|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika u simptomima
6.1.2014 13:15:31   
folletto
Dobar vam dan svima koliko vas ima!!!user posted image
Evo mene nove medju vama user posted image Doduse, vec neko vrijeme sam ja s vama, samo vi to ne znate user posted image
Pratim vas, informiram se, trazim odgovore na pitanja, radujem se i tugujem s vama.
Danas sam se eto odlucila pridruziti vam se, a razlog zasto bas danas je da podijelim s vama svoje stanje i malo ublazim nervozu koju osjecam zadnjih desetak dana.
Naime, jucer je trebala doci grrr M, ali eto nije. To me ne bi toliko okupiralo da se posljednjih desetak dana ne osjecam potpuno drugacije uvrijeme PMS-a nego obicno. Naime, simptomi PMS-a su mi se u najmanju ruku utrostrucili!
Zdrava sam, nemam nikakvih problema, upala ili bilo kojih razloga za zabrinutost (osim mozda godinica kojih sam nakupila preko 35...)
Nemam djece i bas kao i vi zeljno ocekujem to cudesno stvorenje user posted image
Citajuci o vasim iskustvima i usporedjujuci ih nekako mi se cini da bi se bas ovaj mjesec moglo dogoditi...
Dakle, bol u donjem dijelu trbuha traje vec desetak dana, sto je nesto duze nego inace, grudi da ne pricam, jako su bolne i napete, bradavice takodjer (one inace u PMS-u nisu takve), krizobolja strasna. E sada nesto sto nisam primjetila bas kod vecine je osjecaj vrucine. Doduse taj me osjecaj pomalo napusta, ali prije 5-6 dana bio je strasno izrazen.
Nemam nikakve mucnine, ni vrtogavice, odbojnost prema hrani, ali imam pokoju bubuljicu koje inace nisam imala ni u pubertetu!
Nisam radila test, em sto je prerano, em sto me je malo strah...
Odlucila sam se smiriti koliko je to moguce i pricekati.
Nervoza je velika, ali bas zato sam se pridruzila vama. Vi to ipak najbolje razumijete user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Razlika u simptomima
6.1.2014 16:43:38   
tinast
Bok cure! Nova sam i tražeći razlike u simptomima naletila sam na ovaj forum. Zadnje dvije mjesecnice sam imala 9.11 i 7.12. Odnos sam imala 3 dana prije ovulacije. Nekoliko dana nakon toga sam osjećala samo manju nelagodu i lagane grčeve kao pred mestruaciju a sad su stvari malo drugačije. Grudi me uzasno bole,bradavice pogotvo,spava mi se popodne,imam lagane glavobolje. Apetit mi je veći ali noću sam uzasno gladna i nemogu spavat. Imam lagani iscjedak,nije neugodnog mirisa. Mene boli kao da imam dobit a kasni mi tek 1-2 dana. Bila sam radila preprerano test,a zatim sam ga ponovila jučer i dalje je negativan. Neznam dali su bolovi nagovjestaj moguće mjesečnice jer me sad boli i donji dio leđa kao i onda kada dobijem.

(Odgovor članu folletto)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Razlika u simptomima
6.1.2014 16:52:06   
elle1
Tinast jesi test radila s prvim jutarnjim urinom ili?

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Razlika u simptomima
6.1.2014 16:58:02   
tinast
da,sa prvim jutarnjim i test je bio negativan

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Razlika u simptomima
6.1.2014 17:49:04   
elle1
Iskreno mislim da bi ti test vec morao pokazati pozitivno da se radi o trudnoci, najbolje ti je ponovi ga opet sutra ujutro

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Razlika u simptomima
6.1.2014 17:59:16   
elle1
Da ti budem iskrena ovi tvoji simptomi mi djeluju kao da je rijec o trudnoci, uglavnom ako budes radila test javi stanje, nadam se da ce biti veliki plus

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Razlika u simptomima
6.1.2014 18:11:04   
tinast
Ja se nadam skupa sa vama. Mislim da test neću radit još koji dan,jer se ovako samo izludim čekajući user posted image
kroz par dana ću se nastojat sto vise opustit i nemislit na to jer samoj sebi stvaram nepotreban stres. Ako dođe user posted image javim.
za to vrijeme se nadam da vise neću imat nikakvih grčeva,ovi današnji su već polako prošli,još samo da donji dio leđa prestane bolit i bit cu super

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Razlika u simptomima
6.1.2014 18:16:02   
elle1
Grcevi su ti sasvim normalni u pocetku trudnoce, ja sam ih imala u trudnocama pa ih sad opet prizeljkujem, znsm da zvucim luda ali tako je user posted image

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Razlika u simptomima
7.1.2014 10:59:57   
RIBICA241
Pozdrav drage moje, evo danas imam zakazano kod gin pa ćemo vidjeti što će biti. Držte fige

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Razlika u simptomima
7.1.2014 11:17:55   
PinkyFunkyBirdy
Sretno! user posted image Obavezno javi kako je prošlo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu RIBICA241)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Razlika u simptomima
8.1.2014 8:32:57   
RIBICA241
Dobro jutro drage moje!
Evo jučer sam bila na pregledu! Sve je ok, trudna 6+4, vidi se titranje srčeka.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Razlika u simptomima
8.1.2014 9:20:30   
PinkyFunkyBirdy
Ajme ribice pa to je prekrasno! Iskrene čestitke na malom srčeku!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu RIBICA241)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Razlika u simptomima
8.1.2014 9:26:44   
RIBICA241
Hvala Pinkice!!!
Eto sad moram na krvne pretrage pa za 4 tjedna ponovno uzv.
Sad slijedi priopćavanje radnoj okolini lijepe vijesti

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Razlika u simptomima
8.1.2014 9:40:07   
perlica55
Ribica draga,  user posted image  user posted image  user posted image  za malo user posted image
Sad fino uživaj draga moja,i mazi pupu user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu RIBICA241)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Razlika u simptomima
8.1.2014 16:05:28   
tinast
Bravooo! Bas sam sretna ribice! user posted image user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Razlika u simptomima
8.1.2014 16:20:23   
elle1
Ribice iskrene cestitke, sad uzvaj i zelim ti prekrasnu trudnocu... Tinast kakvo je kod tebe stanje?

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Razlika u simptomima
8.1.2014 17:39:13   
tinast
user posted image još nema, test sam radila prije 2 dana(u toku dana) i dalje je negativan. Mislim se još malo strit pa opet ponovit. Boli me kao da ću dobit, simptomi su i dalje prisutni ali ne tako intezivno kao prije. Sinoć sam uspjela zaspat iza 3h,iako sve ove dane nisam nikako mogla. Jedino što sam još primjetila je da mi sad sve intezivno miriše dok duhan i alkohol intezivno smrde ali mi ne čine muku

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Razlika u simptomima
8.1.2014 19:06:26   
elle1
Imamo sve iste simptome, cak je i meni jutros bio test negativan, kad sljedeci radis?, ja ne znam da li da ga opet sutra radim ili sacekam jos ako ne doje menga

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Razlika u simptomima
8.1.2014 20:53:04   
tinast
mislila sam sutra ili čak prekosutra jer bi tad kasnila 5-6 dana.

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Razlika u simptomima
9.1.2014 9:43:26   
RIBICA241
Joj, hvala Vam, evo uživam koliko mogu.

Imam pitanje ako se netko razumije u lijekove u ranoj trudnoći.

Naime, pila sam terbinax protiv gljivica na noktu od 11 mj. popila sam jednu turu mjesec dana. Ginekolog me poslao farmakologu zbog mišljenja na utjecaj.
Ima li kakve to veze na plod i može li biti kakvih posljedica? Baš me frka sad jer mi je i doktorica rekla da više ih ne smijem uzimati.

Na samim lijekovima ne piše da ih trudnice nesmiju uzimati već da nema informacija u vezi utjecaja.user posted image

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Razlika u simptomima
9.1.2014 9:44:25   
RIBICA241
Joj, hvala Vam, evo uživam koliko mogu.

Imam pitanje ako se netko razumije u lijekove u ranoj trudnoći.

Naime, pila sam terbinax protiv gljivica na noktu od 11 mj. popila sam jednu turu mjesec dana. Ginekolog me poslao farmakologu zbog mišljenja na utjecaj.
Ima li kakve to veze na plod i može li biti kakvih posljedica? Baš me frka sad jer mi je i doktorica rekla da više ih ne smijem uzimati.

Na samim lijekovima ne piše da ih trudnice nesmiju uzimati već da nema informacija u vezi utjecaja.user posted image

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Razlika u simptomima
9.1.2014 10:46:16   
tinast
Ribice nadam se da je sve u redu i da tablete nisu imale utjecaj na plod.

Mene je jutros nešto prije 5h uhvatio takav grč da sam se jedva mogla okrenit na bok,tako jako me zna bolit taj dan kad dobijem. I mislim se to je to,došla je user posted image međutim ništa od svega toga. Poslje samo manja napetost u crijevima i ništa više. Test ponovljen na prima sticku i dalje negativan. Sve mislim da kupim clear blue koji sam i prije korstila. Elle,ima li kakvih novosti kod tebe? Kad si ti trebala dobit?

< Poruku je uredio tinast -- 9.1.2014 10:48:05 >

(Odgovor članu RIBICA241)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Razlika u simptomima
10.1.2014 10:55:11   
tinast
napravljen još jedan test na clear blue,negativan. user posted image još nema na vidiku

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Razlika u simptomima
10.1.2014 11:18:39   
RIBICA241
Žao mi je tinast što nije pozitivan.
Koliko ti traju ciklusi? jel ti kasnila tako već? Meni je nakon 5 dana pokazao odmah +

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Razlika u simptomima
10.1.2014 11:41:57   
tinast
ciklusi mi traju 28-30 danaa ali u prosjeku je uvjek 28. Neko vrijeme su bili ko švicarski sat,točno u dan,zadnje dvije su bile 9. i 7. danas je 10 a mene sve ovo već polako izluđuje. Mislim da mi je jedino u 10mj.kasnila i da sam je imala 13og ili 11og. ako nije došlo do začeća onda bi volila da već dođe user posted image jer me ovo izluđuje.

(Odgovor članu RIBICA241)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!