|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika u simptomima
28.8.2012 11:33:10   
PinkyFunkyBirdy
Draga, lagani grčevi su normalni jer se maternica širi. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu yvonne)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Razlika u simptomima
28.8.2012 23:54:55   
yvonne
PINKY NADAM SE DA SI U PRAVU, BAŠ ME DOBRO ZNA ZABOLIT. DANAS PONOVILA TEST ,OPETuser posted image , MISLIM DA NEMA VIŠE SMISLA TROŠIT NA TO NOVCE,NEGO ČEKAT IDUĆI TJEDAN KAD MI SE DOC VRATI I TRK NA PREGLED.
HVALA SVIMA user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Razlika u simptomima
30.8.2012 12:27:26   
quess
pozdrav drage žene,prvi put se javljam na ovaj forum user posted image ,čestitam svim user posted image a mi trudilice nadam se da ćemo uskoro vidit user posted image

može pomoć? zadnju M sam imala 6.8.a trebam dobit 6.9. al imam užasno bolne grudi i bradavice već tjedan dana,toliko bole da ne mogu spavat na stomaku a grudnjak otrpim samo kad izlazim iz kuće jer su mi grude em natekle em bradavice bolne,osim toga već desetak dana me noću budi mučnina al ne mogu povratit i stalno mi se podriguje(znam da to nije privlačno za žene al se ne mogu kontrolirat),imam osjećaj umora i sa vremena na vrijeme mi se zacrni pred očima i zamanta mi se te me oblije znoj. jutros mi vrag nije dao mira i uradila sam test i negativan je. postoji li mogućnost da sam prerano uradila test a da sam trudna?muž i ja već godinu i po radimo na user posted image pa možda "umišljam" simptome al mi se nikad prije nisu ovako rano javljali, obično tek dan-dva pred očekivanu M a ne 10-15 dana prije i kontstantno da traju.
dug post sorry al hvala na razumjevanju i nadam se kojem odgovoru

(Odgovor članu yvonne)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Razlika u simptomima
30.8.2012 13:20:55   
zvijezd@
imala sam iste simptome i nisam mislila da sam trudna kad ono debele dvi crte.. test si rano radila ponovi ga u cetvrtak ili petak ... sritno....

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Razlika u simptomima
30.8.2012 13:26:37   
quess
hvala drage na pozitivnim vibracijama user posted image

(Odgovor članu zvijezd@)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Razlika u simptomima
30.8.2012 13:40:34   
yvonne
Da rano ti je radit test...J a sam ga radila 3 dana prije očekivane m, i bio je pozitivan. Ponovi ga za tjedan dana opet. Sretnouser posted image user posted image

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Razlika u simptomima
30.8.2012 14:23:49   
PinkyFunkyBirdy
Slažem se s curama - prerano si radila test. Ponovi oko dana neočekivane menge i sigurna sam da će biti user posted image ! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu yvonne)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Razlika u simptomima
31.8.2012 12:29:41   
quess
koji su bili vaši prvi simptomi,prije testa?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Razlika u simptomima
31.8.2012 17:00:20   
zvijezd@
bolne prsi i gadjenje na duvan........

(Odgovor članu quess)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Razlika u simptomima
9.9.2012 16:09:15   
MiniBee
Svima veliki pozdrav!user posted image

Evo i mene,uskačem k'o padobranac.Svima s user posted image čestitam od srca,a onima koji ga tek očekuju mnogo vibrica da dođe što prije!!
Ja i moj dragi na bebi br.2 počeli smo marljivo raditi ovaj ciklus.Već imamo dragog sinčeka starog godinu i pol,i sad bi mu napravili društvo...Zadnja mengica bješe 26.08...a iduću NE očekujemo 26/27.09...

Eto...nadam se da će nam ovo nadolazeće jesenje vrijeme svima biti plodonosno,i da ćemo ugodno tipkatiuser posted image

(Odgovor članu zvijezd@)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Razlika u simptomima
9.9.2012 17:35:39   
Sanchy...
..Imam samo jedno pitan je kolike su sanse da dva dana nakon menstruacije osjete simptomi...i kolike su sanse za trudnocu..od kad mi je zavrsila..dva dana kasnije me je pocelo me probadat kao da trebam dobit...sad jos uvijek tokom dana...vrtoglavica,mucnina,problemi sa probavom...sve si mislim da nije i od vremena i ove nagle promjene temperature ili od mog pretanka pusenja...vec danima me boli u ledima i u doljnjem dijelu trbuha,kao da mi je slaba cirkulacije noge mi trne...sve u svemu pojma nemam i nadam se da cete mi pomoci..user posted image

(Odgovor članu MiniBee)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Razlika u simptomima
9.9.2012 19:28:00   
seraphyme
ja sam samo puno previše pišala i spavalo mi se. mada to kod mene nije niš nobično

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Sanchy...)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Razlika u simptomima
9.9.2012 22:18:45   
svrcica
Jedini simptom koji sam imala prije izostanka menge bila je strašna glad. Inače sam mogla cijelo radno vrijeme bez problema izdržati bez gableca, ali tada sam se počela tresti od gladi iako sam doručkovala i smazala sam cijeli ručak ko da nikad nisam vidjela hranu user posted image . Kroz glavu mi je čak i prošlo da sam možda trudna, ali onda sam odbacila tu pomisao jer smo na bebi radili više od 4 godine i mislila sam da prirodno ne možemo začeti. Drago mi je da sam se prevarila user posted image user posted image user posted image ..

_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Razlika u simptomima
9.9.2012 22:21:13   
svrcica

..Imam samo jedno pitan je kolike su sanse da dva dana nakon menstruacije osjete simptomi...i kolike su sanse za trudnocu..od kad mi je zavrsila..dva dana kasnije me je pocelo me probadat kao da trebam dobit...sad jos uvijek tokom dana...vrtoglavica,mucnina,problemi sa probavom...sve si mislim da nije i od vremena i ove nagle promjene temperature ili od mog pretanka pusenja...vec danima me boli u ledima i u doljnjem dijelu trbuha,kao da mi je slaba cirkulacije noge mi trne...sve u svemu pojma nemam i nadam se da cete mi pomoci..user posted image


Pa moguće je.... najbolje da napraviš test. Neke žene i u trudnoći imaju mengu, tako da to nije jasan pokazatelj da nisi trudna. Eto, možda si baš ti jedna od onih koje imaju mengu i dok su trudne. Sretno.

< Poruku je uredio svrcica -- 9.9.2012 22:22:00 >


_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

(Odgovor članu Sanchy...)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Razlika u simptomima
9.9.2012 22:43:17   
seraphyme
nema menge u trudnoći

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu svrcica)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Razlika u simptomima
9.9.2012 22:52:23   
mala pcelica
ima,al su rijetki slučajevi...
ja sam dijete koje je pretrpilo 3 mamine menge i odliv user posted image user posted image user posted image



_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Razlika u simptomima
10.9.2012 7:20:17   
MiniBee
Ma mislim da je seraphyme mislila kako nema menge(baš menstruacije kao takve) u trudnoći, i tu je u pravu. Sva krvarenja u ranoj trudnoći (sem implantacijskog spotinga) su na neki način prijetnja plodu, i predstavljaju lagano patološko stanje. Često se radi o hematomu koji nastane na mjestu implantacije jajašca, a koji se najčešće lagano sam sanira. Dok s druge strane, do njega može doći i zbog disbalansa hormona u početku trudnoće. Tijelo se "zblesira"user posted image . No, kako god bilo, i koji god uzrok bio, većina krvarenja prođe bez ozbiljnijih posljedica. Ali ni jedno nije "menstruacija".user posted image

_____________________________

Mamina Zvijer, 18.03.2011.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Razlika u simptomima
10.9.2012 8:08:11   
seraphyme
da, da minibee. sve to, samo mi bilo lijeno pisati

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu MiniBee)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Razlika u simptomima
23.9.2012 16:07:43   
Sanchy...
bolova vise nema samo tih par dan...jucer sam bila u shooping centru i kad sam usla jednu od trgovina...mislima sam da cu se onesvijestit koliko mi je bilo slabo i koliko sam se osjecala odsutnom kao da mi se dusa odvojila od tijela...u par navrata sam osjetila metalni okus u ustima...trbuh mi je ravam cak i kada se najedem sto mi se nikad nije desilo uvijek je malo napuhan...i pocela sam spavat u autu na relacij od sat vremena..sto isto nikad nisam radila...osjecam se depresino i osjetljivo...kao da se cijeli svije urotio protiv mene...osjecam se puno smirenije nego inace...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Razlika u simptomima
28.9.2012 0:00:51   
glagla
Evo da napišem i ja neke simptome koje mi sada ne daju mira. Trudim se ne mislit na njih , ali ne mogu pa evo da podjelim to sa vama drage moje .. Po sluzi sam pretpostavila da mi je plodni dan bio 12 dc..13ti i 14ti dc nisam imala ljepljivu sluz,al imali smo odnose 13 i 14 dan (trudili smo se user posted image i to dobro) . 16ti dan dobivam booool ,užasno me bolilo,toliko da sam taj dio dana morala hodat savinuta ili samo ležat. Nakon toga dobivam iscjedak bijele boje (bez mirisa). Sada mi je 20ti dan i još imam taj iscjedak,stomak kao da imam nekakav pritisak,bradavice lagano osjetljive. Mislim dali je neko ima slično iskustvo i vidio user posted image user posted image . I imam još jedno pitanje...u 4 misecu mi je user posted image kasnila 10 dana,imala sam sve simptome trudnoće ,metalan okus u ustima,mirisi su mi smetali,povračalo mi se...Kupim test dva dana nakon šta mi je kasnila,ono test negativan . nakon 10 dana dobijem obilnu i bolnu vješticu,punu ugrušaka,ali bio je tu i neki sivi komad ne znam čega.. sad pretpostavljam možda je bila biokemijska,al test je bio negativan. Dali je moguće ako je i bila biokemijska da test pokaže negativno? ili je i kod biokemijske isto pozitivan?

_____________________________

Svu ljubav svoju
tebi sam dao dok srce diše
a ti me učiš
da ljubav znači još mnogo više..Oliver

(Odgovor članu Sanchy...)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Razlika u simptomima
28.9.2012 13:42:52   
nela86
Evo mozda nekome i moja prica pomogne, ali ono sto sam ja naucila je stvarno da je svaka zena individualna..mogu ali i ne moraju sve imati slicne simptome..

Mi smo od pocetka 7 mj prestali sa zastitom, svaki mjesec kasnjenje menge cudni simptomi koji mi nisu bili ni nalik na pms, ali ocito da jesu..I tako do ove zadnje , otisla sam doktorici zbog grceva uzasnih u donjem dijelu trbuha, dijagnoza bakterija na lijevom jajniku te upotreba antibiotika 10 dana...menga je kasnila , nakon 10 dana odem opet a ono plus , blijedi ali ga ima, jutros ponovim test crtica tamnija..

Simptomi koji su ovog puta znacili trudnocu su bol u grudima-vise su me bradavice pekle i bile su ogromne,podrigivanje- nakon svakog jela ili pica, zelja za odredjenom hranom -samo ljuto i zacinjeno, bol u donjem dijelu ledja, ucestalo odlazenje u wc i ( oprostite na ovome ) proljev...To je sve bilo prije testa !!

(Odgovor članu glagla)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Razlika u simptomima
28.9.2012 15:25:24   
angel@
Ja ne znam da li da se radujem po svemu tome... draga Nela86 do moje vještice ima još svega 6 dana e sad da napišem što me muči... zadnjih godinu dana dok nismo išli na bebu simptomi za dobiti user posted image vješticu su mi bili bol u donjem dijelu leđa i jela bi mi se čokolada užasno sve je to bilo par dana prije nego bi trebala dobiti...nisu me nikada bolile grudi... međutim ovaj ciklus su me grudi počele boliti nekih 10 dana prije nego trebam dobiti tj. počele su me boliti prije 4 dana sa strane blizu pazuha i žuljaju me dok spavam i imam osjećaj da žare....i također imam proljev zadnja 2 dana,a sinoć sam dobila lagane grčeve koji bi me držali i smetali me samo dok bi stajala na nogama,a kad bi legla nestali bi odmah....i da šljive jedem za doručak.... Šta vi cure moje mislite...molim vas odgovor i mišljenje...

_____________________________

** 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu-naše vjenčanje
**14.9.-mm Danijel-moja ljubav,ponos i najveća podrška
**07.6..- stigao nam David mamino i tatino najveće blago :-)))


Nebo strpljive voli....

(Odgovor članu nela86)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Razlika u simptomima
28.9.2012 15:54:01   
seraphyme
bit će da su te šljive protjerale. ako imaš proljev, imaš zato i grčeve

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu angel@)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Razlika u simptomima
28.9.2012 20:31:58   
nela86
Angel@ sve je moguce, tako je i kod mene bilo nekoliko dana prije nego sto trebam dobiti,
a sa grudima ista prica kao i kod tebe sto jos uvijek traje bol sa strane i s unutarnje strane ( jer inace su me bolile ctave grudi, sad samo odredjena mjesta)
i 7 dana kasnjenja sam tek otisla i napravila test blijeda crtica..zato samo polako, mozda je za sve rano ako si mislila raditi test,a opet nikad se ne zna...
drzim fige da i kod tebe slijedi test u narednih nekoliko dana user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu angel@)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Razlika u simptomima
2.10.2012 12:36:13   
ribicatt
Dobar dan svima!!
Evo ja sam nova ovdje pa da se predstavim malo...ugl zovem se Tihana iz istre sam i trenutno nisam baš okružena ženama koje mi mogu pomoći... inače već sam majka skoro 3godišnjoj curici Ani... ali sada nakon toliko vremena i mnogih stvari koje sam prošla...opet sam u nedoumici tj čak i ne baš u nedoumici dali sam trudna pa se javljam vama
Ugl znam da druga trudnoća nije ista stvar... M su mi relativno redovne...a danas po svemu ispada da mi kasni dva dana... zadnju sam imala 2.-5.il 6.9. i odmah nakon nje nezaštičeni odnos.
Od jučer osjećam napetost u trbuhu ali puno manju nego kad trebam dobiti al i dalje ništa, lagano mi se muti pred očima i užžžaaasssno mi je zima a vani sunce grije...
Znam da niste vidovite...al imala sam neku blagu upalu bubrega na sredini ciklusa u vrijeme predv ovulacije i pila 2-3 dana antibiotike pa ne bi još trčala po test iako već dva tjedna se osjećam potuno drugačije možda baš od te upale na dalje... hellpp barem realna mišljenja jer ja sam malo luckasta po tom pitanju....

(Odgovor članu Icecaffee)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!