|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 10:17:09   
hipo
Jutro, dan svima!
Mali anđeo, kako si danas, nadam se da si bolje. user posted image
snjeguljice, baš mi je žao, baš su te izludili simptomi ovaj put. Želim ti više sreće u srpnju i da sve pretrage obavite što prije bez čekanja i nerviranja. user posted image
nutella, tebi držim fige za plus! kao i drugim curama kojima još glupa user posted image nije došla, bolje joj je da ne dođe!!!user posted image

Mene će O izludit ovaj put više nego čekanje ijedne user posted image ili user posted image opet me danas bolli dole desno + nova bol po sredini kao da me nešto čupka po maternici....
Taman sam se odmorila od user posted image i bila mirna, uživala i uživam u akciji, baš je fora kad si na godišnjem i kad se ne moraš dizat ujutro... i onda me bode glupi jajnnik i sad to čupkanje....za poludit, stalno neki vrag.
Idem čistit kuću i u dućan da zabavim mozak nečim drugim. Kad otvorim raju kasnije, nadam se da će bit neko ljepše raspoloženje i da će se netko javiti s plusom.

datum za srpanj, još nisam odlučila, tinast, hkajo, kada vi planirate? oćemo skupa? meni kao treba doć 9.07. pa se mislim da rezerviram 11.07. za piškenje i da treniram malo strpljenje, čisto sumnjam da ću izdržat toliko user posted image zapravo još ne znam kada mi je bila/će bit O pa ću vidjet i prema tome. Nek za sada bude 11.07. pa ako se predomislim javim.
Sad sam malo izmanipulirala FF, i dva datuma, ponedjeljak i utorak kad sam se digla u 9h (a inače mjerim u 6:25), "popravila" (sa 36,3 na 36.0) prema BBT adjuster-u pa mi je sad stavio da je bila u ponedjeljak, budem ostavila ovako i nastavila s akcijom, pa se možda FF još predomisli.

< Poruku je uredio hipo -- 26.6.2014 10:21:35 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 10:21:39   
daxy


Trudilice:

user posted image syringa - ponosna user posted image
user posted image ribica1 - 19.06.
user posted image mali andeo - 25.06.
user posted image nutella2009 - 27.06.
user posted image micikaMala - 29.06. user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 10:25:57   
PinkyFunkyBirdy
Draga moja daxy, super da ti je ginić dao Dufiće bez problema. user posted image

Hipo, dobra ti je ova s iPad-om. user posted image user posted image user posted image Nadam se da će pomoći. user posted image Za tempicu je normalno da se malo poremeti zbog putovanja.

Tinast, koje je to varanje same sebe. user posted image FF prikazuje ono s čime raspolaže u pojedinom trenutku ... ponekad je sve jasno, a ponekad ni on nije siguran, ali kad gledaš ni mi same nismo ponekad sigurne da je stvarno i kad bila O pa kako će on jadan. user posted image

Draga Perlice, i meni se čini da su Utrići najgori od tih tableta jer iako ih nisam nikad koristila baš sam često čitala kako se žene žale na njih (čak puno više nego na Klomiće). Najčešće su spominjale užasan umor. user posted image No, dobro ti dođe da vidiš kako je to kad krene rasti buša od trudnoće. user posted image

Hkajo, bravo za akciju! user posted image user posted image user posted image Ja ti isto često nisam za akciju, a sad kad me peru hormoni i kad bi htjela ne mogu jer ne mogu ni dići nogu od boli. user posted image user posted image user posted image

Nutella, kakav je to pesimizam - moraš uvijek razmišljati da vještica ne dolazi sljedećih 9 mj. user posted image E, da, išla sam u utorak ujutro kod svoje soc. gin. po uputnicu za OGTT i tamo je bila neka cura s patikama na kojima je pisalo I user posted image Nutella i baš sam si mislila da si to možda ti, ali je cura izgledala jaaaako mlado (cca 19 g.). user posted image

Mali andeo, žao mi je zbog minusa. Još nije gotovo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Snjeguljice, mila, žao mi je zbog vještice. user posted image A baš su simptomi zvučali dobro. user posted image

Drage moje, ja sam vam jučer spavala od 22h do 10h ujutro i još 2 sata preko dana. Ah ... uživancija. user posted image Baš mi je to trebalo. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 10:34:42   
Snjeguljica_83
Evo, stavi mi datum 27.7. Mogu ga uvijek mijenjati.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 10:35:12   
syringa
Drage moje,
Kojima je dosla, user posted image zao mi je. Sve je rečeno!
Koje ste u akciji, sretno i nek se user posted image prime.
Puno sreće u slijedećem mjesecu! user posted image
Evo, da vam kažem da mislim da od moje user posted image ni ovog puta neće biti ništa.user posted image
Nemam apsolutno nikakvih simptoma. Jedino me sisuljci malo bole. Trbuh mi više nije napuhnut, ne mokrom tak često, nije mi muka ni ništa. Više simptoma t sam imala usvakom pmsu nego sad. Danas sam kao ušla u 6. tt, al imam osjećaj da je OPET sve stalo.user posted image
Iduci petak idem na uzv, tad bi vec trebalo kucati srce i sve se dobro vidjeti. Nešto u meni mi govori da neće vidjeti ništa i da ću opet prolaziti kroz onu muku i patnju. Baš sam tužna i jadna. user posted image sve vas grlim!!!!!!!! Budite mi dobro i svu sreću vam želim!!!!

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 10:36:10   
nutella2009
Pinky draga ma nekako mi je lakše mislit da će doć i manje se nadat pa ako dođe neće bit veliko razočarenje ( mada me ubije svaki put  user posted image ) a opet ako nedođe bit će slađe iznenađenje , mislim se da li da ja pišnem ujutro ili da čekam šta mislite !

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 10:39:59   
nutella2009
syringa nemoj tako razmišljati molim te, znam da te je strah i to je normalno jer si sve prošla prije ali zašto se ubijaš s tim crnim mislima. Joj draga ajde se malo smiri i opusti , prestani s tim simptomima svaka trudnoća je sama za sebe pa tako i samo tijelo.Šaljem ti puno pusa i zagrljaja i iš iš iš crne misli user posted image

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 10:42:44   
mali andeo
pozdrav curkeuser posted image
snjeguljice draga žao mi je user posted image
a simptomi su ti zvučali baš obečavajuće...
kod mene ništa novo,imam osjećaj da bude pak došla tiho i bezbolno user posted image
i danas sam jako tužna,i osjetljiva doslovno mi nesmije niko prst pokazati suze su u oćima ...
a recimo takva nisam ni u najgorem pms -u...
ako ne dobijem danas sutra ponavljam test ,
nadam se još uvijek...ali neznam...pala mi je tempica danas sa 36,8 na 36,7...ali je još uvijek dosta visaka ,za razliku od prve polovice mjeseca ...
lista nam je svaki mjesec sve tužnija ,sve veća ,a sve manje trudnica ...


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 11:01:00   
pipipi
syringa nemoj tak negativno misliti. bit ce to sve ok. ni ja nisam imala nikakve simptome, bol u cicama pripisujem jer sam na duphastonima bila otpocetka. al drugih simptoma imala. ni sad nemam nikakvih.
isto sam bila u strahu zbog spontanih. ali opusti se,i misli pozitivno, pomaže!! saljem ti zagrljaj,bit ce sve ok. vjerujem!!!!!!!!

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 11:04:00   
hipo
syringa draga, znam da se bojiš radi prošlog tužnog iskustva, ali ima puno cura koje nemaju simptome. Moja sestra, ko da nije bila trudna oba puta, ništa, ali ništa je nije smetalo, bolilo.... evo vidiš i pipipi kaže isto iz vlastitog iskustva!
puno te volimo i mislimo na tebe svi, ne daj se, budi pozitivna!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

mali anđeo, držm fige da ne dođe!!!

nutella, ja uvijek navijam da netko pišne, ali te razumijem, i ja se uvijek premišljam da se ne razočaram, koji ti je DPO ? ne vidim ti graf pa ne znam di si sa ciklusom?

pinky
, to je super spavanac! ja obožavam spavat user posted image 10 sati mi je idealno, kako preko tjedna to ne mogu, onda vikendom nadoknadim, ne znam kako ću izdržat kad dođe user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 11:04:58   
mali andeo
syringa draga nemoj tako razmišljati...user posted image
ma bit će sve u redu ,vidjet ćeš...i za 8 mjeseci držat ćeš svoju zdravu i prekrasnu bebicu,
draga glavu gore i budi sretna ,opusti se ...
uživaj u trudnoći...šaljem ti puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 11:08:21   
daxy
syringa šta ti je? Kakvo je to crnilo?
Odmah da si prestala mislit najgore!
Svaka trudnoća je drugačija,a izostanak simptoma ne znači NIŠTA!
Ako ćeš biti mirnija idi ranije na pregled,al nemoj tako lako otpisat trudnoću bez ikakva razloga.
Neću te tješit jer se ništa loše nije dogodilo,samo mogu napisati da će sve biti u redu i nemaš razloga za brigu i ti moraš tako mislit!

pinky nek si se ti lijepo odmorila i naspavala.

mali andeo draga,tužno je,al nadam se da će uskoro krenit nabolje svima nama. user posted image

hipo dobro si ti to iskalkulirala. user posted image

snjeguljice svaka trudnoća je čudo. Ja to tako zamišljam. user posted image
Nemoj tugovati,fokusiraj se na pretrage i bit će lakše. user posted image

< Poruku je uredio daxy -- 26.6.2014 11:16:12 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 11:12:27   
nutella2009
hipo zbog neredovitih ciklusa ni sama neznam kad mi je bilo O recimo samo da je iscjedak pokriven od 11.06 - 15.06 mislim da bi i O trebala tada biti sudeći po iscjedku .Ma pišnut ću ja ipak u pon.ujutro jer tada bi već trebala doć i kasnija user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 11:25:18   
mama_3
Ajme syringa ne smiješ tako razmisljati...
Neće ti simptomi trajati stalno... to što ih više nema ne znači da s e šta loše dogodilo... user posted image
nemoj biti tužna i potištena, a i nemoj sebe mučiti s takvim mislima...
Ako će ti štogod biti lakše otiđi odmah kod G neka te pregleda...ti kao takva si im prioritet...
Evo punoooo user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za tebe od mene. drži se

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 11:28:31   
perlica55
Hipo koja korist od manipuliranja BT user posted image
Ne razumijem, ujutro kad ju izmjerim upišem onak kak je,
ak sam mjerila 3 sata ranije/kasnije upišem i to..
Mislim da nije bit u tom da FF označi debelu O, neg je
bit da ona stvarno bude.. No dobro...
Pinky mila, izgledam kao da sam trudna 4 mjeseca i uopće
ne mogu "uvući" trbuh, inače sam ravna kao daska user posted image .
Mazi svoju debeluuu bušuuuu user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Syringa draga, budeš dobila po turu..
Lupaju te user posted image  hormoni, strah te, tak da razumijem..
Vidim na tvom FF da si prestala s progesteronom user posted image
Ak ćeš biti mirnija, odi ranije na pregled.. Grlim te jakoooo user posted image
Nutela DAAAAAA, piški sutra, al koristi
PRVU jutarnju mokraću user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za user posted image
Mali andeo još ima nadeee, čekamo tvoj user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 11:33:17   
pipipi
ja ne volim se ni prisjecati svojih iskustva. ne znam jesam pisala o tome.
prosle godine sam bila dva puta trudna, i prosla dvije kiretaze. Ne moram pisati kakva je to bol, i kakav sam strah imala otpocetka ove trudnoce, ni sad nisam mirna,al puno lakse nego na pocetku.
s tim da sam imala u 6.tj imala smeđi iscjedak, i pocela negativno misliti. al sam stala tome na kraj,i samo pozitivno!!!! i zato ostavi losa iskustva iza sebe, i misli o svojoj bebici. drzim fige!! user posted image

(Odgovor članu mama_3)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 11:33:37   
pipipi
g

< Poruku je uredio pipipi -- 26.6.2014 11:35:39 >

(Odgovor članu mama_3)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 11:41:10   
PinkyFunkyBirdy
Draga syringa, nemoj tako razmišljati. Ja nisam isto imala nikakvih simptoma tamo do sredine 6 tt i onda mi je nekoliko dana bilo užasno loše i povratila sam sve što sam pojela i onda se smirilo. Brinula sam cijelo vrijeme, ali sam s vremenom skužila da se simptomi pojavljuju i nestaju kako im dođe. Nema nikakvih pravila. user posted image
Ako si zabrinuta odi na pregled ranije, ali nemoj si ovo raditi jer nerviranjem samo štetiš svojoj mrvici. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Perlice, ako sad stvarno zatrudniš pripremi se da ćeš još dugo biti napuhnuta. Meni je od početka bio strašan zatvor i napuhnutost crijeva (ispuštala sam golubane kao nenormalna user posted image ) valjda sve dok nije počeo rasti trudnički trbuh. Gotovo je s uskim hlačama ... bolje odmah kreni u shopping. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 11:46:01   
perlica55
pipipi žao mi je, al kaj je bilo bilo je!
Zato draga moja sada hrabro za svoju user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Pinky, da prvi put od kad sam na RR imam dobar feeling user posted image
ahahaha kaj će biti suzica bude li - na testiću user posted image
I mene mući zatvor, 3 dana nisam bila na WC-u..
Jedva čekam u trudnićki šoping user posted image
Prokleti UTRIĆI, još 5 dana i 6. piškim user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 26.6.2014 11:47:05 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 12:07:18   
Snjeguljica_83
Syringa zabrinuta naša....user posted image Daj se nekako trgni i uživaj što si TRUDNA! No, moj savjet je: da sam na tvom mjestu, išla bih prije na pregled. Nije dobro da budeš s toliko negativnog u sebi, sve se odražava na bebu....

Cure, čiji je problem, u slučaju nekih smetnji pri začeću, lakše riješiti? S muške strane, jel tako? Treba raditi samo na poboljšanju S-grama... Dok kod žena može biti problema i problema... user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 12:24:39   
perlica55
Jao Snjeguljice, odlično pitanje user posted image
u principu se muška neplodnost ne liječi user posted image
Obični G budu dali nekakve vitaminčeke za M,
kak bi pokušali popraviti s-gram, al je to
dug proces i rijetko dolazi do značajnih poboljšanja..
MPO G odmah savjetuju neku vrstu podpomognute
oplodne, ovisno kolko je dobar nalaz..
Meni (budući MM ima loš nalaz) bi bilo lakše da je
u meni problem, ne znam kaj medicina veli o ženskoj
neplodnosti.. Al najgore od svega je kad su
svi napravljeni nalazi uredni kod oba partnera,
pa dobiješ tiket idiopatske neplodnostiuser posted image
Ko s partnerima je sve uredu, al do trudnoće ne dolazi...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 12:43:53   
nutella2009
Samo da prijavim početak simptoma ; težina u nogama od prepona pa do malog prsta kao da sam nemoćna stati na njih, umor, pospanost , napeta, gubitak zraka, tjelesna temperatura 37,2, i uz sve to stalno bi ležala, sex, spavanje PMS ILI ????????????user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 872
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 12:44:57   
Snjeguljica_83
Uživajte!user posted image

Kliknite i zabavite se, super stvar! Znači, saznajte na temelju datuma svog rođenja, svoj broj. Dan je tekst u kojem vas opisuje, mene je opisalo pa 90 posto! user posted image


http://lifesoul.biz/story/index.html



< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 26.6.2014 12:45:32 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 12:47:33   
Snjeguljica_83
perlice znači da se molim da je u meni problem?! user posted image Neka, i za to ću se moliti.....

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 12:48:03   
nutella2009
Imam ja ideju umjesto da piškim testić idem ja u frizera se bojati.Zadnji put kad sam bila trudna a nisam znala jer još nisam radila test išla sam dat premenove plave , ej žene moje puna 4 sata me je frizerka bojala i mjenjala boje da uhvati , rekla mi je ili si trudna ili imaš poremećaj hormona za tri dana prijavila sam joj user posted image .

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!