|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:31:59   
ivanaa
Patrik mi došo iz škole i klinci ga gurnuli na radijator.Ima šljivu i povrača mu se...
Kad sam propitala situaciju skužila sam da su njih par dećki se okomili na njega je im nije htio otići vidjeti u drugi razred kaj ima za rućakuser posted image .
Najviše me steplo kaj mu je ućiteljica rekla-Nema tužakanja!!Jel to normalno vama??


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:33:21   
CallamityJane
aaa strasnooo user posted image
da je moje dijete u pitanju to se ne bi tako zavrsilo, a neeeuser posted image
znaci on kada je dosao do uciteljice da se pozali jos noseci sljivu na oku, ta mu koza rekla da nema tuzakanja ????

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:34:28   
ZVRK
užas
IZVORNA PORUKA: ivanaa

-Nema tužakanja!!Jel to normalno vama??


pa učinjena je nepravda i mora netkome da se potuži
nije to ok a nadam se da je patrik ''dobro''

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:35:20   
natalijax
strašno,što nevolim takvu djecu kad se nadvikavaju,i misle da su jaći od drugih,Baš je tuka ta nastavnica,Jadničakuser posted image user posted image user posted image nadam se da ce brzo proći

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
7.6.2010 13:35:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:36:14   
novamama
najprije na hitnu da vidiš ima li potres mozga (zbog tog povraćanja, ne sviđa mi se touser posted image ), pobrinuti se za maloga, a onda...ONDA!!! - sa nalazima kod te koze reći joj da je njezin POSAO brinuti se za djecu dok je pod njezinom skrbi u školi !!! i pitaj ju kome se on trebao obratiti za pomoć? čistačiciuser posted image ?

user posted image baš sam ljutauser posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:37:09   
ninolina
moj je prvi dan škole u prvom razredu zaradio šivanje uhauser posted image
učiteljica je reagirala tako da je rekla pa nije strašno...a kako ga je tata odma pokupio i s njim za vinogradsku sestra je išla po torbu mu u školu jer ju nisu u strahu uzeli...kad je ova rekla ma nije mu to ništa ona se tako počela derati na nju...mislim da joj nebi palo više na pamet tako reagirati...a kasnije smo i mi bili kod nje...JMa znam da je i moj živ i da napravi sranja ali ovakve situacije ne toleriram...
Svakako otiđi kod nje na razgovor...
Jesu te zvali da dođeš po njega ili je sam došao doma


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:37:20   
cuba
IZVORNA PORUKA: ivanaa

Patrik mi došo iz škole i klinci ga gurnuli na radijator.Ima šljivu i povrača mu se...
Kad sam propitala situaciju skužila sam da su njih par dećki se okomili na njega je im nije htio otići vidjeti u drugi razred kaj ima za rućakuser posted image .
Najviše me steplo kaj mu je ućiteljica rekla-Nema tužakanja!!Jel to normalno vama??



Naravno da nije normalno da ti se djete koje si poslala zdravo u školu vraća u takvom stanju a na tvom mjestu bi išla u školu popričati sa tom učiteljicomuser posted image user posted image i sa klincima te njihovim roditeljima koji su ih tako fino odgojili...


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:37:48   
ivanaa
Popodne  idem Paola cjepit pa bum vodila i Patrika jer je povračanje simptom potresa mozga,a neznam kaj da radim s ućiteljicom,da idem u školu il da samo šaljem informativku il da idem ravnatelju..kraj školske godine je..

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:39:11   
leilany
strasno..siroce malo...
slazem se sa curama....otidi kod dr i onda na razgovor kod uciteljice...


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:40:06   
ivanaa
sam je došo,a prije mjesec dana ga je jedna mala ubola olovkom u nogu i kad sam reagirala samo ih je razmjestila iz klupe i rekla da se to događa jer su djeca živa..je moj mali je živ,al nije nikad nikog gurnul na radijator ni piknuo olovkom..
IZVORNA PORUKA: ninolina

moj je prvi dan škole u prvom razredu zaradio šivanje uhauser posted image
učiteljica je reagirala tako da je rekla pa nije strašno...a kako ga je tata odma pokupio i s njim za vinogradsku sestra je išla po torbu mu u školu jer ju nisu u strahu uzeli...kad je ova rekla ma nije mu to ništa ona se tako počela derati na nju...mislim da joj nebi palo više na pamet tako reagirati...a kasnije smo i mi bili kod nje...JMa znam da je i moj živ i da napravi sranja ali ovakve situacije ne toleriram...
Svakako otiđi kod nje na razgovor...
Jesu te zvali da dođeš po njega ili je sam došao doma



_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:40:56   
ejmama
Joj tako mi je žao, obavezno kod dr., a za njih mi je čudno da te nisu odmah zvali da dođeš po dijete da se ode pregledati, grozna učiteljica

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:41:50   
novamama
IZVORNA PORUKA: ivanaa

Popodne  idem Paola cjepit pa bum vodila i Patrika jer je povračanje simptom potresa mozga,a neznam kaj da radim s ućiteljicom,da idem u školu il da samo šaljem informativku il da idem ravnatelju..kraj školske godine je..


ma da, imaš pravo...najbolje ravnatelju pa nek se koza sama vadi iz g...ana!

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:42:33   
ninolina
IZVORNA PORUKA: ivanaa

sam je došo,a prije mjesec dana ga je jedna mala ubola olovkom u nogu i kad sam reagirala samo ih je razmjestila iz klupe i rekla da se to događa jer su djeca živa..je moj mali je živ,al nije nikad nikog gurnul na radijator ni piknuo olovkom..
IZVORNA PORUKA: ninolina

moj je prvi dan škole u prvom razredu zaradio šivanje uhauser posted image
učiteljica je reagirala tako da je rekla pa nije strašno...a kako ga je tata odma pokupio i s njim za vinogradsku sestra je išla po torbu mu u školu jer ju nisu u strahu uzeli...kad je ova rekla ma nije mu to ništa ona se tako počela derati na nju...mislim da joj nebi palo više na pamet tako reagirati...a kasnije smo i mi bili kod nje...JMa znam da je i moj živ i da napravi sranja ali ovakve situacije ne toleriram...
Svakako otiđi kod nje na razgovor...
Jesu te zvali da dođeš po njega ili je sam došao doma



idi ponovo...mi smo dugo išli svaki tjedan dok nije sve sjelo na svoje...Pa nije tvoje dijete ničiji potrčko a ona neka nauči da kad su djeca u školi njena su odgovornost...pogotovo tako mali.a ja nebi čekala...ribica mala otiđite vi doktoru obavezno


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:43:09   
ivanaa
e tak sam i ja pomislila al imam još 4 razred tu ućiteljicu i frka me da nebude još gorje
IZVORNA PORUKA: novamama

IZVORNA PORUKA: ivanaa

Popodne  idem Paola cjepit pa bum vodila i Patrika jer je povračanje simptom potresa mozga,a neznam kaj da radim s ućiteljicom,da idem u školu il da samo šaljem informativku il da idem ravnatelju..kraj školske godine je..


ma da, imaš pravo...najbolje ravnatelju pa nek se koza sama vadi iz g...ana!


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:44:08   
ivanaa
Evo poćeo je povraćati...cure držte fige i dajte mi snage da ne zadavim nekog u školi.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:44:13   
marija0
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ivanaa a da ti odeš lijepo do te učiteljice na razgovor? Ako mu se povraća da ga odvedeš dr da nema lakši potres mozga?

slažem  se... nadam se da će sve bit ok, jadničak mali.... obavezno otiđi do učiteljice na razgovor, baš je ružno to šta je napravila

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:44:32   
novamama
IZVORNA PORUKA: ivanaa

e tak sam i ja pomislila al imam još 4 razred tu ućiteljicu i frka me da nebude još gorje
IZVORNA PORUKA: novamama

IZVORNA PORUKA: ivanaa

Popodne  idem Paola cjepit pa bum vodila i Patrika jer je povračanje simptom potresa mozga,a neznam kaj da radim s ućiteljicom,da idem u školu il da samo šaljem informativku il da idem ravnatelju..kraj školske godine je..


ma da, imaš pravo...najbolje ravnatelju pa nek se koza sama vadi iz g...ana!



ne sekiraj se, samo nek se proba svetiti malome....

ma kad digneš frku manji su od makova zrna!

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:45:07   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ivanaa

e tak sam i ja pomislila al imam još 4 razred tu ućiteljicu i frka me da nebude još gorje
IZVORNA PORUKA: novamama

IZVORNA PORUKA: ivanaa

Popodne  idem Paola cjepit pa bum vodila i Patrika jer je povračanje simptom potresa mozga,a neznam kaj da radim s ućiteljicom,da idem u školu il da samo šaljem informativku il da idem ravnatelju..kraj školske godine je..


ma da, imaš pravo...najbolje ravnatelju pa nek se koza sama vadi iz g...ana!


biti će gopre ako ništa ne poduzmeš!!!!!

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:45:09   
Anoniman
užas!
reagiraj obavezno!

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:45:40   
ninolina
IZVORNA PORUKA: ivanaa

Evo poćeo je povraćati...cure držte fige i dajte mi snage da ne zadavim nekog u školi.

odma idi doktoru ne čekaj popodne...sretno i javi se


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:47:31   
ninolina
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: ivanaa

e tak sam i ja pomislila al imam još 4 razred tu ućiteljicu i frka me da nebude još gorje
IZVORNA PORUKA: novamama

IZVORNA PORUKA: ivanaa

Popodne  idem Paola cjepit pa bum vodila i Patrika jer je povračanje simptom potresa mozga,a neznam kaj da radim s ućiteljicom,da idem u školu il da samo šaljem informativku il da idem ravnatelju..kraj školske godine je..


ma da, imaš pravo...najbolje ravnatelju pa nek se koza sama vadi iz g...ana!


biti će gopre ako ništa ne poduzmeš!!!!!

slažem se...ako ne reagiraš uvijek će se moći okomiti na njega...ali ti si mu mama i stani uz svoje dijete...neka vide da si upoznata sa cijelom situacijom....mis mo bili i kod ravnateljice...svaki dan je dolazila u razred da vidi kako je...učiteljici je to smetalo ali moj je bio siguran...I danas nemamo problema s njom


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:47:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ninolina

IZVORNA PORUKA: ivanaa

Evo poćeo je povraćati...cure držte fige i dajte mi snage da ne zadavim nekog u školi.

odma idi doktoru ne čekaj popodne...sretno i javi se



ak ti dr počinje raditi u 2, odi odmah

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:53:25   
lee
uf..to me podsjetilo na mog brata koji je imao takvu situaciju dok je pohadjao osnovnu školu.odi kod doktorice i sa tim nalazima ne kod učiteljice nego kod ravnatelja u školi i sve mu objasni ako treba i zaprijeti jer takvo ponašanje se nesmije tolerirati..a po meni toj učiteljici nije mjesto u školi nego van škole jer nije normalna..tumačenja su joj van svake etike..užas...i ako ravnatelj ne poduzme ništa onda mu lijepo objasni...tako smo mi za brata i vjeruj mi sve se rješilo a učiteljica više nije radila u toj školi...javi što je bilo..djetetu je ozbiljno zdravlje ugroženo....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Gurnuli mi malog na radijator
7.6.2010 13:57:47   
MiniMama
odma idi doktoru ne čekaj popodne...sretno i javi se


slažem se!

kakav je to nacin, nema tuzakanja?? sramota. jest da je kraj skolske godine, ali ja bi definitivno reagirala. cim se vratim od doktora bi ju doma nazvala da mi ona kaze svoju verziju price. i ako bi mi i ona potvrdila to oko tuzakanja, sutra bi ju sastavila sa zemljom.

znam da je to tezak i stresan posao i da je nemoguce svaki put zadrzati kontrolu nad razredom, ali ako dijete ne moze racunati na podrsku ucitelja u slucaju bilo kakvog oblika nasilja, taj ucitelj nema sta raditi u skoli.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!