|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:59:26   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ivanaa a da ti odeš lijepo do te učiteljice na razgovor? Ako mu se povraća da ga odvedeš dr da nema lakši potres mozga?


Prepisujem cvrčak

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 14:01:40   
Bebys
sta cekas...KOD RAVNATELJA ODAMAH...ne nama pisati i ako i on ne reagira...NOVINARE ZOVI...to je sada tako sutra...

ce ga izmlatiti jer nije dao novac...rijesavaj to odmah

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 14:02:45   
Bebys
ufffffffffff
ljuta sam ovakve stvari kada vidim...

kako ima uzasno lose djece...grozno...to treba rezati u korijenu...odmah..

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 28
   [Obrisani korisnik]
7.6.2010 14:11:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 15:01:08   
Viky
slažem se sa curama.To ne smiješ pustiti i trebaš reagirati.To je tvoje dijete i imaš pravo znati što se dogodilo.Molim te javi kad dođete od dr

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 15:02:16   
mišica 666
slažem se s curama obavezno porazgovaraj s tom kozom i pitaj je kad bi joj sad ti odvalila šamarčinu jer nije obavljala svoj posao bili tužakala ili bi zadržala to za sebe. nadam se da će mališi biti dobro i da nema potres mozga. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 16:53:32   
ninolina
nadam se da je s maleckim sve ok

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 16:56:10   
troubled
tek sad vidim....ajme....
žao mi je patrika...jer ga boli i sigurno je preplašen....
žao mi je i jer znam da si se ti jako ustresla...
nadam se da će biti dobro...user posted image user posted image user posted image user posted image

svakako otiđi u školu razgovarati s učiteljicom....nema nikakve veze što je kraj školske godine i nemoj se bojati "odmazde" dogodine...
sigurno će se i ona pojesti živa kad čuje što se dogodilo...bit će joj jako, jako krivo i ubuduće će mu sigurno dati da dođe do riječi...
pretpostavljam da nema pojma jer bi, nadam se (želim u to vjerovati) sigurno drukčije reagirala...
ovako mu, jadničku, nije dozvolila ni da dođe do riječi....e, to ne volim nikako....
inače, "nema tužakanja" je za učitelje nužna fraza....inače bi bilo svako 10 sekundi - krivo me je pogledao, uzeo mi je gumicu, taknuo mi je bilježnicu, ima žvakaću itd....
ali ovo definitivno nije bila takva situacija...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 33
   [Obrisani korisnik]
7.6.2010 17:02:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 17:04:21   
troubled
MORAM napisati još i ovo...zbog komentara o učiteljici koja je odgovorna i ne čini svoj posao...

(by the way...ja saslušam, pa onda, ako je takva situacija, kažem - ne tužakaj)

ima različitih situacija u kojima je nemoguće reagirati pravodobno i spriječiti katastrofu...
ponekad samo bog pomaže...

imala sam prvaše...svi su mirno sjedili dok smo razgovarali...ja sam se naslonila na prvu klupu u kojoj je sjedio dječak kojeg je trebalo imati na oku...
dakle, bio mi je nadohvat!
u sekundi je izvadio škare iz pernice (koje su prvašima svakodnevno potrebne)...rastvorio ih, okrenuo se i zavitljao pa gdje stignu!

bogu dragom hvala da su pale između dviju klupa i da nikoga nisu pogodile....ne želim ni zamišljati što se sve moglo dogoditi, što bih uopće rekla i kako u oči pogledala roditeljima da je netko ozlijeđen i što bi se sve o meni pisalo po raznim forumima...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 17:13:07   
cuba
IZVORNA PORUKA: troubled

MORAM napisati još i ovo...zbog komentara o učiteljici koja je odgovorna i ne čini svoj posao...

(by the way...ja saslušam, pa onda, ako je takva situacija, kažem - ne tužakaj)

ima različitih situacija u kojima je nemoguće reagirati pravodobno i spriječiti katastrofu...
ponekad samo bog pomaže...

imala sam prvaše...svi su mirno sjedili dok smo razgovarali...ja sam se naslonila na prvu klupu u kojoj je sjedio dječak kojeg je trebalo imati na oku...
dakle, bio mi je nadohvat!
u sekundi je izvadio škare iz pernice (koje su prvašima svakodnevno potrebne)...rastvorio ih, okrenuo se i zavitljao pa gdje stignu!

bogu dragom hvala da su pale između dviju klupa i da nikoga nisu pogodile....ne želim ni zamišljati što se sve moglo dogoditi, što bih uopće rekla i kako u oči pogledala roditeljima da je netko ozlijeđen i što bi se sve o meni pisalo po raznim forumima...


Mislim da je na ovo što se dogodilo Patricku učiteljica itekako trebala reagirati jer se tu radi o jako ozbiljnoj stvari a imaginarni primjer koji si navela se isto tako može dogoditi ali ne mislim da bi i da se to zbilja dogodilo netko išta loše o tebi napisao ili mislio jer ne možeš u svakom trenutku imati na oku 20-30 djece i znati što ona smjeraju ali itekako možeš reagirati ako se nešto loše dogodi a ne odmahnuti glavom i reći ne tužakaj.


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 17:22:30   
Miau
Odi ti prvo kod doktora da budes sigurna da je dijete dobro, s poslije ces do uciteljice. Neke je situacije nemoguce sprijeciti. Mozda bi se nesto slicno dogodilo i da si ti bila u blizini, ali mi nije jasno ako je dijete tako jako udarilo glavom i ima masnicu da te nisu odmah zvali i uputili lijecniku??? To je stvarno neodgovorno! Ta uciteljica ili nije svjesna situacije ili nije bas sva svoja!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 17:24:15   
troubled
cuba...mislim da je jasno iz mog prethodnog posta da ne opravdavam učiteljicu...
a što se tiče situacije koju si citirala....to NIJE imaginarna situacija, nego moje osobno iskustvo od prije nekoliko godina....

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 17:27:41   
Wukovarka
Oh Bože...pa što ta djeca sve ne rade...užas.

Javi nam dali je sve ok....držimo fige!

Nemam riječi!

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 17:52:56   
ejmama
Dali se netko čuo s njom?

< Poruku je uredio ejmama -- 7.6.2010 17:53:12 >


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 40
   [Obrisani korisnik]
7.6.2010 18:02:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 18:04:33   
ejmama
bolje da ga i oni pregledaju, samo nek bude bolje.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 18:20:18   
Anoniman
mislim, al koji su to današnji klinci koji nanose takve ozljede svojim frendovima u razredu!? ja se ne sjećam da smo se mi tako kačili! grozno!user posted image

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 19:28:32   
Ruža
Kao prvo nadam se da će maleni biti o.k. i da nije ništa strašno, te da se neće više ponoviti. Ljubac šaljemo da bude sve o.k.!user posted image user posted image user posted image
Svakako odi u školu popričati s učiteljicom ali u mirnom tonu. Treba situaciju sagledati sa svih strana i ne preuzeti ponašanje djece. Vjerujem da si razumna i normalna osoba i da razgovorom možeš sve riješiti. 

Svi smo mi najosjetljiviji na svoju djecu, jasno mi je to.
Ali nije mi jasan današnji stav ljudi da odmah idu negdje urlati, galamiti, prijetiti... Pa nismo divljaci nego civilizirani ljudi.user posted image user posted image user posted image
U kom smjeru ide ovaj svijet kad mi od prodavačice pa do najviših nivoa svaku konfliktnu situaciju riješavamo agresivnim ponašanjem??


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 19:29:54   
Ruža
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: ejmama

Dali se netko čuo s njom?


Ja upravo.

Doktorica misli da je blaži potres mozga.
Ivanaa ga vodi  svojima na posao da ga detaljnije obrade.
Misli  po njegovom ponašanju da je ok.


Neka ga pregledaju, da bude sigurna. Šaljemo user posted image user posted image user posted image  da bude sve o.k.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 19:55:00   
Thea

IZVORNA PORUKA: Mariachi

mislim, al koji su to današnji klinci koji nanose takve ozljede svojim frendovima u razredu!? ja se ne sjećam da smo se mi tako kačili! grozno!user posted image


Ma draga moja to što danas klinci rade je grozno..moj Antonio je treći razred i klinci u razredu se " Šlataju".. Ali to nije šlatanje kao prije cure i dečki jedni druge lupaju po guzici a onda se međusobno naguravaju i tako je jedan malecki pao i lupio glavom u klupu..Svašta im padne na pamet....user posted image

Nadam se da će sve biti u redu i ja bi odmah otišla u školu učiteljici ,ravnateljici a ako treba i novine....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 19:59:52   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: troubled
...ne želim ni zamišljati što se sve moglo dogoditi, što bih uopće rekla i kako u oči pogledala roditeljima da je netko ozlijeđen i što bi se sve o meni pisalo po raznim forumima...


Pa sigurna sam da ne bi djeci rekla da ovo ne smiju nikom reci, odnosno tuzakati, kao sto je napravila ova uciteljica user posted image
Ivanaa, nadam se da je malecki dobro, a ti lijepo sutra u skolu i vidi sa uciteljicom sto je to tocno bilo...


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 21:51:59   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: novamama

najprije na hitnu da vidiš ima li potres mozga (zbog tog povraćanja, ne sviđa mi se touser posted image ), pobrinuti se za maloga, a onda...ONDA!!! - sa nalazima kod te koze reći joj da je njezin POSAO brinuti se za djecu dok je pod njezinom skrbi u školi !!! i pitaj ju kome se on trebao obratiti za pomoć? čistačiciuser posted image ?

user posted image baš sam ljutauser posted image user posted image



slazem se !!!

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 22:04:51   
lee
bože dragi jadan maleni, nadam se da če biti dobro.ja bi tu učiteljicu zadavila jer takvo ponašanje nema opravdanja.ona nije učiteljica par dana pa da ne pozna djecu..to nije normalno ponašanje jedne učiteljice i treba sve poduzeti da se kazni nju i tu djecu koja su to malenome napravila jer sutra če ta djeca ubiti nekoga...imam ovdje dvije susjede koje rade u školi i rekle su mi da je za to kriva učiteljica a i djeca..koja su to napravila..užas..user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 22:13:05   
e_l_p_i
A jadničak mali. Šaljem user posted image user posted image user posted image user posted image vibrice i da sve bude OK user posted image user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!