|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
8.9.2014 20:29:41   
pipipi
recite mi jeli koju od vas boli stidna kost? ne boli konstanto, kod ustajanja iz sjedeceg/lezeceg položaja.

(Odgovor članu malamare1986)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
8.9.2014 20:53:04   
Jana1208
Pipipi nisam osjetila bol u stidnoj kosti, ne sjećam se ni iz prve trudnoće...ali opet sve smo mi različite, različite građe...možda da pitaš doktora sljedeći put, ali mislim da je to sve normalno...user posted image

_____________________________

12.08.2012. & 08.01.2015.

(Odgovor članu pipipi)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
8.9.2014 22:47:45   
Miisa

IZVORNA PORUKA: pipipi

recite mi jeli koju od vas boli stidna kost? ne boli konstanto, kod ustajanja iz sjedeceg/lezeceg položaja.

Jesam, ta sam. Nemam pojma zašto, ne sjećam se jel to bilo u prvoj trudnoći, kad ustanem jao me boli, i to kako ti kažeš ne uvijek. Ponekad.

(Odgovor članu pipipi)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
8.9.2014 22:55:12   
Miisa
Malamare, drago mi je nakon toliko pokušaja, truda... eto, super i još malo pa ćete dočekat bebu! Isto curicu kao i ja, evidentno iz razloga što nema drugih pokazatelja user posted image ali ja imam i neki osjećaj, intuiciju.
Nekako vidim da dosta vas još luta oko spola, Jana ti tkđ, jel to do uzv, do dijagnostičara, što mislite? Meni je u prošloj trudnoći vidjela u 19. tj na stvarno najlošijem uzv, a sad kao sa 16 drugi dr, ali isto socijalni uzv. Ili je do toga da se beba ne pokaže, a nema u bolnici dugo čekanja. Ovi moji dr baš vole kao zurnuti, što će vidjet user posted image , mislim to je i u redu, ipak svaki roditelj voli znati čisto da se pripremi, posebno kad je beba već velika i ima uskoro doći.

(Odgovor članu Miisa)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
9.9.2014 10:44:30   
bebac24
dobrodošle annalyse i malamare1986 user posted image





user posted image


user posted image malamare1986 - 9.12. user posted image
user posted image nicebo - 21.12. user posted image
user posted image scarlet - 25.12. user posted image
user posted image Jully - 25.12. user posted image
user posted image bebac24 - 30.12. user posted image
user posted image Jana1208 - 03.01. user posted image
user posted image Lotte - 03.01. user posted image
user posted image pipipi - 05.01. user posted image
user posted image Štefica - 11.01. user posted image
user posted image Afrodita83 - 15.01. user posted image
user posted image depresivnatrudnica - 20.01. user posted image
user posted image dada2101 - 21.01. user posted image
user posted image lili22 - 03.02. user posted image
user posted image annalyse - 06.02. user posted image
user posted image Miisa - 09.02. user posted image
user posted image JELENKO VG - 11.02. user posted image
user posted image Tejči - 02.03. user posted image
user posted image rina26 - 07.03. user posted image
user posted image marinazg - 09.03. user posted image




< Poruku je uredio bebac24 -- 9.9.2014 10:48:19 >

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
9.9.2014 10:54:15   
bebac24






NESTRPLJIVO ČEKAMO PREGLEDE........ user posted image


]
scarlet......................................... 09.09.
Jana1208.........................................12.09.
bebac24......................................... 23.09.

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
9.9.2014 11:09:36   
bebac24
malo da prošaramo listu user posted image
ako još koja zna spol slobodno javiteuser posted image



user posted image


user posted image malamare1986 - 9.12. user posted image
user posted image nicebo - 21.12.user posted image
user posted image scarlet - 25.12. user posted image
user posted image Jully - 25.12.user posted image
user posted image bebac24 - 30.12. user posted image
user posted image Jana1208 - 03.01. user posted image
user posted image Lotte - 03.01. user posted image
user posted image pipipi - 05.01. user posted image
user posted image Štefica - 11.01. user posted image
user posted image Afrodita83 - 15.01. user posted image
user posted image depresivnatrudnica - 20.01. user posted image
user posted image dada2101 - 21.01. user posted image
user posted image lili22 - 03.02. user posted image
user posted image annalyse - 06.02. user posted image
user posted image Miisa - 09.02. user posted image
user posted image JELENKO VG - 11.02. user posted image
user posted image Tejči - 02.03. user posted image
user posted image rina26 - 07.03. user posted image
user posted image marinazg - 09.03. user posted image





< Poruku je uredio bebac24 -- 9.9.2014 11:10:38 >

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
9.9.2014 17:43:33   
scarlet
jao kako ste se raspisale! bas mi vas je gust citati!!!
vratila sam se sa pregleda i navodno je curica jer ne vidi misa! haha vidjet cemo :)
iduci pregled 7.10.
secer za sad ok jedino mi je malo nize zeljezo pa ga moram piti. imate li iskustva kada ga piti. rekla mi je natadte ali pise da prije ni poslije nesmijem mlijecno a to i jedem za dorucak! jogurt ili mlijeko sa zobenima....? sta da radim samo mi to sa vocem pase ujutro!
pipipi i mene zns boljeti stidna kost nista strasno samo vise odmaraj onda manje boli.
miisa zao mi je za stitnjacu
Jana znam kako ti je i dalje nisam sigurna jeli to uistinu cura ali znat cu sigurno kad rodim haha
malamare dobrodosla i cestitam vam na dugoocekivanoj bebici
bebac draga pozdrav, stavi ako hoces na listu da je moja curica pa ako iduci put ipak vidi misa lako popravis haha

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
9.9.2014 19:25:06   
malamare1986
Hvala,na dobrodošlici...izgleda da su naše bebice jako sramežljive kad ne žele pokazati spol... a nama je tak svejedno,bitno da bude sve ok i da bude zdrava i vesela beba. Soba nam je nježno plava,kolica crna sa malo zagasite crvene,kinderbet drveni pa čemo prilagoditi posteljinom,robica zasad bijelo kupujem kaj mi se svidi,a dosta toga i šogorice najavljuju da budu pospremile jer imaju dvije klinceze i klinca tak da se već budemo snašli.

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
9.9.2014 20:51:00   
annalyse
Pozdrav svima!!!
Nadam se da se dobro osjećate.

Ja sam nekako u par dana dobila crtu (ko majmunčić sam ) , bolove u stidnoj kosti, nesanicu (razvaljuju me bokovi pa se po cijelu noć premještam s jednog na drugi) i povećao se stomak. Ali što je najvažnije i osjetila bebu prvi put bas onako jako da je i mm može osjetiti pod rukom. Nije jutarnji tipa al buba po cijelo popodne i večer. Osjećaj je prekrasan!!

Miisa šta je točno sa tvojom štitnjačom? Ja ti imam hipotireozu godinama i rečeno mi je da ću je morati intezivnije kontrolirati u trudnoći jer će i beba crpiti moje hormone (kojih nema dovoljno) i već su mi povećali dozu ljekova, baš sutra idem raditi nalaze da vidimo kakvo je stanje.

Scarlet, još od prije trudnoće pijem željezo uz večeru iz istih razloga koje si navela i uspjela sam ga super popraviti tako da se u mom slučaju pokazalo da nije bitno vrijeme. Mene je jedino jako mučio zatvor od željeza pa možda da preventivno počneš paziti i na to. Donat maybe?

Nama je pregled sad 11.09. Užasna me nervoza uhvati pred pregled, još sam dobra a već vidim da ću do četvrtka malo šiznut. Tada možda i saznamo jel sigurno dječak al nije mi bitno uopće, samo da je zdravo , nimalo ne maštam , niti još kupujemo, baš sam onakva kakva sam se nadala da neću biti user posted image

Držite mi se i pišite!

(Odgovor članu malamare1986)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
9.9.2014 22:16:33   
nicebo
Večer! Evo i nas malo napokon. Muž otišao na nogomet, a cura u krevetu pa da se malo javim.
Cura lupa već kao velika. Danas su nam stigle prve pelene pa počinjemo lagano s pripremama.
Nove cure, dobro nam došle!
Vidim da više nisam prva na listi user posted image
Uh, mislim da je i moje željezo palo. Zadnjih dana sam stalno umorna i pospana. U ponedjeljak ću vaditi krv pa ćemo vidjeti.
Pregled mi je 18.09 pa da i mi potvrdimo spol, ali ja već pelene sve skoro u rozo. Ako ipak bude dečko, bit će zabavno user posted image

< Poruku je uredio nicebo -- 9.9.2014 22:17:55 >

(Odgovor članu annalyse)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
10.9.2014 14:09:09   
Miisa
Pozdrav svim curama,
tako sam se raspisala i kad taman oću poslat i nešto server izbriše poruku!
Ajde da napišem ovaj put malo kraće, Scarlet, čestitam, djevojčica, njoj si se nadala, odlično baš mi je drago, nisam ni ja sigurna u svoju, ali opet, ne bi baš ni dr govorio da nije barem malo siguran! A ako se promijeni, isto dobro, nećemo još zaplovit rozim svijetom do potvrde user posted image Usput, meni je 25.9. pregled sljedeći. Što se tiče željeza ne znam, ali ja natašte uzimam hormone. Nekako ti je to ovako, dakle čim se probudim uzimam hormone, pola sata od toga pojedem voćku, onda nakon nje pričekam po ure pa doručak koji je tkđ zobene s jogurtom. Možda bi i ti mogla ovako, da nije mliječno odmah na željezo?

(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
10.9.2014 14:22:11   
Miisa
Draga annalyse ,
jesmo li to mi na par dana razmaka u terminu? Odlično, baš se radujem da zajedno čekamo kraj zime user posted image . Imam ti i ja sto problema već sa spavanjem, ne vjerujem, ali eto druga trudnoća, očito simptomi i sve urani. U prvoj sam trudnoći traperice nosila do 7. mjeseca, sad do trećeg. Pa ti reci. Inače, žao mi je zbog tvoje hipotireoze, znam što to znači za trudnoću, ja sam taman usavršila dozu kod endokrinologa, kad dođem sljedeći put trudna- dar- mar! A prošla su dva tjedna!!! Ali moj primarni problem je struma, koja se vani i u našim poliklinikama tretira najnormalnije, dakle liječi, a u općim bolnicama vadi kompletna štitnjača (iako moja štitnjača radi, samo joj se treba pomoć hormonima.) Inače, prije nego sam zatrudnila, počela se smanjivati, voljela bih to našim vrlim specijalistima pokazat, posebno dr koja mi je rekla da će me vlastitia štitnjača ugušit, jer mi raste u grlo user posted image . Jako sam zadovoljna svojim doktorom, samo što je to velik izdatak, posebno u trudnoći. Ali dobro, što je, tu je.
Toliko od mene sad, nego htjela sam pitat općenito, kako stojite s porodom i strahom? Naime, zapravo ja nemam strah od poroda, imam strah od same trudnoće, prvi sam put imala hitan carski s 38 tjedana zbog aritmije i pupčane vrpce... Doduše, i zbog nekih drugih razloga, ali ajmo reć tu je prevršilo, taj trenutak je dr rekao da je pitanje koliko bi beba još izdržala, dan ili duže ili ko zna? Strah me, moram vam priznati, jako me strah i suprug i ja nismo htjeli prolaziti nakon toga opet trudnoću. Mislim, dijete je doslovno spašeno slučajno, neću u detalje, ali htjela sam pitati, možda neka od vas zna, mama je imala tkđ 2 od 3 trudnoće pupčanu oko vrata, tj bebe, je li ovo genetski uvjetovano? I je li velika vjerojatnost da se pojavi ponovno? Eto, trudnoća se dogodila zapravo potpuno neplanirano, tako da sam sad upala u to, nemam puno što razmišljati, al opet, eto tako, ne osjećam se predivno vezano uz tu vrpcu

(Odgovor članu Miisa)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
10.9.2014 14:25:15   
pipipi
ja pijem ujutro natašte željezo, sirup ferohel. Cula sam isto to za mljecne proizvode jer se kao zeljezo i kalcij pobijaju. sad ne znam koliki bi razmak izmedju bio dovoljan. nisam dr pitala. pa ak netko zna, nek nam pojasni.

(Odgovor članu Miisa)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
10.9.2014 14:32:04   
Miisa
Bome bi trebale pitat doktora u tom slučaju, makar možda i ljekarnika? Jer ipak su mliječni proizvodi sastavni dio doručka.

(Odgovor članu pipipi)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
10.9.2014 14:57:50   
blesavicaXX
Pozdrav trudnolike user posted image
Nadam se da se svi dobro osjećaju, ova kiša me ubija pa si sate skraćujem na netu, naletih na forum pa rekoh da se priključim.
Neznam dali se vec pisalo o toj temi no dali itko zna šta treba sve po novome spremiti u torbu za rodilište u Vinogradskoj?

Kad sam prosli put bila ( 31.12.2009 ) nisu se smjele nositi naše spavačice vec smo od njih dobile za čitav boravak tamo, sad nešto ćujem da moramo i vlastite pelene donjeti.......user posted image

(Odgovor članu Miisa)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
10.9.2014 19:24:23   
scarlet
Dobrodosla blesavicexx!!!
Sto se zeljeza tice jucer sam ga popila navecer a danas popodne dva sata nakon konzumacije mlijecnog (bijela kava) i nakon sto sam ga popila pocekala sam sat vremena opet sa obrokom. Malo mi je ujutro problem cekati dugo sa doruckom jer sam se naucila odmah jesti i to kad pojedem odmah idem van iz kuce, vozim maloga u vrtic itd. Radje cu nekako preko dana ali pazeci na te pauze znaci dva sata nakon obroka i da prodje sat kad mogu opet mlijecno, kava,caj i jaja tako pise uz Heferol.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu blesavicaXX)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
11.9.2014 7:06:34   
Lotte
Pozdrav drage moje!

Dobrodošle nove trudnice!

Malo se ulijenih posljednjih tjedana, ali sam vas redovito pratila! Jučer sam bila na pregledu! Beban zdrav, ja 8 kg u plusu. Dobila i sliku sa 4d - isti je kao i svoja braća relativno i bucmast za svojih 800 grama. Dakle potvrđeno je da je dječak.
Pippi mene je uvijek boljela stidna kost, sada trenutno ne.
Misa za ovo sa pupčanom vrpcom nemam pojma, pitaj liječnika.
Ja sljedeći tjedan planiram u šoping, ali za sebe! U prošloj trudnoći sam završila u bolnici u 31. tjednu i nisam imala ništa spremno, ni nove papuče, spavaćicu, ogrtač, niiišta, užas! Zato sada mislim to ranije obaviti, bolje da je spremno!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
11.9.2014 11:54:44   
scarlet
Pozdrav!
Lotte bas mi je drago da je sve super sa bebicom i cestitam na deckicu!!
Miisa pitala si za strah od poroda, mom malome je isto bila pupcana oko vrata sto smo saznali tek kad se rodio ali porod mi je bio jako tezak, inducirani i poslije oporavak na intenzivnoj....da ne pricam puno o tome i sad eto opet trudna ali ne zelim uopce puno razmisljati da me ne uhvati panika. Nadam se da ce ovog puta biti sve bolje.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
12.9.2014 15:16:40   
bebac24
pozdrav drage moje :-)
vidim da ste skoro pa sve dobro osim malih tegoba ali moramo to potrpit ...
sta se tice stidne kosti mene ne boli ali znam da je nasa draga Pinky muku mucila sa tim i kako sam skuzila sad je vise ne boli...
mi smo dobro... zakazali termin kod maticara tako da vam se drage moje udajem 11.10 ;-) prvo smo rekli samo u 4 , Ali sad kad smo dobili termin smo odlucili da ce prisustvovati i roditelji,jer nedo bog nekog zla pa da nas ne vide za god dvije na velikom vjencanju,nebi si to nikad oprostila...
danas bila po gradu i nasla si "haljinicu-vjencanicu" boja breskve i bas sam happy jos kad znam da sam je platila 50 kn hahaha... imala sam neki bon jer smo jednom u toj trgovini kupili komplet koj mi nije odgovarao pa nisam htjela nista drugo i onda su mi to napisale da sam u plusu 230 kn i sad haljina na 50% i doplatila samo 50 kn bravo ja :-)
bebac lupa,tata uziva a mama jos vise :-D
kako ste mi vi? kako provodite dane po tom bezveznom vremenu?

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
12.9.2014 15:42:38   
scarlet
Cestitam draga bebac!!!user posted image user posted image
Zelim Vam sve najbolje iako cu ti jos cestitati kad se udasuser posted image
Malo mi je dosadno u zadnje vrijeme; mali i ja smo prehladjeni pa smo doma iako sam ja inace manje vise doma, tu i tamo koja obaveza uglavnom oko vrtica tj. vodim ga u vrtic, malo pospremim, skuham, tu i tamo na kavu, u plodine....hihi i to je to. muz radi preko tjedna doma je samo za vikend tako da se sad vec psihicki pripremam sto kada se beba rodi cu isto sve morati samauser posted image
za sada uzivam u trudnoci; prva tri mjeseca bas i nisam haha-mucnineuser posted image


_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
12.9.2014 15:44:50   
PinkyFunkyBirdy
Da, Pinky je stidna kost počela jaaako rano boljeti i onda sam se valjda privikla na tu bol pa je nisam baš doživljavala iako je stalno prisutna. Sad me boli sve sa svih strana. user posted image I stidna kost i prepone i kralježnica. Vjerojatno mi se to tako rano javilo jer ne vježbam niti sam ikad baš bila nešto pretjerano aktivna (radim sjedeći posao) pa se to sve vratilo na naplatu. user posted image
Bebac super za datum svadbe! user posted image user posted image user posted image Nadam se da će vam biti prekrasan dan koji će vam ostati trajno u sjećanju. user posted image Mi smo imali pravu veeeeliku svadbu i koliko god mi je bilo lijepo i sve, drago mi je da to iza nas i ne ponovilo se ikad više. user posted image user posted image user posted image Previše je to nervoze i posla i zajebancije i novaca, a traje 1 dan kojeg se kasnije rijetko tko sjeća (naravno osim mladenaca). user posted image

Pišete za pupčanu vrpcu i ja smatram da to ne može biti genetski uvjetovano. Jednostavno sve ovisi o položajima u kojima se bebica nalazi i ako se zapetlja previše ne može se izvući i tako dođe do toga. Ne vidim kako bi geni bili povezani s time. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
12.9.2014 15:49:54   
scarlet
Zaboravila sam vas pitati: da li se sada dok ste trudne farbate i lakirate nokte?
ja inace koristim samo od Biokapa farbu i prije trudnoce jer mi od obicnih opada jako kosa i koristim inace prirodnu kozmetiku iako sam u prvom tromjesecju se samo jednom ofarbala a sad isto gledam da se sto rjedje iako mrzim izrast zbog sijedihuser posted image
Nokte tu i tamo lakiram jer su mi tako naravno ljepsi ali sam bas i za lakove citala kako su jako stetni kancerogeni itd. momentalno nemam lak.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
12.9.2014 18:59:37   
bebac24
hvala vam od <3
necemo sada nikakvu festu niti nista, kod maticara 20 min koliko traje ceremonija i svi svako svojoj kuci samo mi sa kumovima na veceru... em nemamo sad novaca za to em ja ne zelim uopce dozivljavat stres sad u trudnoci... dosta mi je sta vec sad zelim bar na manikuru taj dan, pa frizuricu i tako...haljinicu rijesila sad jos mozda samo cipelice ako ne cu stare koje imam...
burme nam je radio jedan iz slovenije koj je duuugo radio u zlatarni celje i skoro u pola jeftinije ce nam doc...bas stize iz slovenije ovaj vikend tako da cemo ih viditi kroz dva tri dana ;-)
bitnije su mi stvari za bebaca :-)
i da vam se pohvalim hmmm nadam se da se necu urec sad... al najvjerojatnije cemo dragi i ja otic sad u apartman iznad njegovih da budemo sami...jer je i on poceo shvacat da nece ic to samo tako kad beba dode,place,treba dojit a ja cu morat stalno onda bit u sobi jer pred njegovim tatom necu sigurno...a i ljudi nece dolazit sa voljom kad smo sa njegovima.... sad smo moramo smislit za grijanje i onda mozemo gore :-)

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
13.9.2014 9:38:41   
scarlet
Dobro jutro drage moje, evo da vas pozdravim uz jutarnju user posted image
Drago mi je bebac sto ti se tako puno lijepoga dogadja; beba, udaja pa sto cete biti sami u stanu bez njegovih. Mislim da je to odlicna ideja da budete sami i tako je najbolje a i nije lose da su blizu ako ti bude trebala pomoc. I ja sam bila najsretnija kada smo ja i dragi bili sami. Isto smo se ozenili kada sam bila trudna, nekako kad smo se odlucili za vjencanje smo htjeli odmah i bebu i tako je i bilo. Mi smo se vjencali 8.11. ali nismo mogli izbjeci velike svatove ali nema veze sad sto je tu je.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!