|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nešto smiješno...
1.7.2010 22:46:46   
njanja
Ja se sad sama sebi smijem....
Bili sad predvece mama, janko i ja na moru....
Mama i ja cakulamo, jan skinuo -cipele i bos trckara sav sretan po plazi i baca kamencice....
I tako cca 1 h....
I vec onako pomalo se spremamo doma, ali Jan otkrio novu foru, da namoci noge pa s mokrim nogama u pijesak i onda si cxisti nogice....
Kad najednom moja mama mrtva hladna: ajme anja vidi kako velika glista....
A ono na 50 cm od Jana mali sljepic gmize....ja vrisnem i zgrabim Jana, Jan krepava os smijeha, a mama kaze: UBIT CU JE, UBIT CU JE.....sad se ja vec malo smirila pa kazem, ma nemozes ju ubiti, zao mu ju je, a ona kaze onda zu je maknuti, a ja kazem kako, a ona vidi neku plasticnu bocu i kaze: Pa s bocom, naravno....ja kazem, idej ja ca, ne mogu ja to gledati....Janu nis jasno, odlazimo s plaze, jan place, mama ide zamnom i sjednemo u auto, a mama kaze: a ja mislila da je glista.


Ja se sad ful smijem i stvarno je bila mlada i mala, ali ja sam se ponasala kao da je krokodil. A bome nije ugodno na plazi ju ne ocekujes....mislim da je pala sa trave jer je iznad te plazice neka sikara....
Popizdila bi da je bila blize Janu, ne bi valjda vise nikad na more isla :) :)


< Poruku je uredio Ninaa -- 3.7.2010 17:53:27 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nesto smijesno...
1.7.2010 22:52:32   
dikac
ne mogu vjerovati, na plaži sljepić, i mene bi uhvatila panika bez brige

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nesto smijesno...
1.7.2010 22:52:49   
leilany
kaj se tice zmija ,zmijica ja ih se grozim...
drzala jednu malu u ruci(blak) jos u srednjoj....
....tako smo se mama i ja setale po sumi...i na stazi se suncala zmija,mama je skoro stala na nju da ja nisam vrisnula...
hebes to,,,ja ih se bojim...a i gadne su mi...blakuser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nesto smijesno...
1.7.2010 22:56:47   
njanja

IZVORNA PORUKA: dikac

ne mogu vjerovati, na plaži sljepić, i mene bi uhvatila panika bez brige


Da bas na onoj gdje smo bile s dorom i janom

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nesto smijesno...
1.7.2010 22:57:34   
ejmama
Ja bi isto regirala kao neka luđakinja, prošle godine nam uletio stršljen u kuhinju, ja nikad nisam vidjela kako izgleda, počela sam vrštati jer je ogroman i bojala sam se za Enu i počela sam mlatiti krpom, opalila luster i izbila žarulju i vrištala mužu:"dođi brzo ušla nam je Kraljica pčela!" Ovaj je umirao od smijeha, sad me cijelo selo zeza za tu kraljicuuser posted image user posted image user posted image
Danas se i ja smijem, al mi je onda bilo grozno.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nesto smijesno...
1.7.2010 22:59:52   
Marta j
Mrzim zmije i nemogu je vidjeti ni na tv.

Tatu mi je ujeo poskok i jedva se izvukao ziv.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: nesto smijesno...
1.7.2010 23:01:37   
natalijax
grrr ug zamrla bi

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: nesto smijesno...
1.7.2010 23:03:11   
cuba
Ajme meni, meni i dalje nije smišno, užasavam se zmija...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: nesto smijesno...
1.7.2010 23:07:45   
curice
IZVORNA PORUKA: cuba

užasavam se zmija...


i ja
kad sam bila trudna sa L. našla sam zmiju u vlastitom poštanskom sandučiću,nikada više bez pregledavanja ne kopam rukom poštu


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: nesto smijesno...
1.7.2010 23:20:23   
lilia
He he, mogu mislit kako ti je bilo, ipak on liči na zmiju ali za one koji ne znaju, potpuno je bezopasan, zaštićena vrsta i često strada od ljudi jer ga zamijene za zmiju, a zapravo spada u redove guštera i ako mu otkinete rep, narast će mu novi. Dobro si ga Njanja prepoznala i nisi dala ubit, zakon si.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: nesto smijesno...
1.7.2010 23:29:08   
Ruža
IZVORNA PORUKA: cuba

Ajme meni, meni i dalje nije smišno, užasavam se zmija...


Ni meni.. Bome bi ja zgrabila Jana i petama vjetra.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: nesto smijesno...
1.7.2010 23:30:59   
cuba
IZVORNA PORUKA: curice


i ja
kad sam bila trudna sa L. našla sam zmiju u vlastitom poštanskom sandučiću,nikada više bez pregledavanja ne kopam rukom poštu


Bože moj, evo san se stresla... u sandučiću??? Pobogu kako je tu završila, šta neko namjerno stavio ili?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: nesto smijesno...
2.7.2010 0:12:26   
njanja
IZVORNA PORUKA: cuba

Ajme meni, meni i dalje nije smišno, užasavam se zmija...
 ma meni je smiješna moja mama koja ju je htjela ubiti...šta je mislila da je LARA CROFT???i šta je mislila s tom plastičnom bocom????i kako je na kraju pomirljivo sama za sebe rekla: a ja mislila da je glista.... ma meni je i dalje smiješno sve s mamom, ali za jana sam se prepala user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: nesto smijesno...
2.7.2010 0:14:15   
njanja
IZVORNA PORUKA: lilia

He he, mogu mislit kako ti je bilo, ipak on liči na zmiju ali za one koji ne znaju, potpuno je bezopasan, zaštićena vrsta i često strada od ljudi jer ga zamijene za zmiju, a zapravo spada u redove guštera i ako mu otkinete rep, narast će mu novi. Dobro si ga Njanja prepoznala i nisi dala ubit, zakon si.
 hvala na info..... evo za one koje žele znai više (znate ono na kraju udžbenika user posted image user posted image user posted image )  
Ova vrsta životinje dosta je nalik zmiji, no on je zapravo gušter koji nema noge. Njegovo tijelo dugačko je do 50 cm. Glava mu je mala i na njoj se nalaze manje oči s trepavicama s kojima migaju (ovo je osobina koja se ne nalazi u zmija). Također, za razliku od zmija, imaju vidljive ušne otvore kao i svi gušteri. Jezik im je reckast, dok je u zmija više račvast. Isto tako, uzorak njihove trbušne ljestvice je potpuno drugačiji od onog u zmija. Koža im je glatka s šarama koje se ne preklapaju.
Aktivniji su tijekom dana i mnogo vremena provode rujući kroz tlo ali povremeno ih se može naći kako se griju na suncu. Češće ih nalazimo skrivene ispod stijena, u visokoj travi i drugim sličnim vlažnim okruženjima. Mesožderi su i uglavnom se hrane puževima i crvima. Ženka rađa žive mlade tj. viviparne su. Ženka često ima prugu duž kralježnice i tamne bočne strane, dok mužjak može imati plave pjege. Ovi gušteri poznati su i po izuzetno dugom životnom vijeku - doživi i do 30 godina u divljini, a u zatočeništvu i do 50 godina.
Ako mu neprijatelj kojim slučajem odgrize rep, on će mu ponovno narasti (no rijetko kad na njegovu prvotnu dužinu) kao i u ostalih guštera, ali mu rep izrasta samo jedanput. Sljepićev zimski san traje 6 mjeseci - od listopada do ožujka. Bezopasan je, ali često nastrada u susretu s ljudima jer ga mnogi zamijene za zmiju. No, najveći uzrok njihove smrtnosti u prigradskim područjima smatra se domaća mačka, od koje nema obrane.
Na kraju napominjem kako je sljepić naša zaštićena životinjska vrsta. U Republici Hrvatskoj ova zaštita je određena Pravilnikom o zaštiti pojedinih vrsta gmazova (Reptilia), Državne uprave za zaštitu kulturne i prirodne baštine, temeljem članka 13. stavka 2. Zakona o zaštiti prirode. Prema ovom zakonu pojedina biljna i životinjska vrsta koja ima zaštitu Države je vrsta koja je ugrožena ili rijetka. Strogo je zabranjena svaka radnja kojom je se ometa i uznemiruje u njenom prirodnom životu i slobodnom razvoju (rastjerivanje, proganjanje, hvatanje, držanje, ozljeđivanje i njegovo ubijanje, te oštećivanje njihovih gnijezda ili legla i obitavališta). Zabranjeno je i prikrivanje, prodaja, kupnja i otuđivanje ili pribavljanje na drugi način zaštićene biljke i životinje, kao i njegovo prepariranje.
Bezopasan je, ali često nastrada u susretu s ljudima jer ga mnogi zamijene za zmiju.

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: nesto smijesno...
2.7.2010 8:33:39   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: cuba

Ajme meni, meni i dalje nije smišno, užasavam se zmija...
 ma meni je smiješna moja mama koja ju je htjela ubiti...šta je mislila da je LARA CROFT???i šta je mislila s tom plastičnom bocom????i kako je na kraju pomirljivo sama za sebe rekla: a ja mislila da je glista.... user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: nesto smijesno...
2.7.2010 9:01:49   
tita
Muser posted image i mame samo paniku dižemo,a poslije lako se smijati!!!!Nakraju su djeca hrabrija od nas....user posted image user posted image

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: nesto smijesno...
2.7.2010 9:15:47   
ninolina
a jesam se nasmijala...ali znam kako ti je bilo...ja zadnjih par godina nisam vidjela ni jednu a ove već nekoliko...mislim da je ova godina strašna ...ima toliko zmija, osa, komaraca, štrigljavka...a ja se bojim svega...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!