|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rektoskopija
22.4.2012 18:02:16   
mala pcelica
ali joj user posted image sad sam nasla na netu da se pije neka tekucina kao kreda i da je odvratna,ja mislim da to nebi mogla posnjeti jer nisam ni gorku sol ni praske za lavazu user posted image .... na irigografiji ti to ubace u crijeva preko te cijevi koju ti gurnu pa mi je to nekako valjda lakse podnjeti nego piti nesto odvratnog okusa user posted image

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Rektoskopija
22.4.2012 18:11:39   
seraphyme
ma nije to strašnouser posted image  slatkasto je i mene je nekako podsjećalo na narančinu koru

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Rektoskopija
22.4.2012 18:14:16   
mala pcelica
fuuuujjj user posted image a jel se isto moras cistiti 2 dana prije toga da crijeva budu skroz prazna ili se moze jeste mozda samo neku laganiju hranu??

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Rektoskopija
22.4.2012 18:17:38   
seraphyme
nisam morala ništa. a čuj, da je prefino, nije. al radije gutat kredu nego dat guziceuser posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Rektoskopija
22.4.2012 18:27:59   
mala pcelica
user posted image pa da bolje u usta nego u guzicu user posted image

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Rektoskopija
22.4.2012 18:37:27   
seraphyme
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   sram nas bilo, sprdamo se sa ozbiljnim pretragama

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Rektoskopija
22.4.2012 18:45:51   
mala pcelica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Rektoskopija
12.4.2017 16:32:53   
lina28
Pozdrav
Pronašla sam ovdje kolonoskopiju http://poliklinika-analiza.hr/ordinacije/interna-medicina/562-kolonoskopija, cijena 1100kn sad me zanima dali je to isto što i rektoskopija, ništa mi nije jasno tu, djeluju kao iste pretrageuser posted image

I još dodatak na pitanje, ako netko može preporučiti jeftiiniju varijantu u Splitu i okolici, potrebna mi je rektoskopija.

< Poruku je uredio lina28 -- 12.4.2017 16:34:57 >

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!