|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 9:27:51   
hipo
perilice, plan je HSG u srpnju ako sad ne zatrudnim, a za poslije nismo detaljno razradjivali plan. Muzev spermiog. je super.
Zbog svih nalaza oni dr najradije ne bi poduzimali nista jer je sve ok, al kadvide koliko sam ocajna i dosadna onda se stvari pimaknu. Presla sam 37, kao sto si rekla, godine idu...

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 901
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 9:32:21   
daxy
mali andeo jako mi je žao. user posted image
Bilo bi pametno da odeš jedan ciklus na f-metriju s Klomićima ili bez.

perlice budem piškila 4. ili 5.

hipo hvala draga. Ma skoro svaki ciklus mi je BT lijepa,pa se više ni ne obazirem toliko na nju.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 902
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 9:33:58   
daxy

Trudilice:

user posted image syringa - ponosna user posted image
user posted image nutella2009 - 27.06.
user posted image micikaMala - 29.06. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 903
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 9:36:27   
perlica55
Hipo, možda stvarno bilo dobro da u prirodnom ciklusu
ideš na f-metriju..  Razmisli user posted image
Upravo sam dobila slobodan dan user posted image , direktor dobre volje user posted image
Idem user posted image s MM u šoping za njega, možda si i sebi kupim
nešto fino user posted image
Pozdrav, curke user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 904
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 9:38:32   
PinkyFunkyBirdy
Mali andeo, jako mi je žao. user posted image Drži se draga! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sve ostale puno grlim! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 905
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 10:08:52   
mali andeo
Nakon dugog razmisljana,ovaj mjesec je doslovno odmor od svega...
Sve spremam u ladicu,nema nikakvih tabletica ,ni toplomjera,a ni trakica...
Nema ni ciljanih odnosa,nista...
Ovaj mjesec ne stignem ni na f metriju ifi ,radi mora...odlazim doslovce na godisnji odmor ...od svega!
A na jesen ,cemo vidjeti...brisevi i spermiogaf su odlicni...hormoni,ma sve je u redu...kao sto je reko dr sve u redu,
Ali posto tako jako zelite ,evo stimulacije....ali ni nakon 4 ciklusa,nije se znacajno nista dogodilo...
A simptoma ko u prici...user posted image
MM jucer nije ni prical kad sam mu rekla da je dosla....
Pocelo je i njega sve to umarati...
A L stalno ispituje dije njena seka?
Nadamo se boljem danima...
Curke u srpnju navijam za sve user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 906
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 10:26:15   
hipo
Perilice, budem vjerojatno i to probala, da se ne tabletiram bas odmah, ako ne moram. Ako cu morat jednom, budem.
Ali sada sam fokusirana na sačekušu za ovomjesečno jajašce. I to mi je dovoljna briga, pored svega što ti život nanese...sve drugo ću kako dodje po redu. Ako sad ne uspije, slijedeci godisnji cu planirati da sam u zg kad su plodni dani jer ljeti moramo na more do njegovih i do mojih pa mi to bas nije ambijent za akciju, a i to su mala mjesta pa bi za eventualnu folikulometriju morala putovat okolo i ne da mi se da me svi pitaju gdje ću i zašto. Na mom otoku je jedan ginekolog i svi sve znaju pa me umaraju trač-baba ljudi u čekaoni, med sestre.... Koliko je dole raj na zemlji, toliko volim zg jer se mogu izgubit u šumi ljudi...

Mali andjeo, lijepo se odmori od svega. user posted image vjerujem da ti je dosta svega. Mozda ti bas treba odmor pa nakon toga dodje user posted image sretno draga!

Bas mi je neko tesko jutro, prvo je muza netko rano probudio na mobitel radi posla, pa je on šizio radi posla, a ja ko spuzva samo upijam tudju nervozu iako se ne odnosi na mene, i ona jos na tv neka emisija zasto treba radjat dok si mlad pa sam poludila. Šta sam trebala s dvadeset leć gola na cestu da me netko oprasi samo zato jer sam mlada...grrrr...ako nemas pravog partnera ili on nije spreman... ne ide to na silu....user posted image
Idem vodit rat s neuspeglanom robom i nac nesto veselo na tv.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 907
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 10:51:40   
nutella2009
Pozz curke samo da vas brzinski izvjestim jer mi je na poslu ludara živa, svi na godišnjem osim mene user posted image
Test napravljen jučer popodne - za očekivat počelo bolit tako da se čeka da se user posted image  udostoji pojavit . Bediranja nema , idemo naprijed samo kad dođe znat ću datum za srpanj za sada može 30.07.( valjda user posted image )
Puse svima kolko vas ima ....

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 908
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 11:18:43   
Snjeguljica_83
Nutella user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 909
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 12:02:53   
hipo
Nutelka, žao mi jebog minusa user posted image

Snjeguljice, dobar ti jenovi avatar :-)

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 910
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 12:04:33   
Snjeguljica_83
Našla sam ga i nisam mu mogla odoljeeeeeti....user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 911
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 12:20:47   
eternity
joj meni je tako dan grozno počeo, kolegica mi je dignula živac i prolaktin mi je bio ne 500 nego 500 000 000 !!!!! u biti, jučer me je počela jebat u zdrav mozak i išla se kao nešto tužiti šefu,meni je jutros doslovno pukao film i rekla sam šefu ili ona ili ja, nek je šalje doma ili u drugu poslovnicu samo nek mi je makne sa očiju jer ako je još jednom sretnem na hodniku pod zemlju ću je utjerat.uglavnom kolegica od sad radi 40 km daljeuser posted image a ja sam uzela ostatak dana slobodno i odo sad u shoping da se malo smirimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 912
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 13:06:54   
hipo
Eternity user posted image user posted image user posted image

Cure, bacite oko na moj auto u albumu, zadnje tri fotke nazvane lipanj 14dc-Lipanj16dc
Nisam imala vise ovih kineskih čačkalica pa sam danas pišnula ovaj test iz apoteke za kojeg ne pise koje je osjetljivosti pa ne mogu usporedjivati sa čačkalicama. Sve su negativne, a ja zbunjena. Zadnje tri temp su kakve su inace nakon O ali sam spavala 2-3 sata duze pa ne znam sto misliti, pogotovo jer me jajnih jos boli. Vise nemam trakica, a ne da mi se kupovat ove skupe u apoteciuser posted image . 12 i 13 DC su bile još bljeđe crte od 14DC. Tj počele su tamniti.
Mislim da je ovaj test iz apoteke manje osjetljivosti jer kad sam ih koristila, crta bi bila jako tamna(pozitivna) jedan, eventualno dva dana, ostalo jako blijeda. Ove čačkalice u vremenu od 4-5 dana postupno tamne. Prema tome ispada da O jos nije bila user posted image ili je bila, a nisam pišnula kad je bio peak nego malo kasnije user posted image
Ne znam ni sto vas pitam, samo sam user posted image

Mišljenja? Osim ovog da sam luda user posted image

< Poruku je uredio hipo -- 27.6.2014 13:11:02 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 913
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 13:36:11   
tinast
dan curke! zao mi je zbog - i svima kojima je dosla user posted image Bt u opadanju O danas ili sutra. i onda pročitam ovaj članak na fb koji me razljuti više od ičega

http://www.slobodnadalmacija.hr/Novosti/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/249301/Default.aspx

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 914
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 15:44:50   
hkajo
u bolnicama se stvarno svašta događa, strah me je kad budem trebala rađati što če se dogoditi, jer idem u Sisačku bolnicu, a tamo se svako malo na vijestima nešto vrti user posted image user posted image

danas mi je pozitivna trakica za O pa če biti akcije, i probada me lijevi jajnik, tako da definitivno je stigla na vrata user posted image user posted image

nočas uopće nisam spavala, svako malo sam se budila, tako da T nisam znala kad bi izmmjerila, pa sam upisala, prije nego sam se 3 put dignula iz kreveta user posted image
nuttela baš mi je žao, ali idemo u srpanj

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 915
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 15:47:48   
perlica55
Eternity žao mi je kaj te uzrujala bivša
kolegica user posted image Srećom u mom
kolektivu su većinom muški tak da nema svađe..
Dok sam radila za tatu, jao i kuku.. Bilo je
dana kad se gospođe u uredu skoro nisu pobile user posted image
užas...
Hipo na mob sam pa ti ne vidim slike,
al s LH je vrlo jednostavno ak crte nisu jednake
boje, il testna nije jača od kontrolne, nema
pozitivne trakice..
Tinast ne otvara mi link, budem s lapa
pročitala..
Zatišje na RR user posted image
Stigli smo kod mame na ručak, došla mi je
šogi i maleni user posted image user posted image
Ove godine idemo zajedno na more, jao danas
sam mu svašta kupila..
I sebi naravno user posted image traperice
i sandale... Kartica se ugrijala od peglanja,
srećom ne moja, neg MM...
Uživajte u vikendu, još 4 dana do testića user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 916
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 17:53:14   
daxy
Evo curke,nova lista je tu. Valjda sam dobro to napravila. Ništa mi ne ide od ruke danas. user posted image
Ako sam koji datum preskočila javite ga ponovo,bez ljutnje. user posted image

mali andeo predah će vam dobro doći da odmorite i skupite snage za dalje,a možda se i zalomi dok odmarate. Nikad ne znaš. user posted image

hipo nadam se da se neispeglana roba predala. user posted image
Nešto mi neće ovaj tvoj album da se učita. user posted image
Probat ću sutra...

nutella stavila sam novi datum u srpnju,al ovdje ostaješ dok se vještica ne udostoji (kako si rekla).

eternity draga user posted image user posted image user posted image što si se izborila za sebe!

hkajo sretnoooo!!!! user posted image user posted image user posted image

Idem sad radit nešto. Tipkamo se kasnije ili sutra. Kisss

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 917
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 18:28:13   
eternity
a smiješno je što sam i ja okružena muškarcima, u uredu su mi sve muške kolege, na gradilištu me sluša 40-50 muškaraca dnevno al ova kolegica nije građevinar nego radi u ekonomskom dijelu i njen je posao kad joj donesem građ.knjigu da pomnoži A X B= AB i računa cijene al jok,ona se našla pametna petljat u moju struku sa kojom nema blage veze. ne bi meni bilo krivo da je završila moj faks pa mi našla grešku nego ona totalni antitalent za moju struku "ispravlja" potpuno točne moje podatke i pravi se pametna. ma od takvih poludim,kao što ste vidjele iz današnjih događanjauser posted image user posted image . al eto je tamo, sama si je krivauser posted image user posted image

meni datum za srpanj 29.07user posted image user posted image

i zaboravih, haljina, sandale koje su preeedivne na nozi al nemam pojma kako ću hodat u njima i torbica, shoping od danas, zaslužila sam za pretrpljeni stres, zar ne ?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio eternity -- 27.6.2014 18:30:46 >

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 918
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 19:01:35   
hipo
tinast, baš sam jutros čitala taj članak, a jučer je na vijestima bilo o onoj presudi, horor...prošli tjedan čini mi se, bila je slična presuda za blizance u Splitu...horor! ali ajmo probat bit pozitivne, malo se sada više piše o tome, dva su velika slučaja dobila nepravomoćne presude, pa se možda ovi po bolnicama zapitaju i popraveuser posted image

hkajo, moja ti najbolja prijateljica živi u Sisku, tako se i ona bojala, al obe curice su došle na svijet bez problema, nije se žalila na ništa u bolnici. Kada je rodila drugu curicu, bila je neka neopisiva gužva, puno trudnica (zezali su se da je radi punog mjeseca user posted image ), više poroda nego inače što imaju, i sve je prošlo glatko, a isto želim i tebi.

perilice, ma to sam ja luda i živčana od lova na to jaje, sve bi bilo ok da nije bilo one lude i obilne londonske sluzi u ponedjeljak na 12DC koja me izludila jer sam radi nje mislila da je tada O. Prošli ciklus nisam ulovila pozitivnu trakicu, a prema progesteronu (70 ili 80) i temperaturi sam ju sigurno imala, pa sam mislila da sam opet nešto promašila, bile su tamne, al ono, za dlaku nedovoljno tamne. Zato sam ja sad išla u apoteku i kupila neke trakice za 50 kuna, 5 komada i pišnula i pozitivna jeeee!!! Znači čeka nas radni vikend user posted image

daxy super za listu! još malo i selimo se tamo i odbrojavamo tebi i perilici za početak. Bilo bi lijepo da do kraja mjeseca dobijemo još koju trudnicu, a onda da vas dvije prijavite ++ za sretan početak srpnja user posted image E da i brdo robe se pokorilo i ispeglano završilo u ormaru. Dobro da je semestar gotov, pa neću morat peglat košulje neko vrime user posted image

eternity, svaka ti čast. Da se barem ja mogu tako izboriti za sebe, malo previše puštam da me ljudi gaze. Ali učim, (presporo), ali učim i polako pokazujem zube. Sigurna sam da su ti sandale i torbica super i da ti suuuuper stoje, zaslužila si user posted image

Idem si složit kupku i stavit mjuzu, a onda vrebat muža.



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 919
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 20:00:53   
nelly.
Pozdrav svima... evo i mene opet nakon dugo vremena..čitam vas svaki dan tako da pratim što se događa. Čestitam svim user posted image Ja sam riješila ureoplazmu, mm je kontrolni spermiogram odličan, HSG odrađen i oba su prohodna, jedino mi je AFC 7. user posted image još nema.. ali ne odustajemo. Dogovor s G je da ako ne dođe user posted image do jeseni idemo na inseminaciju. Nadam se da ce sedmi mjesec biti uspješniji!!!

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 920
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
28.6.2014 8:54:39   
perlica55
Jutro curke user posted image
Nelly super je da si se javila,
držim fige da prije jeseni budeš ponosna
user posted image Kada ne očekuješ user posted image
Ostale cure, kaj ima novog??

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 921
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
28.6.2014 10:07:35   
LourdessPadme
Jutro cure
Mene je sinoc pocelo bockati u jajniku. Znaci da je O tu 😎
Stedim dragog vec treci dan,danas idemo na otok u vikendicu i bit ce njegovi roditelji dolje. Kaze on naci cemo neko mjesto na otoku i tamo cu ti napraviti bebaca ,vidjet ces hahaha. Nadam se da ce tako biti?poslje cu osuncati trbuscic i mozda danas bude taj dan 😀

Puna san nadeeee 😊

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 922
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
28.6.2014 10:45:03   
hipo
Nelly sretno u srpnju, nadam se da nećes cekati jesenuser posted image

Lourdess, dobar provod oko vikendice, u grmlju, na plaži...nadam se da ce vam biti lijepo i sunčano da griješ trbušćić...

nutella, micika, kako je kod vas?

ja bi mogla grijat trbuh na balkonu user posted image jos ne znam je li mi nila O jucer, nocas, danas, budemo pokrili za svaki slucaj...



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 923
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
28.6.2014 10:46:54   
hkajo
jutro drage moje, sinoč bila u akciji i odmah nastavila spavati user posted image user posted image nadam se da če uroditi plodom, jer smo ovaj mj baš aktivni user posted image

budemo još i večeras, pa raditi pauzu user posted image user posted image
ja sam vam već 5 dan na dijeti i skinula sam 1 kg, ali mi se dosta vidi da mi se trbuh povukao user posted image user posted image , treba izbaciti 10 kg koje sam natukla, sto bi rekao moj MM gumeni bomboni njom njom,ljuti čips njom njom i onda beeee gle kak sam debela user posted image user posted image ma nema ga svijet

šaljem svima user posted image

a svima kojima je O neka bude žestokouser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 924
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
28.6.2014 10:48:46   
hkajo
hipo ja sam sebi naručila trakice na ebayu 100 kom pa sam mirna, i sta je najbolje rade heehe

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!