|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada mislimo da smo u krivu, sjetimo se ove p...
2.7.2010 16:03:02   
njanja
Sigurno ima nas puno koje mislimo da sve dobro radimo (posao, obitelj, prijatelji), a opet nam ne ide tj onima koji ne rade baš po pravilima, čini nam se da njima ide bolje.... E pa ja imam jednu fora priču....ne znam iz koje knjige, mislim nešto Od Paula Coelha, ali nisam 100 % sigurna... ----------------------------- Bio jednom jedan divan kralj kojeg su voljeli svi ljudi iz njegovog kraljevstva.....Imao je brata, zločestog kralja susjednog kraljevstva kojeg su njegovi sunarodnjaci mrzili,....I LOŠ kralj se pitao: kako to dobrog kralja svi vole, a njega ne???? Savjetnik mu je odgovorio: zato što je dobar i ljudi u njegovom kraljevstvu su dobri...Savijetnik mu je savjetovao da OTRUJE bunar iz kojeg DOBRI ljudi iz bratovog kraljevstva piju....Loš kralj je to napravio i dobri ljudi su najednom poludjeli, postali LUDI i pobunili se protiv sog dobrog kralja....LOŠ kralj je bio odševljen.....OBAR kralj, koji jedini nije pio iz tog bunara jer ima svoj pa nije poludio, pitao se šta se desilo, šta da radi...Njegov savijetnik mu je predložio da i on počne piti otrovanu vodu iz zajedničkog bunara....i popio je...i DOBAR kralj poludio....I ponovno ga je njegov narod obožavao...... user posted image user posted image   meni je ovo jedna od najboljih priča  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kada mislimo da smo u krivu, sjetimo se o...
2.7.2010 16:10:18   
ninolina
napisala sam ali mi je sve izbrisalo...po meni je ovo malo onak...daje poruku kako svi, tako i ti...ja se ne slažem s tim...valjda ko mama odma to gledam tako da djeci daje loš primjer ...jer ako se drugi opijaju, drogiraju...možeš i ti...priča je mrakač ali ja ju nedam djeci čitatiuser posted image ...vidiš koliko se bojim lošeg teksta...jer neke stvari ti se uvuku u uho  za cijeli život...kao meni...
ČOVJEČE NEIDI MALEN ISPOD ZVIJEZDAuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kada mislimo da smo u krivu, sjetimo se o...
2.7.2010 16:12:22   
njanja
ali nije to bila poanta...poanta je bila, po meni, da ako si dobar da ćete ljudi voljeti pa čak i onda kada poludiš...i da oni koji ti žele zlo, čak i sa zlim, ne mogu ti zapravo ništa....to sma ja tu isčitala....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kada mislimo da smo u krivu, sjetimo se o...
2.7.2010 16:13:56   
ninolina
IZVORNA PORUKA: njanja

ali nije to bila poanta...poanta je bila, po meni, da ako si dobar da ćete ljudi voljeti pa čak i onda kada poludiš...i da oni koji ti žele zlo, čak i sa zlim, ne mogu ti zapravo ništa....to sma ja tu isčitala....

da to je istina...ali ja odma gledam kako bi djeca to protumačila....user posted image
mislim da mi svi tj svaka od nas treba znati sebe i ne dati se podcjeniti...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
2.7.2010 16:16:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kada mislimo da smo u krivu, sjetimo se o...
2.7.2010 16:17:04   
njanja
valjda sam ja perfekcionist...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kada mislimo da smo u krivu, sjetimo se o...
2.7.2010 16:17:52   
ninolina
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: njanja

ali nije to bila poanta...poanta je bila, po meni, da ako si dobar da ćete ljudi voljeti pa čak i onda kada poludiš...i da oni koji ti žele zlo, čak i sa zlim, ne mogu ti zapravo ništa....to sma ja tu isčitala....


Onda sam ja fulala poantuuser posted image

Meni je poanta bila da se prikloniš većini kakva god ona bila. jer to je činjenica da ako ne odskačeš ljudi te vole. Ako si bolji po bilo čemu odmah si meta tračeva i zavisti.

da i ja mislila tako...ali ja volim biti malo drukčija...tj nikad nisam išla za onima ako smo vani svi piju moram i ja...ili bilo šta drugo...ja moram kontra


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
2.7.2010 16:31:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kada mislimo da smo u krivu, sjetimo se o...
2.7.2010 17:37:36   
pincirotvajler
i ja sam shvatila ko i ninolina i cvrčak

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kada mislimo da smo u krivu, sjetimo se o...
2.7.2010 18:22:28   
marija0
super priča u svakom pogledu user posted image
ja nisam ništa pomislila al kad sam pročitala stoji to šta ste rekle sve tri četri kliko vas je već user posted image e

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kada mislimo da smo u krivu, sjetimo se o...
2.7.2010 18:45:25   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: njanja

ali nije to bila poanta...poanta je bila, po meni, da ako si dobar da ćete ljudi voljeti pa čak i onda kada poludiš...i da oni koji ti žele zlo, čak i sa zlim, ne mogu ti zapravo ništa....to sma ja tu isčitala....


Onda sam ja fulala poantuuser posted image

Meni je poanta bila da se prikloniš većini kakva god ona bila. jer to je činjenica da ako ne odskačeš ljudi te vole. Ako si bolji po bilo čemu odmah si meta tračeva i zavisti.


Slazem se...i iskreno, meni je prica ocajna user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kada mislimo da smo u krivu, sjetimo se o...
2.7.2010 19:00:59   
natalijax
zanimljivouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!