|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 12:54:48   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: nutella2009

Imam ja ideju umjesto da piškim testić idem ja u frizera se bojati.Zadnji put kad sam bila trudna a nisam znala jer još nisam radila test išla sam dat premenove plave , ej žene moje puna 4 sata me je frizerka bojala i mjenjala boje da uhvati , rekla mi je ili si trudna ili imaš poremećaj hormona za tri dana prijavila sam joj user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 13:15:23   
PinkyFunkyBirdy
Nutella, i meni je frizerka zadnji put skužila da sam trudna iako mi trbuh još nije bio vidljiv i još nisam nikome rekla. user posted image Rekla mi je da mi se kosa dosta ojačala od zadnji put i da je to do sada vidjela samo kod trudnica i onda me pitala dal sam trudna. Eto i one znaju nešto više, ali ne znam dal znaju otkriti tako rano. user posted image

Snjeguljice, sve ovisi o problemu. S-gram može biti jednom loš, a drugi put savršen (i zato kažu da se može točna dijagnoza odrediti tek nakon 3 uzorka) jer može toplina pokvariti uzorak, pa ako je muškarac pod prehladom/gripom, stresom ili nešto treće. Obično ako je loš tada se daju vitamini pa se nalaz ponavlja za 3 mjeseca.
Kod žena imamo brdo stvari koje mogu otići krivo ... ako npr. štitnjača zeza onda postoje lijekovi koji mislim da gotovo odmah počinju popravljati stanje, ali se treba otkriti najbolja kombinacija/jačina lijekova. Isto je i za inzulinsku rezistenciju - lijekovi djeluju gotovo odmah, no npr. ako prolaktin ne valja mislim da lijekovi naprave neki pomak tek kroz par mjeseci. Ako su cervikalni brisevi krivi sve ovisi o antibioticima i tvom organizmu koliko mu treba da se izbori i izliječi (obično mjesec dana), a ako je kriv npr. omjer LH i FSH i povećani muški hormoni u ženinom tijelu onda nemaš pomoći jer lijek ne postoji. user posted image Sve ovisi o tome u čemu je problem.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 13:45:14   
daxy
nutella dobra ideja. user posted image

snjeguljice draga,potpisujem pinky,sve ovisi o težini problema.
Nemoj se draga moliti za bolest,to je jako ružno. Moli se da sve bude u redu i da u toku pretraga zatrudniš.


Curke moje,budem danas popodne ili sutra napravila novu listu.
A sad MM i ja idemo provest malo vremena u prirodi. Gasim mobitel. Kisss

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 13:46:33   
daxy

Trudilice:

user posted image syringa - ponosna user posted image
user posted image ribica1 - 19.06.
user posted image mali andeo - 25.06.
user posted image nutella2009 - 27.06.
user posted image micikaMala - 29.06. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 15:21:01   
ikaaa
drage moje svima kojima je došla onako jadno i kukvički i u jakim bolovima ta glupa user posted image grlim vas i ljubim, i drži te mi se.... glavu gore i uvijek poslije kiše dođe sunce, jednostvno MORA....user posted image user posted image user posted image user posted image
mislim na vas...
perlice kako mi se osjećaš?
daxy draga evo danas mi je točno 31tt, još malo, sad sam i sama sebi već teška, cijelo ovo vrijeme sam bila u pokretu, ali sad ulaskom u 7mj t mi se tako ništa neda, mm je postao prava domaćica sve radi......user posted image ..malo mi je sparno i ove nagle promjene vremena su mi koma, po noći slabo spavam, piškim redovitouser posted image , Billa će profitrati na wc-papiru,hehheheh...ma sve je to u opisu posla...koliko smo ovo čekali ne bunim se....i nada se da će te sve osjetiti ove mukice....jer kad ih osjetite sve ono ružno i tužno što ste iz mj u mj čekale, iz godine u godinu željele će te zaboraviti i jednostavno kao da će vam taj dio života biti izbrisan...to vam od user posted image želim...ja sam mislila da nikada neću zaboraviti mjeranja, iščekivanja, suze, patnju, klomiće, dufiće,prolaktin, bromengon, pikalice, ali kad se ove slatke mukice pojave sve se to u glavi izbriše kao da nikada u životu nismo to prošli.....i to vam želim od srca da vam se drage moje desi što prije i da mazite svoje bušice....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 17:59:27   
hkajo
hipo treba ti doći na moj rođendan, pa to je fantastično, znači da ce biti user posted image user posted image , ja prijavljujem dan poslije rođendana, znaci 10.7, ali se nadam da neče doći i da če mi to biti veliki poglon za 29 rođendan user posted image user posted image

evo ja danas napokon kupila toplomjer, u dm-u neki za 40 kn mjeri za 10 sec,auuu, pa krecem sa mjerenjem T
pišnula danas trakicu, podebljala se 2 crtica ,ali to još nije to, znači da O bude sutra,prekosutra user posted image user posted image

snjeguljice baš mi je žao, ali neka si ti bar sebe uredila user posted image user posted image

šaljem svima veliki user posted image user posted image

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 18:26:20   
syringa
Drage moje, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala na podršci i utjesi. user posted image malo sam se smirila. Sve je u Božjim rukama. Ako je određeno bit će, ak nije, neće. Ja tu ništa ne mogu učiniti.
Žao mi je sto se češće ne javljam i komentiram, no na moru sam i ovaj moj je većinom tu negdje pa moram čekat cist zrak jer je alergican na sve forume i poludi kad vidi da sam na rr. Svima šaljem puuuuno dobrih vibrica!!!!!!!! user posted image

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 18:27:24   
syringa
Zaboravih, Snjeguljice, super za julka snite!!!!! Moje najdraze! user posted image

< Poruku je uredio syringa -- 26.6.2014 18:32:33 >


_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 18:40:50   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: daxy


snjeguljice draga,potpisujem pinky,sve ovisi o težini problema.
Nemoj se draga moliti za bolest,to je jako ružno. Moli se da sve bude u redu i da u toku pretraga zatrudniš.




Ma nisam to mislila doslovno, ali između dva zla... Znaš dalje i sama.... Dobro sam, začuđujuće. Bit će zbog pretraga koje su pred nama, ipak poduzimamo nešto.....user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 22:09:23   
LourdessPadme
syringa pocela san citati tvoj post i preplasila se ,mislila sam
Da nesto nije ok. Kad ono tvoji strahovi,vjeruj da ce sve dobro biti dok si god ti pozitivna ,uzivaj na moru,iako te nije vrijeme bas potrefilo.

snjeguljice bas mi je krivo,nekako sam citala tvoje postove puna nade za user posted image , kako su cure rekle sve je lakse kad imas plan. Drzi se mila 😊

pinkyc jeste vec razmisljali o imenu?? 😀

nutella kako su nam nasi ciklusi poremetili zajednicko odbrojavanje 😝. Al nema veze odbrojat cemo mi nase ☺️

hipo naspavaj se za sve nas koje cekamo slobodnu Nedjelju ko ozebli sunce😎
Valjda ce i taj psihicki mir uroditi plodom.

hkajo
Navijam za debeli plusic za rođendanko ♥️🎉

daxy nadam se da ste se ti i tvoj muzic nagustali na cistom zraku ☺️
maliandeo i perlice drzim fige user posted image

ika pipipi veliki ljubac saljem

Mi lovimo O na sljepo, nadam se da cemo je i uhvatiti.
Jutros me MM budi i kaze pogledaj dolje,tajni agent te ceka pisala sam od smjeha .
Danas me necakinja pitala kad cu joj roditi rodicu. Aaaaa,nemogu vise tako.
Pusam vas sveee


< Poruku je uredio LourdessPadme -- 26.6.2014 22:12:39 >

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 22:13:55   
tintin
Nas dvi smo vam super, malena je jako dobra, nije placljiva, i spava cilu noc, sad još koji dan i imat će tri mjeseca, vrime leti, pusu vam šaljemo i mislim na vas hrabre moje cure

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 22:34:13   
kefonica
Cure,mozda ce se neko ljutit sto upadam s ovom temom na ovom mjestu,izvinjavam se unaprijed...Htjela bih samo da,ako je neka od vas kompetentna da očita ovaj moj nalaz hormona,koji je radjen na 21 dan ciklusa...Radila sam ga tad,umjesto na 3-4 dan ciklusa,jer NIKO nije "mogao" da mi kaze kad se radi,ccccc....... Ovako izgleda nalaz
FSH 3,56
LH 4,26
ESTRADIOL 353,51
PROGESTERON 50,90
PROLACTIN 423
TESTOSTERON 1,93

< Poruku je uredio kefonica -- 26.6.2014 22:35:47 >

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
26.6.2014 23:44:50   
hipo
Kefonica, meni je dr rekao da je od 2-5 najbolje, a da se tolerira do 7DC, iako vecina dr hoce prije 5, a 21-22 je meni trazio samo progesteron
na mom nalazu su psale referentne vrijednosti za pojedine faze ciklusa pa po tome vidiš otprilike gdje si
mislim da moras u jednom ciklusu sve napravit, prvi dio na pocetku, progesteron 21 ili tjedan nakon ovulacije, ovisi kad ti je
zasto je tako bude ti objasnio netko informiraniji od mene

lourdess, bas si me nadmijala s agentom user posted image

syringa. drago mi je da si boljeuser posted image

hkajo, zelim ti da ugledas plus za rodjendan!

nutella, sto je rekla frizerka?


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu kefonica)
Neposredna veza do poruke: 888
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 7:06:28   
perlica55
Jutro cure, dal je piškila koja??
Kefonica, i ja sam sve hormone vadila
3dc, osim progesterona user posted image
Hajde nam prepiši referentne vrijednosti
lutealne faze ciklusa..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 7:31:58   
daxy
Jutro,žene od akcije.

kefonice bez ref. vrijednostu,mogu komentirati samo 3 stavke.
LH i FSH izgledaju uredno za tu fazu ciklusa,a progesteron je super jer je po ovoj brojci O bila 100%

Ne zmam koja je girnja granica za prolaktin,pa ti ne smijem komentirat. Meni ovako izgleda povišeno. user posted image
Meni je bio viši od 200. Znam da je to normalno,al ne znam gornju granicu.

Jesi vadila TSH? user posted image

Moram ti reći da ti ovaj nalaz ne vrijedi i da ćeš morati vaditu ponovo 2-5 DC. Ni jedan ginekolog ti ovo neće prihvatit. user posted image
I obvezno kad budeš vadila ove hormone trebaš ponovit progesteron 21 DC. Za njega ti treba posebno uputnica.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 7:41:37   
daxy
lourdess lijepo smo se zabavili. user posted image
Kako napredujete TM i ti sa SDD akcijom? Jeste poklekli? user posted image

syringa drago mi je da si malo bolje. Samo misli pozitivno i bit će sve u redu
Ne daj se!

ikaaa okruglice moja,nek te TM mazi i pazi,zaslužila si. Iskrreno se veselim tom "zaboravu" što ga spominješ.

tintin ti nam se dugo nisi javila. Opravdano. user posted image
Nadan se da uživate u svojoj curici. Drago mi je da je tako dobra i da sluša mamu. Ljubi je puno...


Ja sam,drage moje opet jaaako loše spavala. Probudila se u 3:00 na WC i kasnije jedva zaspala. user posted image
Sad ću opet zijevat cijelo jutro.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 7:56:50   
perlica55
Kefonica, sada tek čitam da ti nitko nije
"mogao" reći kada se vade hormoni user posted image ..
Pa čim na googlu ukucaš spolni hormoni,
dobiješ, između ostalog dan ciklusa kada se vade..
Takođe na RR imaš temu spolni hormoni..
Vidi kod svog G kaj će ti reći..
Mali andeo, nutella micika, kakvo je stanje????
Daxy fina ti je BT user posted image  nadam se da će biti user posted image
kada planiraš piškiti???

Kod mene prvi put u životu svi mogući user posted image  simptomi:
lagani grčevi, napuhnut trbuh, teške i bolne cice,
zatvor, noćni odlazak na wc.. hahaha Utrići su čudo user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 8:26:45   
mali andeo
evo curke samo da prijavim svoju prokletu user posted image
glupača je stigla jučeruser posted image user posted image
izgubljena sam sva ,gotovo da gubim nadu,a ni volje više nemam...
još jedan ciklus i nula bodova user posted image
suza ,suzu stiže...
i sad dalje nisam pametna ,dal da zovem ginikologa ,da mi pošalj još jedne klomifene i da me naruči za f-metriju user posted image
a na neki način se ih bojim piti ,jer me je sve boljelo i nisam se dobro osjećala...
moj datum je 25,07 ali se ne nadam ničemu user posted image
perlice,daxy od srca vam želim da ugledate svoje željno čekane user posted image user posted image
i sve ostale trudilice navijam za vas...user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 8:32:58   
Snjeguljica_83
Jutro, cure!

Mali andeo opet smo se ti i ja uskladile, tj. naše user posted image . Proklete one!user posted image Draga, tužnice moja, razumijem te potpuno kako se osjećaš. Ja evo, naprotiv, osjećam svoju M. kao olakšanje. Toliko sam bila izmučena da sam jedva čekala da krene i da me oslobodi napetosti. Bit će sve dobro!user posted image

Mogu te priupitati nešto? Vidim da si na Klomićima i F-metriji.... Jesi vadila hormone, briseve i drugo što treba žena učiniti, a TM S-gram? Pitam da vidim što možda mene sve očekuje........ I oprosti ako si već to pisala...user posted image Nisi ispunila našu malu "anketu" o trudilicama (link je iznad naše liste) pa nisam našla podatke o tebi.user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 27.6.2014 8:35:19 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 8:49:56   
perlica55
Mali andeo, žao mi je user posted image
Možda da odmoriš jajnike ovaj ciklus,
pa da ideš na f-metriju bez Klomića user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 8:52:19   
cuba
syiringa, čestitke na trudnoći, neka ti je školskauser posted image user posted image
Ostalim trudilicama želim svu sreću i da što prije ugledaju plusićeuser posted image
Valjda će ljeto i godišnji odmori učiniti svojeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 8:57:41   
hipo
Jutro!
Mali anđeo, jako mi je žaouser posted image što je glupača došlauser posted image

Snjeguljice, sretno sa svim pretragama. Nisi mene pitala, al da napisem...Ja jos nisam dogurala do tabletica, ali prvo sto su me trazili bio je spermiogram, brisevi, papa i hormoni. S obzirom da je sve ok, slijedece je HSG, a ako ni to ne pomogne, nrekao je dr da cu na tabletice negdje na jesen, tabletice u svim bojama i velicinama user posted image

Daxy i perilice, grafovi vam lijepo i obecavajuce izgledaju.
Hkajo, tinast, mama3, lourdess je li akcija u tijeku? Pita sinoc muz, je li ja ono trebam oplodit? user posted image imam jos jednu
LH trakicu, budem pisnula danas, jucer je bila jako tamna, skoro pozitivna. Sinoc nam je bas bilo preko volje user posted image
Ali kad vidimo da i on i ja akcijamo radi zelje za user posted image onda je lakse. MM je sve veca podrska, sreca da mu je semestar gotov i da se rjesio predavanja pa ce manje šizit sa studentima i bit mirniji i raspolozeniji za akciju. Znalo je ovaj semestar biti bas muka i naganjanjeuser posted image po radnoj i spavacoj sobi. Kako vrijeme odmiče ima sve vise pitanja. On je tip da ne voli forsiranje, pa ga nisam zasipala informacijama nego sam pustila da se zainteresira za sve sam. Pomoglo je sto ga je na moguce probleme uputio dr kad je radio spermiogram, a nesto je pokupio od frenda jer on i zena ne mogu zatrudnit. Nekad me bas iznenadi s pitanjima. Mozda ce netko rec da je to nije normalno, ali on je toliko fokusiran na posao, pogotovo u ljetnom semestru, da ga je tesko prizvat da hoda po zemlji.
I jajnik i dalje boliiii, ne kao u utorak, tad je bilo bas gadno, ali i dalje boli...pogotovo u nekim polozajima, kad čučnem, uf.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 9:08:17   
Snjeguljica_83
Hipo hvala...user posted image Od viška informacija ne bježim.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 9:18:43   
daxy


Trudilice:

user posted image syringa - ponosna user posted image
user posted image nutella2009 - 27.06.
user posted image micikaMala - 29.06. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
27.6.2014 9:19:21   
perlica55
Cuba, nisi nam se odavno javilla..
Kak su dečki??? user posted image

Hipo kod TM je ok s-gram, ne?? Dal si išla na
f-metriju i ciljane?? Ak nisi, možda da to uključite do jeseni user posted image
Držim ti fige draga, vrijeme ide, godine lete, iskreno se nadam da ćeš
postati ponosna user posted image  prije tabletica.. user posted image
Kod daxy i mene je fina BT, al smo obje na stimulaciji i
progesteronu, tak da nam BT ovaj mjesec i nije mjerodavna ...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!