|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: još 14 dana...
26.8.2010 13:51:27   
jass
boooooooooooook svima.....evo da se javim, danas su me poslali u rodilište, obavila sve preglede OSIM amnioskopije, jer su se smilovali kad sam rekla da zadnja 2 dana ne mogu sjedit par sati nakon pregleda i da krvarim...dakle..........28.08. u 7:00 sam naručena na indukciju, upoznala sam sestru koja će mi biti na porodu, sve smo se dogovorile, prekrasna ženica, jakoooo draga! saznala sam imena ekipe koja će biti tamo samnom, samo što sam tele u tih 1000 informacija zaboravila..ali sad ću ja proguglat pa se prisjetiti... u svakom slučaju, malecki je još uvijek 3400-3500, sve je super, ja se nisam ni milimetar otvorila, ali dok je on ok ništa drugo nije bitno...etooooooooooo, sad sam izrešetala telefon i zabranila daljnje pozive...sad slijedi jedna dobra psihička priprema ... s time da moram dodati da se osjećam kao da idem kod zubara, a ne na porod...ali valjda će doći to iz guzice u glavu :)

_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 51
   [Obrisani korisnik]
26.8.2010 13:52:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu jass)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: još 14 dana...
26.8.2010 13:54:49   
cuba
jass Yesuser posted image  stiže Dominikuser posted image user posted image user posted image
Uživaj još ova 2 dana u drobiću i sretnooooouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: još 14 dana...
26.8.2010 13:58:23   
pako
sretnooooo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: još 14 dana...
26.8.2010 13:59:45   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: još 14 dana...
26.8.2010 14:00:19   
Anoniman
Sretno, držim fige da sve prođe super. Jel ideš na s. duh?

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: još 14 dana...
26.8.2010 14:10:26   
jass
hvaaaaaaaaaaaaala cure, stvarno puuuno puno hvala!!! sv. Duh je mjesto zločina, da da... javim se još, idem u generalku stana da si muža ne ostavim u kaosu..

_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: još 14 dana...
26.8.2010 14:12:42   
ninolina
hej draga sretno...ma nije taj inducirani tako strašan...Ja sam znala da idem ujutro u 9 u bolnicu i to je to...večer prije spavala sam ko beba...Rodit češ u sv.duhu??? Meni je ona plava sestra tamo zakon...svakako sretno i ako imaš pitanja o induciranom pucajuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: još 14 dana...
26.8.2010 14:13:53   
AntonijaV
sretno ti draga user posted image
još ćeš ti i svoje trudove dobit dok budeš mužu pripremala stan, hranu, odjeću user posted image

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: još 14 dana...
26.8.2010 14:14:11   
Anoniman
Sretno, draga.

Ja sam ti isto tamo bila na indukciji. Dobiješ gel, pošto si zatvorena, jer nema smisla da ti daju drip odmah. Obično se žene od tog gela otvore u roku od pola sata. I onda ti lagano probuše vodenjak i daju drip i ide to. Neću ti pričati svoje iskustvo jer sve to je jako individualno. Nikom nije drag inducirani porod, ali događa se. Najvažnije je da je s bebicom sve ok, a ovo ćeš izgurati, vjeruj mi! Sretno još jednom!

(Odgovor članu jass)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: još 14 dana...
26.8.2010 14:30:39   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: pako

sretnooooo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: još 14 dana...
26.8.2010 14:44:46   
pakić
Sretno, možda te nakon generalke uhvate trudovi!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: još 14 dana...
26.8.2010 14:56:09   
lidac0605
Sretno,Jass!
Evo ja sam zadnje dijete rodila induciranim porodom i isto si mislila Bogzna kak bu to i moram ti reć da to opće nije niš jače bolno nego i prirodan porod(dvoje sam rodila sa svojim trudovima).Došla u rađaonu bez ikakvih trudova,dobila drip i za 3 h je bebač bil vani!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: još 14 dana...
26.8.2010 14:57:59   
lidac0605
Sretno,Jass!
Evo ja sam zadnje dijete rodila induciranim porodom i isto si mislila Bogzna kak bu to i moram ti reć da to opće nije niš jače bolno nego i prirodan porod(dvoje sam rodila sa svojim trudovima).Došla u rađaonu bez ikakvih trudova,dobila drip i za 3 h je bebač bil vani!Držim fige za preksutra...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: još 14 dana...
26.8.2010 14:59:02   
lidac0605
Sretno,Jass!
Evo ja sam zadnje dijete rodila induciranim porodom i isto si mislila Bogzna kak bu to i moram ti reć da to opće nije niš jače bolno nego i prirodan porod(dvoje sam rodila sa svojim trudovima).Došla u rađaonu bez ikakvih trudova,dobila drip i za 3 h je bebač bil vani!Držim fige za preksutra...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: još 14 dana...
27.8.2010 21:35:32   
jass
ženice , ja vas pozdravljam, idem lagano u krpe, sutra raspored počinje oko 5...hvala vam svima na podršci, hvala što ste strpljivo odgovarale na sva moja (i ona priglupa) pitanja, ali mojim dilemama je došao kraj!!! idem po svoj malog Domninika ( naravno to mi još nije došlo iz guzice u glavu,da oprostite na izrazu)..da se konačno upoznamo nakon ovih predugih 9 mjeseci...držite mi fige i javim se uskoro, a prije toga će vas moj dragi o svemu izvjestiti!!! puse svimaaa user posted image user posted image

_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: još 14 dana...
27.8.2010 21:38:49   
BUMBI
Sretnoooouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: još 14 dana...
27.8.2010 21:42:33   
lee
sretnouser posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: još 14 dana...
27.8.2010 21:49:37   
Nika 24052006
Sretno ti bilo,ja sam trebala na indukciju i noć prije sam dobila svoje trudove,moždai tebi bude tako....

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: još 14 dana...
27.8.2010 22:04:07   
lidac0605
Sretno i samo hrabro sutra!!!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: još 14 dana...
28.8.2010 11:05:07   
jass
Ide drip!!! Držite fige i na rukama i na nogama. Vexx - muž

_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: još 14 dana...
28.8.2010 11:29:03   
pakić
jooj, želim ti da sve brzo prođe i da brzo u rukama imaš malenog Dominika... Sretno, mislimo na tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: još 14 dana...
28.8.2010 11:46:34   
lidac0605
AJMOOOO DOOMINIIIIIIK!!!Drž se Jass!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: još 14 dana...
28.8.2010 11:55:25   
nemammaste
Sretno !!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Čekamo novosti tata!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: još 14 dana...
28.8.2010 12:32:00   
BruMa
Sretnooooo!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!