|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebice 2013/2014
4.6.2014 15:08:04   
ringerajka
Kisice supeeer za pluca :))) a Biogaia je kod nas 90 kn...ja njemu stalno dajem..kazu da je super za imunitet... a ja mu dam bocicu pa malo pauziram, pa opet bocicu...
Koliko je Gabica imala na kontroli prije?je li pedica zadovoljna sada? :D
Mi se evo lagano vracamo na svoje, budnjenje u 5 pa u 8... vec sam se prepala da ce ono u 3,5,6 prec u naviku..uh...
Kisice jedes li kako?? Meni od poroda ostalo jos 11 kg...hahahaa svi kazu da se ne vidi al stomak mi je ajme..imam pojas za spasavanje umisto struka...hehehe sreca pa imam 180 pa se to nekako rasporedilo.. jedva cekam smrsaviti,na dijetu cim prestanem dojit!!!!

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Zimske bebice 2013/2014
5.6.2014 0:07:49   
kisica
Ja ti pojma nisam imala o toj Biogai, ali evo iako joj dajem, ima mi proljev od ant. i to navečer, popije ant, pa kapi i proljev odmah izađe.
Imala je 5400 13og, nije komentirala ništa kilažu.
Jedem, jedem, kad stignem..imam čitavih 54 kg, toliko nisam imala ni sa 14 godina user posted image
Kod mene ni dupeta više nema,hlače mi ko vreča sve, užas..a koža na trbuhu ajme..a kakve će mi grudi biti, kao vrećice za čaj user posted image
Moja curka opet papala obe cike, i 90ml Bebimila, zaspala u 22, pa j 23 malo cikila i sad pava kao top..vjerovatno do 2, jer tako mi se sad budi :/

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Zimske bebice 2013/2014
5.6.2014 12:47:20   
ringerajka
A jooooj blago ti se...u mene zato stomak ajme...ostalo mi 11 kg a.ja navikla bit mrsava i sad me ovi kili nerviraju samo tako...a jedva cekam na dijetu cim budem smila... ove god cu traziti skrivene plaze, da me niko ziv ne vidi user posted image user posted image ..kazu da dojenjem idu kilogrami, kako da ne..ja to ne vidim..jer stalno moram jest..bas osjetim ako slabije jedem da su mi cice ujutro skroooz mekane...a kad se najedem i legnem najedena ima beban sta papat...meni je on sinoc zaspa u kolicima u 7 ipo,inace ide oko 8 ipo-9... meni ga bilo zao buditi pa sam ga pustila...u 10 se probudio, ja nisam imala vremena pripremit bocu jer bi se razbudio pa sam mu dala cice i vratila ga spavat...naravmo, probudio se u 2 pa u 5 i onda u 6 je noc bila gotova user posted image ! Tako da smo od 6 na nogama...cim on poremeti svoj ritam, noc bude ajme...nece veceras prije 9 nema sanse...uh kako je lakse kad su bebe na ad... bar svi kazu da im super i da imaju ritam...mebi prijateljica otkad je.presla na ad ima mir..jede u istu uru i spava 12 sati...jos mu navecer malo rizolina ubaci...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Zimske bebice 2013/2014
6.6.2014 15:09:15   
kisica
Kod nas cirkus opetuser posted image

Jučer smo išli u goste, curka zaspala u 12.30, spavala do 13., podojila ju i krenuli. kod mog bratića i strine. Do tamo super, a tamo Ajme meni user posted image
Urlanje, plakanje, vrištanje, ja sam cijelo vrijeme stajala sa njom. Ponijela joj bočicu, ma neće ona piti to, to je bilo koma. Nakon sat i pol krenuli smo doma, odmah se uhvatila cike, malo pojela, i onda se smirila, pa u pol puta počela opet urlat.

Koooooma..došli doma, reko spava joj se, ma jok..to je bilo užasno...

Danas evo opet ista stvar, probudila mi se u 10, spavanje u podne je preskočila, pa je u pol 13 bila komirana, onda je urlala do 13 i od svega toga zaspala, na 20 minuta..probudila se i odmah u urlanje..sad evo jedva sam ju polegla u kolica i ljuljam ju, na pola spava, ali neda se.

Jede mi slabije, mislim da ju zubići muče, sinoć mi nije htjela ni ad popiti.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Zimske bebice 2013/2014
6.6.2014 16:04:37   
ringerajka
Auuuuuuu u vas stalno show sa Gabicom...majko mila...drzite se, sta da ti kazem...pokusaj joj kupiti one homeopatske bobice, meni se kumi malena dosta smirila od njih...ne mogu joj naskoditi jer su biljne... a sigurno nece da papa jer je zubici muce... jeli joj nateklo meso? ohladii joj u frizideru mozda one igrackice pa da zvace? To im valjda malo ublazava bol...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Zimske bebice 2013/2014
6.6.2014 22:51:40   
kisica
Naotečeno joj je sa desne strane, ali trojka:/ Tako da čini mi se da će kod nas prva trojka van..
Papala mi je obe cike, i bocu, i zaspala nakon kupanja oko 21 uz urlanje user posted image

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Zimske bebice 2013/2014
7.6.2014 10:38:40   
ringerajka
Auh znaci da je njoj stvarno falilo hrane cim papa i cike i bocu...vjerovatno su ti njoj zubici u pitanju jer da nisu ona bi se smirila, ne bi toliko urlala...jer kad je beba sita i naspavana nema zasto urlati...znaci zubici vjerovatno user posted image ...
On je meni isto zaspa u 9, bez urlanja doduse i ja sam mu uvalila bocu u 11 ipo u snu i do 5 je spava pa do 7...ok...gustam.kad je jedno budjenje u noci..jos ja njega inace ostavim sebi u krevetu kad se nocu probudi al nocas sam ga vratila i moram priznat da sam se bas nekako odmorila... evo sad spava, pa ceno se spremat i bake i dide na gradele pa imamo djecji rodjendan... tako da opet cijeli dan necemo bit kuci...on baku obozava, ja nisam mogla vjerovat jucer kako je on krepavao od smija s njom, tresa se od srece i "prica" s njom...ona ima puno vise strpljenja, a i prvo joj je unuce...stalno prica s njim i onda kad mi dodemo doma ja imam nesto radit po kuci al ne, moram pricat sa gospodinom...nije ga navikla ba ruke jer sam to zabranila ali je ucinila to da su mu sve igracke dosadne i samo bi prica user posted image user posted image user posted image ...tako da ti ja svaki dan idem u mame, ja lezim i odmaram a ona se s njim igra...i zena se ne umori...vidim da ima snagen, zivaca i energije sa svojih 50+ duplo vise od mene sa 29 godina...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Zimske bebice 2013/2014
7.6.2014 21:47:19   
kisica
Danas smo ustale u 8,pa smo išle do grada na kavicu sa kumom i klincima. Dojila sam ju prije grada, i do grada smo došle super, a onda nošenje do 13...A.se igra sa klincima od kume, a meni ruke otpadaju. Zapala je oko pol 13 u gradu i spavala do 13, i onda smo krenule kući. Uglavnom se cijeli dan natežemo, u 20 mi je papala obe cike i opet bočice 100 ml, i sad u 21 je pojela 50 ostatka. Kupale se, i sad evo ljuljam ju u kolicima da zaspi, pa idem ja pod tuš..

Moja mama ti je žena sa 44 godine, ali nju ne privlače unuci ni ništa.Ona bi radije dala 100 kuna njima nego bila sa njima 20 minuta.Njoj to ide na živce i neda joj se. A svekrva, i ne želim da mi dolazi. Tako da mučim se sama, sinoć sam u ponoć stavljala veš sušitiuser posted image

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Zimske bebice 2013/2014
8.6.2014 11:53:25   
ringerajka
Ajme ajme... Gabica je sefica prava... oce cura na ruke i gotovo...a da nabavis klokanicu ili nesto slicno? Mozda ti bar malo olaksa...
Neka papa princezica mala... mi hvala Bogu s tim nemamo problema, sinoc je u 11 ipo u snu pojeo 160 ml bocice i jutros do 6...nadam se da ce tako ostati... preko dana cica svako 2 ipo-3 sata... i dobro je :) ja zadovoljna...
A mama ti je dosta mlada, cudi me kako ti nije od pomoci a i ti si mlada... mene moja spasava...mm nema po cijele dane, ja ti se divim kako mozes sama...svaka cast!ja njega ostavim skoro svaki dan na 2 sata i odem na kavicu...cisto malo da se opustim, makar sama pila kavu user posted image user posted image
Ostale cureeee???? Kako steeee???

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Zimske bebice 2013/2014
9.6.2014 23:48:13   
kisica
Sve si mislim da će nas Gabi izdresirati jako lijepo. Mi smo još sutra na ant. i gotovo, hvala Bogu, više mi je dosta proljeva :) Svaki dan presvlačenje po 3 putauser posted image

Kod nas je koma, vruče,sparno, živa ludnica, vani je sad super, ali u kući urnebes..Damica spava u svom krevetiću, ali kad je uzmem za dojenje riknem, a tek ujutro kad ju stavim k sebi u krevet, pa dojim, a ona se zaljepi uz mene...

Uf..jutros je ustala oko pol 10, papala, i već u 11 je zaspala i spavala je do 14 i nešto, pipala sam je onak već reko da nije bolesnauser posted image . I onda se probudila super volje, oko 16 smo otišli do grada, bili u parku, pa na kavici (naravno svi su uživali osim mene, ja sam damu nosila cijelo vrijeme), i onda mi je pojela kašicu oko 19, okupali se u 20, dojila ju, popila bočicu i zaspala kao top.

Htjela sam pitati kako oblačite bebe? Moja je u bodiću cijeli dan i u grad idemo takve. A kad spava ipak ju pokrijem, pa nisam sigurna jel to oke..bojim se da će joj biti zima otkrivena u bodiju.

A ringerajka moja mama ti je specijalni slučaj, nju to ne privlači. A s druge strane neznam ni kako bi mi itko pomogao kad je Gabi takva. Eto danas na kavi, mama je drži, i ja u Konzum, kad ja na blagajni čujem ja dijete neko urla, kad ono ide mama nosi ju, ova crvena, suze roni..ja je uzela ona isti tren ušutila.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Zimske bebice 2013/2014
10.6.2014 19:46:30   
mamino zlateko
Vecer cure..kako ste? Kisice i moja isto cijeli dan i noc samo u bodiju..necu joj nista gore oblacit jer je sva mokra..znoji se stalno..ringerajka kako si ti?
Evo dama zaspala..jos tenu pospremim u krevet i onda se bacam na posao..cekaju me 2velike kante mladog graska ocistit pa pospremit tresnje i ribizl za pekmez..do ponoci cu valjda sve stic..



_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Zimske bebice 2013/2014
11.6.2014 15:03:20   
ringerajka
Evo i mene...poprilicno nervozna... malac vec 3 strajka sa hranom...user posted image otkako je zatoplilo nece da jede...sve nesto slabo na sisi, uspijem mu uvalit samo kad spava ili kad treba zaspat...vec osjecam da je mlijeka manje user posted image user posted image sve se nadam da je to neka faza, ali cini mi se da nije...mislim da mu je doslo do glave da je boca bolja i da mu je lakse vuc na bocu...i sad mu je manje vruce...khm...jos cu forsirati par dana a ako ne ide prelazimo na ad...a bas sam zelila dojit bar 6 mjeseci...
Mi vam se kupamo svaki dan...doduse njemu jos samo nogice potopim jer je jos malo hladno al meni godi samo tako... :D u sobi nam je pakleno vruce...on spava u kratkom bodiju bez pokrivaca...sta da vam.kazem, 30 nam je u sobi..zadnje 2 veceri sam upalila ventilator...bar.malo da vrti zrak...uzas...
A on je meni u bodiju bez rukava preko dana i stalno...bez carapica...bez icega...sa sesiricem :) dijete ne voli vrucinu nikako...jedva cekam da ga malo smocim u more, to ce bit urlikanje da ce.nas cijela plaza gledati...pa zato moram skinuti koje kilo user posted image user posted image user posted image ...
Koje ad mlijeko dajete?

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.6.2014 20:16:02   
mamino zlateko
Vecer cure..sta ima novi? Kako su malisani? Evo mi dosli prije sat vremena iz grada..isli kupovat teni sandale i ja sam si kupila haljinu i sandale za krstenje..krstimo se 19 .7.

Ringerajka sta je s dojenjem? Ja dajem od dm-babylove ad.. nekako sam vjerna i njihovim pelenama,vl.maramicama,dudama i flasicama..

Kisice jel ozdravio adrian? Kako ste vi?gabi?

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.6.2014 22:20:49   
ringerajka
Supeeer, ja sam krstenje poprilicno rano odradila da se sto prije rijesim...
Evo ima bit da nista od ad jos, ima dva dana opet voli ciku... ja sam se vec pripremila na to da prelazi na ad pa pocela sanjati o dijeti i gubitku kg..ali isto mi je laknilo, volim te nase trenutke pa neka izdrzimo bar jos mjesec ipo... :)
Tema nam je skroz tiha nekako, slabo se pise pa ja malo komentiram po proljetnim bebicama...
Opet je zahladilo a taman nam je bilo najbolje...svako jutro more, kavica...a sad opet kisa...uzas...

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.6.2014 22:59:25   
kisica
Hej cure moje, moj laptop je opet banana, tj.stalno mi pokazuje da nema mjesta na disku i koliko god ja brisala ono isto pa mi malo teže otvara sve, pa i forum.
Neznam od kud bi krenula sa pisanjem, uglavnom Gabi nam je 13og napunila 5 mj. Pa sam išla produžiti porodiljni jer to se kao „mora“ mj.dana prije punih 6 mj. Iznenadila sam se jer znam da sam sa A.morala nositi poslodavcu neke papire da ovjeri, ovo, ono, a sad ništa..ispunila zahtjev, muž potpisao da se slaže da ja to koristim, kopirala papire i to je to.
Adrijan je bio bolestan, tj.imao je temp.pa smo odmah i sa njime bili kod dr. izvadili nalaze,kaže dr.viroza neka. Trajalo je dva dana i kao nov je. A i moj A.vam je danas napunio 5 godina, i ja sam tako neka sretna i tužna jer nemogu vjerovati da je već tako veliki dječak. Planiramo u nedjelju pozvat nešto malo gostiju i proslaviti to, u subotu ću peći tortu onda. A krštenje smo planirali za 30ti, nikoga ni zvat ni ništa, otić ju krstiti i to je to.
A Gabi je ista, jako nervozna, ustaje oko 8 sati, i onda do 22 nemamo trena mira. Plaće, nervozna je, spava joj se a nikako zaspat, sad evo ima proljev tri dana, ja sve nekako mislim da su zubi, ali već bi izašli valjda, gura ruke u usta, slini, ma koma je. Tako da se cijeli dan nosimo.

Mamino – moja je dobila osip od znoja po vratiću iza, i to češe kao luda. Imaš li pojma možda sa čime to mazati da je ne vodim dr.zbog toga odmah. Svaka ti čast za spremanje, ja ti u 22 krenem spremat kuću, peglat, ovo, ono, još da idem spremat za pekmez krepala bi.

Ringerajka i moja G.ti je na sisi jako jako malo, i primjetila sam sad da zapravo malo cica i onda bude gladna, pa sam joj počela nuditi bočicu i kad vidim da je jako nervozna, i pojede lijepo i ad. Nekako ne mislim o prestanku dojenja, iskreno kad ju dojim sigurna sam da ako završi u bolnici zbog nečega moći ću ostati uz nju, a s druge strane ad mi popije samo 100 ml pa onda vjerovatno i dojenjem pojede nešto. I kod nas je 30 u sobi, isto body i pokrijem je i pava kao top. Mi pijemo bebimil.


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Zimske bebice 2013/2014
17.6.2014 10:27:31   
mamino zlateko
Kisice neznam ti sama..moja je dobila neki osip,ja sam joj namazala s celicavom kremom i fenistilom..jer znam da kad je tena dobila osip pedica nam dala fenistil kapi..

A za krstenje,imat cemo doma,narucila sam catering..15ljudi..u 17 je krstenje,veceru ce dovest u 19 i to je to..i kolace ispec i gotovo..drugi tjedan idemo s kumom da joj kupimo haljinicu i svijecu .

Zelimo imati doma da mogu cure na spavanje kad im bude vrijeme..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Zimske bebice 2013/2014
20.6.2014 19:52:12   
mamino zlateko
Vecer..nigdje nikoga..evo h mi zaspala..ja dobila vjesticu pa sam u krevetu jer me grcevi rasturaju..mn narucio pizze,cekamo dostavu..dna bila kod frizerke..nisam vise smedja sa dugom kosom..sad sam crvena sa jako kratkom kosom..sve sam sokirala..hehe

Kisica jel si ti pocela sa dohranom? Mi poceli prije tjedan dana..probali mrkvicu,breskvu i rizu..i bas nam fino..lijepo jede.. reakcije nemamo hvala bogu..

Imam jos jedno pitanje? Jel sjede vase bebe? Moja kad ju poduprem s jastukom..i pocela mi se dizat kad lezi..odma glava gore,i okrece se stalno..vise ju nemogu ostavit samu ni na tren..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Zimske bebice 2013/2014
21.6.2014 21:18:13   
ringerajka
Cureee evo mene :)
Kisice sretan rođendan malom princu user posted image user posted image user posted image mogu zamislit kako ti je,mene vata nostalgija kad se sjetim da ce ovo vrijeme proc i da vise nece bit mala bebica... nekako mi je i ova 4 ipol mjeseca proslo kao ludo... ja ti volim mala okupljanja, ne volim velike feste...tako da palac gore za krstenje i pravac kuci...kako ste mi vi?
Mamino svasta ste vi papali user posted image user posted image ..mi necemo jos posto dojim...za jrdno mjesec dana... bili smo na kontroli, dobio pola kg i 2 cm narastao u mjesec dana... kaze dr. Da je ok...ali nema sanse da udvosteuci porodjajnu do 6 mj jer sada ima 6700 a treba bi imat 8 kg user posted image .. to nema sanse...
Ja sam svome podigla kolica za jednu razinu ali mu ne dam da sjedi no blizu... on nooon stop drzi glavu u zraku, jaca trbusne user posted image i odavno se zeli dignuti ali mi je receno ne jos zbog kicmice...i on izvodi svasta, jucer je 2 m kauca "propuza"... znaci odguruje se nogama i ide user posted image ...ja ga na krevetu ostavim na jednu stranu nadjem ga na skroz drugoj strani i u drugom smjeru user posted image

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Zimske bebice 2013/2014
21.6.2014 21:28:03   
ringerajka
Mamino kojim redom pocinjes sa dohranom? Prvo povrce pa voce ili? Koliko obroka.imate u danu? Meni savjetuju da prvo pocnem sa povrcem da se navikne na te okuse pa tek onda sa vocem? Kao slađe im je pa ce to sigurno prihvatiti?? Ima li to kakve veze?

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Zimske bebice 2013/2014
22.6.2014 20:33:18   
mamino zlateko
Poceli smo sa vocem a onda povrce..tako sam i ja cula da bi trebalo prvo povrce al mi smo ovako i htjela bez problema..kod nas ide ovako :ujutro oko 5pol 6 160ml pojede,onda u pola 9 isto toliko,u pola 12 kasica,oko 15 opet 160 i onda oko pol 19-19 jos 180 i spavanje do 4-pol5..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Zimske bebice 2013/2014
22.6.2014 21:10:41   
ringerajka
Supeeeer, kad ces joj uvest drugi nemlijecni obrok? Nama je pedica rekla da cemo na sljedecoj kontroli krenit sa vocem...to ce bit kad bude ima 5 ipo mjeseci...
Je li ti pije vodu? Moj nece nikako...malo mu uvalim.na zlicicu ali na bocu nema sanse...

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Zimske bebice 2013/2014
22.6.2014 21:31:03   
mamino zlateko
Vodu bas nece al zato hoce caj od komoraca..jel moze pitanje? Ringerajka jesi dobila user posted image nakon poroda ili jos ne?

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Zimske bebice 2013/2014
23.6.2014 9:00:23   
ringerajka
Nisam jos... al prijateljica je rodila nakon mene mjesec dana, jos doji a dobila je prosli mjesec... iako je meni i njoj gin rekao da ke necemo dobiti.dok.dojimo..e sad...ko zna... jesi.ti.dobila??
Meni iskreno ne fali...neka dode nakon ljeta...ja sam na moru, pa se nadam kupanju svaki dan user posted image

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Zimske bebice 2013/2014
23.6.2014 20:20:21   
mamino zlateko
Da dobila sam prosli mjesec i u petak opet..al sad mi je puno obilnija i bolnija..ko zombi sam..nikakve tablete ne pomazu..

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Zimske bebice 2013/2014
23.6.2014 21:10:24   
kisica
Hej cure moje, evo i mene konačno. Kod nas je koma, živa koma i neznam što drugo da kažem. Iako ne razgovaramo, svekrva glumi valjda idiota, i totalno je raspad kod nas.
Neki dan sam imala svađu sa svekrom. Adrijan je bio kod susjeda, i krenuo doma, i baba ga zove k sebi. I ja sa vrata vičem njemu da dođe u 20h,i ode on. Kad svekar došao k meni, i kao šta ja glumim. Reko što bi ja glumila, pa neću ja njega čekat svaku večer do 23h, na što mi je rekao da mu ja kad dam jesti da nebi bio tamo do 23 i jeo. Poludila sam, pobrala malog i doma. Stvarno sam bila živčana, čak sam mu rekla ako bude jeo tamo da ću mu jezik odrezat. Naravno i mm sam rekla sve to, i on se složio da A.nema po što onda ići tamo više. Međutim danas je šogor navaljivao na njega da jede, i jeo je tamo…
Druga stvar, slavili smo jučer rođendan A.,pošaljem mm da ode tamo i da im kaže da dođu da se slikaju sa njime,međutim oni nisu došli nego su rekli da će doći kasnije. Nisu došli nikako. Ja ostavim dva komada torte za njih, i popodne im iznesem, i oni se dignu i ostave tortu. Da bi mi šogorica rekla sad da ju je šogor pitao kao jel to ona meni rekla da im dam tortu, i šogorica mu kaže da ne, da je to njihov komad od jučer jer nisu došli, kad kaže šogor da je baba rekla da njih nitko nije ni zvao.
Muka mi je, laže čim zine, glumi valjda patnika,pojma nemam šta.
A kod nas je jučer bila gužva, išli smo dojiti kod šogorice, ali je G.bila blažena (da je barem takva svaki dan).
Kod nas ništa posebno nema, G.malo zeza sa spavanjem opet, sad ne zaspi u 22 nego još 20tak minuta urla, ali to je onda to do 3 kad papa opet.
Crkao mi je mobitel, mamino molim te pošalji mi svoj broj opet ili sms pa se samo potpiši.


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!