|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
26.8.2010 19:44:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
26.8.2010 19:59:43   
sina
kod mene je ureaplazma napravila to što je oba dva puta.hvala ti na članku.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
26.8.2010 20:02:46   
Domy
kod mene je Rh faktor bio uzročnik pobačaja...

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
26.8.2010 20:05:04   
sina
hvala Bogu dragom,za sve ima lijeka,tako će i to proći.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
26.8.2010 22:00:15   
BruMa
kod mene se ne zna koji su bili razlozi za pobačaje u 21. tjednu oba puta.Jedino možda što su oba ploda bila žensko.Nisam nikad čula tako nešto.A vi?user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
26.8.2010 22:04:35   
Anoniman
Moja mama je poslije mene imala dva pobačaja u 22. i 24. tjednu. Oba su bila muška. Imam stariju sestru samo i neki dr. je mojoj mami rekao da ne može iznijeti trudnoću, ako su dečki. Ja mislim da je to glupost i dan danas, nakon 20. godina od toga, ja se s njom prepirem. Moja sestra ima dvije curice i kad sam ja bila trudna mama je stalno govorila da je cura jer da mi kao ne možemo rodit muško.
I onda sam ja rodila zdravog dečka i pobila tu teoriju.

Mislim da pobačaji nemaju veze sa spolom, nego možda s krvnom grupom. Negdje sam pročitala da su pobačaji u tako kasnijoj trudnoći najčešće vezani uz rh inkopatiblinost.

(Odgovor članu BruMa)
  Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
26.8.2010 22:06:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu BruMa)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
26.8.2010 22:07:57   
Anoniman
A onda možda je i moguće. Meni se to čini nekakouser posted image   Nemam pojma stvarno. Sad mi je sestra opet trudna pa bumo vili kaj bu kod nje.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
26.8.2010 22:08:26   
pincirotvajler
moja mama je prije brata 3puta pobacila muški plod..user posted image  onda je pila neke teblete iz australije, nemam pojma kakve neke jake,,jer ih smiješ piti par mj a onda tek nakon par god..i dobila sina

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
26.8.2010 22:27:02   
lilia
Da li se to događa ako je majčina krvna grupa isključivo negativna?
Ja sam RH - a muž + i često pomislim dali će to biti problem?

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
26.8.2010 22:29:06   
Anoniman
Ja sam isto -, a mm je +.  Nisam imala pobačaj, ali G. je + pa sam dobila ono cjepivo nakon poroda.

(Odgovor članu lilia)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
26.8.2010 22:43:35   
BruMa
Uglavnom jesu problemi kad je - faktor,ali to su jako rijetki slučajevi.Nemoj se sad brinut.Naše tijelo se jako dobro pobrine da ne odbaci bebu ako je ona +
Ja jesam - faktor ali uzrok pobačaja nije bio to.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
26.8.2010 22:44:49   
lilia
Znam za to poslije poroda, to je i tako za sljedeću trudnoću.
Ali u prvoj trudnoći ne znam dali prijeti opasnost. Ja moram ponovo na vađenje krvi drugi tjedan baš zbog tog RH faktora ali nisam točno razumjela zašto me šalje na to?

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
26.8.2010 22:45:19   
MiniMama
DANAS to zbilja vise nije problem. i ja sam negativna, mm pozitivan, a bebica nam je pozitivna pa sam ja primila cjepivo. bitno je samo da i nakon neuspjelih trudnoca primis cjepivo. 

moja mama je imala sve visoko rizicne trudnoce, između ostalog i zbog rh faktora. ali to je bilo prije 35 godina i zbog toga sto joj mesari u petrovoj nakon prvog spontanog nisu dali cjepivo. nakon toga je rodila brata, a između mene i brata je imala još 3 spontana jer je tijelo plod prepoznavalo kao strano tijelo. nije primila cjepivo. glupi mesari. nakon 10 godina sam se rodila JA.. medicinsko cudo za to doba :) tako su joj bar rekli :)

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
26.8.2010 22:46:01   
Anoniman
Ja sam ti to isto tri puta vadila u trudnoći. To ti je uobičajena procedura za mame -  

nemoj se ništa brinuti.

(Odgovor članu lilia)
  Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
26.8.2010 22:46:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
26.8.2010 22:50:47   
MiniMama
IZVORNA PORUKA: lilia

Znam za to poslije poroda, to je i tako za sljedeću trudnoću.
Ali u prvoj trudnoći ne znam dali prijeti opasnost. Ja moram ponovo na vađenje krvi drugi tjedan baš zbog tog RH faktora ali nisam točno razumjela zašto me šalje na to?


u prvoj trudnoci ti ne prijeti nikakva opasnost. meni su bar tako rekli. iako su me 4 ili cak 5 puta slali na provjeru krvne grupe i rh faktora. kad sam pitala ginekologicu zasto moram tako cesto, rekla mi je da mi je to rekreacija, da secem malo da se ne udebljam previse :)


(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
26.8.2010 23:02:11   
lilia
Ta ti je neka luda doktorica, postoji opasnost da majčina krv dospije kroz posteljicu u djetetovu i moglo bi doći do oštećenja. Zato se to cijelu trudnoću kontrolira. Pročitaj ovaj link koji je Cvrčak stavila.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
27.8.2010 8:10:10   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: Brunina mama

kod mene se ne zna koji su bili razlozi za pobačaje u 21. tjednu oba puta.Jedino možda što su oba ploda bila žensko.Nisam nikad čula tako nešto.A vi?user posted image

Moja kolegica s posla ima kćer,i 2x je pobacila u 5.mj trudnoće muški plod...Ona je išla na svakakva testiranja i našli su joj neki genetski razlog zašto joj tijelo jednostavno odbacuje muške plodove..Sad se više i ne usudi ostat trudna...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
27.8.2010 8:41:43   
tiny
ja sam isto cula da postoje slucajevi di tijelo odbacuje određeni spol.ja sam izgubila 2 trudnoce zbog trombofilije maternice.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
27.8.2010 13:47:03   
sina
IZVORNA PORUKA: Brunina mama

kod mene se ne zna koji su bili razlozi za pobačaje u 21. tjednu oba puta.Jedino možda što su oba ploda bila žensko.Nisam nikad čula tako nešto.A vi?user posted image

2 x pobačaj u 21. tj.? ja ne znam kako ću preživjeti ovaj jedan,ne mogu si zamisliti još koji. i ja sam sad u bolnici čula da postoje slučajevi gdje žena ne može iznijeti do kraja određen spol. ići ću i ja čim se oporavim na tu pretragu da vidim da nije i to kod mene,iako je ovaj put bila ureaplazma i jaka infekcija uzrok pobačaja. i Božja volja, naravno....

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
27.8.2010 14:23:08   
lilia
nemoj se Sina nervirati i neće ti se to opet dogodit, probaj pozitivno razmišljati, tako je valjda moralo bit. Napravit ćeš pretrage i hrabro krenuti opet.
I bit će sve dobro, vidjet ćeš.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
27.8.2010 19:21:40   
sina
IZVORNA PORUKA: lilia

nemoj se Sina nervirati i neće ti se to opet dogodit, probaj pozitivno razmišljati, tako je valjda moralo bit. Napravit ćeš pretrage i hrabro krenuti opet.
I bit će sve dobro, vidjet ćeš.user posted image

user posted image user posted image user posted image   hvala ti !

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
28.8.2010 12:28:35   
BruMa

IZVORNA PORUKA: sina

IZVORNA PORUKA: Brunina mama

kod mene se ne zna koji su bili razlozi za pobačaje u 21. tjednu oba puta.Jedino možda što su oba ploda bila žensko.Nisam nikad čula tako nešto.A vi?user posted image

2 x pobačaj u 21. tj.? ja ne znam kako ću preživjeti ovaj jedan,ne mogu si zamisliti još koji. i ja sam sad u bolnici čula da postoje slučajevi gdje žena ne može iznijeti do kraja određen spol. ići ću i ja čim se oporavim na tu pretragu da vidim da nije i to kod mene,iako je ovaj put bila ureaplazma i jaka infekcija uzrok pobačaja. i Božja volja, naravno....

Nikad zaboravljene i neprežaljene.Prva je trebala biti Emma,a druga Laurauser posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zašto dolazi do pobačaja?
28.8.2010 12:44:02   
gogillli
IZVORNA PORUKA: Brunina mama


IZVORNA PORUKA: sina

IZVORNA PORUKA: Brunina mama

kod mene se ne zna koji su bili razlozi za pobačaje u 21. tjednu oba puta.Jedino možda što su oba ploda bila žensko.Nisam nikad čula tako nešto.A vi?user posted image

2 x pobačaj u 21. tj.? ja ne znam kako ću preživjeti ovaj jedan,ne mogu si zamisliti još koji. i ja sam sad u bolnici čula da postoje slučajevi gdje žena ne može iznijeti do kraja određen spol. ići ću i ja čim se oporavim na tu pretragu da vidim da nije i to kod mene,iako je ovaj put bila ureaplazma i jaka infekcija uzrok pobačaja. i Božja volja, naravno....

Nikad zaboravljene i neprežaljene.Prva je trebala biti Emma,a druga Laurauser posted image




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zivot je kao bombonijera... nikad neznas sta te ceka...

IAN - mamina ljubav

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!