|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: povišen tlak i natečenost
29.9.2008 12:37:35   
božica
FIONA----) samo laganouser posted image

pusauser posted image user posted image i veliki hag


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: povišen tlak i natečenost
29.9.2008 18:07:17   
FIONA
Moram napraviti pretrage krvi koji uključuju bubrege i jetru te srce...to nemrem u DZ nego moram sutra u bolnicu...pošto mi mama u DZ vadi krv zvadila bu dvije epruvete i nosim sama tamo da ne čekam jer u Novoj bolnici mogla bi se poroditi od čekanja!!!

Moram pratiti tlak i pisati u tabelu kada i koliko a posebno ponoći!!! Mojima doma nisam u licu naotečena ali ona kaže da od zanji puta kad me je vidjela da sam jako blijeda i podbuhtla!!! Rekla je da ne pijem onoliko normabela jer mi očito ne pomaže pošto mi je tlak u 15.40h bio 150/86 i puls 89...a ništa nisam jela osim šnite kruha popila limunadu i šalicu nesscapucina!!
u svakom slučaju znala bum više u četvrtak ak mi do tada bude gotov nalaz!!!

Ja sam i dalje sinonim za čevape!!!user posted image user posted image user posted image
Pusa svima i hvala na podršci!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: povišen tlak i natečenost
29.9.2008 18:21:10   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: FIONA

Drage moje
...danas sam završila na hitnoj jer mi je tlak koji je meni u trudnoći malo niži skočio na 150/95 puls preko 90 i ruke i noge su mi naotekle ko balonii...zvala sam bolnicu i rekli da moram doći...napravili mi osnovne pretrage i poslali doma...moram piti 2x2 normabela na dan i 2x1 Mg od 300... ako se ne poboljša stanje biti ću hospitalizirana...
sada mjerim tlak malo je pao ali ruke mi sve jače otiču i puls mi je oko 100 pa čak i malo iznad (101-103)...

da li je koja imala slična iskustav da mi da savjet kaj da delam...THXuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


 Nadam se da su u te osnovne pretrage usle i krvne pretrage, odnosno secer u krvi. Sa istim simptomima sam ja zavrsila 3 tjedna prije poroda na patologiji i odrzavanju trudnoce...tocnije, zbog lijecnickog nemara. Trudnicki dijabetes moze biti izuzetno opasan i za tebe a posebno za bebu, zato bez zezanja. Ja sam imala iste simptome poput tvojih i tek u bolnici su mi dijagnosticirali EPH gestozu. Izgledala sam kao michelin beba, sva naotecena, nafaldana, kao da sam puna nekog gela...sa visokim tlakom i dosta pojacanom zedji user posted image O tome imas dosta po netu, pa potrazi, usporedi svoje simptome i vidi jel bi to moglo biti to....Ja ti u svakom slucaju zelim da je nesto sasvim bezazleno i da ce proci vec danas user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: povišen tlak i natečenost
29.9.2008 18:33:19   
FIONA
to sam draga kontrolirala nekoliko puta pa čak sam i gutala onu odvratnu glukozu...šećer mi je za sada ok...hvala na savjetu...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: povišen tlak i natečenost
29.9.2008 18:37:56   
tikica_69
Onda se zaista nadam da je nesto bezazleno i da ce skoro proci user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: povišen tlak i natečenost
17.12.2008 0:10:46   
Wukovarka
Sada ja imam natecene noge user posted image

Imam osjecaj da hodam na balonima....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: povišen tlak i natečenost
17.12.2008 2:22:17   
Krky
Moj je tlak u podrumu a imam tahikardije (ubrzano lupanje srca), vrtoglavice ako dignem pogled i lagano naticanje prstiju na rukama. Tlakača mi zna bit i 90/60, a otsrcaji su mi inače oko 51. Srećom, ne događa se često, a šalju me internisti, mjesta za pregled tek u 1. mjesecu, pa ću prije rodit nego njih dočekat. Inače se osijećam da mi je tlak svemirski, MM mi ga digne trostuko pa toliko dernjam i urlam da vjerojatno tlak raste drugima - zbog mene.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: povišen tlak i natečenost
17.12.2008 16:07:00   
Wukovarka
Kod mene bas nije tako strasno...ali vjerujem da ti bude sve ok...MM zakljucaj u ormar i ne pustaj ga dok ne rodis user posted image

Meni je tlak fenomenalan...ali nogice vise nisu nogice user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: povišen tlak i natečenost
17.12.2008 16:17:09   
FIONA


..ali nogice vise nisu nogice user posted image

[/quote]



znam kaj misliš...zadnjih mjesec dana moje "nogice " izgledale su kao ko Freda Kremenko!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: povišen tlak i natečenost
17.12.2008 16:17:48   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: FIONA

znam kaj misliš...zadnjih mjesec dana moje "nogice " izgledale su kao ko Freda Kremenko!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Bas tako user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: povišen tlak i natečenost
17.12.2008 16:17:55   
kitty
u prvoj trudnoci su mi jako naticale noge zadnjih mjesec ipo prije poroda jer sam do zadnjeg dana bila citav dan na nogama,tlak mi je bio nizi ali u granicama normale
sad navece primjetim da su noge malo natekle ali nista strasno

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!