|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
23.9.2013 10:57:32   
anne
Malo sam googlala i zbilja si bila u pravu - soor je vrsta candide. Baš sam iznenađena. Mi smo koristili neki gel - mislim rojazol i brzo se povuklo.
Jel je boli dok jede?
Ja bi ipak provjerila kod pedice jer bi moglo biti nekoliko upala.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
23.9.2013 15:09:13   
bella 1
dan user posted image

andy uspjela sam naletit na reprizu, super ste, cure su fakat velike, Dian je presladak al se napljeskao user posted image user posted image , a i tata je uletio u kadar par puta user posted image ...

sunny joj sretno na poslu 1. dan, drago mi je da je Em bolje, ma niš joj ne bude falilo s tatom, razvit će prisniji odnos, a tebe će se zaželiti kao kaj Keyt kaže sigurna sam...user posted image

Moj mali udarač je baš danas počeo da nas mazi po licu !! to mi je postignuće veliko, nisam znala više koje metode primjenit iako lakše je kad čujem da nije jedini kojem je to smiješno, danas mi ide rukicom i po licu lijepo nježno sva sam se rastopila, bez da me naknadno udario user posted image user posted image biti će nekaj i od njega user posted image user posted image . Imali smo neku lošu noć par puta se budio u plaču, nos ga zeza, špricam i kad idem saugat ničega nema...preko dana ništa, ne znam možda prašina user posted image

Pitanje, danas u parku L pod normalno lupka po klupici i skužim po nekoj lokvici kad ono krv!!user posted image nečija,odmah sam mu oprala doma sa sapunom i sve, znam da vjerovatno mu ne može biti nikaj nema ranice po rukama, al me nekako splašilo, tko zna čija je user posted image kaj mislite , da li mu može nekaj biti?

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
23.9.2013 20:40:46   
Sunshine28
ej cure...
evo prosao prvi radni dan - nije bilo tako lose, sefica je razumna zena, odmah mi je rekla do mogu racunati da mi nece davati poslijepodnevne i nocne terene, da obavim svoje sto imam i idem kuci kada sam gotova, bas mi je laknulo, tako da sam danas vec u 15h bila kuci....do duse mrtva umorna....Naime, Em je sinoc plakala od 1.20 do 4.30! Tak da sam prvi dan na posao dosla neispavana i jadna....
a da izdrzim poslijepodne bez da zamrem bacila sam se na spremanje user posted image Em je pomagala user posted image
danas nam je stigao i nas paket robice iz Cartersa iz SAD-a, evo sve je u masini, jedva cekam da se osusi pa da se pocnemo oblaciti u nove kombinacije user posted image

bella, ako L nema nikakvu posjekotinu nema nikakve sanse da mu nesto moze biti od te krvi..., a ako ima, ne znam sta da ti kazem..i ja bi se bojala, danas se po tim pakrovima svasta događa...user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
24.9.2013 9:26:44   
keyt
DJ,

eto El ipak ima gljivice, ilitiga soor (mliječac), isto je samo što ovo drugo bolje zvuči nego gljivice user posted image . Dobili smo Royazol oralnu kremu i maloj se sviđa okus, a meni fuj, kao dječja pasta za zube.
Bella, vjerujem da si se jako prepala, i ja bih user posted image . Komentar mm je, ma sigurno je neko dijete razbilo glavu ili koljeno. Ima smisla to što on kaže, ali možda ne bi bilo loše nazvati pedijatra.
Sunny, ništa ne pišeš kako je Em bilo bez tebe i kako je reagirala kad te ugledala?

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
24.9.2013 9:37:30   
keyt
Anne, sjećaš li se kako si davala Royazol, cijelu dnevnu dozu odjednom, ili bi je rasporedila na više puta na dan? Pitam te zato što može na oba načina, pa s obzirom da se vama brzo povuklo primijenila bih tvoj način user posted image

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
24.9.2013 12:37:55   
bella 1
dan user posted image

zatišje lagano, počelo se radit user posted image

sunny user posted image user posted image za razumnu šeficu i dobro proveden 1. radni dan user posted image

keyt i ja se nadam da je nešto bezazleno , da se neko dijete malo lupilo, ali kad se sjetim parkića noću uf, možda i nazovem pedicu za savjet...

andy di si nam nestala?

jana kako je Lada? ona je već skroz naviknula bez mame? user posted image

Lorver , di ste pak vi?

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
24.9.2013 13:01:28   
andydea
Pozz drage moje..ma citam vas ja stalno..ali ovih dana sam u guzvi..imam previse stranica i grupa pa dok sve obidjem dodje i 1h po noci..
Danas je predivan dan ko i jucer..evo po cijele dane smo po vani i uzivamo.
Jucer nam je bio majstor..radimo si kuhinju po mjeri..sveki colta..hehe..ja biram hb.neka neka!
Di opet danas nece jesti..luda sam..samo sisa..dobro da sisa, al me iscrpi..umorna sam jako u ovoj trudnoci..
Bella mislim da nije nista od te krvi..imaj uvijek one dezinfekcijske maramice..ja imam od Balee i odlicne su..pa mu prebrises..
Keyt bravo za malenu..svaki pocetak je tezak ..ali sve ce se to brzo prilagoditi..
Jesu prosle prehlade..kako ste mi ?!
Slabo se svi javljamo..ali jos se drzimo..e to su nasi hodaci krivi..hihi..pusa svima

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
24.9.2013 13:18:08   
Sunshine28
ej :) evo mene, malo zabusavam na poslu user posted image

keyt Em jucer nije ni primjetila da me nema, izgleda....lijepo je posjela rucak, tata ju stavio spavati i probudila se u trnutku kada sam ja usla u kucu...dok ju je mm snio u prizmelje ja sam se na brizinu presvukla i prisuljam joj se sa leđa, ona se okrene, onako me malo ošacuje, malo bleji....ja dodđem do nje, pruzim ruke, ona pruzi meni i i tom trenutku se malo rasplace, ja ju uzela, malo mazila i sve ok.....pokazuje prstom na svoju strunjacu sa igrackama, ja ju pustila i nastavila se igrati!
ali danas me mm bas prije sat nazvao da me obavjesti kako ne surađuje - odbija jesti....ali mislim da to nema veze samnom vec s time da je danas spavala do 10! a doruckovala u 10.30....tak da, neije ni mogla dva sata kasnije biti gladna....
bas sam napravila đir po gradu, isla u ljekarnu, a ono sve puno mama i kolica sa bebacima, bas sam se rastuzilauser posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
24.9.2013 15:38:30   
ivana1112
DD!
Suny, user posted image za uspješan 1.dan na poslu!
Keyt, mi smo isto to imali, mazali smo Royazolom, više puta dnevno, ne sjećam se koliko, njemu jezik, i ja bradavice, i koliko se sjećam prošlo je za dan-dva! user posted image

Mi smo konačno naručeni na sistematski u četvrtak, pa ćemo imati točne mjere, doduše sa zakašnjenjem user posted image

Ja ću se samo kratko javiti, preživjela sam crijevnu virozu od 4 dana, a danas opet novi šok, išla sma kod dr zbog prsta koji mi je natečen već 10 dana, mislila sam, dobit ću neku kremu il što već, a ja dobila antibiotik, kremu, i sutra moram na kirurgiju da mi izvade taj gnoj iz prsta, i onda svaki dan na previjanja.. user posted image Eto, mene baš ne ide u zadnje vrijeme, samo se nadam da ću uspjet bar trudnoću do kraja izgurati.

Jučer sam bila na UZV-u, beba ima 2400g user posted image

Bella, znam da strašno djeluje, al ako nema nikakve otvorene ranice, možda se ne bi trebala sekirati. Vjerojatno nije ništa, obrišeš, dezinficiraš za svaki slučaj, a i ako je u parku, vrlo vjerojatno je od nekog djeteta.


_____________________________

27.06.2012. mamin dečko L
13.11.2013. mamina princeza K

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
24.9.2013 21:35:49   
keyt
A Ivana, ježi ga, pa stvarno ti se zaredalo user posted image , ali proći će to sve i uskoro će još jedno zlato mamino user posted image user posted image user posted image
Andy, lakše malo, ipak se mamica mora čuvati user posted image
Sunny, eto vidiš da je sve ispalo ok. A taj osjećaj kada vidiš mame s dječicom, a ti na poslu, isto me je pratio. Sad me je već prošlo, navikla sam se user posted image

(Odgovor članu ivana1112)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
24.9.2013 21:49:21   
tenkic
Ivana, pa tvoja beba je ogromna! Malo uspori sad pred kraj i daj prestani stalno hodati po doktorima user posted image

Moj posao je srećom uredski pa ne izlazim van i nemam problema sa gledanjem ostatka svijeta koji uživa u lijepom vremenu. Samo mi tu i tamo Bo i tata pošalju slikicu na mob da me podsjete da je vani krasno i da uživaju.

Ja sam zaliječila sinuse, ali sad mi je Bo šmrcava, odnosno zaštopana. Osim toga je OK. Živahna, luduje, diše na usta. Danas je u parkiću na Bundeku otkeila pijesak i bila je oduševljena. A ja užasnuta. Kad sam usnimila dio parkića sa šljunkom, odmah sam ju premjestila user posted image Da joj olakšam noć ušpricala sam jo Operil, meni je pomogao kad sam ja bila začepljena. Usisavačim baš i ne izlazi puno sluzi van ....a valjda bu bolje za dan-dva...mora se izliječiti jer dok ne budemo potpuno zdravi ništa od cijepljenja...

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
25.9.2013 0:35:25   
andydea
većer user posted image
Suny kako bi vas zaboravilauser posted image
Keyt jel bolje kaj ?
Ivana ajme daj ostani samo živauser posted image ..ma šalim se..grozno..a ja htjela reći kak je beba mala,taman a Tenkić veli velikauser posted image ...Koji si sad tjedan...? Ma Di je bio u 36 tj.3600g zato je to meni malo..ali dobro još stigneš do te kilažeuser posted image ...
ja bi da je ovaj puta meni 3kguser posted image ...i da mi bude lakše..
Suny znam taj osjećaj ,sjećam ga se sa Lanom...ali nekako s vremenom prođe !
Ja sam dobro,ne povračam..a to mi je najbitnijeuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
25.9.2013 10:44:53   
anne

IZVORNA PORUKA: keyt

Anne, sjećaš li se kako si davala Royazol, cijelu dnevnu dozu odjednom, ili bi je rasporedila na više puta na dan? Pitam te zato što može na oba načina, pa s obzirom da se vama brzo povuklo primijenila bih tvoj način user posted image


ah to je bilo prije 5 godina, ali mislim da sam koristila 3 puta dnevno. Prvo bi sa tetrom obrisala koliko bi mi dao jezik pa bi mu razmazala po usnoj šupljini. Zbilja je brzo prošlo, a imao je već poštenu naslagu.

Drage moje ja jučer čitala 24 sata članak o osobnama i čisto da provjerim koliko mi vrijedi, a ono istekla prije 2 mjeseca!!! Mrak mi je pao na oči. Sutra ću se onda s Bekom ići blamirati u Petrinjsku. Joj nadam se da će me pustiti preko reda...

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
25.9.2013 13:20:47   
keyt
Ah te UZV procjene, meni su, ne sjećam se više u kojem tjednu, procijenili da El ima duplo više nego što bi trebala imati, a tek je dobra procjena bila u 41. tjednu, "fulali" samo 200 grama, rodlia se s 3 kg user posted image
Anne thnx za royazol, tako i radim :)
Tenkić, i mojoj maloj bio začepljen nos a ništa ne izlazi, kapala sam joj ephedrin navečer, a kad su jedno jutro samo krenuli zelembači user posted image . Pripremi se...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
25.9.2013 14:22:49   
Dacana
Dobar dan drage mame,evo I mene nakon dost vremena...
Eto da se I ja pridruzim ovom postu...
Moja Ane je 13.6. navrsila godinu dana,imali smo veliku festu...
Evo danas sa godinu I tri mjeseca ima 12kg I 85cm...preslataka je sa svojim debeljuskastim bedrama I gustom kosicom...hoda samostalno,razumije skoro sve sto se kaze,prica,jako je zivahna (na tatu,haha)...odkad je prohodala nema mira ni minutu,voli plesat,pogotovo kad cuje zoricu ( to je njezina pjesmica)...slikovnice obozava zato ih I imamo jedno desetak,hahaha...voli papat domace kravlje mlijeko,jos uvijek dva puta na dan pije ad mlijeko,pretezno samo ujutro I navecer prije spavanja...spava cijelu noc,nekad se probudi po noci da popije vode i to je to...

Pozdrav svimaa

_____________________________

ANA 13.6.2012. - 3800g i 50cm
VIDA 23.10.2014. - 3350g i 49cm

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
25.9.2013 15:38:54   
sretnaz
Eto i mene malo. Ručak skuhan, nered sređen, N spava user posted image vjerojatno još malo.

Andy, porod kod kuće super zvuči, ali slažem se sa curama da je to zeznuto, ako nije zakonom regulirano kako treba. Meni u rodilištu i nije bilo strašno jer su uglavnom sve žene rodile prije mene user posted image , a mm je bio sa mnom u boxu i više od 4 sata. Sporo mi je išlo otvaranje i rekla sam da bih ipak drugi put uzela epiduralnu jer mi je ta bol bila strašna.

Keyt, nadam se da gljivice prolaze i baš mi je drago da se malena naučila na jaslice.

Sunshine, vidiš da nisi trebala toliko brinuti. Netko je već napisao, bar će se tata zbližiti još više s djetetom.

Bella, mislim da mu neće biti ništa od krvi, mada se ni meni baš ne bi sviđalo da mi se tako nešto dogodi.

Ivana, i nemaš sreće user posted image Čuvaj se i nadam se da je kraj tvojim nedaćama.

Anne, user posted image , meni se jednom dogodilo da sam promjenila posao i kad su trebali moju osobnu shvatili su da je istekla prije par mjeseci. Jao sramote.

S N i nema nekih novosti. Divlja, jede, igra se i uživa. Počeo je zezati sa povrćem, sve radije pojede od povrća, dakle i voće i meso i ribu i svježi sir, vrhnje. Počela sam mu mješati povrće sa mileramom da pojede, ali bih htjela nešto smisliti da ne bude mileram u svakom povrtnom obroku.


_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu Dacana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
25.9.2013 20:32:13   
bella 1
večer user posted image

Jao ivana baš peh za pehom, ali proći će i to, nadam se nakon prsta da je gotovo user posted image , pa i meni se velika curka čini za 32. tjedan!! sad pred kraj idu masne naslage koliko se sjećam, ako izdrži do termina ima dosta još za dobit do 40-og tjedna , tak da bu velika čini se user posted image

keyt vidiš ja o gljivicama ne znam puno , ali sam mislila da su povezane isključivo s dojenjem...eto sad znam nešto više...nadam se da ste se ih riješili user posted image .

sretnaz, moj kompletan ručak odbija već neko vrijeme, i želi iz moga tanjura jesti, jučer npr napravim mu proso s povrćem, a sebi salatu od tune, i neće svoje primirisat, ja sam mu micala tunu sa špageta i on ih je tako smazao kao da nikad jeo nije ! onda danas slučaj, njemu mini čušpajzić kelj, teletina, krumpir, mrkva, nama piletina rižoto, zna se kaj je jeo na kraju...tako da sam odlučila definitivno prestat posebno kuhat-ručak...ne znam zakaj samo oko ručka tako, dok sve ostalo jede ''svoje'' pod normalno...neka, olakšat ću si...

dacana dobrodošla natrag i user posted image user posted image za stvarno veliku curu i po svemu kaj si napisala školsko dijete user posted image

Mi opet imamo situaciju u parku , danas dečkić 2-3 god sruši mog L, ja si mislim slučajno, i opet mota se oko njega i odjednom samo ga zvekne rukom po glavi bez veze nije iz igre, njegovoj je mami bilo neugodno ispričala se i maknuli su se, ali sam vidjela da je još nekoga klepuno kasnije, mene odmah briga, kaj ako tako i moj L bude...zakaj to dođe iz čistog mira...kako izbjeći da dijete ne postane takvo? sva sam u tome...user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
26.9.2013 8:44:26   
ines_os
da se mi javimo nismo imali internetuser posted image

ivan sa 14 mjeseci 13 kg i 80 cm,nema minute mira ,počeli smo hodati ali uz pridržavanje,igra se samo sa autičima,kamionima,motorima,ništa drugo mu nije zanimljivo,mali je majstor,sve mora rastaviti i onda rastavlja i sastavlja dok ne pokida tako da već imamo dosta pokidanih autiča,traktora,kamiona,ima 8 zubića,dva madeža,jedan na licu kao mm,a drugi na prstu na ručici,još uvijek dojimo ali i jedemo sve od voća,povrća i meseka što se i vidi po kilaži,neide u jaslice iako je bio upisan jer mi nisu odgovarali uvjeti koje su mi nudili za povratak

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
26.9.2013 9:11:30   
keyt
DJ,

Dacana, dobro došla, ma Ane ti je prava i velika mamina cura. I moja El je čupava i obožava zoricu user posted image
Gljivice prolaze, nisu još skroz, ali puno je bolje i zbog njih papamo puno običnog jogurta koji jako voli. U jaslicama je super, evo dva dana ne plače kad je ostavljam, a jutros od tete same pohvale. Ma srce mamino user posted image user posted image user posted image
Sretnaz, ja El podvalim povrće tako da joj u brokulu, mrkvicu, cvjetaču... stavim dosta buće (bundeva) i obavezno malo maslaca. Zgniječim vilicom i bude jako fino i slatkasto tako da baš lijepo pojede.
Bella, ne brini za L., samo budi pozitivna, nasmijana, stalno ga hvali i za najuobičajenije lijepo ponašanje. Premda, možda taj dečkić jednostavno ne zna na drukčiji način pokazati emocije, zato smo mi tu da ih učimo svojim dobrim ponašanjem user posted image
Ines, pa tvoj je Ivan pravo malo muško user posted image

(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
26.9.2013 16:05:07   
ivana1112
DD!
Evo i nas sa sitematskog, doduše, malo kasnimo, ali eto...bolesti nam nisu prije dale user posted image

s 15mj, imamo 11860g, 84cm, 16 zubića! user posted image Od ped same pohvale, veli da je veliki, da je lijepo napredovao,puno priča i da ima puno zubića user posted image

Njegova prehrana je i naša prehrana, iako je danas imao svoju juhu s griz njokicama, mesekom , mrkvom i krumpirićem, kad je vidio da mi jedemo ćevape, pomfrit, i paradajz,...šta da vam kažem? user posted image

Što se tiče UZV, ako je točan, to je super, s obzirom da se L rodio mjesec dana ranije sa 2840g, znači da bi mogla user posted image biti super kilaže, al ti UZV variraju, u svakom slučaju, glavno da smo u prosjeku. user posted image

_____________________________

27.06.2012. mamin dečko L
13.11.2013. mamina princeza K

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
26.9.2013 21:32:39   
tenkic
Bo je otkrila pijesak u pješćaniku na Bundeku...uh!

Da i ja se svaki dan pitam kako da ju odgojim da bude dobra i pristojna, da ne psuje, da se ne propuši ...

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu ivana1112)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
27.9.2013 14:51:08   
andydea
dančekuser posted image
Ivana bravo za L i njegove mjere...i zubićeuser posted image user posted image
Evo mi se spremamo za Dječiji sajam..idemo sve opustošitiuser posted image
Sutra nam izlazi porođajna priča-malo skraćena verzija,ali nema veze..navikla sam da me skrateuser posted image
Di je super...stalno sisa,mada pokušavam polako uvrštavati klopu koju i mi jedemo...sa malo više začina..još ne solim,pa za njega samo izdvojim...U srij. je udruga pa ću ga vagati..baš me zanima koliko ima...
Zubi su nam stali..imamo samo 4 kom. i to još od ljetauser posted image
Curke su isti turnus u školici...Laura nam je u pubertetu žeščem...ali nekako ju pričom i razgovorom hrabrimo da bude bolja i da sluša..grrr
Imam mučnine sve jače i jače..ulazim sutra u 8tj..joj samo da ne povraćam to mi je stalno u glavi...Inače mi se stalno spava i jako sam umorna !
Mamite kako vam je na poslu???- ja mislim da me moj neće brzo vidjetiuser posted image
Pripremam se na dugoooo majčinstvo i iskreno uživam u tome...obožavam dojenje u svakom smislu riječi...i jedva čekam tandem...luda sam za zdravom hranom i platnenim pelenama...ali to sam ja i vjerujte mi drago mi je da sam se ovoliko promjenila -nažalost tek sa 3.djetetom ,ali nikada nije kasno !

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
27.9.2013 15:46:31   
Dacana
Ma kazem vam Ane je prava cura :)
Sto se tice zubica ima ih 14 I sad rastu jos 2 ocnjaka...neobicno je za Anu sto se tice zubica sve raste po dvoje...počeli smo polako sa pranjem zubića,jos se igra s cetkicom al kad vidi mene onda pokusava I ona trljati...polako sve ce nauciti...
Andy evo baš sad čitam tvoje komentare i vidim d ti nisam cestitala na 4 trudnoci,pa evo ovom prilikom ti cestitam i da bude sve uredu...
Ne razumijem samo ovaj zadnji kom,bit cu otvorena,kako si se ti to promijenila??
Po slikama vidim da su ti curke velike...




_____________________________

ANA 13.6.2012. - 3800g i 50cm
VIDA 23.10.2014. - 3350g i 49cm

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
27.9.2013 16:13:13   
keyt
Evo završava još jedan radni tjedan user posted image
Dacana, otela si mi misao user posted image jer, Andy, ni ja ne kužim tvoje zadnje 2-3 rečenice. Stekla sam dojam, ako nešto nisam propustila, da imaš dvije prekrasne i zdrave djevojčice pa ne kužim ono "nažalost tek s 3. djetetom". Hoću reći da prema tvojim pisanjima zaključujem da tvojim curama apsolutno ništa i ni u kojem smislu ne fali i da očito ni u ničemu nisi pogriješila u njihovom podizanju. Lijepo je vraćati se "prirodi" (platnene pelene) i nastojati se hraniti "zdravo". Sve to pišem pod navodnike jer je danas stvarno relativno što je zdravo. Odnosno, olako se nešto proglašava apsolutno zdravim, a isto tako olako apsolutnim otrovom. Doduše, ovog potonjeg stvarno ima više, a ovog prvog znatno manje user posted image

(Odgovor članu Dacana)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
27.9.2013 22:27:24   
sretnaz
Jučer smo bili na sistematskom, N je ušetao kod medicinske sestre i doktorice jer su vrata bila otvorena dok sam ja stajala na šalteru. Inače, ulaz je iza ugla tako da on nije odmah vidio otvorena vrata. Doktorica se iznenadila kako lijepo hoda, rekla je da je super, da je jako stabilan, a nešto je usput i brbljao.
Rasplakao se kad su ga stavili u onu kutiju za mjerenje dužine... haha, morao je leći.
Visok je 77 cm i ima 9500 g. Opseg glave - 45,5
Cjepljenje je za sad odgođeno jer sam ispričala kakvu je reakciju imao na bjelanjak, pa ću negdje u 1. mjesecu opet dati malo da proba i vidjeti kako će biti.

ines, zar si ostala bez posla ? user posted image Ali bravo za velikog dečka.

Bella, nekako oko 2-3 godine postanu svojeglavi i "teški", i znam da u toj dobi ima dosta djece koja se vole gurati, gristi, tući. Bitno je da roditelji svaki put reagiraju i ne dozvoljavaju takvo ponašanje. Imala sam u susjedstvu situaciju gdje roditelji i nisu baš reagirali na takvo ponašanje svoga djeteta, pa bi se na svakom rođendanu nekoliko djece rasplakalo. Njihov odgoj je bio baš loš po tom pitanju.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!