|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 14:28:27   
PinkyFunkyBirdy
Draga Katarina, ovo je stvarno čudno. user posted image
Daj mi reci, dal si imala kakvo stresno razdoblje? Dal su ti inače redoviti ciklusi?
Osjećaš li ovulaciju? Možda je ovulacija bila kasnije pa je još prerano za test (pogotovo popodnevni).
Sve dok nema user posted image dotle postoji šansa da je user posted image na putu.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 14:31:40   
Riza
Draga Katarina...nemoj se žalostiti jer još ništa nije gotovo...baš kako sam rekla i Tayanni...dok god vještice nema nada je tu....zato glavu gore i nabaci osmijeh....ko zna..možda je O.bila kasnije....pa je i prerano za test..... probaj se opustit i ne mislit puno o tome svemu...pa ako i za par dana menga ne dođe ponovi testić jutarnjim urinom.... u svakom slučaju...ja ti želim jedan veeliki deeebeli plus user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 14:41:53   
tayanna
katarina baš mi je zao user posted image user posted image user posted image ako nije zbog user posted image nadam se da ne kasni radi nekog problema!ja svoju očekujem sutra,najkasnije prekosutra!pričekaj još koji dan ,pa odi do doca da vidiš šta je!drzi se draga user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 14:47:56   
cmok
cure čestitam od srca user posted image user posted image user posted image , još me ne poznajete jer sam relativno nova ali ja uredno isčitavam sve vaše postove već nekoliko mjeseci, trebalo je hrabrosti za javit se, baš mi je drago da ste uspjele to nam svima daje nadu user posted image ...
Katarina navijam za tebe user posted image

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 16:02:44   
andydea
ne gubite nadu...možda je došlo kasnije do ovulacije....meni osobno najbolji test bio je HELMTEST i ima jaku osjetljivost...i pokazao user posted image  prije 8mj...a ovi drugi ništa....zato sutra trk po taj...dok god nema user posted image  ima nade...zapamtite to....

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu cmok)
Neposredna veza do poruke: 330
   [Brisano sporočilo]
28.6.2012 16:15:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu cmok)
  Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 16:21:02   
andydea
Katarina pričekaj 2 dana i ponovno piški...kupi onaj moj test...držim fige..mislim da maloj mrvici treba još malo da se smjestiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 332
   [Brisano sporočilo]
28.6.2012 18:47:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu andydea)
  Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 20:12:27   
BUMBI
Katarina žao mi je što je test negativan,ali uvijek ima nada dok user posted image nema

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 23:03:47   
bebica77
Kate moguce da ti stres malo pomutio satic, al molim boga da nije.. Navijam da nije...
Cure nemojte bacat lovu na testove ljepo na pregledu sljedeci put pitajte tetu sestru da vam da par komada testova.. Ja pitala bez veze i dobila tri komada;)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 23:06:24   
mala pcelica
bebica77 jel tvoja vjestica stigla? nesto nisam u toku posljednje vrijeme ...sve mi se pomješalo user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 0:28:23   
jess
Drage moje hvala vam svima...ljubim vas sve user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sad sam malo pogledala i vidjela da ima još lijepih trudnica kojima nisam čestitala, zato....
BUMBI, bombončić02, madeline iskrene čestitke, čuvajte se i mazite bušice i neka vam trudnoća bude lijepa i zdrava....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Katarina draga, nemoj se obeshrabriti ako je nema ima nade, kako su i ostale curke rekla možda je O. bila kasnije pa je zato i bilo prerano za test, al u svakom slučaju pričekaj još par dana i ako ne dođe ponovno piški. Navijam za veliki +
Sarah draga žao mi je...doći će dan kada ćeš nam i ti s ponosom javiti da imaš plusić samo treba biti uporan, drži mi se...
winkice ljubice nemoj se bojati, to je to, uspjeli ste, znam da si skeptična, al ja sam sigurna da će sve biti u redu i ti ćeš nam postati lijepa mamica, samo se opusti i reci dragome i uživaj u trudnoći
andydea draga naša trudnice šaljem ti veliku pusu, još malo i ti ćeš čuvati svoje malo zlato, a mi ostale ćemo se potruditi da do tog čarobnog trenutka imamo plusiće
Riza, Pinky milene moje i sve ostale da ne nabrajam, šaljem vam puno zagrljaja...user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo samo da vam ukratko javim kako je sa mnom i dragim. Napravili smo spermiogram i dijegnoza je asthenoteratozoospermija. Sad to popravljamo bioastinom, L-karnitinom, L-argininom i jedemo brazilske i indijske oraščiće koji su bogati selenom i cinkom i nadamo se da ćemo uspjeti popraviti dijagnozu.
Prošli ciklus smo ipak uspjeli, ali sam u 5. tjednu prokrvarila i izgubila bebu, ali ne gubim nadu, znam da ćemo jednom uspjeti.

Sve vas puno ljubim.....puseeeeeeeeeee

_____________________________

"Što me ne ubije to me ojača. Pokazalo se točno već tisuću puta.."
Čekam potpis...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 5:00:25   
bebica77
Pcelice moja stigla prosla, o bila, doc salje na pretrage... Mozda se uhvatilo kaj,mozda nije neznam, 10 dana posle o je danas

(Odgovor članu jess)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 9:29:19   
unna
Jess draga jako mi je zao sto se to dogodilo ali vidim da si jaka i hrabra,nedaj se. Katarina draga iako mislis da nisi pod stresom,mi same znamo odgoditi mengu zbog tolikog iscekivanja i uzbuđenja. Ali ipak se nadam da je user posted image u pitanju. Sto kazu cure dok user posted image nema,ima nade.

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 339
   [Brisano sporočilo]
29.6.2012 9:36:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu unna)
  Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 10:11:28   
bebica77
Kate (moja imenjakinja) nikaj ne kosta da se pita, ionak to nemaju na broj..zamolis ako prodje dobro ak ne opet dobro.. Mislim pa sve kupujemo bar dva testa to je 50 kuna u djepu ljepo;)...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 10:46:31   
winkica
drage moje...draga jess...nisam rekla mužiću ...trebala sam jutros no na testiću još slabiji pozitivan rezultat...prvi test pokazao slabo drugi testić pokazao jaču crticu i sad ovaj opet slabu...slabije od prvog tako da meni se čini da je bila mrva i da će mrva otići sa mjesečnicom koja bi trebala doći danas ili sutra...javim vam uvečer što će biti pa ću vidjeti...evo kraj moje sreće...a što ću ako je tako moralo biti....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu jess)
Neposredna veza do poruke: 342
   [Brisano sporočilo]
29.6.2012 10:49:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu winkica)
  Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 11:03:34   
winkica
Draga Katarina hvala ti puno....
još je meni bilo čudno...onaj dan kad mi je drugi test pokazao još jači rezultat počeli su simptomi poput nemira i vrtoglavice... i idući dan je sve prestalo pa mi je to malo bilo čudno...no nisam se zabrinjavala jer nisam znala da će tako završiti...no sve u svemu bolje sada nego kada mi obitelj sazna pa da su još svi utučeni zbog toga...ovako znam samo ja..i ako mjesečnica dođe reći ću mužiću što se dogodilo da barem zna da se nešto primilo.....znači da je terapija tabletama ipak djelovala na njegai da je velika mogućnost da ćemo uspjeti prirodnim putem jer već je mm razmišljao o MPO kad preselimo u novi stan i baš jučer o tome pričao ...ali u svakoj nesreći ima sreće...barem znamo da možemo...

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 344
   [Brisano sporočilo]
29.6.2012 11:14:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu winkica)
  Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 11:17:36   
winkica
da i još jedino je to što se ja ne osijećam ko da ću je dobiti...inače kad je trebam dobiti boli me par dana prije ali to je puno drugačija bol od ove koju sam imala...i danas me malo boli ali ne kao pred mjesečnicu...pred mjesečnicu kao da imam grčeve...ovo nisu grčevi nego neka neopisiva bol...

ma dokle god je nema dobro je...nadam se da ni neće doći...odnosno još se nadam da ima šanse...prva dva testa koja sam koristila bila su intim plus i clear blue a ovaj koji sam kupila je neki od 15 kn najjeftiniji sa svjetloplavom bojom...trebala sam opet kupiti intim plus da na njemu pratim dali ide testić tamniji ili svjetliji...ali eto što ću trebala sam prije razmišljati..vidjet ćemo sutra...probat ću sutra kupiti intim plus (iako mi je već dosta kupovanja tih testova i trošenja novaca...)pa prekosutra opet napraviti ako ne dođe user posted image .....

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 11:25:04   
PinkyFunkyBirdy
Winki, draga, nemoj odmah razmišljati o najlošijoj verziji. Možda je samo problem u testu (manje osjetljiv ili jednostavno lošije kvalitete). Bitno je da se sad ne uzrujavaš. Bebica to sve osjeća. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Reci svom mužiću, ali predlažem ti da ne pričaš ostaloj obitelji barem dok ne prođe mjesec dana (tj. prođeš prve preglede, čuješ malo srčeko kako kuca i sl.).
Tu smo za tebe! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 11:51:38   
winkica
hvala vam mile moje...
Pinky ja sam onaj tip žene koja gleda sve kako bi se moglo dogoditi pa ako se završi sa happy end-om ja sretna...nego da sve gledam kako će biti super pa me katastrofalan kraj dovede do depresije...tako sam si to u glavi posložila jer sam veliki emotivac i prije nego se nešto loše završi ako je upitan ishod, lakše mi je pomiriti se s time nego sama sebi govoriti ma sve je u redu pa da me ishod shrva i da se pojedem živa..tako sam si u životu sve postavila i nikad me ne može loše iznenaditi neki kraj, jer se na njega pripremim...
tako lakše idem kroz život jer u par navrata sam si postavila drugačije prioritete i ishod događaja me prikovao za krevet i bacio u depresiju..
znam da je sad najmanje potreban moj pesimizam ali nije to baš čisti pesimizam nego moj obrambeni sistem od razočaranja, tuge i boli..


_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 11:55:51   
winkica
ja ću se vama javljati, i javljati ću dali je došla vještica i svejedno se ostajem družiti s vama bez obzira na kraj..iako vjerujte mi ova 2 dana do isčekivanja mishoda kakav god da bio biti će ko 2 godine...
user posted image user posted image user posted image ljubim vas sve po redu od prve do zanje...pusa pusa pusa

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
29.6.2012 12:02:07   
andydea
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!