|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rektoskopija
16.3.2012 18:20:35   
mala pcelica
jel radio neko taj pregled? mene to čeka ,ortoped me je poslao zbog bola u ledjima i trtičnoj kosti ..vec 6 dana sam na inekcijama pokočilo me nisam mogla da mrdnem....ajd nek mi neko objasni il još bolje utješi da nije ništa strašno user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rektoskopija
16.3.2012 19:46:29   
mišica 666
http://www.pitaj-za-zdravlje.com/priprema-za-rektoskopiju/index.html

to sam našla na netu. želim ti sreću da sve bude ok i da nije puno neugodno user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rektoskopija
16.3.2012 20:39:54   
inesica
IZVORNA PORUKA: mišica 666

http://www.pitaj-za-zdravlje.com/priprema-za-rektoskopiju/index.html

to sam našla na netu. želim ti sreću da sve bude ok i da nije puno neugodno user posted image user posted image user posted image user posted image

Kolegica s posla je isla nedavno na kolonoskopiju, nije ugodno, prezivi se, kaze da joj je najneugodniji bio ostatak dana nakon pregleda, jer ti napusu crijeva i onda poslije stalno imas vjetrove. Ovo znaci nije tako strasno, ali ipak malo puste zraka, pa mozda da se i za to pripemis...ono, uzmes slobodan dan...sretno ti bilo.

< Poruku je uredio inesica -- 16.3.2012 20:41:49 >


_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rektoskopija
16.3.2012 21:03:57   
mala pcelica
hvala cure,al nekako mi se čini kad to sve čitam da bi uzela anesteziju pa nek vrndaju onda do mile volje ako ce gurati crijevo i do želudca user posted image uh ne znam kako cu to preziviti user posted image

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rektoskopija
18.3.2012 20:16:49   
inesica

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

hvala cure,al nekako mi se čini kad to sve čitam da bi uzela anesteziju pa nek vrndaju onda do mile volje ako ce gurati crijevo i do želudca user posted image uh ne znam kako cu to preziviti user posted image

Aaaaa, neeee, pa nije to ipak tako strasno, jesi vidjela da samo malo pregleda, ne gura ti ne znam koliko u crijeva. Ne brini, samo se opusti, oni to rade svaki dan i njime je k'o dobro jutro.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rektoskopija
18.3.2012 22:23:35   
renataa
ma netreba ti anestezija user posted image kolonoskopija i rektoskopija nije isto.. za kolonoskopiju da, tu guraju kameru do želuca. ali ja sam išla na rektoskopiju zbog bolova u crijevima i nije tak strašno.. nisu išli preduboko i da se izdržati,samo treba malo zube stisnut, stavrno, nije tak strašno kak izgleda user posted image

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rektoskopija
19.3.2012 13:49:20   
Zvonki
Pčelice, izgleda da nije tako strašno. Samo osiguraj da taj dan budeš potpuno sama doma i bit će sve OK user posted image  Sretno!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu renataa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rektoskopija
19.3.2012 19:29:36   
mala pcelica
naručena sam 29.03 hvata me frka,sestra me uvjerila da mi ne treba anestezija jer se gleda samo prvih 10-15 cm i da to kratko traje 5-10 min ( ne znam zasto imam osjećaj da me laže user posted image ) a najgore od svega 2 sana prije pregleda nesmijem nista jesti osim piti neke gluposti za cišćenje crijeva ima da crknem jer ja ne podnosim glaaaaaaaaddd user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rektoskopija
19.3.2012 19:30:37   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Pčelice, izgleda da nije tako strašno. Samo osiguraj da taj dan budeš potpuno sama doma i bit će sve OK user posted image  Sretno!

jel misliš zbog gasova ? user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rektoskopija
25.3.2012 23:44:59   
mala pcelica
od rektoskopije ništa ,zvala me dr i kaze bolje onda da obavimo kolonoskopiju tako da sam naručena za 18.4 naravno sa anestezijom...sam je je strah te anestezije mada sam ju htjela i za rektoskopiju,al sam se bila predomislila,al ovo nema sanse da radim bez anestezije user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rektoskopija
26.3.2012 15:09:19   
Zvonki
Ma pčelice, bolje da ti daju anesteziju pa si mirna što se tiče neugodnosti pregleda. Neće to vjerojatno biti neka teška anestezija tako da probaj se ne živcirati i budi sretna da ćeš obaviti taj pregled na bezbolan način. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Rektoskopija
26.3.2012 15:33:49   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Rektoskopija
26.3.2012 19:54:24   
mala pcelica
ko preživi pričaće user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Rektoskopija
17.4.2012 15:10:31   
mala pcelica
ah sutra kolonoskopija,od jutros nista vise ne jedem pa do sutra posljepodne, ima da riknem...počela piti onu gorku sol,uspjela popiti2,5 dcl i dusu ispovracala,ne ide a trebala bi ju popiti 1 litru danas,pa sam presla na dulkolax tablete...da prostite "otvor " me boli gore nego rana od šivanja poslje poroda koliko sam puta vec isla na wc user posted image još moram da popijem 3 litre donata i nekoliko litara slatkog čaja od kamilice,ima da puknem...drž te mi fige za sutra,moram tamo biti oko pola 1 ...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Rektoskopija
17.4.2012 15:12:11   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Rektoskopija
17.4.2012 15:17:20   
Zvonki
Pčelice, drž' se!
OT - gdje si kupila tu sol?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Rektoskopija
17.4.2012 15:19:43   
mala pcelica
zvonki u ljekarnoj sam ju uzela ,100 grama kosta 9 kuna

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Rektoskopija
17.4.2012 15:26:12   
pincirotvajler
uh pčeliceuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Rektoskopija
18.4.2012 18:42:25   
mala pcelica
evo izvještaja za one koji ce nekad ići na kolonoskopiju,al pod anestezijom user posted image
došla sam tamo u 12,a tek u pola 2 su me uspavali (cijelo vrijeme čekala anestezijologa) user posted image u deset do 2 su me vec budili,anestezija prosla odlično nikakve mučnine nit išta,bala do 3 kod njih i onda kuci ...sto se nalaza tiče sve je u redu barem ovaj dio sto su mi uspjeli pregledati jer su crijeva toliko smotana i preklopljana da aparat nije mogao dalje osim do pola user posted image tako da me čeka još jedna pretraga rengenom za ostatak ovog nepregledanog crijeva ,neka irigografija...da stavr bude još žalosnija i za tu pretragu cu morati gladovati 2 dana,al ne znam kako cu to vise pretrpiti jer sam i ovo jedva izdrzala,ispatila sam se ko isus što kakanjem što povraćanjem od tih odvratnih praskova sto sam trebala popiti,a nisam uspjela sve,pa mi ni crijeva nisu bila bas najbolje očišćenja,tako da -ajmo jovo nanovo user posted image ...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Rektoskopija
18.4.2012 19:12:42   
pincirotvajler
žao mi je user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Rektoskopija
19.4.2012 10:03:06   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Rektoskopija
19.4.2012 10:43:15   
stars777

IZVORNA PORUKA: BUMBI

user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Rektoskopija
22.4.2012 17:19:53   
seraphyme
pčelice de vidi da ti možda naprave pasažu crijeva. manje je naugodna od ostalog. piješ onu "kredu" za vrijeme slikanja i to ti je to

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu stars777)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Rektoskopija
22.4.2012 17:30:00   
mala pcelica
ne znam za tu pretragu,hvala ti na informaciji ,bas cu pitati svoju dr za to,ako je lakse bolje mi je onda to user posted image thanx

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Rektoskopija
22.4.2012 17:36:27   
seraphyme
nemaš frke diko, nadam se da bude lakše i da će te prestat boliti

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!