|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
7.2.2011 11:49:11   
beba1710
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image user posted image user posted image
dobrodošla,ja se divim mladim mamama jer je meni s 25 bilo prerano user posted image


i meni je mojih 23 bilo prerano,htjela sam čekat do 25 user posted image user posted image al šta je tu je user posted image

mislim da je prednost nas mladih mamica što smo navikle na besane noći od izlazaka user posted image user posted image user posted image user posted image
šalim se user posted image
onaj tko želi dijete i tko će se volit i znat brinit za njega, pa makar i mama u 40-oj, sve joj je prednost user posted image


_____________________________

07.04.2010. <3 Tina <3

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
7.2.2011 12:33:18   
anitazd
Ja sam 1. dijete rodila s nepunih 20. i bilo mi je super, sad imam 23. godine i u 32. tjednu trudnoće sam. Obje trudnoće su mi bile planirane.Mislim da godine ne govore koliko si zrel za trudnoću i dijete, već tvoje stanje u glavi. U prvoj trudnoći sam dobila 7 kg (beba je imala 3700 g) i sve sam izgubila odmah pri porodu, a sad u drugoj trudnoći sam dobila 12 kg. I moram napomenuti da mi je prva trudnoća bila puuuunoo lakša od druge. Bez obzira što sam bila mlada i onda i sad.
Ja sam uvijek za da je bolje rađati u dvadesetima nego u tridesetima jer sam se uvjerila na puno primjera da se lakše i bezbolnije odgajaju djeca dok si mlađi nego kad si u stariji.

(Odgovor članu beba1710)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
7.2.2011 13:28:45   
JASNA33
draga malla dodro nam došlauser posted image user posted image user posted image
čestitam ti nauser posted image
izgleda da sam ja postala najmlađa mama, sa nepunih 17goduser posted image
nije bilo planirano ali sam bila presretna kad sam saznala da ću imatiuser posted image
danas sam ponosna 34-verogodišnja mama 4-vero dječice...
moja cura ima 17,5 god i mnogi misle da smo sestre a ne mama i kći...
ja iz svog  iskustva ti mogu reći da ne žalim ni za čim...
ne obaziri se na one priče "djete će roditi djete"
nekad se mlade osobe u nekim situacijama snađu bolje od onih
koje imaju puno više godina od tebe...
bitno je da imaš podršku od svojih i svog budućeg muža
i da su se stvari posložile kako si napisala...
uživaj i sretnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu anitazd)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
7.2.2011 14:25:16   
vale17
evo i ja trudna a imam 23... i mislila sam da sam premlada, jos studiram (jos jodinu i pol do kraja)...
inace sam dosta djetinjasta (ali odgovorna, ja bi vise rekal da sam vesela) i znaju mi rec da ce dijete roditi dijete...
ali se ne mucim s tim, jer sve je onako kako si ti poslozis... ako velis da je lako, bit ce ti lako...
a ako sama kompliciras, bit ce tesko...
ja sam sad u 30. tj i do sad nikakvih problema, svaki dan na faks... dala sam sve ispite u ovom semestru.. puno secem i radim po kuci, kuham muzu, ucim... i sve mi je lako!!!user posted image user posted image
a sa strane uvijek svakakvih komentara, pa kako ces ovo, pa ono... a ja se samo na to smijem i mislim si, vidjet cete user posted image ...
joj, a kile... iako sam aktivna trudnica sad sam u +13kg...(previse peciva)user posted image user posted image user posted image
a svadba ce biti 4 mj nakon rođenja user posted image ... pa sta... koliko ostane ostane...sad sam se vec pomirila s tim...user posted image user posted image user posted image user posted image
sretno tebi sa trudnocom i bez previse brige... ali vidim da si ti jako pozitivna osoba pa vjerujem da ce sve proci bez problema!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.05.2011.- nasa ljubav i sreca sva- Nathan

(Odgovor članu JASNA33)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
19.4.2011 13:20:42   
baby20
evo ja tek sad vidjela ovu temu! ja ima 20 godina i sad sam 39.tjedan trudnoće! udala sam se prije 2 mjeseca! kod mene je trudnoća bila planirana, jedino smo svadbicu morali prebaciti sa 8mjeseca 2010. na 2 mjesec 2011., ali to sad nije bitno! čestitam ti na pozitivnom stavu! ako imaš podršku obitelji, sve će ti biti lako! a i sama kažeš da ti se je sve posložilo... stoga ti preostaje samo uživati u trudnoći i u bebici koju sad imaš samo za sebe...nemoj se opterećivat kilažom... budi ponosna na trbuščić i kilice! ja sam dobila samo 11kg.ali ih se uopće ne primjeti (čak nemam ni jednu striju user posted image user posted image user posted image ) uživaj i sretno kod poroda! user posted image user posted image a kasnije uživaj sa svojim anđelićem...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu vale17)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
3.7.2011 19:44:54   
marinazg
pozz curke
i ja se pridruzujem imam 20 godina, udala sam se prije 8 dana i 3 dana poslije saznala da sam trudna 5 tjedana.
Jako smo sretni i jedva cekamo da cujemo otkucaje srca svog andela user posted image

(Odgovor članu baby20)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
3.7.2011 19:50:34   
pincirotvajler
user posted image user posted image dobrodošla i čestitke na user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
3.7.2011 20:36:16   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image user posted image dobrodošla i čestitke na user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
3.7.2011 20:43:43   
mamino zlateko
evo ja sam ostala trudna sa 19god i sad imam curu od 6mjeseci...danas joj je 6.mjeseci..ima dobrih strana biti mlada mama...ja sam stvarno sretna i uzivam u svakome danu...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
4.7.2011 10:08:57   
zara13
dobro došla i čestitamuser posted image user posted image

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
9.7.2011 21:08:55   
marinazg
hvala na toploj dobrodoslici, nadam se lijepom druzenju sa vama  user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
9.7.2011 21:17:11   
ELISABETH
dobrodošla i dugo se tipkala s nama

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
9.7.2011 22:40:17   
ruzicabos
Ja sam prvi put postala mama s 16, i po godina,sad imam 25g , mama sam ponosne kcerke koja ima 9 godina,malo je bilo rano za bebu al ja sam ju zeljela mada sam bila neiskusna a svekrva nije zeljela pomoci vec odmoci zato mi je bila podrska moja majka,i mogu reci da mi je tad bilo lakse nego sada,rodila nakon 9godina drugo dijete i puno mi teze mozda zato sto je jos mali a ja nosim trece al nema veze voli majka svoje user posted image

(Odgovor članu malla)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
9.7.2011 22:59:44   
berny
dobrodošlauser posted image

(Odgovor članu ruzicabos)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
10.7.2011 0:08:53   
maryann01
tek sad sam vidjela ovu temu. i ja sam svoje prvo dijete rodila s 18 uspjela završiti školu i imala sam punu podršku svoje i muževe obitelji. drugo sam rodila s 19 i sad imam još jedno malo od 5mj.sve se posložilo i stvarno uživam sa svoja tri anđela

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
10.7.2011 8:22:18   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
10.7.2011 11:04:53   
mmicko
Curke svaka čast!!! Ja sam rodila prvo sa 24g i onda mi je to baš sjelo kako treba! Uvijek sam htjela biti mlada mama, uzor mi je bila moja koja je mene rodila sa 18g, no nisam bila spremna za to prije! Mogu reći da mi je sada sa 32 puno teže, nosim treće i stalno sam govorila da nakon 30-te neću rađati, pa vidi ti to!!! Ali puno je teže i fizički i psihički, ali sve se da izdržati za svoju bebicu!!!!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
11.7.2011 19:29:27   
vesle
pozdrav svima...

ja sam ostala trudna sada u svojoj 21godini...volila bi da sam uspila prije završit faks,ali šta je tu je....odustat neću...
termin mi je 23.12. i jako se radujem djetetu!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
21.7.2011 20:50:20   
marinazg
cestitam user posted image
evo mi smo bili na drugom pregledu i bas u tom trenutku vidjeli naseg user posted image kako mice sa nogicama
i prvi puta culi otkucaje srca
jaooo osjecaj je neprocijenjiv user posted image

(Odgovor članu vesle)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
21.7.2011 22:30:51   
Indy
ja moram priznati da meni s 20g nije padalo na pamet da ostanem trudna, zato se divim sa svima vama mladim trudnicama. odlično se nosite s time, želim vam puno srećeuser posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
21.7.2011 22:44:34   
ninolina
Ja islim da sam ja bila i sa 16 spremna za bebu...Uvijek sam vukla i navlačila tuđu djecu sa sobom. Rodila sam 1 sa 19 i nikad nisam požalila zbog toga.Eto sada će skoro 10 god a ja ih imam 5. Meni se sve u životu vrtilo oko dijece, jednostavno sam ovisna o njimauser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Mlade trudnice-iskustva i price
21.7.2011 22:47:11   
stars777
ja sam svoje prvo dijete tj.sina rodila sa 18 drugo,curu sa 23,a treće isto curu sa 35 i nije mi nimalo žao što je prvo bilo tako rano a treće tako kasno (mislim radi velike razlike u godinama)uvijek sam imala i imam podršku muža i svi petero smo sretni i zadovoljni.


_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!