|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
15.9.2014 13:25:09   
annalyse
Pozdrav cure!!
Bebac čestitam već unaprijed na vjenčanju, bit će to super, baš zvuči lijepo i intimno. A tek preseljenje !!!user posted image
Ja sam bila na pregledu, sve je u redu, osim što je mrrrvicu skraćen cervix al doktor nije zabrinut pa nisam nekako ni ja. Dječak se ne stidi pa se sada baš pokazao, pa me možete zabilježiti za dječaka!!!

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
15.9.2014 22:39:39   
Jana1208
Večer...user posted image

Opet je mirno kod nas...user posted image

Bebac i ja se pridružujem uranjenim čestitkama na vjenčanju...želim da vam bude divno, baš onako kako želite...i super za preseljenje...user posted image user posted image

Scarlet što se tiče bojanja kose, malo rijeđe to radim sad nego kad nisam trudna ili stavim samo pramenove, ali nemogu bez boje...strašno me živciraju sijede koje onda iskoče...user posted image
A noktići su većinom nalakirani...user posted image

Evo ja se taman bila pohvalila kako nemam nikakvih tegoba a sad me već dva dana boli trtična kost...danas mi je bilo baš koma kad sam šetala s curkom...svaki put kad bi stala na desnu nogu sve me nešto peklo gore...sad je bolje...user posted image

Moram se pohvalit, bili smo na pregledu u petak i moja curka je postala dečko user posted image user posted image ...inače je još uvijek na zadak ali se sad jasno vidio spol...konačno....baš smo sretni...mm pogotovo...user posted image user posted image ..tako da bebač možeš i mene zabilježit za dečka...

Sljedeći pregled nam je 03.10. i dobila sam uputnicu za OGTT, a baš mi se nejde...nije mi to ništa strašno samo po sebi ali mi je koma čekat tamo 2 sata...user posted image ..al sve nam to ide u staž...user posted image

_____________________________

12.08.2012. & 08.01.2015.

(Odgovor članu annalyse)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
16.9.2014 20:09:02   
nicebo
Večer! Kako ste mi svi?
Jana, čestitam na dečku! Nadam se samo da se moja cura neće tako predomisliti. Nekidan nisam mogla odoljeti i kupila rozi skafander za izići iz rodilišta user posted image
Kod mene počele noge prilično oticati. To mi se s prom curom nije uopće događalo. Kako vi po tom pitanju?

(Odgovor članu Jana1208)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
18.9.2014 14:36:17   
pipipi
alo,alo, pa slabo se javljate.. :) kako ste?
recite mi koliko cesto osjetite bebu? jeli aktivna cijeli dan?

(Odgovor članu nicebo)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
19.9.2014 11:43:08   
bebac24



user posted image


user posted image malamare1986 - 9.12. user posted image
user posted image nicebo - 21.12.user posted image
user posted image scarlet - 25.12..user posted image
user posted image Jully - 25.12.user posted image
user posted image bebac24 - 30.12. user posted image
user posted image Jana1208 - 03.01. user posted image
user posted image Lotte - 03.01. user posted image
user posted image pipipi - 05.01. user posted image
user posted image Štefica - 11.01. user posted image
user posted image Afrodita83 - 15.01. user posted image
user posted image depresivnatrudnica - 20.01. user posted image
user posted image dada2101 - 21.01. user posted image
user posted image lili22 - 03.02. user posted image
user posted image annalyse - 06.02 user posted image
user posted image Miisa - 09.02. user posted image
user posted image JELENKO VG - 11.02. user posted image
user posted image Tejči - 02.03. user posted image
user posted image rina26 - 07.03. user posted image
user posted image marinazg - 09.03. user posted image




[/quote]

< Poruku je uredio bebac24 -- 19.9.2014 11:46:25 >

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
19.9.2014 11:50:00   
bebac24




NESTRPLJIVO ČEKAMO PREGLEDE........ user posted image



bebac24......................................... 23.09.
Missa......................................... 25.09.
scarlet......................................... 02.10.
Jana1208......................................... 03.10.

< Poruku je uredio bebac24 -- 19.9.2014 11:52:45 >

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
19.9.2014 11:59:50   
bebac24
nicebo zao m i je za oticanje... ja za sad hvala bogu nemam problema sa time.. idem cesto pipi pa valjda izade van..
pipipi moj malac nije po cijeli dan aktivan.. mora i odspavati...javlja se ujutro,pa malo popodne i navecer,ponekad i tokom noci..
svima hvala jos jednom za cestitke user posted image
eto nebi sve moglo ic kako treba pa je vetica mom dragom mala,jer stalno radi sa rukama i jako mu oticu pa ju moramo dat prosiriti ahh...
mi smo ok...iako primjecujem da mi srce ponekad jace lupa a inace sam skolna aritmiojici pa se malo plasim toga ali dobro...

jucer narucila kolica i sad ih moramo cekati do 6 tjedana da dodu user posted image user posted image
joj jedva cekam da se skrasimo u svoje mada cemo pred ljeto morati van ali bar tih par mjeseci da uzivamo sami...
cure dali koja sije sama sa gazom krpice za pranje bebe ?

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
20.9.2014 8:40:05   
lili22
Bog zenice, pipipi pitala si koliko cesto osjecamo bebu, moja ne prestaje cili dan skace po mjehuru ko po tranpolinu. Jucer smo bili na 4D i bebac je savrseno zdrav i djecak. Moja cura ce dobit bracu i presretna je. Bar mi je olaksa jer neznan koje bi zenski ime dala ovaj put, a on ce bit ante. Vi zene kako ste?!

_____________________________

Mamina princeza 30.09.2011.
Blighted ovum :( 19.11.2013.
Nas princ 25.01.2015.

My Ovulation Chart

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
20.9.2014 14:19:28   
dada2101
pozdrav svima i da se malo javimo na brzinu...nismo previse na raji jer nam je nekako lakse preko facebooka pa tamo malo skicnem jer mi moja mala neda bas puno visiti na lapitopiju... :D sada spava pa da javimo da je potvrdeno da nam dolazi braco i odlucili smo se za ime NIKO :) tako da ce sada biti IKA i NIKO.. :d user posted image user posted image user posted image sve je uredu i narucio nas je 14.10. opet na kontrolu samo moram zvati ortopeda da mi pogleda kicmu jer nakon dugog hodanja ili veceg napora me pocne boliti i to nekad jedva da se ispravim... npr neki dan brisem pod nakon cijelodnevnog ciscenja i morala stst na pola jer nisam mogla vise... pa da mi da neke vjezbice ako ce sta pomoci ... bo.... nije bas da mi se ide ali eto... zvat cu u pon. cijeli ovaj tjedan sam zaboravila... :P eto toliko idem sada moja curka se probudila pa da joj zgrijem rucak da moze jesti...:D nadam se da ste sve dobro i sda je sve ok ! a ja cu veceras malo vise procitati sta koja pise.. :D pozzzzuser posted image user posted image

(Odgovor članu lili22)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
21.9.2014 7:33:38   
Lotte
user posted image Kako vidim spolovi naših bebica polako više nisu nepoznaniceuser posted image

Meni noge još uvijek ne otiču onako jako. Samo prsti na rukama ponekad nakon dužeg sjedenja. Ali imam problema sa grčevima u listovima tijekom noći i žgaravicom.

Jučer sam se pri izlasku iz tuš kabine okliznula i pala, onako na dupe kao malo dijete. Jako sam se uplašila za bebicu, ali neko vrijeme sam osluškivala bebicu i nadam se da nije ništa i da nemam razloga za brigu.

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu dada2101)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
21.9.2014 8:51:24   
nicebo
Jutro!
Lotte, ma sigurno je bebica u redu. Dobro su one zaštićene.
Dada, super za bracu i predivno ime. Naša velika cura je Nika.
Lili, najbitnije da je cura zadovoljna user posted image Tako mi sad imamo problem oko imena za drugu curu. Uopće nemamo ideju.
Kod mene ima i žgaravice, a i grčeva u listovima. Mislim da bi za to bio dobar magnezij, ali nisam sigurna smijem li pošto sam prekjučer bila na pregledu i kaće gin da se cerviks malo razmekšao, ali nije još ništa strašno.
Opet se čudila kako je cura velika. I dalje je 3 tjedna veća i sad ima cca 1600-1700 g. Kolika li će biti na kraju user posted image
Napravila mi je briseve jer izgleda da imam neku beštiju. Leukociti su mi povečani, a i gljivica ima, tako da me opskrbila rojazolom dok čekamo nalaze briseva. Beba je ok, ali okrenuta na zadak i već danima je stalno tako. Sve me strah pošto je velika da se neće moći okrenuti više.
Slijedeći sam tjedan na gosišnjem pa ću početi lagano s pripremama pošto bi cura mogla malo ranije, a vrijeme leti.

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
23.9.2014 18:40:33   
monita1206
Evo i ja se javljam za zimskog bebaca:)
termin 27.01. user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
23.9.2014 23:11:26   
Tea2803
Cure pardon na upadanju :))

Bebac24 draga samo sam ti htjela cestitat na vjencanju koji ce bit na dan kada cemo mi krstit naseg sina user posted image i daa i mi smo isto imali samo kod maticara i sa kumovima na veceru i ceremonija trajala pune 4 minute user posted image user posted image

Ostalim mamama zelim brz i lagan porod i da sve prode super a do tada uzivajte u vasim bebicama u busici user posted image

Puno pozdrava i pusica sa ljetnih bebica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
24.9.2014 7:20:54   
rina26
Pozdrav cure!!! Evo da se i ja javim, sad sam u 17 tjednu, triple nalaz je pokazao odlične rezultate!!!!! I danas idem na ultrazvuk pa ču mozda saznati spol!! Jutarnje mučnine još traju !!!!!!!!!!!! Odabir imena su ako je curica Marta a ako je dječak Ivan , a več imam jednu curicu Tinu!!
user posted image Pozdrav svima !!!

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
24.9.2014 20:39:41   
scarlet
Pozdrav cure!
Pozdrav rini i moniti!!! Rina bas su lijepa imena!
Ja sam u ponedjeljak radila test za secer- OGTT, kad budem isla na pregled cu znati nalaze. Sto se tice nsticanja tu i tamo malo oteknem, nije strasno. Beba je jako aktivna i to stalno pitam se kad spava haha!!!
U zadnje vrijeme me poceo loviti umor tako da obavezno moram popodne malo leci bar 15-tak minuta. Po noci normalno spavam sve je ok za sad.
Pusa svima!!!

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu rina26)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
25.9.2014 8:34:55   
rina26
Bila sam jučer na pregledu, spol se još ne vidi ali rekao je da smanjim aktivnosti i hodanje posebno da je nešto mekano vjerojatno je mislio na cerviks ili ušče ..hm?? Ima li tko takvih situacija?

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
25.9.2014 11:00:23   
scarlet
Dobri jutro svima!
Tako je i meni rekla zadnji put, ne znam sto je mekano; usce ili cerviks, nije ni bitno, glavno da se nisam pocela otvarati i isto moram malo usporiti...Nemoj se nista brinuti, uspori, vise odmaraj biti ce sve ok.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu rina26)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
25.9.2014 12:09:43   
marinazg
Dobrodošle nove trudnice user posted image
Bebac24 cestitam na udaji i preseljenju user posted image
Miisa ja nemam strah od poroda ali imam strah od trudova user posted image
Scarlet ja kosu ne farbam vec 7 godina i sada u trudnoci ne lakiram nokte. Farbanje ili preljev sa malim postokom hidrogena ne šteti u trudnoći, izbjeljivanje može škoditi (ali nije 100% dokazano) jer to je ipak blajh i vecinom 9% hidrogen. Tako da vam izbjeljivanje u trudnoci nikako nebi preporucila.
Jucer smo bili na pregledu i sve je ok. Zamolila sam ga neka pogleda za spol makar znam da je rano (16 tt). Rekao je da je pupcana vrpca izmedu nogica ali da je vjerojatno curica user posted image , makar ne moze biti siguran.
Najbitnije da je sve ok ali skrivena želja nam je curka jer imamo decka od 2,5 god.
Uzeo mi je papu i dao mi uputnicu da za 2 mj idem u bolnicu na detaljan uzv pregled.
Jesam ja zaboravila ili se stvarno sa 6 mj trudnoce vec ide u bolnicu?
Jeste li se odlučile u kojoj bi bolnici htjele roditi? Ja sam Ivana na Sv. Duhu tako da bi i drugo tamo.






_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
25.9.2014 18:57:27   
Miisa
Pozdrav, drage moje,
prvo da kažem eto me s pregleda, sve ok, 20 tjedana, mjerenje, samo pola kile u mjesec dana, sva ponosna na sebe user posted image , dalje ajmo vaginalni pregled, sve ok zatim uzv, sve mjere uredne, glavica, kralježnica kako to već ide i već ja spremna za ić, kad čujem, opa, dečko je! Molim?! Kaj molite, pa dečko je! Ha? Rekli ste mi djevojčicu! Ha, ne znam kaj sam reko, ali vidim pimpača! Jel pupčana? Nije, ne, ne! Ovako mi je prilično sigurno prošli put utvrdio curu! I odem van, kaže on skoro sto posto, vidjet ćemo drugi put, i ja mislila pa dobro, možda nije siguran i vidim sad kući napisao muški spol u trudničku user posted image nemojte me krivo shvatiti, samo sam u šoku malome, jer eto nekako sam se već privikla na curku, dali smo joj ime, kupili smo neke stvari user posted image a tata sad ide okolo i govori: nema naše ... (umanjenica od imena.)
Hoću reć, sve je toliko relativno da više neću planirati, il ću otić na 3D između, ali rekao je svoje, kad se pimpač vidi, nema povratka user posted image
Tako da ei takvog jednog iskustva, ja sam inače dobro, sljedeći pregled 27.10.,
a sad pozdravljam vas sve puno, kako ste mi? Bebac24, tebi najviše pozdrava šaljem povodom udaje i velikih životnih promjena, radujem se s tobom, čestitat ćemo opet, ja sam taj dan isto vjenčana kuma i baš se eto pogodilo, isti datum. Scarlet, meni je farbanje u trudnoći prekriženo u potpunosti, i kod dojenja a sad svatko ima svoje želje i odluke, ja ponekad ne mogu kad se kući bojim izdržat u tom smradu, a kamoli da udišem to i da beba preko mene, a sad eto kažem svatko za sebe odlučuje. I meni je hitno, imam sijede, a i kuma sam vjenčana, ali dobro, što sad. Eventualno neki color šampon ili one farbe u Bio i bio?
Marinazg, imaš strah od trudova? Uf, ja ne znam što su trudovi, rodila sam prije njih carskim, tako da ne znam, jesu ti dugo trajali ili? Pretpostaljam da nisi imala epiduralnu. Da se sa 6 mj već ide u bolnicu? Ja nisam čula za to. Mislim od 35. Jel tako i kod vas? Super mi je kako vi u Zg možete odlučivati gdje roditi, imate izbor mi bome u malim gradovima teško, eto da ti odg na pitanje, planiram ić u Podobnika, tu sam prošli put rodila isto.
Dada, i mi imamo Niku. Predivno ime! Eto cure koje nisam spomenula oprostite, idem sad muža tješit oko neimanja djevojčice user posted image , čujemo se uskoro, pozdrav svima!

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
26.9.2014 8:26:32   
Lotte
user posted image Uh, sta bih dala da se i kod mene zezne za spol user posted image

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu Miisa)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
26.9.2014 11:01:13   
annalyse
Pozdrav žene!

Evo mene u očekivanju pregleda (tek za dva tjedna ravno ), ušla sam u 22 tjedan, beban skakuće, uglavnom popodne i navečer, ujutro mu se baš i ne da.
Malo sam se šokirala maloprije: na vagi +7kg, baš nisam očekivala toliko user posted image
Ja se inače ne farbam a kako sam kod kuće na mirovanju (i bez djece) imam vremena za stalno turpijanje i sređivanje noktiju pa i ne lakiram, al računam da neka umjerenost ne može baš toliko škoditi, možda preći na neke prirodne stvari.

Kako vi stojite sa bolovima u leđima, mene već desetak dana razvaljuje donji dio leđa, navečer se ne mogu namjestiti jer se bol pođe širiti niz bokove, nogu.

Miisa ma vidiš ti tog vašeg pishulinca kako zafrkava ;) Totalno te razumijem, mi smo se navikli na dječaka i sada da mi kažu da je curica baš bi se iznenadila. Al znaš šta kažu- nek je živo i zdravo.

I još pitanje za iskusnije- kada ste počele nabavljati prve stvarčice (kolica i velike stvari smo zapikirali samo trebamo slijedeći mjesec konačno otići i kupiti) , al mene zanima robica i sitnija pomagala. Svi mi pametuju da je rano, a mene strah da opet ne završim na strogom mirovanju i da će to sve netko umjesto mene kupovati i uskratiti mi to zadovoljstvo.

Držite se!!!

Pozz

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
26.9.2014 11:11:41   
Lotte
Annalyse
Kupovanje robice i stvarčica za bebe nije prerano. Ja sam oba puta kolica kupila kada se beba rodila, s tim da sam znala koja hoću i gdje (u biti dobila sam ih). Kupovala sam uvijek neutralne boje, zeleno, krem, bijelo, sivo, smeđe, tako da dođe do pogreške ko spola, ne moram mijenjati. Torbu za sebe sam uvijek imala spremnu sa 7 mj trudnoće, osim prošli put i baš taj put mi se dogodilo da sam morala na leženje na ginekologiju! Znaš kako ja gledam na to; Ništa se ne može pokvariti, tako da ništa nije prerano. Biti će ti lakše hodati po trgovinama sada, nego za dva mj., a pogotovo ako moraš mirovati!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu annalyse)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
26.9.2014 11:39:38   
annalyse
Lotte hvala na odgovoru. Trenutno sam u fazi izrade popisa potrebnih stvari ali mislim da ću početi lagano nabavljati jer sam sada relativno pokretna, smijem samo sat-dva dnevno u šetnju.

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
26.9.2014 14:04:37   
Miisa
Lotte, eto ko zna kad sam ja ovo doživjela više ništa ne vjerujem dok mi barem dvaput ne kaže isto user posted image a možda ti se i izmijeni spol još, kako god vidim tu je na listi više dječaka user posted image pa eto ne možemo protiv toga user posted image
Annalyse, isto kao i Lotte, ako znaš spol, znaš sve, nema se što dogoditi i neće se ništa dogoditi nego će bebi trebati kolica. Babe ne slušaj. Ja sam u prošloj trudnoći taman zatrudnila i slijedili su zimski popusti. Bila sam 2 mj trudna i ja sam kupovala i muško i žensko. Bilo je toliko povoljno da mi je bilo svejedno, ali ništa nisam bacila, sve je poslužilo za poklon kasnije ili slično, al oću reć, ko mi je bio ravan s 2 mj trudnoće i koga briga, još se uvijek sjećam tog predivnog osjećaja, onako ni trbuh nemaš a biraš odjeću, a ne kako kažeš već kad ti je teško hodat okolo. No to je nešto, neka početna robica, ne baš sve, nisam ni znala što će trebat i kako će bit velika beba.
Ali nismo sve imali ni na kraju, čak su mi fulali za 300 grama, taj dan, znam da sam slala muža iz bolnice po robu u dućane. Nije problem, stvarno eto ja mislim da je to osobna stvar, kad kupovati, ma trudna žena ima sva prava svijeta i ne slušajte nikoga, osim eto da ti ja prišapnem i svaka mama će ti reć vjerojatno, možeš nešto robe i za Božić ostavit kad sniženja počnu, zašto davati više za isto to, za zimsku bebu user posted image

(Odgovor članu annalyse)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Zimske bebe - termin 2014./2015.
28.9.2014 23:46:59   
andydea
Evo malo da i ovdje svratim..da ne mislite da sam Vas zaboravila..citam vas i pratim..
Lotte pa jel to 4.decko na putu ?!- ajme mila tvoj muz je stvarno majstor =D ..ma neka je samo ziv i zdrav..Mamini decki ..
Scarlet, bebac,lili mislim na vas,nicebo..i ostale moje rajke..mislim na vas i saljem vam puse..mazite busice..
Evo moja curka i ja smo u 35tj. I jos maloooo..vec jedva disem..ali prezivjet cu ;)

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Miisa)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!