|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
12.11.2010 10:43:34   
zlata2
Pozdrav svima!
Mene interesira koliko je opasna gardnerella na početku trudnoće.
Naime, budući da planiramo trudnoću, obavila sam pretrage i briseve i našli su mi navedenu bakteriju. MM i ja smo pili antibiotik 3 dana (ja još i vaginalete), ali se bojim da liječenje nije bilo uspješno. Što mi je činiti? Postoji li jednostavniji način da se utvrdi postojanje bakterije od čekanja 2 tjedna na rezultate? Uskoro mi je ovulacija pa ne znam da li da krenemo ili ne?

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 26
   [Obrisani korisnik]
12.11.2010 11:01:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu zlata2)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
12.11.2010 11:03:10   
Gianna
prije svega dobrodošla na raju i nadam se da ćemo se još dugo tipkati...

Gardnerella nije pretjerano opsana , ali nije niti bezazlena... Najbitnije je da se pridržavaš liječničkih uputa i budeš doslijedna kod primjene terapije... A što se tiče nadolazeće ovulacije i moguće trudnoće, ja sam upravo pod terapijom za garnerellu ostala u drugom stanju...  Trudnoća je prošla savršeno dobro, bez ikakvih komplikacija, i sad odbrojavamo još 11 dana do dolaska naše curice...

Tebi i dragome želim sreću i neka vas što prije razveseli user posted image ....
user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu zlata2)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
12.11.2010 11:37:04   
zlata2
Hvala vam na dobrodošlici i savjetima!
Tipkat ćemo si još duuugooo!
Budem nazvala ginekologa da vidim može li provjeriti da li je bakterija još tu. Našla sam na netu da može provjeriti samo ako pogleda pod mikroskopom.
Gianna, baš si me ohrabrila!
Sretno!

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
15.11.2010 17:12:34   
šapica
U 5.mjesecu sam imala biokemijsku trudnoću u 6.tjednu trudnoće.Beta mi je bila 109 i onda sam prokrvarila.Nakon 2 tjedna beta je bila 0,4 i trudnoće više nije bilo.Moja ginica ništa ne govori kao da je to normalno ali šta da joj sad radim.Sada sam ponovno trudna,10.tjedan i iako za sada sve teče po po planu bojim se pobačaja jer ponekad imam mala probadanja ali tome sam i sama kriva jer ne mirujem dovoljno .Ovo mi je treća trudnoća,imam dva velika sina od 16 i 17 godina s kojima su trudnoće prošle sasvim ok ali onda sam ipak bila puno mlađa nego sad sa 40.

(Odgovor članu zlata2)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Obrisani korisnik]
15.11.2010 17:14:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu šapica)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
15.11.2010 17:23:05   
Nika 24052006
I ja ti želim dobrodošlicu,i da ti trudnoća prođe bez ikakvih problema...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
15.11.2010 17:28:42   
pincirotvajler
user posted image user posted image welcome


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
15.11.2010 17:31:02   
šapica
Hvala ma dobrodošlici.Sad idem zaleći jer sat vremena peglanja je više nego dovoljno za danas user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
29.11.2010 9:36:33   
šapica
Nažalost,ova trudnoća nije završila dobro.U subotu sam počela krvariti i završila u bolnici na čišćenju jer plodu je srce prestalo kucati prije nekih 2 tjedna.Gin kaže da je neka krpomosomska greška.Za 2 tjedna idem na kontrolu pa ću vidjeti što kažu. user posted image

(Odgovor članu šapica)
Neposredna veza do poruke: 35
   [Obrisani korisnik]
29.11.2010 15:35:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu šapica)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
29.11.2010 15:55:17   
srećica
Žao mi je šapiceuser posted image .Znam da ti je utjeha slaba to što imaš podršku od sviju..ali drži se.Moj osobni savjet ti je da od ginekologa zatržiš da te pošalje na Rebro na pretragu kromosoma.Nije da te tješim ali na žalost prošla sam to četiri puta dok nisam platila privatno kod ginekologa i on mi je to savjetoavao jer su nalazi iz bolnice bili ok.E a kad je on to napisao moja gin je poludila jer ta pretraga košta oko 2000kn pa je ne daju!Ali ja sam je ipak dobila i kažem ti nakon četiri psihička sloma skoro dobila sam nalaz da je greška u mojoj genetici.Ustanovili su mi translokaciju kromosoma.Sad makar znam zakaj se to dešavalo i sad sam odustala od bebe na taj način i sad sam puno mirnija.Tako sam mogla do besvjesti pokušavat i sve bi završilo kao i prošla četiri puta.Čuvaj se i budi hrabra i ustrajnauser posted image

_____________________________

onaj ko ti drži ruku a dotiče srce je pravi prijatelj

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
29.11.2010 16:02:02   
ribica1
Žao mi je!!
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
29.11.2010 16:06:10   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
29.11.2010 16:34:40   
Nika 24052006
Jako mi je žao,drži se...Ne znam ništa pametnije rećiuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 40
   [Brisano sporočilo]
29.11.2010 16:50:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Nika 24052006)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
30.11.2010 12:25:36   
šapica

IZVORNA PORUKA: srećica

Žao mi je šapiceuser posted image .Znam da ti je utjeha slaba to što imaš podršku od sviju..ali drži se.Moj osobni savjet ti je da od ginekologa zatržiš da te pošalje na Rebro na pretragu kromosoma.Nije da te tješim ali na žalost prošla sam to četiri puta dok nisam platila privatno kod ginekologa i on mi je to savjetoavao jer su nalazi iz bolnice bili ok.E a kad je on to napisao moja gin je poludila jer ta pretraga košta oko 2000kn pa je ne daju!Ali ja sam je ipak dobila i kažem ti nakon četiri psihička sloma skoro dobila sam nalaz da je greška u mojoj genetici.Ustanovili su mi translokaciju kromosoma.Sad makar znam zakaj se to dešavalo i sad sam odustala od bebe na taj način i sad sam puno mirnija.Tako sam mogla do besvjesti pokušavat i sve bi završilo kao i prošla četiri puta.Čuvaj se i budi hrabra i ustrajnauser posted image

Ja sam imala dvije normalne trudnoće i to su dva velika dečka .Zato mi nije jasno što se u međuvremenu desilo.Proći ću kontrole kod nas u Osijeku a Zg mi je zadnja opcija jer mislim da će me tamo netko gledati kao luckastu jer imam 40 godina i dvoje djece od 16 i 17 godina.


(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
30.11.2010 19:38:29   
klarita
BruMa stvarno mi je žao!Znam kako ti je!Nažalost !user posted image
Moj razlog Rh imunizacija, antitijela.Imate priču!Nažalost svaka slij trudnoća visoko rizična, pobačaj prijeti do 20 tj a ako doguram slijedi mukotrpna terapija transfuzije krvi bebi i ležanje u bolnici.Sve bih pretrpila samo da sve ispadne dobro i da moja malena dobije seku ili bracu!Ali strah je ogroman i ne jenjava!user posted image  

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!