|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
27.6.2012 23:17:17   
ELISABETH
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cure

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 0:16:11   
jess
Djevojke moje....dugo me nije bilo, puno toga mi se izdogađalo i morala sam se odmaknuti, nemojte zamjeriti...al sam stalno mislila na vas...nadam se da me niste zaboravile...
winkice....naša mala draga winkice....tolko sam sretna zbog tebe suze mi naviru na oči....čuvaj sebe i to malo zlato u sebi i želim ti najljepšu trudnoću....user posted image user posted image
Zvončice, daze.... sretna sam i zbog vas, ljubite bušice i čuvajte se i želim vam lijepu i zdravu trudnoću....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I svim ostalim mojim suborkama i trudilicama želim čim prije da ugledaju + na testu

_____________________________

"Što me ne ubije to me ojača. Pokazalo se točno već tisuću puta.."
Čekam potpis...

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 7:39:20   
BUMBI
Sarah žao mi je što je i tvoja stiglauser posted image user posted image
jess naravno da te nismo zaboravileuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu jess)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 8:43:11   
mariola
IZVORNA PORUKA: BUMBI

Sarah žao mi je što je i tvoja stiglauser posted image user posted image
jess naravno da te nismo zaboravileuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 9:34:39   
PinkyFunkyBirdy
Sarah, žao mi je da ti ovaj mjesec bio neuspješan, ali u pravu si: nema predaje! user posted image user posted image user posted image

Katarina i Tayanna, gdje ste? Zanima me dal ima što novo?

Jess, jaaaaako mi je drago da si nam se vratila! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 28.6.2012 9:35:30 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 305
   [Brisano sporočilo]
28.6.2012 10:00:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
  Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 10:01:42   
BUMBI
Katarina držim fige da bude user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 10:09:31   
Riza
Katarina držimo fige user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..obvezatno javiiiiii
Jess...dragauser posted image user posted image ...naravno da te nismo zaboravile...drago mi je da si se vratilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 308
   [Brisano sporočilo]
28.6.2012 10:16:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Riza)
  Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 10:18:24   
BUMBI
A da ti odmah piškišuser posted image ,da nas ne držiš sve skupa u neizvjesnosti

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 310
   [Brisano sporočilo]
28.6.2012 10:21:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu BUMBI)
  Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 10:28:25   
Riza
Kate...hehe...svi ti mi tako radimo na posluuser posted image user posted image user posted image ....mislim barem jauser posted image ......
Nemoj kupovati one najskuplje.. Gravidnost mini je dobar...navodno je curama i prije očekivane menge pokazivao plus jer je skroz osjetljiv a nije tak skup.... što god da izabereš nadam se da ćeš ugledati svoj plusićuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 10:30:04   
PinkyFunkyBirdy
I ja držim fige i jedva čekam da javiš! user posted image user posted image user posted image
Za test, uzmi definitivno neki s rozim (crvenim) crtama, a pošto piškiš popodne možda neki jače osjetljiv. Inače bi preporučila bilo koji kad bi radila test s prvim jutarnjim urinom, a ovako možda da uzmeš neki osjetljiviji (ili ako si možeš financijski priuštiti uzmi digitalni - kod njega nema 'možda to je druga crtica, a možda nije' user posted image ).
Joooooooj, jedva čekam.... user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 313
   [Brisano sporočilo]
28.6.2012 10:35:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
  Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 12:44:53   
winkica
e dfrage moje...ovako...jučer sam se tako jako htjela javiti no morala sam od 7 ujutro raditi do 22 tako da se nisam mogtla javiti...

zvončice i ja koristila intim....drage moje ne mogu reći dragome da se ne bi nešto dogodilo a ja mu kažem prerano...nekako želim biti sigurna da plus bude jak da mu mogu pokazati testić...ja sam još u šoku jer sam ne mogu vjerovati da mi se to dogodilo i to cure još u periodu kad sam proživjela šok i kad sam bila pod najviše stresa...očito tablete koje pije moj muž su stvarno pomogle da se popravi spermiogram...evo ja ću napisati da tako da znate cure ako će pomoći vašim muževima : kelatirani cink natural wealth, e vitamin, l karnitin u kapsulama, bioastin, vitamin c koji može biti u šumečim tabletama...i evo 2.5 mjeseca je pio tablete i uspjelo je....nama je dijagnoza bila asthenoteratozoospermija..

nadam se da će pomoći drage moje barem malo..

HVALA vam svima na prekarasnim čestitkama...moje vjerne prijateljice...vidim i draga jess se javila...moje prijateljice sa mog početka na rr Riza, andy, pinky, jess,bumbi...ako sam nekoga izostavila neka se ne ljuti... bile ste mi podrška i sad mi je žao sto sam se proteklih mjeseci prestala javljati, nisam se javljala puno jer nisam ništa očekivala...bila sam sigurna da neće uspjeti uz mužićevu dijagnozu...a i posao me malo spriječio.... ali sad se sjećam naših početaka...isčekivanja...

ah....drage moje ako nekome želim trudnoću to ste3 onda sve vi drage moje i stare forumašice i nove forumašice...vi sve ste duša ovog foruma i da ga nema nebi to bilo isto...

LJUBIM VAS sve po redu...idem u dučančič po doručak...puse vam saljem i javim se još pošto danas ne radim...pusaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 12:58:33   
andydea
winkica user posted image user posted image user posted image .....šaljem ti veeeeeeeeeeeeliku pusuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 13:04:19   
tayanna
katarina drzim fige da je bebaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja kupila test,trpim od jutrauser posted image ić na wc i neznam dal da ga pišnem ili tek ujutro!nemam simptoma nikakvih,cice me bole i veeelike su i to je sve!!

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 317
   [Brisano sporočilo]
28.6.2012 13:17:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tayanna)
  Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 13:22:11   
andydea
curke piškite i ne ustručavajte se....znam da se možete razočarati...ali ovaj mjesec je plodan i uopće ne sumnjam da niste uspjele...sjećam se svojih početaka....ostalo mi je urezano za cijeli život...i još uvijek sam sa vama starima i novima...ajde trudilice moje vrijeme je....ja vas čekam ..ima da sve postanete user posted image  prije nego kaj rodimuser posted image ...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 13:22:21   
PinkyFunkyBirdy
Winkice i ja ti šaljem puse! user posted image user posted image user posted image

Ajme, curke, ja sam nestrpljiva strašno ... pa nikako da napravite te testiće i da nam javite prekrasne vijesti. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 13:35:42   
tayanna
evo ja popiškila -
katarina nadam se da ćeš se vratit s ljepšim vijestima od mene!

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 13:40:15   
Riza
Tayanna...ne gubi nadu...možda je prerano za test bilo...dok god nema user posted image postoji nadauser posted image user posted image ...
ajmo Katarinaaaaa!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 13:55:11   
PinkyFunkyBirdy
Tayanna, vidiš kako ti je Riza lijepo rekla. I ja se s tim potpuno slažem. user posted image
Ako sad Katarina popiški plusić to ti je dokaz da se plusić nekad vidi tek nekoliko dana poslije očekivane user posted image . Jednostavno je prerano.
Još ništa nije izgubljeno. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Odbrojavanje lipanj 2012.
28.6.2012 14:16:48   
daze
drage moje winkice i zvončice, čestitam!!! ovo je stvarno plodan mjesec za nas user posted image user posted image ja se nisam javljala jer sam imala još par ispita, još diplomski i gotovo user posted image kod ginekologice na prvi pregled idem tek sutra ujutro, tako da jedva čekam da vidim jel sve u redu.stvarno mi je predug ovaj period od testa do prvog pregleda al eto...samo se nadam da će sutra sve biti u redu. sretno svim ostali trudilicama, da sve dobiju svoje plusiće!!!!!!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 324
   [Brisano sporočilo]
28.6.2012 14:16:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
  Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

strije
Ella27

Jeste li dobile strije u trudnoći?

ne (57%)

da, po trbuhu (19%)

da, po stražnjici (5%)

da, i po trbuhu i po stražnjici (19%)


Broj svih glasova: 37

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!