|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: još 14 dana...
10.8.2010 20:32:34   
livona
IZVORNA PORUKA: tyna

nadam se samo da će se bebač okrenuti prije cilja....trenutno je na zadakuser posted image


Ma nek ti prodje sve u redu pa kako god izletio, samo da je zdravo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: još 14 dana...
10.8.2010 20:34:19   
nemammaste
E da,još malo! Želim vam puno sreće curke,a i sebi samoj naravno....user posted image  Kakav gužvanac će ovo biti,koliko bebica! user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: još 14 dana...
12.8.2010 12:30:36   
jass
ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ja sam sad skužila da sam u 40-tom tjednu..ajme žene pa di je otišlo tih 40 tjedana??? proletjelo je :)



_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: još 14 dana...
12.8.2010 12:38:04   
girlpower
jaooo ja sam 01.09 totalna me frka kao da je prvi put...ma jos i gore u panici samuser posted image a guza vodi nahebala samuser posted image tko se boji vuka jos?user posted image

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: još 14 dana...
14.8.2010 0:02:43   
jass
truuuuuuuuuuuuuudoviiiii oooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..........oooooooooooooooooooommmmmmmmmmm....dođite k meni....ooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Obrisani korisnik]
14.8.2010 0:21:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu jass)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: još 14 dana...
14.8.2010 0:25:08   
jass
user posted image user posted image user posted image prizivam.. mislim da drukčije neće ići user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 32
   [Brisano sporočilo]
14.8.2010 0:25:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: još 14 dana...
14.8.2010 6:30:50   
Gianna
IZVORNA PORUKA: jass

truuuuuuuuuuuuuudoviiiii oooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..........oooooooooooooooooooommmmmmmmmmm....dođite k meni....ooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ommm....... Nasmijala si me do suza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: još 14 dana...
14.8.2010 6:33:42   
nemammaste
I ja sam se zapalila! user posted image  Ako se mene pita,rodi taman na temin (mm-u je rođendan i mislim da će ti biti jako dobra bebica)...Ako želiš nešto ranije,vibram za trudove user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: još 14 dana...
14.8.2010 7:40:13   
troubled
ommmmmmmmmmmmm user posted image user posted image user posted image
i za tebe i za mene i za sve koje brojimo sitno user posted image
p.s. 18.8. je divan datum....daš mi ga? user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: još 14 dana...
14.8.2010 11:27:31   
jass
ooooooooooooooooooooommmmmmmmmmm za sve naaaaas!!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: još 14 dana...
14.8.2010 11:33:14   
livona
Bojim se da kod mene taj 18 ce samo proci user posted image user posted image bez upoznavanja s bebom....

Jucer sam se lomila u stomaku i krizima, cijellllli dan, imala sam osjecaj da ce mi menga krenuti svaki cas, a ono user posted image nista..... a sve sam ponavljala sad ce plod.voda, nekakva krv ili bilo sto za bolnicu, a ono vrabac.....

Danas opet samo malo bolucka kao inace...user posted image


_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: još 14 dana...
14.8.2010 11:58:05   
jass
sad će to, kad najmanje budeš očekivala user posted image ne brini, ja isto gledam svaki put čim me štrecne negdje da je to to..moš misliti. ali u svakom slučaju to će se sve brzooooooooo desiti user posted image

_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu livona)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: još 14 dana...
14.8.2010 12:02:20   
cuba
Ja ti do zadnjeg trena nisam imala apsolutno nikakvih naznaka (osim što sam bila otvorena 3cm i prešla termin 3 dana i još mi ginićka na amnioskopiji kaže: vama će porod započeti danas a ja: je moš mislituser posted image ). Fino sam išla leći a kad me prerezalo, sve svićice sam prebrojala...baš kad se najmanje nadaš...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: još 14 dana...
16.8.2010 11:20:29   
jass
još niš...ccc...user posted image user posted image


_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: još 14 dana...
19.8.2010 11:31:57   
jass
pa dakle, da se javim, nemam više volje ni za pisati...sve stoji na mrtvoj točci, naznake da će nešto krenuti nisu ni na vidiku, muž se mora vratiti na posao u ponedjeljak, tako da ostajem sama.. ja i broj taksija, ako se mali popišanac odluči napustiti svoje trenutno prebivalište malo ranije..user posted image ..otpratila sam 2 frendice u bolnicu (sve 3 smo tu negdje bile s terminom)..čini se da ću otpratiti još i pokoju od vas..doktori kažu da je sve ok, plodne vode dovoljno, s kilama sam pala sa +18 (katastrofa) na +16, tlak ok, otvorena 1/2 članka, mali divlja kad se sjeti, pa malo miruje..dakle ništa ništa novo..dokle tako? sad zvučim malo zbedirano, ali to je radi toga šta dragi ne zna šta da napravi..ali biti će to sve ok. jućer totalni bad day, pojela 3 kolača u slastičarni (user posted image ) da se malo razveselim, već me konobarica čudno gledala, ali tako je to, uhvatila me neka tuga jer nismo dočekali 0-ti ročkas. stalno telefon zvoni, pa jel jesam rodila, jel budem i tako to,davno sam odustala od javljanja, kad zvoni ja uzmem keks i žvačem, nemam više energije pričat s ljudima..i naravno onda nastane još veća panika pa dragi mora ordinirati..Sad sam vas gadno udavila, namojte se ljutiti, ali moram negdje to napisati.. puse svima i dobre vibrice vama koje nestrpljivo čekate kao i ja!!!


_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: još 14 dana...
19.8.2010 11:35:56   
Anoniman
Draga moja, razumijem te u potpunosti.

Meni je termin bio 18.9. prošle godine, a rodila sam 2. 10. Ludnica je bila od telefona i hormona. Kasnije se neki doktor sjetio da je možda krivi termin pa je novi stavio 25. rujna. Svi se ponadali da je to zaista to. I tako ja čekala i hodala na preglede i čekala... Sve znam kak ti je. Doći će beba. Bitno da je sve ok  Drži se

(Odgovor članu jass)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: još 14 dana...
19.8.2010 13:24:05   
jass
ah, i ja kažem sve u svoje vrijeme..ljudi su nepodnošljivi user posted image ..već sam sva isforsirana od tog presinga..

_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: još 14 dana...
19.8.2010 13:25:47   
BUMBI
Ko zna,možda te još i danas iznenadiuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: još 14 dana...
19.8.2010 13:32:21   
cuba
IZVORNA PORUKA: BUMBI

Ko zna,možda te još i danas iznenadiuser posted image

Upravo takouser posted image user posted image user posted image
Amo bebo vaaaaaanuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: još 14 dana...
21.8.2010 11:37:25   
jass
još niš...niš niš niš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: još 14 dana...
21.8.2010 11:41:41   
pako
još maloooo.......neda mu se van unutra kod mamice mu je baš lijepo user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: još 14 dana...
21.8.2010 11:47:19   
jass
ma čuo je on da čim izađe duguje Šukeru 35 000 kn hahaa pa se ne da user posted image

_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: još 14 dana...
21.8.2010 11:51:19   
pako
eto vidiš pametno dijete user posted image

doći će kad buš se najmanje nadala.....ja sam prvog prenjela 2 tjedna isto su me svi udavili više pozivima...rekla sam da me više ne zovu,da kad rodim javim i tako drugi dan ostala u bolnici i rodila....user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!