|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 12:31:59   
anamarijapupek
winkica držim fige da sve bude u najboljem redu. Katarina, nadam se da neće doći user posted image još minimalno godinu dana user posted image Ja vas redovito čitam i jako mi je drago što se svaki mjesec pojavi nova bebica. Mi smo sada 18 tjedana, još uvijek ne znam da li osjetim bebu ili je to sve u glavi user posted image Nadam se da ove vrućine neće utjecati na vas i muževe/dećke nego da će biti dodatni poticaj za keksanje user posted image user posted image user posted image Pusim vas sveuser posted image

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 12:56:44   
jess
winkice, a da odeš izvaditi betu, tako ćeš biti najsigurnija i sve ćeš odmah znati, mislim da je kod nas u bolnici vađenje bete 50,00 kn, to je u biti jedan kvalitetniji testić, a puno više znaš? Nemoj misliti na najgore, ipak na kraju krajeva ti testići nisu tolko pouzdani, a i na tim jeftinijim je pravilo da očitavaju tek dok već kasni, zato se nemoj prerano žalostiti, ako imaš mogućnosti, odi sutra ujutro u bolnicu i nek ti izvade betu. Uz tebe sam, budi hrabra i sve će biti u redu. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Što me ne ubije to me ojača. Pokazalo se točno već tisuću puta.."
Čekam potpis...

(Odgovor članu anamarijapupek)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 13:03:35   
jess
Pinky draga kako si ti meni, kako je kod tebe?

_____________________________

"Što me ne ubije to me ojača. Pokazalo se točno već tisuću puta.."
Čekam potpis...

(Odgovor članu jess)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 13:16:48   
andydea
evo samo sam htjela podjeliti mlo lijepih vjesti sa svima vama,pogotovo s curama koje su sa mnom od samih mojih početaka na RR....htjela sam vam napisati da sam stvarno jako sretna kaj sam otkrila ovaj forum,upoznala divne cure,žene....hvala vam za sve dane koje ste me bodrile kad mi je bilo teško,hvala vam za svaku rijeć i utjehu...još uvijek se vračam u te dane i čitam stare postove,kad sam pisala iz mjeseca u mjesec o simptomima,kad sam piškila testiće i kad se konačno desio i taj veliki danuser posted image ...i da bilo bi sebično da to ne podjelim s vama moj dečkić ima danas punih 2000g od one male mrvice ,jedva vidljivih crtica na testu....sada smo tu...i uskoro idemo na svijetlo dana...ne mogu vam opisati kako se osjećam...gledam vas i dalje svaki dan...pratim i bodrim...neke su uspijele,neke nisu....ali hoće....svaki dan je drugačiji,svako iščekivanje uznemirujuće,svaki gubitak bolan,ali jednom mora zasjati sunce...do tada budite hrabre i strpljive....jer jedino je to put do vaše mrvice...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu jess)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 13:28:24   
PinkyFunkyBirdy
Andy šaljem tebi i tvom dečkiću puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

Jess, draga, hvala što brineš, ali kod mene još ništa novoga. Pijem marulju, kapi i Prenatal. Za ovaj produženi vikend sam stala s time pa od utorka opet počela. Nisam sigurna dal u potpunosti ispravno pijem marulju: pijem 2x2,5 dcl s malo meda, a po netu čitam da se treba piti 3 puta po 2 dcl i to nezaslađena te se čak spominje da bi ona trebala zamijeniti svu tekućinu, a ja ne znam kako bi bez jutarnje kave funkcionirala na poslu. user posted image Vidim da marulja ima nekog utjecaja jer imam opet vidljiv iscjedak (dok sam ranije po vrkuti skroz presušila user posted image ), ali vidjet ćemo dal će i kako utjecati na moje jajnike.
Draga, kako mi se ti držiš? Imaš li datum do kojeg odbrojavaš? Da ti znam držati palčeve. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 13:34:48   
PinkyFunkyBirdy
Gdje nam je Tayanna danas? user posted image Draga, dal ima kakvih zbivanja kod tebe?

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 13:42:58   
tayanna
winkice, sve će biti u redu nemoj se sekirati,znam da je to lakše reći nego napraviti ali vjerujem da je sve ok s bebom!pusti test i odi izvadi betu,tako ćeš biti najmirnija!javi se i naravno da ćeš doći sa lijepom viješću da je s mrvom sve u najboljem redu!puno pusa šaljem!user posted image user posted image
pinky marulju ja pijem po 2,5dcl 3xna dan i imam više egga nego inače,a vrkutu cijeli ciklus po litru dnevno i mislim da ona ne "isušuje",zapravo vrkuta je ta koja regulira ciklus!možda ti se samo učinilo da je tako djelovala!moj savjet:pij ju ponovno!user posted image
a ja prijavljujem vješticu s današnjim danom nakon 28 dana,pravo školski,ff je fulao,predviđao ju je sutra!i bilježim se sa štovanjem za 27.07.! ljubim sveuser posted image

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 13:46:24   
zvončica1
E draga Winkice izgleda da imamo istu sudbinu:((( ja sam jučer imala nekakav rozi iscjedak i danas ujutro sam prokrvarila bez inače menstrualnih bolova kad 1. dan ne mogu ustat iz kreveta, danas hodam ništa me ne boli, a ugrušaka ko u priči što znači da se mrvica nije primila kako treba, inače ugrušaka uopće nemam. eto to je moj kraj ali samo ovog mjeseca, sad kad znam da ima nade, idemo u iduće odbrojavanje koje ne znam kad će doć jer ne znam kad trebam dobiti probat ću okvirno izračunati pa kažem. Winkice draga, ti još imaš nade pošto menga nije stigla tako da nemoj još očajavati, a ako ne sad, biti će kad se budemo najmanje nadale i zajedno smijati ovim glupostima jer ćemo biti user posted image  kad tad!! ljubim sve koje ste bile uz mene, naravno ostajem na RR zauvijek jer ste predivne duše i podrška koju niti najbolji prijatelj ne može pružiti:)))

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 13:46:28   
jess
Ja sam isto pila pola litre, skuhala bi ujutro i kroz dan to popila bez zaslađivanja, pila sam male gutljaje, al ja sam pila u kombinaciji pa mi nije bila skroz gorka varijanta. Mislim da je dozvoljeno do 1 litre dnevno, al meni se to čini prepuno, popiješ kolko ti odgovara, al pola litre svakak. I nemoj se odricati jutarnje kave, ne bi ni ja mogla. Marulja se može zasladiti medom jer je med prirodni, pa je slobodno tak piješ. I ja sam pročitala da bi trebala zamijeniti svu tekućinu, al mislim da bi to bilo previše, ipak je bolje umjereno uzimati. Meni je kombinacija Marulja-Vrkuta-Zdravac skroz odgovarala u prvom dijelu i bilo je sluzi, budeš sama skužila što ti najbolje odgovara i tako onda i pij.
Ne znam datum jer sam na Duphastonima i to od 11-25dc i sad ne znam kak ću reagirati na njih dal ću dobiti odmah poslije prestanka ili će doći do O. Mislim da mi je O. ipak bila pred dva dana jer mi je temperatura skočila. Pričekam još par dana pa ak ne dođe odmah poslije duphastona, onda ću znati i datum pa ga javim. Inače saznala sam i da duphastoni ne ometaju ovulaciju ako se piju u bilo kojem dijelu ciklusa, tak da ima nade i ovaj ciklus.

< Poruku je uredio jess -- 29.6.2012 13:50:46 >


_____________________________

"Što me ne ubije to me ojača. Pokazalo se točno već tisuću puta.."
Čekam potpis...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 13:54:53   
unna
Tayana i zvoncice zao mi je stio je ipak dosla user posted image ali idemo skupa u nove pobjede. Winkice draga ja mislim da ce biti sve u redu i da neces dobiti,drzim fige.

(Odgovor članu jess)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 13:54:56   
jess
tayanna, zvončice žao mi je, držite se curke jake ste i hrabre i ako nije sad dogodit će se kad tad, samo treba biti uporan...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Što me ne ubije to me ojača. Pokazalo se točno već tisuću puta.."
Čekam potpis...

(Odgovor članu jess)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 14:02:34   
jess
Andydea hvala

_____________________________

"Što me ne ubije to me ojača. Pokazalo se točno već tisuću puta.."
Čekam potpis...

(Odgovor članu jess)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 14:06:19   
PinkyFunkyBirdy
Ajme, drage moje, ne mogu vam opisati koliko mi je žao ... da barem znam kako vas utješiti, ali ovo je i mene toliko rastužilo da jednostavno nemam riječi. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu jess)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 14:10:56   
tayanna
zvončice jako mi je žao user posted image user posted image neznam što bih ti rekla,osim,stisni zube i hrabro dalje ,bit će-dat će Bog!user posted image user posted image
hvala vam drage moje svima do jedne,stvarno ste podrška kakva se samo poželjeti može!

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 14:48:55   
sax52341
winkica, mislim da ti je najbole da odes vadit betu u neki privatni lab. Cjena ti je 150 kn; i moze ti rezultat bit gotov vec danas.
Mislim da ti je to bolje jer beta ne laze a testovi nisu svi dovoljno osjetljivi; meni je jedan pokazao jedva vidljivu crticu a beta vec bila oko 300.
Ja sam imala u vrijeme kad sam trebala dobit bolove slicne kao da cu dobit ali gospodjica ipak nije stigla....
Drzim fige, ma bit ce sve u redu vidit ces!

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 16:35:12   
cmok
winkice nemoj gubit nadu i uznemiravat se, sve dok nema vještice ima nade... poslušaj cure riješi se sumnje i odi vadit betu evo malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bude sve o.k, drži se

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 17:04:19   
dad@
Drage moje ja sam se malo primirila...user posted image polako ide svome kraju a ja više neću pratiti plodne dane pokušat ću biti što manje opterećena... cure koje su uspjele user posted image user posted image user posted image user posted image za vas,a nama ostalima želim da što prije ugledamo user posted image ili user posted image nije bitno i da osjetimo tu malu slatku mrvicu u sebi.... ljubim vas sve i držite mi se...

(Odgovor članu cmok)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 20:16:32   
bebica77
Pomoc!!
Progesteron 23.06 nmol/ L
Ref.vrijednost;
Folikularna:0,32-0,95
Lutealna;3,82-50,6
Postmenopauza-0,32-0,64
Jel mi nalaz ok???

(Odgovor članu dad@)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 20:48:02   
splicanka
winkila draga debljina crte ne znaci nista viruj mi znam po sebi meni je bila skroz blijeda a na kraju sam bila trudna opusti se i miruj na to ne moze niko utjecat dat ce bog, samo se opusti molim te...

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 22:58:53   
winkica
drage moje....stigla user posted image u velikim bolovima...ali sam dobro...pripremala sam se za ovo tako da eto nema veze...predpostavljam da je bila kemijska t.
ali bolje išta nego ništa...sad znam da mogu prirodnim putem ostati trudna i sretna sam što se barem nešto počelo događati u mojem životu... user posted image user posted image barem više ne cupkamo u mjestu...user posted image user posted image

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 23:51:22   
jess
winkice...tako mi je žao...al vidim hrabra si ti...tak sam i sama sebi rekla barem sam se uvjerila da možemo prirodno, a kasnije mi je i doktor to potvrdio, očito je bila kromosomska greška i bolje da je tako rano otišlo nego kasnije. Drži mi se draga i u nove pobjede sa nama. Popravljajte spermiogram, za tri mjeseca ga ponovite da vidite promjene i sigurna sam da ćete ubrzo uspjetiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Što me ne ubije to me ojača. Pokazalo se točno već tisuću puta.."
Čekam potpis...

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 371
   [Brisano sporočilo]
30.6.2012 0:40:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu jess)
  Neposredna veza do poruke: 372
   [Brisano sporočilo]
30.6.2012 0:43:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
30.6.2012 0:44:02   
jess
bebica77 - ako se radi o niskoj vrijednosti progesterona, ako i dođe do začeća, teško da će se trudnoća održati, zato je bitno imati dobru funkciju žutog tijela, odnosno dobru lutealnu fazu. E sad kontaktiraj svog doktora i pitaj ga dal ti je nalaz OK s obzirom da ti je O. prošla, pa ako treba da ti prepiše terapiju.

_____________________________

"Što me ne ubije to me ojača. Pokazalo se točno već tisuću puta.."
Čekam potpis...

(Odgovor članu jess)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
30.6.2012 0:45:56   
jess
Katarina jel znaš točno kad ti je bila O? Pitam jer ako je O bila kasnije, onda će i ciklus biti duži, ne mora značiti da ti se nešto poremetilo, možda su i zato testovi negativni jer je možda bilo prerano da bi detektiralo.

< Poruku je uredio jess -- 30.6.2012 1:01:07 >


_____________________________

"Što me ne ubije to me ojača. Pokazalo se točno već tisuću puta.."
Čekam potpis...

(Odgovor članu jess)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!