|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lista opreme za bebu i porod
13.3.2013 16:30:05   
Sunshine28
curu sto je bila samnom u sobi nakon poroda, obzirom da joj je beba bila na pedijatri, pustli normlano van...zapravo nikoga nije morala ni pitati, svaki dan joj je muz dolazio za vrijeme posjeta, ona nabacila "civilku" i odlazili s njim u prvi birc na kavicu i poslje u set_nju....tak da....zato ti kazem da poneses npr. neku trenirku i patike...

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Lista opreme za bebu i porod
13.3.2013 16:33:17   
Hladna
Uzet cu ja svasta, planiram uzet i jastuk za dojenje posto cu tamo bit dugo prije poroda da mogu lakse spavat posto sam navikla spavat s tim jastukom izmedu nogu zbog trbuha, nadam se da to mogu uzet

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Lista opreme za bebu i porod
13.3.2013 16:35:08   
seraphyme
usudim se pomisliti i napisati da nije normalno kao pacijent našetavati se izvan kruga bolnice. ak ti se neš dogodi, popušit će osoblje

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Lista opreme za bebu i porod
13.3.2013 16:49:58   
snowwhite
kad sam ja bila bila je cura u sobi do,imala je dva kofera,kuhalo za kavu (bila nam je obiljena frendica) ,neznam kolko odjeće...ma ludnica,ko god je kaj trebao išao je kod nje po to hahahah

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Lista opreme za bebu i porod
13.3.2013 16:59:04   
Hladna
snowwhite o kojoj bolnici pricas ??

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Lista opreme za bebu i porod
13.3.2013 17:07:23   
Tina 21

IZVORNA PORUKA: seraphyme

usudim se pomisliti i napisati da nije normalno kao pacijent našetavati se izvan kruga bolnice. ak ti se neš dogodi, popušit će osoblje

a kod nas neke romkinje odu iz bolnice tj.pobjegnu pa se vrate po bebu kad prođe 5dana...njihove bebice se najviše placu jer one hodaju van pušiti (rodilište je na 3katu-Čakovec) ...i po noci placu...one bi rađale doma da se njih pita,ali onda nebi imale pravo na sve te silne novce pa onda rađe odtrpe tih par dana tamo. Sestre su vec ravnodušne postale jer tko bi se nervirao stalno s njima...bila sam 5dana u bolnici nakon poroda i svašta sam čula i doživjela...

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Lista opreme za bebu i porod
13.3.2013 17:30:14   
Hladna
ja neću pobjeći user posted image

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Lista opreme za bebu i porod
13.3.2013 19:37:49   
Sunshine28
hladna a zasto moras mjesec dana ranije u bolnicu? nesto ne valja?

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Lista opreme za bebu i porod
13.3.2013 21:37:29   
Hladna
Sunshine imam von Willebrandovu bolest - to jest ne mogu mi zaustavit krvarenje , a jeka ima samu u ZG, bez ljeka bi iskrvarila pa ginekolog kaze da ce me sa 35 tjedana poslat u Petrovu u Zagreb da ne krene porod prije slucajno

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Lista opreme za bebu i porod
13.3.2013 21:43:43   
seraphyme
IZVORNA PORUKA: Tina 21


IZVORNA PORUKA: seraphyme

usudim se pomisliti i napisati da nije normalno kao pacijent našetavati se izvan kruga bolnice. ak ti se neš dogodi, popušit će osoblje

a kod nas neke romkinje odu iz bolnice tj.pobjegnu pa se vrate po bebu kad prođe 5dana...njihove bebice se najviše placu jer one hodaju van pušiti (rodilište je na 3katu-Čakovec) ...i po noci placu...one bi rađale doma da se njih pita,ali onda nebi imale pravo na sve te silne novce pa onda rađe odtrpe tih par dana tamo. Sestre su vec ravnodušne postale jer tko bi se nervirao stalno s njima...bila sam 5dana u bolnici nakon poroda i svašta sam čula i doživjela...
cigani su cigani. nisam rasistica, ali ne bih se s njima uspoređivala.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Lista opreme za bebu i porod
14.3.2013 14:13:11   
Sunshine28

IZVORNA PORUKA: Hladna

Sunshine imam von Willebrandovu bolest - to jest ne mogu mi zaustavit krvarenje , a jeka ima samu u ZG, bez ljeka bi iskrvarila pa ginekolog kaze da ce me sa 35 tjedana poslat u Petrovu u Zagreb da ne krene porod prije slucajno


nadam se da ce sve proci ok, drzim fige user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Lista opreme za bebu i porod
20.5.2013 18:36:36   
tenkic
Male bebe se prvih 6 mjeseci ne smije mazati kremama za sunčanje, a općenito se ne preporuča djecu prve dvije godine života izlagati suncu.
Tako da ja svim mamama, a pogotovo mamama proljetnih i ljetnih bebica toplo preporučam da nabave dekice za UV zaštitom i dobro zaštite svoje male dragocjene smotuljke :)
Meni nije bila na listi opreme za bebu i tek sad sam ju nabavila i nije mi žao jer sam sigurna da je malecka dobro zaštićena svaki put kad smo u šetnji

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Lista opreme za bebu i porod
20.5.2013 21:35:11   
Kazimira
ja bih dodala da treba onoliko ručnika koliko si dana u bolnici, ako se rodi vaginalno krvari se, stoga ručnik se šalje doma......nemreš niš s njim višeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Lista opreme za bebu i porod
16.6.2013 14:37:16   
Sunshine28
da dodam nesto - ne mogu promjeniti listu sama -
CHICCO ULOŠCI POSLJE PORODA - VIDJELA SAM DA IH PRODAJU U SUPER KONZUMU U OSIJEKU tak da pretpostavljam da se sada mogu kupiti u svim super konzumima u Hravtskoj
user posted image user posted image user posted image user posted image i mislim da je cijena 55 kuna za 30 kom., a ne 80 koliko sam ih ja platila
mislim da ce to obradovati sve trudnice koje zive istocno od Zagreba jer smo ih do sada mogli samo narucivati u jednoj trgovini u Osijeku!


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Lista opreme za bebu i porod
17.6.2013 8:18:33   
mama_25
Ja sam koristila uloške Vir 80, i sad namjeravam njih ponovo, čisto ok su...mekani i udobni i šta mi treba više user posted image
Ručnike će muž donositi kad dolazio, jer namjeravam jednu torbu spremiti pa da on donosi stvari, jer gdje bi mi to sve stalo user posted image

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Lista opreme za bebu i porod
19.6.2013 0:44:50   
sretnaz
ako vam muž dolazi u posjetu onda bolje da donosi sve što vam treba jer nema baš puno mjesta u sobi.

I još nešto, ako npr imate visoki tlak, (onaj koji se dobiva u trudnoći) i pijete tablete, uzmite ih sa sobom!!! Sa mnom u sobi je bila žena iz Istre i dogovorila se s mužem da ne dolazi. Doktori su digli frku gdje su joj tablete jer ih ona mora piti i dalje, a oni ih u bolnici nemaju. I tako je muž morao doći, a koliko se sjećam jedva su nešto skombinirali.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Lista opreme za bebu i porod
3.4.2014 10:19:16   
Sunshine28
postoje li tetra pelene u boji? pitala me prijateljica kojoj sam proslijedila ovu svoju listu pa sam ostala sa upitnikom iznad glave user posted image

ima li takvo sto? ako ima gdje se moze kupiti?

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Lista opreme za bebu i porod
3.4.2014 10:32:02   
maja pčela
sushine postojeuser posted image ,ja sam sada naručila sa fejsa,stranica Krsne košuljice,divne tetre sa raznim uzorcima,šarene i vesele 10 komada 100 kuna ako se ne varam,i za dva dana bile su mi doma,stvarno su ok.

_____________________________

moja tri anđela,moj život,moje sve <3 <3 <3

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Lista opreme za bebu i porod
3.4.2014 11:09:28   
blabli
bog cure!!!

mislim da su vam sve liste ok, jer netko je duze u bolnici netko krace...

evo mi cemo polako navrsiti 4mj pa polako istrazujem i prisjecam se sto sve treba. drugi put je lakse jer znate otprilike.

meni za bolnicu nije puno toga trebalo jer smo skoro sve tamo imale, i pelene i kreme i maramice i uloske tak da sam nosila samo dvije pidame, trenirku i majicu, papuce, tri rucnika i to je to bilo.ostalo sam spakirala doma po danima da mi muz donese ako bude trebalo...
to vam je spas jer ne morate puno toga tegliti....
knjige nisam nosila, jedino mobitel ali ionako nisam bas imala vremena za dodatne aktivnosti..

ja za bebu ne bi puno robice jer znam da je moj prerastao brzo...vecinu smo dobili od prije i to u dovoljnim kolicinama tako da sam kupila sam za izlazak iz bolnice, a kasnije je dobio hrpu toga. kozmetiku nisam kupovala, samo pelene i kremu za guzu i to i danas samo koristimo osim sampona.tako da...ja sam kupla bocice i opet cu jer sam kratko dojila i nisam dovoljno mlijeka imala, pa da bude za svaki slucaj...
sad robicu imam pa cu isto samo za van iz rodilista kupiti...

ostalo sto je sunshine napisala potpisujem...
sarene tetre imate i u c&a i kik-u...

(Odgovor članu maja pčela)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Lista opreme za bebu i porod
3.4.2014 13:02:47   
Sunshine28
tnx. cure...stvarno nisam imala pojma da to uopce postoji, mi imamo obicne bijele

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu blabli)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Lista opreme za bebu i porod
3.4.2014 13:04:37   
Sunshine28

IZVORNA PORUKA: Sunshine28

da dodam nesto - ne mogu promjeniti listu sama -
CHICCO ULOŠCI POSLJE PORODA - VIDJELA SAM DA IH PRODAJU U SUPER KONZUMU U OSIJEKU tak da pretpostavljam da se sada mogu kupiti u svim super konzumima u Hravtskoj
user posted image user posted image user posted image user posted image i mislim da je cijena 55 kuna za 30 kom., a ne 80 koliko sam ih ja platila
mislim da ce to obradovati sve trudnice koje zive istocno od Zagreba jer smo ih do sada mogli samo narucivati u jednoj trgovini u Osijeku!



kada sam vec aktivirala ovu temu samo da dodam kako ovih chicco ulozaka sada ima i u svim dm-ovima i to za oko 40 kuna!user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!