|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gljivična infekcija na koži
21.7.2011 9:58:34   
Indy
i to na koži stomaka, još prije par dana počela me koža jako svrbiti. počela sam mazati niveom misleći da je to od rastezanja pošto mi je stomak ogroman, nepomaže. pojavio se i osip. mama mi kaže da može biti gljivična. imam kod kuće kremu canestena, da počnem s time mazati? doktorica mi otišla na godišnji i kome sad da idem. je li ima netko iskustva s time?

< Poruku je uredio anaxx -- 25.7.2011 11:08:29 >


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: gljivična infekcija na koži
21.7.2011 10:04:35   
Bebys
nemoj nista pitati NA VRATIMA TVOJE LIJECNICE MORA PISATI TKO JOJ JE ZAMIJENICA DOK JE NA GODISNJEM..idi i vidi i poleti tamo da ona procijeni nemoj nista napamet...sretno

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: gljivična infekcija na koži
21.7.2011 10:05:18   
Bebys
a u slucaju da nista ne pise...u bolnicu i gotovo tamo ce te sigurno primiti ako objasnis sve

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: gljivična infekcija na koži
21.7.2011 15:05:57   
adryosijek
ja sam ih dobila poslje poroda,uzas ,stalno se vraacaju bez obzira sta ih mazem cenastenom..

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: gljivična infekcija na koži
21.7.2011 16:14:27   
heda
cure nije to bas tako...
i nemoj mazati canestenom
prvo, ne bi gljive napala bas tvoj ogromni trbuh, bilo bi to vaginalni ili u ustima ili izmedju prstiju...

ako su to sitni crveni prištici koji svbe, osobito ako su ti nadajbože unutar strija, ne brini, pojave se u trećem trimestru i užasno svrbe; nestaju nakon poroda
kupi u ljekarni neku laganu kremu sa cinkom, to sluzi za vlaženje kože i cink protiv svrbeža i maži više puta dnevno

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: gljivična infekcija na koži
21.7.2011 16:27:07   
Indy
nisu prištići, nego baš osip, gornji dio stomaka mi još prošaran crvenim crtama. joj meni, pokušat ću sutra otići doktorici, valjda će me netko primiti

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu heda)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: gljivična infekcija na koži
21.7.2011 17:06:01   
adryosijek
gljivesture su na podrucju vagine i okolo ..uglavnom na vlaznim mjestima ..fuff odvratno uglavnom

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gljivična infekcija na koži
21.7.2011 17:26:06   
Indy
hoće i na koži se napraviti, pogotovo ako je koža oštećena. nadam se da nije, ne treba mi to sad pred porod. vidjet ću sutra kod doktora.

< Poruku je uredio anaxx -- 25.7.2011 11:09:58 >


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gljivična infekcija na koži
21.7.2011 17:43:56   
adryosijek
DA najbolje kod doktora,ko zna kako moze biti,meni dok reko tu kremu al slaba je ,prode pa se vrateuser posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 25.7.2011 11:09:43 >


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gljivična infekcija na koži
22.7.2011 21:09:21   
Indy
..ipak nisu. sad mi je lakše iako me to i dalje iritira, samo strije koje su popucale. kupila u ljekarni bephaten kremu i sad se trackam s njom po stomaku user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 25.7.2011 11:09:31 >


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!