|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
18.9.2013 23:00:16   
ivana1112
Večer! user posted image

Joj, ja se javljam samo s lošim vijestima user posted image Moj L je zapravo super, kao da dijetetu ništa nije bilo, al ja se danas nisam ustala iz kreveta, sve me boli, grči, kosti, ruke, noge... user posted image u trbuhu ne miruje 2 min u danu, a tako bih htjela malo mira... Izgleda da je i mene neka viroza čopila, nadam se samo da neće potrajati.

E da, prošla sam ispit! user posted image

Suny, znam kako ti je, najgore je gledati kad ti je dijete bolesno, a ne možeš mu puno pomoći user posted image Šaljemo user posted image Em!

Bella, ja baš nisam imala takvih situacija, doduše, dođu klinci, ali isto manji, pa guraju naš triciklić, ili dođe mama pa pita jel se može dijete provozati, al isto tako i L uzima tuđe, obično su to kolica za bebe ona mala plastična, i isto tako gura po parku.. Skužila sam d aje u našem parkiću to najnormalnije, pa sam se i ja prilagodila, iako najviše volim kad L ne dira tuđe.

_____________________________

27.06.2012. mamin dečko L
13.11.2013. mamina princeza K

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
19.9.2013 8:04:26   
andydea
Jutro
jucer navecer napisem cijelo stivo i onda ne prodje..grrr
Ivana bravo za ispit i pazi se barem do 37tj...samo polako i miruj koliko mozes.Glavno da je i L bolje.
Suny zao mi je zbog Em...neka vam brzo prodje.
Kako je sad sa tvojim poslom?...Jel Em krenula u jaslice ?
Bella kaj se tice parka sve radim ko i Suny..a kaj se tice dojenja...da zelim svim srcem tandem dojiti...
Znam da se mm smanji oko sredine trudnoce...i da kolostrum nastupi mjesec dana prije poroda..bez brige priroda je stvorila da se sve prilagodjava i jednoj i drugoj bebi...puno sam citala i same pozitivne stvari.Tako da se bas veselim !
Di je jucer bio vani bez kolica..hodamo ko veliki..ne pada vise na guzu..tu fazu smo prosli.Jako je sretan kaj je slobodan i cini mi se da kolica vise bas nece biti u funkciji..
Ja sam dobro..klasicne mucnine..
Ne zaboravite subotu babybonus...ovaj put sam puno duze..to je snimano dva dana iza mora kak smo se vratili..

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu ivana1112)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
19.9.2013 9:29:15   
sretnaz
DJ user posted image

mm je od ponedjeljka doma, jer je i on nešto bolestan, temperaturta i grlo. Nije strašno tako da mi i dobro dođe da nešto napravim user posted image Nadam se da nas neće zaraziti.
Za sad ne idemo u parkove, ali ako smo negdje gdje ima djece obično objasnim ja ili drugi roditelj tom djetetu (koje je starije) da N još ništa ne razumije pa nek mu pusti malo, ili vrati igračku. Nije u redu od tih roditelja da se ne obaziru što im djeca rade. user posted image

Ivana, user posted image svaka čast što imaš energije za ispite uz dijete i trudnoću.



_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
19.9.2013 9:34:26   
sretnaz
user posted image baš mi je krivo za bolesne... nadam se d aće što prije ozdraviti.

A to hodanje i šetanje s kolicima.... hm, išla sam jedan dan na poštu i naravno N bi hodao, a on ide brzinom puža pa sam mislila da će se pošta zatvoriti dok stignemo. user posted image Tamo čekati u redu, katastrofa jer mu je dosadno.
Idem s njim u market i posjednem ga u kolica u onaj dio za dijete. Jedno vrijeme je OK i onda mu dosadi i želi izaći pa me strah da ne padne i na kraju ga izvadim pa ga moram loviti po dućanu i paziti da neštio ne sruši.
Ako ga stavim u njegova kolica, opet slična priča. Dakle, trebam biti puno brža u svemu, a kase su najgore ako moram puno čekati u redu. Isto smo primjetili da je najteže posjesti ga u kolica nakon što trči, hoda i igra se. A ponekad moramo, ako želimo nekamo stići.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
19.9.2013 9:56:44   
anne
Evo nas na forumu djece!
Pozdrav svima.
Ja sam tako neispavana - rebeki rastu 2 četvorke pa se jako budi i cica po noći.
Još nas je sve i prehlada ulovila.
Priviknuli smo se opet na ritam škole i vrtića.
Sad u subotu ide na neko doškolavanje pa mm čuva klince od 9 do 16h. Baš me zanima kako će to proći... Još dojim pa možda šmugnem za vrijeme ručka.

Vidim da ima još bolesnih. Brzi oporavak svima.
ivana bravo za ispit.
andy kako ti preživljavaš trudnoću? Jel imaš mućnine?
Bome nam je jesen došla - ne mogu k sebi doći.


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
19.9.2013 10:45:33   
bella 1
dan mamice user posted image

brzo ozdravljenje svoj dječici user posted image user posted image ...baš je neko vrijeme za pokupit prehladu, mi smo još ok hb...volim da je zahladilo ali me kiša ljuti jer ne možemo nikud,a L ne voli cijeli dan biti doma...

ivana user posted image user posted image stvarno svaka čast, ja kad se sjetim skripti i knjiga uf, još uz L, ma stvarno ti se divim, ja sam razmišljala prije upisat još 2 god dodatne ali mi se čini nemoguće uz L...

imate pravo kaj se tiče djece u parku, ja se nikad ne znam postavit da sam na strani L, a da sam fer prema drugoj djeci...Sad još jedno pitanje, L je počeo lupati mene, baku tatu, kada ga se drži u rukama iz fore nas klepne rukom, probala sam sa već dosadnim ''ne'', njemu je smiješno, pa kao ''plačem'' čudno me gleda ali još jednom tresne , objašnjavat? skrenut pažnju? bojim se da ga to zabavlja, još ne kuži...

kaj se kolica tiče, L je počeo sjediti bez problema, ali imam taktiku, kad ga izvadim u parku izdivlja se , moramo izaći iz parka da ga posjednem jer on bi odmah dječici i na ljulje, pa moramo izaći da mu nije u videokrugu pa nije problem posjedanje, dućan- isto kao N (sretnaz), moram ići s mm jer uglavnom hoće hodati, još nije savladao za ruku da ga vodim, on trči i ima ga na sve strane...user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
19.9.2013 12:12:04   
anne
Evo mamice da vidite prilog o javnom dojenju s andy i samnom.

http://www.youtube.com/watch?v=QiZTTXJiHuI

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
19.9.2013 12:32:13   
andydea
hahaha preduhitrila si me..upravo sam htjela staviti...user posted image user posted image user posted image
Ne zaboravite gledati i ovu subotuuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
19.9.2013 12:32:47   
Sunshine28
vidim ja jesen nije pokosila samo nas, a sta da se radi, ti prijelazi su najgori...
Em je danas malo bolje, ali jos uvijek jaaaakoooo zacepljena, da nema tog efedrina smunjam da bi mogla disati....vidjet cu kako ce biti sutra, ako ne bude vecih pomaka odgodit cu odlazak na posao za jos tjedan dana, ped. mi se ponudila dati bolovanje pa razmisljam o tome...

andy Em nece u jaslice, mm radi tri dana u radom tjednu od cca. od 16 do 21.30, a ja dolazim kuci u 99% slucajeva do 4 tak da ce ju ta tri dana cuvati on dok sam ja poslu, a druga dva dana u tjednu radi od 11 do 21.30, onda ce u 11 dolaziti sveki i biti s njom dok ja ne dođem - imamo srece sto je prije dva tjedna otisla u mirovinu....subotom mm radi cijeli dan, a ja vikendima radim subotu ili nedjelju pa ce nam tu uskakati i sveki i moj tata koji je također u mirovini....jedno je problem sto meni zna uletiti teren radnim danom poslijepodne, i to bez prethodne najave, samo me nazovu i "ajmo"....sta cu onda nemam pojma...ici ce Em kod tate u dvoranu ili nesto....
a sto se samog posla tice - jako sam nervozna, strasno mi je cudno vratiti se, ne znam da li cu biti u stanju izdrazati presing i stres i onda jos doci kuci i biti dobra mama...prije sam sve to mogla izdrzati jer sam znala da cu kad tada doci kuci, a onda tus-krevet-kava-casa vina-mir....a sada nemam pojma...strah me da dolazim zivcana 'ko pas kuci user posted image

bella ovo za udaranje nemam pojma, Em to ne radi cesto, ali kada napravi nama "lazni plac" upali, i ona se rastuzi i odmah "draga mama" i nece vise....

mi jos ne hodamo sami tak da i dalje nema problema ni sa trgovinom ni sa setnjom u kolicima...u praku se drzi sa igracke i prebacuje sa jedne na drugu, obucem joj debelje hlacice pa i malo puze....naravno dok je bilo toplo...

ivana svaka cast za ispituser posted image user posted image user posted image
pazi se, dobro andy kaze, do 37. tjedna nije za zezat se....koliko si sada trudna? kada ti je termin? sorry nisam pohvatala user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
19.9.2013 14:52:41   
sretnaz
user posted image user posted image user posted image
moram se pohvaliti, N je uspio zaspati sad popodne bez dojenja i to u roku par minuta. Ne želim prestati dojiti, ali pokušavamo ga naviknuti da zaspi i bez mene. Ujutro sam išla nešto obaviti, vratila sam se doma, dala mu jesti (palenta i mileram) i baš se najeo. I rekla sam mm da ga obuče i odnese u krevet. MM se vrati iz sobe i kaže da sjedi u krevetiću i da ne izgleda da će zaspati. Čuli smo ga na babyphonu da se meškolji i nakon par minuta tišina, idem provjeriti, a on spava.

Sunshine ne brini... zaželit ćeš se malene pa če ti ona dobro doći umjesto čaše vina user posted image

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
19.9.2013 15:30:17   
keyt
N. user posted image za samouspavljivanje, Em, ozdravi što prije

Moja je jasličarka super, ponaša se kao mala vrtićka veteranka user posted image , jedino što smo sinoć jedva zaspali zbog začepljenog nosića. El se voli voziti u kolicima, ali kad odluči iz njih, onda je ništa ne može zadržati u njima. Ja u park ne nosim igračke, u početku se ne bih sjetila, a sad vidim da nema ni potrebe. Spušta se niz tobogan, ljulja... i tek ponekad posegne za nečijom loptom. Uvijek pitam može li, uvijek, naravno, može, El se kratko poigra, zahvalimo i idemo dalje. I El je počela od dragosti lupati mamu, uhvatim je za rukice, napravim iznenađeno-neodobravajuću facu, nježno/odlučno joj kažem: "Ooo, maco, to nije lijepo, ajde draga mama..." I onda odmah skrenem pozornost na nešto drugo, kao i u svim ostalim "nepodobštinama".

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
19.9.2013 19:27:59   
ivana1112
Dan! user posted image

Meni danas malo bolje, iako i dalje imam grčeve u želucu, i nemam teka, opet sam cijeli dan preležala, osim ujutro u Petrovu išla vadit krv. Sva sreća na velikoj obitelji pa mi ima ko L čuvati user posted image

Joj cure, nadam se da ću izdržati što duže, iako sumnjam da ću do kraja, osjećam već da mi je user posted image jako nisko, već imam onaj robotski hod, što s L nisam imala, i puno mi je teže, al to vjerujem da je zbog L jer je on dosta zahtjevan. Suny, tek sam 32. tjedan, termin mi je 10.11, to je skoro 2mj! user posted image

Bella, za to udaranje, kod nas funkcionira kao i kod Suny, ako udari ja se "rastužim", pokrijem si lice rukom, i on odmah promijeni facu, odmah stavlja lice na moje lice i miče mi ruku s lica, i mazi se. Zaista se rastuži kad me lupi. A znao me za ozbiljno tako lupit s nečim s čim se igrao, nekad i ne namjerno, ali dovoljno jako da ja za ozbiljno jauknem, a on se odmah prepadne, i počne plakati jer me udario. Nevjerojatno osjećajno dijete. user posted image

_____________________________

27.06.2012. mamin dečko L
13.11.2013. mamina princeza K

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
20.9.2013 8:26:45   
andydea
jutrouser posted image
I moj Di tako reagira...voli me lupati dok sisauser posted image  i onda kad kažem ne se smije,a kad napravim tužnu facu...onda se nasloni i isto napravi tužnu facu i objesi čubicu..preslatki je...zagrli me čvrsto i pusu mi da...jao a koji je Di emotivacuser posted image user posted image
Ivana brzo će to proći...samo ti polako i odmaraj što višeuser posted image
Meni dani idu ko ludi..jedva čekam svoj prvi pregled...ovaj je stvarno najduži kaj se tiče mog strpljenja i čekanjauser posted image
Jućer sam bila sa frendicom (čitaj:prvi put odvojena od di na 2h solo) na projekciji filma Doula- ako niste čule,to je žena koja pomaže ženi kod poroda kod kuće,a i poslije poroda.Vani je to već normalno..ali kod nas se još bore za to pravo !
Ja ko ja...uvijek drugačija...ovaj puta želim roditi doma,mm se slaže-htjeli smo i sa Di, ali bili smo podstanari..Sad imamo vremena da stignemo dobro razmisliti i pripremitiuser posted image
Recite da sam luda ,ali vidim samo prednosti svegauser posted image
Suny kako je Em???
Ništa nam se ne javljaju LorVer, Tenkić, Jana???falite

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu ivana1112)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
20.9.2013 10:28:40   
bella 1
jutro user posted image

znači samo mome L nije žao kad nas opali user posted image , probala sam duže ''plakati'' on dođe i ozbiljno me gleda pa mi miče ruke s lice, možda je to znak da mu je žao user posted image ...inače u zadnjih par dana nekako je mazan, stalno diže rukice i viče ''mi-mi'' možda sam ja to po novom ili znak da ga dignem, skužila sam da mu gornje dvojke vire, što objašnjava izglodanu ogradu kinderbeta user posted image ...Joj i jučer mi je na glavu pao s kreveta, a bila sam s njim!! igrali se, dizali smijali, on se samo prevrnuo nisam ni stigla reagirati,sva sreća krevet je nizak i debeli je tepih, ali ipak mu se pozna masnica...tak mi ga je bilo žao, on je ispružio rukice za obranu ali je ipak jednim djelom glavom bubnuo (naš prvi udarac u glavu...user posted image )

andy joj ja se ne bi usudila, super zvuči ideja i kućna atomosfera ali kaj da se nešto zakomplicira pri porodu, ne znam...user posted image , ja sam ziheraš više...

ivana opa, pa visoka je to trudnoća! ajde ajde još malo user posted image

Lorver pa stvarno di ste vi? jeste se vratili doma?

user posted image user posted image za N i uspavljivanje bez cice user posted image

sunny nadam se da je Em bolje ! user posted image user posted image



_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
20.9.2013 14:20:53   
keyt
Hm, Andy, zbilja hrabro, ali slažem se s Bellom. Sve je to divno, krasno i romantično, ali nismo Švedska pa da te pred kućom dok rađaš čekaju kola hitne pomoći s full opremom za slučaj, ne daj Bože, da se nešto zakomplicira. A kud bi s klincima za to vijeme user posted image Mislim, tako 100 posto prirodan porod bez bilo kakvih stimulacija ne traje baš kratko, unatoč tome što je četvrto. Doduše, ja sam mami 4. dijete, od početka prvih trudova i puknuća vodenjaka, do dolaska moje malenkonsti na svijet, prošla samo 3 sata user posted image

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
20.9.2013 20:50:28   
anne
Andy nitko nam ne komentira prilog...user posted image
Cure recite što imate iako je i negativno. Možemo mi to podnjeti.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
20.9.2013 21:13:41   
tenkic
Kod mene u uredu su svi sa temperaturom,grloboljom i šmrcanjem. Ja sam na šmrcanju i kihanu, nadam se da ipak neću zaraziti Bo. Jučer sam ju probala zaštititi na način da sam po stanu furala kiruršku masku, ali to je živi užas...bit će da nisam rođena za kirurga user posted image

Bo voli u parkiću pogledati i isprobati tuđe igračke. To uglavnom prođe vrlo mirno jer su dječica i roditelji poprilično civilizirani, i nakraju se još i poigraju zajedno, ali već par dana kad mi dođemo u parkić tamo budu neke djevojčice, jedno 4 ili pet godina koje imaju kolica i u njima neke igračke. Uglavnom, Bo bi to malo probala jer ipak je to neki oblik brm-brm, ali te djevojčice su tako grube da svaki put viču na nju kad im se približi, bježe od nje i ne daju joj ni da priviri do tih njihovih kolica. Ma živi užas od djece ako se mene pita. Jučer sam mislila da sam malo subjektivna kad su mi se te djevojčice nisu svidjele, ali danas je baš još jedna mamica u parkiću komentirala da se grozno ponašaju prema Bo...a moja Bo ko blesava, samo bi išla za njima...ma užas user posted image

Vidjela sam prilog u Babybonus...ma moje mišljenje je da treba nahraniti dijete kad je gladno ako smo u mogućnosti, no osobno se ne bih priključivala tim akcijama grupnih dojenja (na kraju krajeva nema šanse da su bebe gladne baš onda kad se mamice okupe za grupno dojenje)...kako je Bo ljetna beba, a ja sam prvi put mama, dojenje sjedečki smo savladale tek kad je imala neka 2-3 mjeseca, a onda je već bilo hladno za dojenje po klupicama i u parkićima. A u trgovačkim centrima nije zdravo za male bebe i postoje posebne prostorije za dojenje tako da to tamo nije problem...eto meni je problem bio kad sam po zimi htjela podojiti Bo, bile smo u Nami na trgu i tamo se nema gdje za to obaviti, pa smo otišle u centar na cvijetnom trgu, nismo naišle na sobu za dojenje pa smo to obavile na klupici u tom centru.

Čitala sam o tim doulama i porodima kod kuće. Koliko sam shvatila neke žene vode doulu i na porod u bolnicu. Isto tako žene ne idu na ultrazvučne preglede...Meni je porod išao poprilično brzo i imala sam porod bez "droge", ali moje je mišljenje (nakon što sam izgubila blizance prije dvije godine) - u bolnici i ja i beba imamo najbolji mogući nadzor i njegu

Andy, a kaj ak ti sveki dođe malo škicnuti kako teče porod? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
20.9.2013 21:29:22   
tenkic
E, da, Bella, i Bo voli lupati po glavi i sva je happy kad lupa ljude po glavi. Kad se pravimo da nas boli onda napravi facu tipa " a kaj se vi pekmezite?"
Srećom zadnjih dana je prestala lupati nas po glavi i lupa sebe!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
21.9.2013 12:36:06   
Sunshine28
Em je bolje, u smislu da nema od jucer poslijepodne nema temp. i da je ped. rekla kako se upale smanjuju (bili jucer na kontroli)...ali sada jako kaslje pa uz kasalj zna i povratiti...tako je sinoc...cijeli dan slabo jela i pred spavanje lijepo posaugala punu bocicu formule, ja sva sretna i taman ju hocu podici na uspavljivanje, a ono kasalj i ode formula van u slapovima, ona sva mokra, a i ja, jos se ona i uplasila..uzas...presvukla ju ja, prebrisla, obukla u cisto i odmah je zaspala, spavala do 8 ujutro, ali je sirota kasljala cijelu noc, a ja bila stalno na iglama da ne povrati u snu...sreca pa nije....valjda bude danas bolje....

evo bas sam se javila sefici, u pon. idem na posao pa sta bude...ped. mi je rekla ako Em bude lose da ju samo zvrcnem i otvorit ce mi bolovanje, ali ja se nadam da do toga nece doci, sada sam se psihicki pripremila za povratak i to je to...

bella prvi udarac u glavi! omg! vlago tebi, Em se lupa stalno, ma koliko god da ja pazila! ne mogu ju pohvatiti nekada...ali nista strasno za sada....e, umrla sam od smijeha za poglodani krevetacuser posted image mi imamo ogradicu pa nista od toga, ali uvjerena sam da je nema da bi nas bio bas takav, Em jos uvijek sve zivo trpa u usta i glođeuser posted image

andy sto se tice dula i poroda kod kuce ja se slazem sa keyt....mislim da je to za tebe, obzirom da ti je 4. porod skroz ok, ali da zivis npr. u Svedskoj gdje je zakonom regulirano da prijavis porod dezurnoj hitnoj i da oni imaju kola hitne pomoci na čeki za slucaj da ti hitno treba pomoc....kod nas je to po meni prerizicno...a i kada sam se ja zadnji put informirala na tu temu mislim da je bilo i polulegalno ako ne i ilegalnouser posted image mislim, ne mozes u zatvor, ali da poslje poroda, taman da sve bude u najboljem redu, imas pun k...."papirnate" komplikacije...
ali ako ti zelis, i spremna si podnjeti rizik zasto ne - netko mora biti nosioc promijena u drustvu user posted image

anne za prilog - meni je bilo super vidjeti vas dvije, ja nisam dojila pa nemam sta dodati...ne znam kako je to....podrzavam mame koje doje u javnosti, zasto ne, samo sam ja malo vise za onu varijantu da se pri tome mame malo posluze maramom, tetera pelenom....tako je ines radila kada smo bile bilo gdje - kafić, set_nja....i to mi je skroz ok....

ivana drzi se! jos koji tjedan znaci! kako je brzo proslo! jos malo i steze nam Katja!user posted image user posted image user posted image

tenkic od te zloceste djece se ne moze pobjeci, dozivjela sam ja u prakovima i puno gore od tvog slucaja, ako si citala jednom sam i otvorila temu na RR o tome - kada sam cula da cetverogodisnja curica u praku na drugu curicu vise "kurvo" iz sveg glasa jer joj ova ne da na ljuljacku!

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 21.9.2013 12:53:33 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
21.9.2013 12:48:55   
tenkic
a gdje nam je Ines?

Gledala jutros babybonus, user posted image user posted image user posted image za Andy i sve ostale mame na virtualnim mrežama
Ma ovaj b-net je zakon, što god propustim pogledati oni mi daju da pogledam sa zakašnjenjem i od početka, super stvar

Sunny, ma bit će ti super na poslu, buš vidjela, meni je to ko relaksacija, a onda kad sam doma sam 100% posvećena samo mojoj maloj Bo

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
22.9.2013 12:00:39   
bella 1
dan user posted image

samo kratko, mi smo jučer u Lici bili nećaku na krstitkama pa nisam gledala andy, daj neki link gdje mogu pogledat user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
22.9.2013 18:56:07   
Sunshine28
ej cure....evo da se prijavim na moj zadnji dan kod kuce!
sutra ujutro na posao! uh, bas mi je cudno....
obzirom da mi Em spava u "ormaru" sada sam si pripremila odjecu i sve vani user posted image user posted image user posted image imam osjecaj kao da je prvi dan skole user posted image user posted image user posted image
valjda ce biti sve ok...Em je bolje, samo sto jos uvijek jako kaslje....ali svejedno se nadam mirnoj noci, da bas prvi dan ne dođem neispavana....
bas me zanima kako ce tata sa ruckom, hoce li Em htjeti zaspati poslje rucka, kako ce reagirati kada se vratim...
strah me da ce se ljutiti na mene i ignorirati me kao kada sam bila na koncertu u zg....
joj! drzite mi fige!
zavidim vam svima koje mozete biti kuci sa svojim klinicima!user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
22.9.2013 22:27:26   
keyt
Sunny, sretno sutra, sve će biti dobro i neće se malac ljutiti na mamu user posted image
Andy, bila si super user posted image
Nego, je li netko imao problem bijelih naslaga na jeziku? El mi je izgleda dobila candidu u ustima user posted image Eto prve nevolje s jaslicama, nije ni čudo da je to pokupila jer tamo sve živo trpa u usta. A igračke se tamo peru vjerojatno nikad. Pa ako netko ima iskustva s tim?

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
22.9.2013 22:39:26   
anne
keyt moji su imali soor, ali ne i candidu.
Zovi pedijatricu pa pitaj što je najbolje.
Bez brige igračke se peru i dezinficiraju, ali naravno ne koliko bi bilo potrebno.

ivana uspori malo!!! Puno je problema ako se beba rodi ranije. Sve može čekati, čuvaj se.

sunny uh mogu misliti kako ti je...user posted image Nadam se da ova adaptacija proći što nježnije za sve.user posted image

i Bo i Lo se vole lupati??? user posted image Mi smo sad u fazi da opali pa i prije nego reagiraš te draga i viče Daaaaaa (draga).user posted image


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Djeca- generacija 2012. -ljeto
23.9.2013 10:06:40   
keyt
Thnx Anne,

hm... sad si me zbunila, mislila sam da je sor zapravo candida. Uglavnom, idemo pedici pa ćemo vidjeti user posted image Nisam mislila ništa loše kad sam rekla da se igračke ne peru, jer sam jako zadovoljna s jaslicama i tetama, ali toliko je onih malih igračaka i sitnih dijelova koje je doista nemoguće fizički redovito i temeljito čistiti, što ni ne očekujem user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!