|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika u simptomima
10.1.2014 11:45:57   
elle1
tinast ja uredno sve biljezim na forumu odbrojavanje sijecanj bas sam i sad tamo pisala user posted image

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Razlika u simptomima
10.1.2014 12:20:19   
tinast
kod biokemijske je test pozitivan,jel tako? a kod vanmaternične? joj,svašta mi prolazi kroz glavu... kod G sam tek 27.1. i to sam se naručila sredinom prosinca. da odem kod svoje dr.opće medicine da mi da vadit betu u krvi i iz urina?

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Razlika u simptomima
10.1.2014 12:23:46   
elle1
Posto su ti ciklusi uredni preporucujem betu i onda si sigur na cemu si

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Razlika u simptomima
10.1.2014 15:13:54   
Mala19
Bok svima..

Prije mjesec dana imala sam spolni odnos i muz je svrsio u mene,i sad me zanima kolika je mogucnost za trudnocu jer me je pocelo u donjem djelu trbuha hvatat lagani grčevi i pritisak kao da trebam menustracijuu dobit ali jos mi nije vrijeme ?

(Odgovor članu ribica30)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Razlika u simptomima
12.1.2014 13:39:06   
tinast
meni ništa od user posted image user posted image došla maloprije. poremetila mi je ciklus i sad se nadam da ce se vratit na staro 28-30. poremetilo mi je ciklus za 7 dana. Kad stane opet u akciju,nema druge user posted image

(Odgovor članu Mala19)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Razlika u simptomima
7.3.2014 17:54:33   
LourdessPadme
Pozdrav curke ,evo skoro tjedan dana vas čitam i danas sam se odlučila pridružiti. Kao i sve vi i ja pokušavam razaznati dali mi dolazi M ili je ipak mali bebac. Trebala bih dobiti za 3 dana i jedini "simptomi" su mi povišena temp bjeli iscjedak i bolne bradavice. Grudi mi uopce nisu natecene,tko ce mi docekat Ponedjeljak user posted image

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Razlika u simptomima
7.3.2014 19:50:33   
maja42
Ja sam jedina izgleda tu trudna bez veliki simtoma... Moj jedini simtom je bila kap krvi 5 dana prije mjesecnice... i to je sve mjesecnica nije dosla 4 dan i to navecer uradila test i debele dvje crtice... i eto me sad na 5+5 juce bila na ultrazvuku mrvica se dobro razvija samo neodgovara starosti od zadnje mjesecnice... al to je normalno da ultrazvuk malo odudara.... i sad su mi jedini simtomi bolna ledja
cak me ni grudi nebole... neznam sto je mucnina uglavnom kad sam bila sigurna da sam trudna to nisam bila a kad sam najmanje se nadala test kaze dvje crtice

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Razlika u simptomima
8.3.2014 14:17:37   
LourdessPadme
frendica mi kaže da joj jedini simptom prije izostanka bila vrtoglavica i da je ona odmah znala.Blago tim ženamauser posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu maja42)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Razlika u simptomima
8.3.2014 18:29:42   
elle1
Kod mene je veoma zanimljivo to sto sam dosad svaki mjesec imala svakakve simptome a nisam bila trudna, i tek sad kad nisam imala nikakve simptome radilo se o user posted image , haha user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Razlika u simptomima
17.1.2015 10:16:41   
Barbika86
Bok,

prvi put sam na forumu. Prije 4 mjeseca mi je tadašnji ginekolog rekao da imam hormonalni poremećaj i prestala sam korisiti pilule. Bila sam pregledati hormone štitnjače i sve je uredu. Ginekolog me nije htjeo slati dalje na pretrage pa sam prešla kod drugog. Od tada suprug i ja pokušavamo dobiti bebu. Od tada mi menga varira od 23-27 dana i nije obilna kao je bila prije. Od 02.01.2015. me stalno bole grudi i narasle su za broj, a od 14.01. imam vrtoglavice i osjećam slabost. Mengu sam u međuvremenu dobila ali nije obilna kao prije i trajala 4 dana. Grudi su mi i dalje ostale na novoj veličini, sada su mi vidiljive plave žilice ali me više ne peku bradavice. Molim za pomoć i savjet? Da li je trudnoća ili neki hormonalni poremećaj? Da li je netko imao slična iskustva?


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Razlika u simptomima
18.1.2015 22:14:35   
daxy
Pozdrav,barbika
Nije mi jasno kakav hormonalni poremećaj ti je ginekolog dijagnosticirao? user posted image

Koliko dugo si koristila pilule?

One mogu zbrčkat ciklus i to može trajati do 6 mjeseci (po nekim iskustvima) dok se tijelo i sami hormonski status ne vrati u normalu.
Jesi vadila hormone i jetrene enzime? To se mora napraviti redovito kad se koriste pilule,kao i uzv dojki.


Tvoji simptomi mogu upućivati na trudnoću,a jedini način da to provjeriš je test.

Doduše ako malo prolistaš stranice ovog foruma vidjet ćeš da to i nije toliko jednostavno i da simptoma trudnoće ima i kad trudnoće nema i obratno (ima trudnoće,a simptoma nigdje).

Kad si već promijenila ginekologa nek te taj pošalje na neke standardne pretrage (koje se rade kad se uzima kontracepcija),pa će ti on moći objasniti u kakvoj si situaciji. user posted image


Sretno! user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Barbika86)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Razlika u simptomima
19.1.2015 19:04:41   
Barbika86
Bok daxy,

koristila sam Lindinette 20, 3 godine. Ginekolog me nije slao na jetrene enzime niti na bilo koju pretragu. Bila sam vaditi krv prije 2 godine i sve je bilo uredu. Hormonalni poremećaj mi je diagnosticirao jer mi se u 7. i 8. mj prošle godine desilo da između ciklusa imam krvarenje i da mi je ciklus počeo varirati od 23 do 30 dana. Ja sam sama tražila od doktorice opće prakse da me pošalje na testiranje hormona štitnjače i uredu su.

Novi ginekolog mi je rekao da Lidinette nisu jake, da ne bi trebalo biti problema sa začećem i da najvjerojatnije nije homonalni poremečaj nego da su mi preslabe tablete i da je sve uredu jer mi je radila UZV jajnika. Rekla mi je da ako mi se nastavi i ovaj mjesec tako da će me poslati na pretrage.

Hvala na savjeut user posted image i vidjet ću s novim ginekologom da me pošalje na sve pretrage koje si mi tu navela. user posted image
Puno hvala jer sam se uplašila da nije nešto puno ozbiljnije.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Razlika u simptomima
19.1.2015 20:41:25   
daxy
Ma nema problema.
Sigurno nije ništa za brigu,al radi tebe bi bilo dobro da napraviš barem neke pretrage.
Možeš privatno napravit ultrazvuk dojki. Ja sam radila UZV dojki svakih 8 mjeseci dok sam pila pilule.

Sretno u zatrudnjivanju. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Barbika86)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Razlika u simptomima
20.1.2015 18:47:26   
Barbika86
Hvala, nadam se da ću imtati uskoro sretne vjesti. I tebi sretno user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Razlika u simptomima
20.1.2015 20:53:40   
daxy
Hvala. user posted image

Slobodno nam se pridruži ako budeš htjela,na odbrojavanju. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Barbika86)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Razlika u simptomima
21.1.2015 19:36:54   
Barbika86
Mogu se pridružiti na odborjavanju. Samo mi obasnite pravila. Da li se odborjava do začeća ili do poroda?

iskreno da kažem da mi je cijeli dan danas muka i imam osjećaj kao da imam žgaravicu na sve što pojedem. Smeta mi miris lavande i okus kaladonta. Jel netko imao takve simptome?

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Razlika u simptomima
21.1.2015 21:13:45   
daxy
Odbrojava se do menstruacije,odnosno do dana kad planiraš raditi test (to je uglavnom dan M).
Tako si kratimo vrijeme chatajući na toj temi. user posted image

Ako dobiješ menstruaciju onda te brišem s liste (isto vrijedi ako se ne javiš 5 dana od dana koji si rekla za listu),a ako popišaš plus onda te dodamo na listu kao user posted image .

Prolistaj malo,vidjet ćeš kako funkcionira. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Barbika86)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Razlika u simptomima
23.1.2015 20:06:20   
Barbika86
Trebam dobiti 11.2. pa sam mislila raditi test oko 14.2.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Razlika u simptomima
23.1.2015 20:35:27   
perlica55
Barbika, odi na temu: odbrojavanje za siječanj, tu se družimo...
Ne mogu zaljepiti link, na mob sam...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Barbika86)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Razlika u simptomima
29.1.2015 23:44:28   
marinnaaa
Bok cure ja sam ovdje nova ....može li mi itko pomoći M mi kasni 4 dana danas je 4 dan i imala sam nekakvo malo krvarenje prvo svijetlo crvene boje samo kad se obrisem a nakon dva sata na ulosku smedja točkica .....može li mi netko reci o čemu je riječ .....dali postoji šansa da sam trudna ili ne .....hvala

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Razlika u simptomima
30.1.2015 10:47:20   
daxy
marinaaa dobrodošla.
Nažalost ne možemo ti reći jesi li trudna ili ne.
Često ni same (za sebe) ne znam jesmo li.

Ono što možeš je napravit test.
Ako ti već kasni 4 dana onda bi test trebao pokazati istinu.
Sretno i nek bude rezultat koji priželjkuješ. user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu marinnaaa)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Razlika u simptomima
2.4.2015 10:53:34   
tinna.
Lijep pozdrav na pocetku.
Zanima me vase misljenje
Suprug i ja radimo na bebi. Mjesecnice su mi manje vise neredovite i bolne.
U veljaci mi je mjesecnica dosla 15.bolna i obilna kao i uvijek.
u ozujku 20. Malo bolna ,slaba i svijetle boje. Razocarana,ponadala sam se da je to implatacijsko krvarenje. Par dana nakon krvarenja pocela sam osjecati mucnine. 30 .3 napravila sam test i bio je negativan.
jos uvijek imam mucnine. Pa me zanima vase misljenje, dal sam mozda test radila prerano i dal ipak postoje sanse da sam ipak trudna?
Hvala

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Razlika u simptomima
2.4.2015 12:52:36   
daxy
tina vjerojatno nije riječ o trudnoći iz tog ciklusa prije jer bi test pokazao user posted image .

Ako sumnjaš da si zatrudnila u ovom ciklusu koji je počeo 20.03. pričekaj dan kad očekuješ user posted image pa napravi test jer u ovom slućaju bi bilo prerano za test sada.


Implantacijsko krvarenje je zapravo jako rijetka pojava,a da se kojim slučajem to dogodilo tebi test bi 100% pokazao dvihe crtice.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tinna.)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Razlika u simptomima
2.4.2015 19:19:26   
tinna.
Hvala na odgovoru.
Mucnine me zbunjuju,ocito zivci rade svoje.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Razlika u simptomima
15.4.2015 17:18:51   
doki
Bok mame DUUUGO me nije bilo ovdje. :) mama sam jedne curke 4god i željela bi još koju bebicu . MM je i sa prvom bebom bio u nedoumici. Ne štitimo se i nikad nismo ,on radi na principu vadi ga van :lol: Iz početka sam se stalno nadala i čekala i vršila presing najviše sebi oće ili neće pobjeći bar malo.I sad kad nisam ni razmišljala o tome njemu pobježe jeeeej. E sad to je bilo 2dana nakon M pa ćemo vidjeti , iato tako nakon tog zadnjeg odnosa sam imala jedno tri dana za redom feeling kao da ću dobiti mengu ,onak pritisak dolje i bol. al pošto je tek bila prošla to je bilo nemoguće,već sam htjela otići kupiti test al mislim da je prerano od tad je prošlo 10 dana, m bi trebala dobiti za koja 2 tj otp , al ne redoviti su mi ciklusi . Pa mi preostaje samo čekati al navijam sama sebi za veeeeliki plusić
Užasno sam pospana i zijevam ko som na suhom user posted image

(Odgovor članu Icecaffee)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!