|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:53:53   
FIONA
IZVORNA PORUKA: piggy

ne kužim zakaj mrvni,ne brini naći ću ja nju.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a za opis ni problem stavila bum tvoju sliku u 24 satauser posted image user posted image user posted image user posted image



možš i to ali M;rvna je hakerica koja je probila sve moje šifre upala u banku na moj račun i drži me u šaci...zna sve pa ćak i moj matični...user posted image user posted image user posted image user posted image ...iso miki da me čuje!!!
Znam zver još prije nego kaj sam se počela sa vama dopisivati...pa znaš da bi tebe stavila za kontak!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:55:41   
FIONA
IZVORNA PORUKA: lelo

Draga Fiona,
ja sam ti bila tako natečena ko ti sa niskim tlakom.Puno se odmaraj noge drži na povišenom,leži na boku(lijevom).Ako odeš u merkur nekome javi ja bum ti došla,tu sam blizu.Drži se.Kissi kissi.........



i bolje ti je samo je uvijem kineske tene i čipkaste bokse!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:56:06   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Puli

fionice slušaj kaj su ti rekli doktori i naše curke i odmaraj[image]

potpisujem puli i nadam se da tebi i bebolini sve bude OK

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:56:59   
piggy
lelo ja i ti bumo skupa.
ili najbolje da se svi iz maksića preselimo u merkuruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:58:56   
mirna
ili najbolje da se svi iz maksića preselimo u merkur


to bi bilo veselo...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 21:01:52   
FIONA
juuuupi to bi bilo baš supač...imaju i malu birtiju u podrumu bumo na toplom!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 21:07:50   
lelo
IZVORNA PORUKA: FIONA

juuuupi to bi bilo baš supač...imaju i malu birtiju u podrumu bumo na toplom!!!user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 21:10:46   
ZVRK
baš ste ''spaljene'' cure

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 21:12:19   
piggy
bolje od bilo kakve igraoniceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
još i kavu popijemouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 21:12:22   
Mrvna
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: piggy

ne kužim zakaj mrvni,ne brini naći ću ja nju.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a za opis ni problem stavila bum tvoju sliku u 24 satauser posted image user posted image user posted image user posted image



možš i to ali M;rvna je hakerica koja je probila sve moje šifre upala u banku na moj račun i drži me u šaci...zna sve pa ćak i moj matični...user posted image user posted image user posted image user posted image ...iso miki da me čuje!!!
Znam zver još prije nego kaj sam se počela sa vama dopisivati...pa znaš da bi tebe stavila za kontak!!!user posted image user posted image user posted image



Sve ja čujem! Zver, ha? user posted image
Ngo, ne daj se Floki! Čuj, tvoj i moj tlak, u prosjeku čine normalni :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 21:13:19   
FIONA
stara danas ak nisi spaljena onda nisi u dobrom položaju...ovo je jedini način da se uzdigneš iz crnila društva...birtija, kokodakanje i humor pa makar i na svoj račun!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 21:13:21   
lelo
Fiona zbilja ako buš kaj trebala osim gača i tema viči ili pošalji poruku po nekome.user posted image ja odmah dojurim uz brdo.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 21:15:36   
piggy
hej Mrvna pa da te odmah pozdravim.
sad znaš kaj se dešava pa te neću morati okolo tražiti.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 21:40:52   
njanja
Fiona...eto ja imam iskustva.....inače imam nizak tlak (105/65) i takav mi je bio početkom trudnoće....Onda sam  u 37. tj saznala da sam na početku EPH gestoze (1. povišeni krvni tlak, 2. proteini u mokraći, 3. edemi) i doktor me stavio na rigoroznu dijetu-3 dana samo jabuke i urološki čaj (od tada nisam pojela niti 1 jabuku vrste zlatni delišeuser posted image )...Ispišala sam i izgubila 3 kg u 3 dana koje su se vratile....10 dana pred porod imala sam tlak 150/100 i doktor me poslao na polikliniku-da on više ne može ništa napraviti, imam gesozu 1. na 2. stupanj + beba na zadak...Ja se javila na polikliniku, ali su me ipak pustili doma i svaka 3 dana sam išla na preglede.....Pitala sam doktoricu, budući da sam se i sa tllakom 150/100 izvrsno osijećala,  kako bi ja znala da mi nešto nije u redu: ona je rekla da bi me ili gušilo u plućima ili jako bolila glava...uglavnom ZNALA bi da nešto ne štima....kada su me 2 dana pred termin zadržali u bolnici (isto zbog gestoze i zadka i bližio se trermin), pitala sam doktora zašto mi se ta gestoza javila na kraju trudnoće i  da li sam ja za to kriva što sam lutala okolo, a zapamtila sam (nadam se da ću to dobro interpretirati)odgovor: " u trudnoći kola veća količina krvi i zato se moraju proširiti krvne žile....ukolik se one dovoljno ne prošire, dolazi do povišenja tlaka, a kasnije i oticanja...." što se meni desilo...rekao je da nisam ja kriva i da je to tinjalo u meni od početka, a da imam sreće da mi se ispoljilo tek pred kraj kada mogu roditi...... Eto, nadam se da sam te malo utješila....Kada je tebi uopće termin?

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 21:44:32   
njanja
e da..fiona....točno 10 dana pred porod smo bili na roštiljadi u istri i ja sam sjedila na stolici i sa onim šmrkom za polijevat vrt sam si polijevala noge user posted image .....to je bilo strašno kako su mi bile natečene.....nosim br 38, a noga mi narasla na 40....nisam si zglobove vidjela tih zadnjih 10 dana....kad sma rodila, sve odmah splasnulo, a na zglobovima bile plavice.... p.s.  uz sve to, ja sam se izvrsno osijećala i do zadnjeg dana sam klatila okolo, vozila i penjala se 2 x dnevno na 5. kat user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 23:11:43   
FIONA
njanja hvala na savjetu ali u tome je i štos...ja osjećam pritisak u plućima i danas sam ujutro imala jaki napad alergije koji je trajao oko sat vremena od pet do šest ujutro...zato njima i nije najsigurnije zašto...znam da mnoge trudnice naotiću i da je povišen tlak normala ali kod mene ovako naglo sa svim simptomima kaj sam već ranije rekla trebam biti na većem oprezu... ja cijelo vrijeme od kada sam se prestala dopisivati pa do sada drijemam i ležim i meni je puls 100 a krvni tlak povišen..popila sam danas dio terapije i sada ću dio...vidjet ću kako će biti po noći i ujutro pa ću biti malo pametnija! ja sam naotekla u roku pet minuta i jedva uspjela skinuti prstenje...do danas sam uredno nosila nakit...malo se to prenaglo desilo!!!
Pusa svima!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 23:23:30   
tonkica
Fiona šta reči, potpisujem cure! Odmaraj, slušaj doktore, probaj fakat bez soli i nadam se da će ti otekline splasnuti.
I ja sam oticala prije poroda, a onda odjednom 2-3 tjedna prije poroda sve splasnulo i smirilo se. Držim fige da i tebi splasnu noge i ruke, i to odmah sad!
Budi nam samo vesela i optimistična, prebrodi ovu noć, a ujutro ćeš već biti pametnija!
Drž se! I sretno!


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: povišen tlak i natečenost
28.9.2008 13:13:59   
mirna
Da li netko zna kako nam je Fiona danas? Javi nam se, ako si doma...

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: povišen tlak i natečenost
28.9.2008 17:12:19   
Mrvna
Kaže da je malo bolje što se tiča tlaka, ali još to nije to, ne smije se uopće dizat. Sutra ide svojoj doktorici.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: povišen tlak i natečenost
28.9.2008 20:24:51   
mirna
Hvala na informaciji Mrvna! Saljem joj lijepe pozdrave i drzim fige da ce biti sutra sve ok!user posted image

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: povišen tlak i natečenost
28.9.2008 20:27:31   
koka
I ja držim fige da sve bude ok pa da nam dođe što prije user posted image user posted image user posted image na RR.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: povišen tlak i natečenost
29.9.2008 8:43:01   
troubled
fiona, drži se....bit će dobro user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: povišen tlak i natečenost
29.9.2008 10:35:02   
Ruža
Fiona nisam baš bila u toku.user posted image Kako si nam danas? Tlak, puls?

Meni je tlak bio prenizak, uvijek ispod 100, a za natečenost sam dobila tablete fursemid.
Hrabro draga i zadrži svoj optimizam. Mi držimo user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: povišen tlak i natečenost
29.9.2008 11:56:36   
FIONA
JEEEFTINI ČEEEVAPI, JEEEFTINI... primam narudžbe...user posted image user posted image user posted image user posted image
Curke živa sam i nakljukana sa normabelčekima i baš mi je super...bilo bi još bolje kada bi me malo i primili...Skužila sam da ne bi bila dobar narkić jer bi mi trebala puno veća doza da me šusne a love nemam!!!user posted image user posted image user posted image

Tlak mi pada pa raste i tako stalno...šećem pa ležim i tako stalno...ne smije sjediti pa izbjegavam RR jer se ja ne znam ustati kad zasjednem!!!

Danas zovem doktoricu radi mi popodne pa vam javim ishod..

Hvala svima i pusa od meneuser posted image ...e da i ovaj smailić nije vjerodostojan onome kaj sam ja jel ima premale rukavice...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: povišen tlak i natečenost
29.9.2008 11:59:14   
Puli
pusa fionica
mislimo na te i malu kopačicuuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!