|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebe!
18.10.2012 17:45:00   
Tuck
Evo da vam se i ja pridružim! :)
U 33 tjednu sam i nosim dečka :D Termin mi je 6.12. pa eto valjda i mi spadamo u zimske bebe :)
Pozdrav user posted image

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Zimske bebe!
18.10.2012 18:36:05   
Lotte
Dobrodošla user posted image

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Zimske bebe!
18.10.2012 20:27:57   
BUMBI
Tuck dobrodošlauser posted image user posted image
Hej sax evo i tebe nakon dugo vremenauser posted image
Super za bebicu i što lijepo napreduje,a i sve ostalo što je ok.A i s kilažom si superuser posted image user posted image
Jel imate već ime ili?
Za te tečajeve ja nemam pojma,mi ne idemo na nikakve,idem sama po svog user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Zimske bebe!
19.10.2012 23:03:08   
Jully
Bok! Evo ja sam nova na forfumu!
Termin mi je 09.12. i čekamo dečka user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Zimske bebe!
20.10.2012 9:29:44   
bomboncic02
Pozdrav svima kako "novima" tako i "starima"..
Odbrojili smo uspješna 32 tjedna, sljedeći cilj je 36 i onda nam Ema može doći.
Držite fige da bude sve ok na sljedećem pregledu i uzv-u.
Od ponedjeljka ležim opet u petrovoj na neko vrijeme.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Zimske bebe!
20.10.2012 11:04:35   
Jully
Buidete to vas dvije hrabro izdržale kao i sve do sada. Držimo fige i na rukama i na nogama :)

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Zimske bebe!
20.10.2012 12:24:50   
BUMBI
Jully dobrodošlauser posted image user posted image
Znači još jedan dečićuser posted image
Bombončić super za već 32 tjedna...ma bit će to sve ok.Nadam se danečeš dugo ostati u bolnici,javi se kad stigneš kući.Sretnooouser posted image user posted image user posted image
Ja i D smo danas malo šopingirali za našeg bracu,one sitne stvarčice u Dm-u i Mulleruuser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Zimske bebe!
22.10.2012 12:43:47   
Lotte
Joj trudnice moje da vam se malo požalim. Da mi je samo prenijeti dio ugođaja buke pneumatskih bušilica i čekića. Iznad mene u zgradi prave još dva kata. Užas od buke!!!user posted image user posted image user posted image Kud po cijele noći ne spavam, sada se još ne mogu ni odmoriti po danu user posted image user posted image user posted image



_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Zimske bebe!
22.10.2012 13:33:37   
ivanazg
Drage trudnice, evo još jedne nove :)
Ovo mi je prva trudnoće, danas smo točno 31 tjedan, termin je 26.12. i dobit ćemo sinčića pod bor :)
Nismo još 100% za ime, ali najvjerojatnije će biti mali Fran...
Planira li tko od vas roditi na Svetom Duhu?
Pozdrav svim bebicama i budućim mamama :)

_____________________________

Naše malo čudo očekujemo 26.12.2012.

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Zimske bebe!
22.10.2012 14:41:01   
seraphyme
evo ja danas izašla iz bolnice, šećer sad ok, vaginalni nalaz ok, još nisam niš kupila djetetuuser posted image  vni velikom ni malom

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu ivanazg)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Zimske bebe!
22.10.2012 20:38:16   
maja0107
Samo da vam se malo javim, dobro smo oboje, u čet. je kontrola pa cemo malo više znati kada će nam doći bebica. Počela sam se malo otvarati ali za sada je sve ok. Krajnji rok je 05.11. ali mislim da će biti ranije. Mi smo sve dobili, robicu od sestrične jer ima dva dečka, krevetić od šogorice, jedino smo kupili ova kolica http://www.youtube.com/watch?v=UKwjjlMy7Zw&feature=related u Magic Baby krem boje. Pošto nam je prva beba ni sama ne znam što će nam trebati tako da se suzdržavamo bilo kakve kupovine, kad se maleni rodi, suprugu nije teško skočiti u trgovinu po nešto što fali. I da, bila mi je patronažna da mi izmjeri tlak, da vidi šta imamo spremno za bebu i dala mi par savjeta. Dala mi je spisak za ljekarnu, kupila sam ono za pupak i takve stvari.

_____________________________

maja0107

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Zimske bebe!
22.10.2012 20:42:53   
maja0107
Slika kolica je u mom albumu, baš u boji u kojoj smo uzeli user posted image

_____________________________

maja0107

(Odgovor članu maja0107)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Zimske bebe!
23.10.2012 11:52:16   
BUMBI
Evo i ja danas bila na prelgledu,sve je ok,braco ima 1303 g i kaž dokt da mi ni ovaj put ne gine beba od oko 4 kguser posted image Posteljica je sada ok.Sutra i ja moram ići šećer vaditi jer mi je na počtku trudnoće io malo povišen,a ona zaboravila na to,a ja nisam govorilauser posted image .
Nadam se d aću izdržati i naravno da će biti nalaz ok.Ako ne,onda moram u bolnicu da mi tamo kontroliraju šećer.Rekla mi da s ebude 1 dan i da vade šećer svaka 2 satauser posted image
Seraphyme vidim da si ti izašla i da je sve ok,superuser posted image user posted image
Kako si ti tako dugo bila u bolnici?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu maja0107)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Zimske bebe!
23.10.2012 19:30:55   
seraphyme
bila tjedan dana i to bih bila manje da me nije zakačio vikend. napravili mi dva duga guk profila, bila kod dijabetologa, urologa(zbog hidronefroze u prvoj trudnoći), vaginalni pregled i kući jer je sve bilo ok. samo me bole prstiuser posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Zimske bebe!
23.10.2012 19:41:50   
bomboncic02
Ja rapidno došla doma..jučer otišla u petrovu,a eto me danas već doma.
Izvadili krv,anemična sam pa sam od danas na željezu.
Uzv je odličan-Ema je 2030 g i sve odgovara tjednima trudnoće.
Plodne vode dovoljno, a posteljica nije prekrila ušće.
Problemčić je taj što je dr napipala glavicu, otvorena sam prst do ovoja i glavice pa bi sad se trebala uozbiljit i odmirovat tri tjedna doma da se nešto ne promijeni i da nas Ema ne iznenadi ranije ili ne daj Bože doma user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Zimske bebe!
24.10.2012 9:53:27   
Tuck
maja0107, kolica su jako lijepa, ako nije tajna, koliko si ih platila?user posted image

(Odgovor članu maja0107)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Zimske bebe!
24.10.2012 14:21:04   
Jully
I mi jučer bili na kontroli. Ja 33 + 4, šećer i tlak savršeni. Najbolje da stalno budem trudna, čak su mi se i hormoni štitnjače normalizoirali. U 10 mjeseci prije trudnoće zbog štitnjače sam doibila 19 kila :) a u trudnoći "samo" 11 ;)

bebač je 2135 g i kaže da će biti jako dugačak na mamu :D

Jel i vas pati nesanica?
Meni je stalno neki vrag, na leđima imam žgaravicu, na lijevom boku me boli kuk, na desnom boku se redovito otkrijem i baš mi je nezgodno tako spavati, u poluležećem položaju nemam dosta zraka, + mjehur + maleni jako često štuca ... totalno sam neispavana :(
Još da me i bušilice maltretiraju kao Lotte, ne znam kako bi to izdržala

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Zimske bebe!
24.10.2012 14:43:40   
BUMBI
bombončić ovo je stvarno bilo brzinskiuser posted image
Ajde onda sad na strogo mirovanje ako si se počela otvarati.user posted image user posted image user posted image
Ja danas vadila šećer i nije baš tako strašno bilo,morala sam samo 1 sat čekati,više me smetalo što sam 2 puta morala vaditi krv i dati urinuser posted image
E,sad čekam,ako me gin popodne zove,znači da nije dobar nalaz i da moram u bolnicuuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Zimske bebe!
24.10.2012 14:49:27   
bomboncic02
Bumbi držim fige da ti danas uopće ne zvoni telefon!
Bit će sve ok, duboko vjerujem user posted image .
Ja sam sad počela s normabelima i za sad spavam od njih..

Nego, sjećate se kad smo dopisivale se o poklonima drugih za našu dječicu..
Eto, ja jučer suptilno pokušala dati šogorici do znanja što mi još samo fali-mobil i ono što se stavi na ormarić i gdje se dijete presvlači, i tako ja se "žalim", ali ništa!Potvrđena teorija-uzdaj se u se i u svoje kljuse..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Zimske bebe!
24.10.2012 14:51:04   
BUMBI
Hvala tiuser posted image
A dobra je,a bar si pokušalauser posted image
Mene još nitko nije ništa pitao,a nadam se da hoćeuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Zimske bebe!
24.10.2012 15:11:11   
Tuck
Jully, znam kako ti je, ne mogu spavati na leđima jer me onda bebač udara po rebrima pa ne mogu disati..Najviše volim spavati na lijevom boku ali me užasno bole oba boka i ne znam što da radim, nemoguće je naspavati seuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Tuck -- 24.10.2012 15:16:35 >

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Zimske bebe!
24.10.2012 15:12:46   
daze
ja sam isto bila vaditi šećer, bilo mi dosadno sjediti 2 sata al sam ponila knjigu da ubijem vrime.nalaz mi je dobar iako je moja gin bila uvjerena da neće biti s obzirom da sam u 25. tjednu a već sam na +10kguser posted image al prije trudnoće sam bila dosta mršava tako da nije strašno iako mi ona stalno govori nemoj kruh,nemoj tjesteninu,slatko,fast food....hahaha,pa šta bi trebala jesti,pogotovo kad me uvati želja nečim.neznam za vas,al ja se ne zamaram kilama,računam da ću se poslije poroda mislit kako ih skinit i vratit se u formuuser posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Zimske bebe!
24.10.2012 15:17:42   
bomboncic02
Ja sam sad na +10, maloprije sam jela čokoladu s rižom, flips od kečapa i pila kavu..pa mora se i dijete navikavat na raznorazne okuse i ono se mora udebljati user posted image ..
Organizirat ćemo virtualno skidanje kila nakon poroda, kako ovako pratimo trudnoću tako ćemo i skidanje kila user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Zimske bebe!
24.10.2012 15:21:14   
Tuck
Ja sam u 31 tjednu bila +17...sad je prošlo 3 tjedna i strah me stati na vagu iako je to ustvari normalno ako si bila mršava prije trudnoće, ja sam imala 50 kg a visoka sam 1,7m... jedino me čudi što moj gin. ništa ne komentira što sam se tako puno udebljala, inače mi je od početka na svakom pregledu obavezno govorio kako ne smijem jesti svinjetinu, samo ptice pa makar i krila dobila, a ja se večer prije pregleda najedem čvarakauser posted image

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Zimske bebe!
24.10.2012 15:24:03   
bomboncic02
A tko bi mogao odoliti čvarcima-ja znam da ne bi user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!