimulacije su pre skupe!!!
Imamo ušteđevine za dvi inseminacije. Al 20000+ kn je previše za moj džep i morali bi štedit još godinama da si možemo to priuštit bez dizanja kredita.
Šta ako dignem kredit a postupak ne uspije? Šta onda? Da ga otplatim i čekam 2 godine za dignit još jedan? Prestrašna je ova situacija u kojoj se nalazimo sve mi!
A zamislite samo par kojem treba donorska jajna stanica ili sperma? Pa jadni ti ljudi! user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
28.8.2014 15:27:20   
hipo
anamiha to je slično onda ko s malim miomima, kažu da što prije zatrudniš jer iako u početku narastu, poslije se pred kraj trudnoće osuše.
Ja imam još dva minijaturna podstanara user posted image
AKo stigneš, javi nam se kako si, fališ!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu anamiha)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
28.8.2014 15:28:56   
hipo

IZVORNA PORUKA: daxy


hipo i ja imam takav iscjedak,samo san lijena da ga bilježim na FF. user posted image



aj sad mi je lakše, već sam mislila da sam jedina slinavo kremasta user posted image
Ima samo par dana mjesečno kad mi ne trebaju neke pelene user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 6:57:10   
hipo
Jutro!
Nadam se da ce danas bit lijepsi dan os jucerasnjeg, barem vama.user posted image
Jutros bolovi kao i uvijek pred user posted image lagani, ali su tu da mi se iscere u facu sa nista i ovaj put.user posted image
Baš sam tuzna i plače mi se.user posted image Da mi je ostat doma u krevetu!
Jedva cekam da zavrsi danas radni dan.user posted image

daxy sad sam vidila tvoj graf, zao mi je dragauser posted image
nina jesi na kraju dobila plus ili vjesticu?

< Poruku je uredio hipo -- 29.8.2014 6:59:49 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 6:58:17   
daxy

Trudilice:

user posted image nutella2009 - 30.07. - ponosna user posted image
user posted image tealitas - ponosna user posted image


user posted image ema55 - 06.08. - ponosna user posted image
user posted image pcellica - 27.08. user posted image
user posted image nina1210 - 28.08.
user posted image monjikica- 30.08.
user posted image ucitelj - 30.08

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 7:03:53   
daxy
Dobro jutro.

Evo stigla moja user posted image . user posted image Za sada ne boli,al dug je još dan pred nama.

Šta ćemo s ovim trudilicama s liste?

nina je jučer bila on line,al ništa nije pisala. user posted image

pcellice draga jel stigla user posted image ? Jeste nosili nalaze ginekologu? Što kaže za progesteron?

ucitelj,monjikica šta ima kod vas? user posted image

< Poruku je uredio daxy -- 29.8.2014 7:05:25 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 7:11:47   
daxy
hipo šta da ti kažem?
Jedino se nadam da si u krivu i da tvoja user posted image neće doći. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 8:28:39   
perlica55
Jutro cure user posted image
Daxy žao mi je user posted image
Hipo, kaj da ti napišem, sve znaš i sama draga moja,
nadajmo se...
Ostale cure s liste gdje ste?? Javite kakvo je stanje??
Nema nam ni pcellice, i mene zanima kaj joj je G rekao
za nalaz s-grama.

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 8:37:49   
Snjeguljica_83
Jutro, cure!user posted image

Daxy mila, suosjećam.....user posted image Stvarno se nadam da ne boli i da neće boljeti....user posted image

Kod mene ništa, dolaze plodni dani i to je to... Posao, kuća, sve u svemu ništa novo. Previše je hladno i nema osjećaj da je ljeto još uvijek, ne idemo na more. Ma bezveze. user posted image




_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 8:40:10   
hipo
ruzmarin, draga nadam se da te barem ništa fizički ne boli, drži mi se, kad budeš htjela, tu smo za tebe user posted image

pcelice, i mene zanima što je dr. rekao, koji je ratni plan za dalje i kako si?
user posted image

nina, monjkica i ucitelj javite se, nadam se s lijepim vijestimauser posted image

Lourdess i snjeguljice di ste mi vi?user posted image user posted image user posted image

daxy, perlice a nadam se i ja još malo, al imam onaj filing da će doć jer kad me uhvati taj grčić, preplavi me neki osjećaj muke i slabosti kao da sam dobila....tako da...

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 9:01:13   
Snjeguljica_83
Hipo tu sam......... Ma nema ništa novo, sve po starom, uspavana i tako...... Drago mi je što se javila Anamiha, iako ima i neke loše vijesti. user posted image

Eto, danas je zadnji dan onoj kolegici na koju sam se žalila, sjećate se, koja puno gnjavi, govori....? U ponedjeljak na njeno mjesto dolazi drugi, isto je pričalica. user posted image Oh, what a fun!user posted image

Jučer je susjeda, vrata odmah do nas, inače podstanarka, rodila. Dolazim kući, a na uzlazu u zgradu ljubičasta mašna. Razmišljam, pa tko će se vjenčati, nemamo mladih u zgradi! Razmišljam i sjetim se da je cura trebala roditi u 8. mj. I to je to. Doduše, boja mašne me asocira baš na vjenčanje. Ja sam za Emu imala rozu mašnu. Pita Ema: "mama, kad se nama rodi beba, hoćemo i mi staviti mašnu?" Kažem joj: "obavezno, nemoj zaboraviti! Ako bude curica, onda rozu mašnu, ako bude dečko, onda svijetlo plavu!"

Tako da plan imamo, samo još fali user posted image !




user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 29.8.2014 9:08:09 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 9:16:34   
hipo
meni može i zelena mašna user posted image samo da imam razlog stavit je user posted image



< Poruku je uredio hipo -- 29.8.2014 9:18:13 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: Odbrojavanje kolovoz 2014,
29.8.2014 9:19:48   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: hipo

meni može i zelena mašna user posted image samo da imam razlog stavit je user posted image




user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!