|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:08:15   
FIONA
Drage moje
...danas sam završila na hitnoj jer mi je tlak koji je meni u trudnoći malo niži skočio na 150/95 puls preko 90 i ruke i noge su mi naotekle ko balonii...zvala sam bolnicu i rekli da moram doći...napravili mi osnovne pretrage i poslali doma...moram piti 2x2 normabela na dan i 2x1 Mg od 300... ako se ne poboljša stanje biti ću hospitalizirana...
sada mjerim tlak malo je pao ali ruke mi sve jače otiču i puls mi je oko 100 pa čak i malo iznad (101-103)...

da li je koja imala slična iskustav da mi da savjet kaj da delam...THXuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:14:35   
piggy
fionice draga ne znam baš puno o tome al se nadam da nije ništa strašno i da se moraš malo više odmarati.
čuvaj sebe i svoju kopačicu zlata.


_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:16:18   
FIONA
ma rekli mi da ne smijem sjediti već poluležeći stav ili na bok...ne u zagušljivo...svako malo lagane kratke šetnje po zraku ne po kući!!! mislim kaj su ponoreli...meni je puls 100 kam da se idem šetat!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:19:16   
božica
FIONA poslušaj ih i lagano kak su ti rekliuser posted image



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:20:37   
mlada mama
ne kuzim ti ni ja draga ja sam imala problema s preniskim tlakom,a isto sam pocela oticati dr. mi je rekao da hodam, da mozda jedem slana jela pa da mi se previse vode skuplja, ali meni su samo noge oticale,a puls uvijek dobar, tako da ne znam sta da ti kazem....mozda netko bolje zna od mene, iskreno za ovo prvi put cujem, nadam se da nije nista opasno saljem ti punouser posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:23:10   
FIONA
ma mene je prepalo da nije onaj poremečaj proteina u organizmu a to je navodno jako opasno za plod u trudnoći...javlja se pod kraj a simptomi su moji...oni isto nisu ziher jer sam granična pa me to sve malo plaši...

Božo niš odo ja u šetnju po mjesećini!!! Pa nek susedi misle s razlogom da sam prolupala!!!user posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:26:30   
piggy
IZVORNA PORUKA: FIONA


Božo niš odo ja u šetnju po mjesećini!!! Pa nek susedi misle s razlogom da sam prolupala!!!user posted image user posted image




ma kakva briga,vidim da ti ne manjka humora.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
samo pozitivno,nemoj o tome razmišljati.


_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:32:41   
FIONA
a daj zamisli doktor mi mjeri tlak i frkne mu dio tlakomjera na pod...ja na stolu raskrečena...ctg uključen a oni plaze po podu i traže šerafić!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kod mene ni pregled u boilnici nemre bez humora!!!

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:34:49   
troubled
fiona, meni je isto tako i nitko ne diže paniku user posted image user posted image user posted image
inače mi je tlak niži....sad je počeo skakati...
puls mi je redovno iznad 100....ali kažu da je za trudnoću to normalno...više krvi i tako to...
natičem...i ruke i noge....
smanji ili za par dana potpuno izbaci sol....
i odmaraj pa ćeš vidjeti....
noge nastoj držati u povišenome...
trebalo bi biti ok
user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:37:01   
mirna
smanji ili za par dana potpuno izbaci sol....


potpisujem...

sretno!user posted image samo bez panike...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:38:47   
FIONA
hvala draga sad mi je lakše mada je doktor rekao kako ovako nagli skok koji nakon normabela ne pada za tlak nije baš normalno i da ako nastavi dalje biti povišen nakon terapije moram opet u Merkur!!!

Niš idem na bok a prije toga malo na mjesećinu!!user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:41:36   
troubled
samo ti polako, u valceru....više na bok nego na mjesečinu user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:42:06   
evanda
svaka čast kako se hrabro držišuser posted image
meni puno padnu otoci na rukama i nogama kad popijem brezin čaj....dugo sam se nećkala dal ga smijem pit, a kažu da trudnice smiju, pa ja probala i super splasnu ruke i noge....

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:42:43   
FIONA
hvala vam curke...mam mi je lakše čim tipkam...čak mi ni debljina prstiju ne smeta!!! Privikavam se!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ak se slučajno ne javim sutra znate da sam u Merkuru i molim da me se dođe posjetiti da popijemo kavu!!!user posted image user posted image user posted image ...kak bum inače bez vas!!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:43:44   
piggy
ak ostaneš nek nam neko javi,ja bum ti sigurno došla,tam sam već domaća.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:44:26   
FIONA
bum kombinirala sa RR..malo mjesećine malo bok, pa malo na RR bez toga neće ići!!!user posted image user posted image user posted image

Brezin čaj, vidiš mogla bi probati THX...user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:45:20   
evanda
pusa iz Broda....drži se  

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:45:46   
troubled
brezin....nisam ni ja čula...thanks user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:46:32   
FIONA
IZVORNA PORUKA: piggy

ak ostaneš nek nam neko javi,ja bum ti sigurno došla,tam sam već domaća.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



u slučaju nužde javi se Mrvni!!!user posted image
Gle ak nemreš do nje mislim da buš lako opisala kak zgledam i kak se glasam...velika guzica, rijetka kosa i ne gasi se a melje samo gluposti!!! milim da sam jedinstena!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:48:16   
FIONA
IZVORNA PORUKA: evanda

pusa iz Broda....drži se  



kissi, kissi...držim se ko brezin list na mjesećini...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:49:07   
piggy
ne kužim zakaj mrvni,ne brini naći ću ja nju.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a za opis ni problem stavila bum tvoju sliku u 24 satauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:49:23   
Puli
fionice slušaj kaj su ti rekli doktori i naše curke i odmarajuser posted image

dok sam čekala porod u merkuru bila je jedna curka tamo zbog visokog tlaka
pila je ljekove za snižavanje tlaka i kontrolirali su bebicu ctg-om svakodnevno

rodila tjedan dana nakon termina zdravu curkicuuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:51:44   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...i ja tak mislim inače bum bila jako ljuta!!!user posted image user posted image user posted image hvala draga...
nije meni toliko zbog tlaka nego ti proteini koji se ne izlučuju već brolaze kroz bubrege...simptomi su moji pa smo svi malo na iglama ali ja uvijek mislim pozitivno!!!

Idem zmeriti tlak i malo leć ne smijem dugo sjediti...pusa i hvala svima!!

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:51:58   
troubled
iso kao ja paulu.....
natečena kao bačva...bila zadnja dva mjeseca....
tlak 160/100....
na dijeti bez soli....
doduše ne u bolnici nego doma....
prenijela tjedan dana i sve bilo ok user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: povišen tlak i natečenost
27.9.2008 20:53:05   
lelo
Draga Fiona,
ja sam ti bila tako natečena ko ti sa niskim tlakom.Puno se odmaraj noge drži na povišenom,leži na boku(lijevom).Ako odeš u merkur nekome javi ja bum ti došla,tu sam blizu.Drži se.Kissi kissi.........

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!