|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podcjenjujemo li se?
30.6.2010 23:09:06   
ejmama
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ne znam sto bih rekla na ovu temu....ipak sam ja carica user posted image


Kenj,ser,blauser posted image user posted image user posted image Mislim da ti staneš u svu svoju robu i izgledaš ko curica, ti i tvoja prijateljica Žaba

< Poruku je uredio ejmama -- 30.6.2010 23:10:08 >


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 26
   [Obrisani korisnik]
30.6.2010 23:10:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Podcjenjujemo li se?
30.6.2010 23:10:51   
tikica_69
A gdje je tvoj avatar? Fali mi user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Podcjenjujemo li se?
30.6.2010 23:14:03   
mariola
Zvonki rastopila si meuser posted image user posted image user posted image
I ti jedna zbilja prekrasna i zgodna ženauser posted image
Njanjo kraljice, imam i ja takvih haljinauser posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Podcjenjujemo li se?
30.6.2010 23:15:55   
ejmama
IZVORNA PORUKA: tikica_69

A gdje je tvoj avatar? Fali mi user posted image


Netko ga vidi, netko ne, vrte se naše slike.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Podcjenjujemo li se?
30.6.2010 23:21:10   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

ak bute uvažili moje mišljenje...
i ja bum rekel...
sve ste prekrasne...
svaka ima nekaj svoje...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Gle cure, ako nam to cinik veli, zar ijedna može posunjati u to??? Ovo svoje svaka može protumačiti kak'' želi. I ove smješke ispod user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 30.6.2010 23:23:13 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Podcjenjujemo li se?
1.7.2010 8:18:10   
Bebys
nisam se iznenadila...zvonki je fina i draga...SAM NEKAD IZVALI PA SE JA SOKIRAM...

ali navikla sam vec na nju....user posted image user posted image


bravo zvonki....user posted image user posted image user posted image user posted image


da naravno da je svaka ljepa...kao i djeca....svatko ima nesta svoje...tocno


< Poruku je uredio Bebys -- 1.7.2010 8:19:29 >

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Podcjenjujemo li se?
1.7.2010 8:19:54   
Bebys
a vi koje se OSOBNO poznate...sigurno se jos vise volite...jer kada upoznate i dusu neciju to je super user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Podcjenjujemo li se?
1.7.2010 8:33:04   
Ninaa
Zvonki hvala na lijepoj temi. Ja se podcjenjujem i to dosta, to mi i mm veli. Daj više prestani tak razmišljati, pogledaj koliko ima dobrih i lijepih stvari koje napraviš svaki dan, a ti se zamaraš s tom jednom koja nije kak ti misliš da bi trebala biti. Jednom kad sam stvarno bila u bedu mi je rekao da ak ja smatram da je malo roditi dijete i dojiti ga 11 mjeseci i da  baš više ništa drugo u životu više ne postigneš i to je već dovoljno. Probam se truditi razmišljati pozitivno i zaokupiti se takvim mislima jel mi je odmah lakše. Zato sve smo mi uspješne, lijepe i dobre mame( a o onim kilama koje su viška nećemo razmišljati). Off topic moja kolegica s kojom sam jučer bila u shopingu nosi br. 36 i još joj je neki prevelik tak da možete misliti kak sam se lijepom i uspješnom osjećala uz njuuser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 34
   [Obrisani korisnik]
1.7.2010 8:48:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Podcjenjujemo li se?
1.7.2010 9:02:01   
božica
Ma ne podcjenjujemo seeeeeeeeee
samo velimo ono kaj mi na sebi vidimouser posted image

Al PMS je opasanuser posted image user posted image

pozz komadiuser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Podcjenjujemo li se?
1.7.2010 9:05:29   
njanja
e pa baš mi je drago da sam vas nasmijala, vjerujte mi i sama sam se sebi jučer smijala kad sam se vidjela user posted image  a sad ozbiljno da odgovorim kada me prošla čarolija trenutka oprah... ne podcjenjujem se-znam koliko vrijedim, tko sam i što sam....ali sam realna oko svojih mana, kako fizičkih, tako i društvenih....ponekad se trudim ispraviti ih, a ponekad pustim da ideeeeeee

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 37
   [Obrisani korisnik]
1.7.2010 9:09:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Podcjenjujemo li se?
1.7.2010 9:18:52   
tiny
prije sam se toliko podcjenjivala zbog izgleda,zbog 4 kile viska,ma ajde molim te sad imam 70 kila,a s obzirom na moju visinu to je kao idealna kilaza (samo sto su neke kile na krivim mjestima)user posted image .uopce se ne zamaram,bas sam sad zadovoljna.a da mogu mjenjat nesto na sebi,puno bi se tog promjenilo,od glave do pete,doslovno.vise me sad mm podcjenjuje sto se tice poslova oko kuce,kao mogla si i ovo i ono,ma mislim mogla sam i s mosta skocit pa nisam.ja ne znam sta se desava sa mnom,ja jednostavno ne dozivljavam vise nista oko sebe,osim svoje curice,i tako mi je lijepo i dobro.bas se dobro osjecam,cak sam i samouvjerenija i svjesnija sebe kao zene,ne samo majke i radne snage.user posted image


_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 39
   [Obrisani korisnik]
1.7.2010 9:30:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tiny)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Podcjenjujemo li se?
1.7.2010 11:01:37   
Viky
Zvonky,ovo si jako lijepo napisala.Često puta tako i ja razmišljam i pričam u svom društvu.Onda mi se(neki) počnu smijati i govoriti da to sama sebe sad tješim kad sam se zdebljala.
U svakom slučaju se slažem s tobomuser posted image

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Podcjenjujemo li se?
1.7.2010 13:33:02   
ninolina
user posted image
morala sam staviti ovo na ovu temuuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Podcjenjujemo li se?
1.7.2010 13:45:11   
maja
Evo ja sam sebi baš lijepa user posted image mada imam trenutačno 20kg više, ali znam da ću ih skinuti. Ten mi je super, kosa i nokti isto, a za sike da i ne pričam kako dobro stoje user posted image i onda odem u grad i sretnem par osoba koje me pokopaju sa riječima a joj kako si se raširila i ubiju mi sav moj duhuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Podcjenjujemo li se?
1.7.2010 13:48:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: zg_cinik

ak bute uvažili moje mišljenje...
i ja bum rekel...
sve ste prekrasne...
svaka ima nekaj svoje...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Gle cure, ako nam to cinik veli, zar ijedna može posunjati u to??? Ovo svoje svaka može protumačiti kak'' želi. I ove smješke ispod user posted image


ciniče, care!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  thanksić user posted image

uostalom, cure - baš me briga kak izgledam, tak me niko ne vidi s druge strane kompa! jedino ak mislite iskočiti iz njega - aaahahahahahaha! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  al izgleda da smo sve predebele da bi mogle skakati kroz windowse! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 44
   [Obrisani korisnik]
1.7.2010 14:07:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Podcjenjujemo li se?
1.7.2010 15:05:01   
maja

IZVORNA PORUKA: lilivana

IZVORNA PORUKA: maja

Evo ja sam sebi baš lijepa user posted image mada imam trenutačno 20kg više, ali znam da ću ih skinuti. Ten mi je super, kosa i nokti isto, a za sike da i ne pričam kako dobro stoje user posted image i onda odem u grad i sretnem par osoba koje me pokopaju sa riječima a joj kako si se raširila i ubiju mi sav moj duhuser posted image


pa trebaš rodit, za Boga miloga user posted image user posted image i da, stvarno si prekrasna žena



ah, hvala user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Podcjenjujemo li se?
1.7.2010 15:18:15   
Anoniman
Hvala Zvonki! Lako ti je pričat kad me nisi vidjelauser posted image user posted image user posted image

Ali lijepo zvuči, lijepe smo i bik! Je rajt!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Podcjenjujemo li se?
2.7.2010 16:20:54   
bembo
Netko se podcjenjuje, netko se precjenjuje....trudim se biti realna i ne omalovažavati sama sebe (a ni druge).Smiješno, a i žalosno mi je, npr. znam nekoliko osoba koje imaju ohoho kila viška, i onda kao da ne vide sebe, da nisu baš idealne (u tom smislu, iako imaju puno vrlina zbog kojih ih volim i ne gledam ih samo fizički), ali daju sebi za pravo da komentiraju nekog dugog tko sasvim ok izgleda. Da nam najbolja prijateljica kaže sve ono što kažemo same sebi ne bi s njom riječ prozborile dok smo žive....Ja si preblikujem ono "ne čini drugima, ono što ne želiš da drugi tebi čine" u "ne čini sebi ono što ne želiš da ti drugi čine". Vezano uz samopdcjenjivanje, a nevezano uz izgled.... jeste li primjetile kako se žene često unaprijed za nešto ispričavaju?

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!