|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebe!
3.9.2012 10:30:58   
Lotte
E da i ja sam sada provjerila sa pravnikom, 4300 je max iznos!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zimske bebe!
5.9.2012 6:13:23   
MILLA
user posted image user posted image evo još jedan dečko dolazi 28.01.2013. u 20.sam tjednu,,, spol smo lijepo vidjeli sa 16 tj. još jedan pišulinac user posted image . Nama samo kolica nedostaju ali mi se ne žuri,drugo sve imam. Samuel će za 4. ročkas dobiti brata i on je presretan user posted image user posted image Meni je 4. mjesec plodan.... user posted image user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zimske bebe!
5.9.2012 8:26:17   
Lotte
Evo drage moje trudnice da se javim. Jučer sam bila na pregledu i, eto, i kod nas dolazi mali pišulinac i to treći po redu. Neću lagati da nisam silno željela malenu curicu, moju malu Milu (slatko se nasmijah MILLA kada sam vidjela tvoj post, imamo isti ukus). Imam pred sobom sliku pimplića, gledam u nju i mislim: ma možda se ipak zeznuo! Još ne mogu vjerovati. A, dobro, sada ono bitnije beba je super, zdrava, sve školski! Od danas sam na godišnjem kojeg ću iskoristiti do kraja 9. mjeseca, pa onda na komplikacije, tako da sam od sada doma sa svojim dječacima!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zimske bebe!
5.9.2012 10:24:09   
daze
Milla i Lotte user posted image user posted image za vaše dječake,bome će ih biti ove zime user posted image Lotte super,nek je sve u redu i da je beba zdrava i lijepo napreduje, a ko zna možda se gin prevario pa ipak dobijete malu Milu user posted image

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zimske bebe!
5.9.2012 11:20:30   
andydea
curke pa ova godina je očito godina dečkića user posted image user posted image user posted image ...uživajte u trudnoćama...koliko god sam sretna s mojim pišulincem nekako mi fali trbuščićuser posted image ...puse

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zimske bebe!
5.9.2012 12:06:32   
BUMBI
Hej Milla napokon se i ti javilauser posted image user posted image
I vama stiže braco,superuser posted image user posted image
Kako se ti osječaš?
Lotte i kod tebe dečkić,sad češ ih 3 imatiuser posted image user posted image user posted image
Stvarno sami dečkići ove zimeuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zimske bebe!
6.9.2012 16:31:17   
daze
ja jutros bila na pregledu i vratila se sva zbunjena. prvo, ispalo je da je zadnji put pak bilo prerano da vidi spol (14tjedan) i tad mi je rekla da misli da je dečko, danas kaže da je 100% curuca user posted image user posted image meni je drago jer mi je svejedno, tako da eto ipak jedne cure u zimu. onda mi je rekla da mi je posteljica spuštena djelomično preko ušća maternice i kao da to može biti potencijalni problem ako se ne povuče kroz par tjedana jer onda neću moći roditi prirodno nego na carski,ali kao da se ništa ne rinem jer se u većini slučajeva ipak povuće s rastom maternice. i nisam seuzrujavala dok nisam išla malo proguglat o tom problemu(po običaju) i samo sam se uspaničila kad sam vidila da može izazvat krvarenja, prijevremeni porod i svasta nešto.sad se brinem jer ona me nije ništa posebno upozoravala na mirovanje, a čitam iskustva drugih žena kao da im je sve živo zabranjeno, uključujući hodanje, umaranje, sex...ima li ko kakva iskustva s time da me smiri malo? sorry na ovolikom postu...

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zimske bebe!
6.9.2012 18:28:15   
malichka007
evo i ja se pridružujem...sad sam u 14. tjednu trudnoće, nikakvih "smetnji" nije bilo do sada:)) napokon sam ovaj tjedan počela ponovo i vježbati-e to je odličan osječaj!!!! ne znam dali ste vidjele na web stranici Podobnika stoji newsletter za besplatan 4D u listopadu pa ako netko želi...

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zimske bebe!
6.9.2012 20:18:00   
BUMBI
ipak stiže i jedna curica,super dazeuser posted image user posted image
Neznam ti ništa o tome,ali nemoj previše čitati i zamarati se s time
malichka dobrodošlauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu malichka007)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zimske bebe!
7.9.2012 12:46:56   
Anoniman
Ako netko ima namjeu kupovati baby phone, toplomjer ili drugo u ljekarnama medikor imate 50% popusta na dječju opremu marke beurer, sva oprema ima tri godine garancije
http://www.medikor.hr/beurer/djecji-program/

(Odgovor članu BUMBI)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zimske bebe!
7.9.2012 15:40:35   
BUMBI
Jučer mi je mama skuhala sirup od šećera i cimeta za željezo,pa sam počela piti.
Nisko mi je bilo,ap sam dbila tablete da pijem,ali ću sad i ovo uz to.
Ovo je super akcija medikorauser posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zimske bebe!
10.9.2012 10:45:46   
Lotte
Ma bravo za sve dječake i jednu djevojčicu, a i za one trudnice koje ne znaju spoluser posted image user posted image user posted image

Daze, samo se ti ne sekiraj, da je nešto jako strašno liječnica bi ti preporučila mirovanje. Ponekad to googlanje više odmaže nego pomaže, jest da su ti dostupne brojne informacije, ali isto tako nepotrebno smo isprepadane svime i svačime.

Bumbi, traži mamu recept pa da i mi nešto zdravo domaće pijemouser posted image . Kako je prošao rođendan tvoga malca?

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zimske bebe!
10.9.2012 11:21:25   
BUMBI
Lotte evo tražim recept na netu ali nikako ga nemogu naći,neznam samo kako sam ga nedavno našla i prepisalauser posted image
Kad nađem napišem i ovdje.
Rođendan je prošao super,oduševljen je biouser posted image
E,da vas pitam nešta tj.kažem kakvo je stanje kod mene.
Od jučer imam neki iscjedak(imam ga i inače ali ne ovakav) neki žučkasti,čak bi rekla i svijetlo smeđi,nešta neodređeno,sorry na objašnjenju pa neznam dali da nazovem i pitam jer inače sam ok i osjetim user posted image .
Neznam dali smijem staviti one vaginalete što mi je dala za onako bjelkasti iscjedak?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zimske bebe!
10.9.2012 16:16:11   
Lotte
Hm, ja bih svakako nazvala, nisam kod nikoga čula za tu boju iscjedka.

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zimske bebe!
10.9.2012 18:01:09   
Anoniman
Ja ti od pocetka trudnoce imam neke iscjedke, od smedih na pocetku do sada zutih sa tragovima zelene, dr mi davao viginalete u par navrata, leukociti u urinu doslovno vriste a kada me posalje na urinokturu sterilno, sada mi vise nista ne daje jer to ocito kod mene tako mora biti, ali uvijek je bolje nazvati i pitati dr

(Odgovor članu Lotte)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zimske bebe!
10.9.2012 19:31:47   
BUMBI
Hvala cure...
Danas mi nije tako jako,samo prijepodne bude(neznam zašto) i bilo je žučkasto.
Vidjet ću sad još koji dan,ako ne prođe nazvat ću pa pitati,iako mi je rekla da stavljam te vaginalete da nemogu škoditi,e sad budi pametan.
I meni je nalaz zadnji put bio ok i sterilan

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zimske bebe!
12.9.2012 10:43:17   
sax52341
Evo i mene kod vas!
Po mengi sam danas 24+1 i termin je 01.01.2013.; ali posto sam bila na IVF-u zapravo je trudnoca stara 3 dana manje.
U 15 tjednu mi je moj doktor rekao da misli da je curica ali bolje da pricekamo drugi ultrazvuk...
U medjuvremenu zavrsila na serklazi u Petrovoj, tamo mi radili ultrazvuk na 22+3 i rekli sigurno curica.
Jucer bila ponovo kod svog doktora i izgleda de je ipak decko?! Doktor siguran 90%.... a ja se vec privikla da nosim curicu; dobro da je ono sto sam kupila do sada univerzalno..

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zimske bebe!
12.9.2012 10:59:21   
Lotte
Dobrodošla Sax! Ha vidiš ipak se znaju zeznuti, možda i za mene ima nade user posted image user posted image Ma šalim se! Ja ne znam kako vi, ali ja do sada još uvijek nisam niti jednom ostavila mokraću niti me ginekolog vaginalno pregledao otkad sam trudna, a prethodni ginekolog mi je to redovito obavljao!user posted image

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zimske bebe!
12.9.2012 11:18:38   
sax52341
Meni urin provjerava trakicom svaki put kad sam i na pregledu; sediment urina sam radila 3 puta a urinokulturu 2x do sada. I svaki put bilo ok.
A vaginalni pregled mi je svakih 4-5 tjedana. Najbolje da pitas...

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zimske bebe!
12.9.2012 11:35:56   
daze
a svasta,stvarno kako tako govore čas cura čas dečko, pa ako nije siguran bolje onda šuti.meni je svejedno šta je, bitno da je živo i zdravo al mi je bilo presmiješno prvo familiji kažemo da je dečko,onda za mjesec dana da je žensko.bilo bi prekomično da mi idući put kaže da je ipak dečko user posted image a šta se tiče mokraće, svaki put mi je pregledala a i svaki put mi je radila vaginalni uzv.naručila sam se za 2 tjedna privatno na 3D/4D uzv kod privatnika,čujem da taj pregled bude baš baš detaljan tako da mi nije žao novaca a i super mi je poslije imati cd sa snimkom bebice user posted image jel koja od vas bila?

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zimske bebe!
12.9.2012 11:47:52   
Lotte
Meni je prosli put ginekolog pokazao na nekoliko minuta kako izgleda 4d. Samo na tren sam vidjela malo bucmasto lice izbliza, kasnije je izgledao kao mali kosturko, baš se vidi lubanja. Na to on komentira kako ne izgleda lijepo jer je još uvijek rano i beba je mala. Nije mi ništa naplatio, ali inače svojim pacijenticama naplaćuje 200 kn za 4 d. Ovima koje nisu 300 kn.


_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zimske bebe!
12.9.2012 12:56:30   
BUMBI
Hej sax evo i tebe,superuser posted image user posted image user posted image
Ajme,pa šta je sad na kraju dečkouser posted image ,ma bitno da bude sve okuser posted image
Mene negdje od 15 tjedna ne gleda više vaginalno,a krv i urin sam do sada dala jednom,ali mislim da bi uskoro mogla opet.One trakice za urin nisam ni jednom radila,a s D savki put kad bi došla na pregleduser posted image
Mi smo zadnji put gledali bracu na 4D i baš mi je super bilo,glavica s ebaš lijepo vidjelauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zimske bebe!
13.9.2012 15:34:05   
Anoniman
curke, mene zanima jedna stvar, s obzirom da me dr do sada nije niti jednom vagao niti smo razgovarali o kg, a to je koliko ste vi kila dobile do sada, ja sam u 22 tj. i dobila sam šest kg pa ne znam je li to normalno, malo, puno ???

(Odgovor članu BUMBI)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zimske bebe!
13.9.2012 16:30:44   
sax52341
Mislim da je sve to individualno, ja sam usla u 25-i tjedan i do sada dobila 2.5 kg ali imam viska od prije...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zimske bebe!
13.9.2012 16:59:06   
seraphyme
ev ja danas bila na kontroli.  25+2, dječak, urin b.o., testovi senzibilizacije negativni, vaginalno nalaz uredan, uredan rast mjeren ultrazvukomuser posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!